Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

11021

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Odnośnie tego lejka,to pomijając jego wymagania,przy których Kogoś delikatnie mówiąc poniosło,to jest on serwowany graczom nie pierwszy,nie drugi tylko enty raz z rzędu z błędami....co jest naprawdę godne podziwu , bo ile razy można spartaczyć jedna i tą samą rzecz.
    Ja nie wiem czy szanowna osoba która tym wszystkim zarządza i pomimo prózb i sugestii graczy np. na temat częstotliwości ms,ma graczy gdzieś czy świadczy to o poważnym problemie zrozumienia tego co na dany temat sądzą sami gracze,ale ja szanownemu zarządzającemu tak nieśmiało przypomnę ,że ta grę utrzymują gracze i miło by było gdyby w końcu zaczęli się liczyć z Naszym zdaniem....

    Ja nie wiem czy gracze mają ogłosić bojkot tego wiecznie spartaczonego lejka ,żeby do szanownego zespołu dotarło ,że My nie chcemy masy wydarzeń ,chcemy działających wydarzeń,nie dziesięciu poprawek w trakcie trwania danego wydarzenia które jedno naprawią a zepsują drugie,bo jedynie czego My chcemy to zaczynać wydarzenie bez obawy,że zostanie ono zresetowane czy ściągnięte w trakcie jego trwania, to naprawdę aż tak duże wymaganie,że nie można temu sprostać....

    A zaserwowanie graczom spartaczonego lejka w zmian za zepsute ms świadczy o totalnym braku kompetencji tego który na to pozwolił ,bo lejek sam w środku nocy się nie włączył-My gracze mamy szanować zespół i ich prace, nie obrażać pracowników zespołu, ale zespół sam siebie obraża i nie ma żadnego szacunku do graczy postępując w ten sposób,więc skoro wymagają szacunku, to może niech zaczną najpierw szanować Nas, a nie serwują graczom na odwal się kolejne spartaczone wydarzenie w zamian za ściągnięcie jednego zepsutego (za zepsute ms to ja szczerze dziękuję  ;););) )


    Do szanownego zespołu żeby dotarło-zle działająca klasyfikacja nie jest jedynym błędem w tym cudzie, lejek zawiesza się w trakcie trwania,po prostu staje i za nic nie da się go ruszyć,jest to nieliczna grupa graczy,ale jest-ja mam nadzieje,że ten lejek zostanie ściągnięty i naprawiany nie na odwal się tylko tak jak powinien.....co do ms oby się one tak spartaczyły solidnie i na długi okres czasu.
    Nic dodać nic ująć , bardzo mądrze sformułowane :)
    Może dorzuciłabym  jeszcze aby szanowne GGS wzięło pod uwagę porę ropoczęcia wszelkich ewentów...
  • Na nk na razie działa w miarę dobrze wszystko. Podejrzewam że to wina serwerów bo są przeciążone od graczy i dlatego te błędy oraz nadmiaru wydażeń ktore się pojawiająi dlatego już na głownym serwerze nie gram i zrezygnowałęm z gry. Na nk jest mało osób to i gra jest ok.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Witam. Czy można się dowiedzieć kiedy genialni Partacze z ggs zabiorą się za naprawę żenujących błędów w grze, Zrekompensują stracony czas i pieniądze, jakie Ludzie wydali rozpoczynają wydarzenia, które zaraz się skończyły? Zarwane nocki, bo przecież szumnie zapowiadano rozpoczęcie na godz. 24.00 więc niektórzy czekali, zabrali się do gry, stracili kasę i zostali z niczym
    Przypominam, że ne jest to gra darmowa, a za wydane pieniądze, oczekuje się uczciwości i prawidłowo działającej gry.
    Zaraz będzie południe, a tu głucha cisza, żadnego komunikatu, czy reakcji. To jest szacunek go Graczy, którzy, jak by na to nie patrzeć, Was utrzymują.
  • Tak jak wyżej pisałem, jest wina serwerów dlatego dopóki są dawane wszystkie nowości jak mikołaj czy inne wydażenia podobne gra będzie funkcjonowała coraz gorzej.
    A teraz prośba do GGS.
    Musicie dokupić nowe serwery dla każdego kraju w którym jest dostępną ta gra
    Połowę graczy z każdego serwera poprzenosić na nowe. np jak POLSKA1 musi być POLSKA2. dla NIEMCY1, NIEMCY2. itd.
    Po wprowadzeniu tych zmian kłopoty z grą się skończą. Nie wstawiajcie na razie Mistrzostw świata czy Mistrzostw sojuszniczych. święta pracy sojuszniczych. bo nic to nie pomoże żadne poprawki i modernizacje. A przy okazji nie dawajcie wysp tymczasowych. Dla nowych graczy moglibyście też tworzyć nowe serwery w każdym kraju. Innej możliwości dla prawidłowego działania tej gry nie ma, bo wcześniej czy póżniej ta gra przestanie działać
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    W każdym wydarzeniu jest błąd więc już nawet nie wiem w jakim wątku mam pisać. Silosa robię na pół gwizdka, żeby jakies nagrody wpadły. Ale wkurzyłam się rano wchodząc do gry, ponieważ miałam pozmieniane skrzynie i wyzerowane punkty dodatkowe (miałam +2). To jednak szanowny zespół coś próbował robić z silosem, ale dlaczego klasyfikacja sojuszy nadal jest źle wyświetlana? I dlaczego nie ma żadnej oficjalnej informacji odnośnie tego nieszczęsnego silosa?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Aktualnie idący spartaczony lejek sojuszniczy będzie naprawiany czy nie???????????? Proszę o odpowiedz.
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Jeszcze do niedawna w moim sojuszu Nibylandia wszyscy angażowaliśmy się we wszelkiego rodzaju wydarzenia sojusznicze. Z ochotą rano zasiadaliśmy do gry i nawet o północy zasiadaliśmy przed kompem jeśli jakieś wydarzenie miało wystartować. Po serii niewypałów ze strony GGS z kolejnymi wydarzeniami, w sojuszu już tylko garstka ma jakikolwiek zapał do gry. Reszta wchodzi i sprawdza tylko czy coś działa, czy naprawili, czy cokolwiek zrobili. Działania GGS, a czasami ich brak, jak teraz (brak reakcji, odpowiedzi na nurtujące nas pytania) doprowadzają do tego, że sporo osób nie ma już ochoty grać
  • no raczej nie......i milczą na ten temat..
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Mam uprzejme zapytanie: czy 3 bombka zaczyna się dzisiaj o północy ?

  • Edela (PL1)Edela (PL1) PL1 Posty: 26
    edytowano 12.12.2017
    Bombki pewnie nie będzie wcale, główne nagrody sojusznicze za święto ciężkiej pracy dla sojuszu z wynikiem 4 mln punktów, nic nie naprawione, a kolejny lejek (pewnie znów felerny) już za tydzień... Brak słów  ;)
    Może Zespół powinien pomyśleć nad nową nazwą dla gry, moja propozycja: BugFarm  :p
  • huncwot (PL1)huncwot (PL1) Posty: 6
    edytowano 12.12.2017
    PO co komu bombki i te całe zabawki z nikłym zadowoleniem sojuszowym. W pierwszej kolejności niech GGS zajmie się naprawieniem wszystkich felerów które co rusz wychodzą po każdej aktualizacji. Mnie powoli odechciewa się granie gdy co rusz coś nie chodzi jak należy. 

    Witam,
    Edytowałem post gdyż reklama innej gry na naszym forum jest dość niezdrowym zagraniem strategicznym. Proszę uważać następnym razem, bo może skończyć się to zbanowaniem konta na forum.

    Jiper
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 13.12.2017
    grożenie palcem jest natychmiastowe ale pytanie czy Mikołaj startuje o północy pozostaje bez odpowiedzi...
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    W OO wyraźnie pisaliśmy że Mikołaj (o ile w ogóle wystartuje) - pojawi się najwcześniej po jutrzejszej aktualizacji. Więc odpowiedź na pytanie brzmi Mikołaj nie wystaruje o północy. Nie wiadomo czy w ogóle wydarzenie zostanie przywrócone do gry. Wszystko wyjaśni się jutro, podczas ostatnich testów wydarzenia i wgrania aktualizacji na serwer.

    Godzina aktualizacji jest w tym momencie nieznana, jednak najprawdopodobniej będą to godziny popołudniowe. W ciągu dnia na pewno pojawią się dodatkowe informacje na ten temat.

    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Mnie się akurat 5 częściowa dekorka mikołajowa podoba, gdyby jeszcze miała te 60...więc poczekam na aktualkę...zobaczymy co przyniesie...jak Mikołaj nie wróci, to będę długo nosić żal do zespołu...bo lejka skitranego można naprawić i dać ponownie, bombki kolorowe są raz na rok...
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Tu jest właśnie problem ze wszystkim co dotyczy GGS i tej gry... Czeka się na jakieś fajne, ciekawe wydarzenia i.... nic. Liczy się na dobrą zabawę i... nic. Zespół mówi, abyśmy wybrali sobie konkretne wydarzenie i w tym wydarzeniu brali udział. Tylko, że przy takich błędach, jakie są, nawet tego nie jesteśmy w stanie zrobić... Podejrzewam, że od ostatniego czasu będzie przybywało więcej osób takich jak ja, które po prostu odpuszczają WSZYSTKIE wydarzenia. Nie dlatego, że nic mi się nie podoba... Mikołaj - wydarzenie w swoim założeniu świetne.... MS - w odpowiedniej dawce mogą być ekscytujące.... silos sojuszniczy - po wprowadzeniu naszych uwag - bardzo ciekawy.. tylko niech mi ktoś z Zespołu odpowie na pytanie, po co ja mam to w ogóle zaczynać? W połowie będzie błąd... więc i tak nie będę miał tego, na co zapracowałem... jak dadzą rekompensatę, to muszą dać wszystkim.. więc będę miał za darmo B)... a jak nie dadzą.. to bez stresu - bo i tak nic nie robiłem przez cały czas...W najlepszym wypadku będę miał nagrody, a jednocześnie normalnie będę rozwijał farmę bez nerwów... a w najgorszym nic się nie stanie.... :)

    Czy o to chodziło Zespołowi? Aby doprowadzić do tego, że w niczym nie będziemy brać udziału? Przecież GGS zarabia na naszej aktywności, właśnie na tych eventach.... to proszę mi wytłumaczyć dlaczego tak mało dba o własne zarobki? Jeszcze nie widziałem nikogo, kto by tak olewał ile zarobi w danym miesiącu......

    @malwina-m (PL1)  tu masz rację w zupełności... Wszystko inne - eventy, lejki, MS można powtarzać do znudzenia.. ale jeżeli jest coś, na co się czeka cały rok, to powinno być to zrobione dobrze... Ciekawe co by ludzie powiedzieli, jakby nagle wszystkie pokazy fajerwerków w Polsce na Sylwestra nie wypaliły?.... albo jakby ktoś z Zespołu wrócił do domu i zakomunikował swojej żonie/mężowi i dzieciom, że ma wspaniałą choinkę... ale wypadła z samochodu i przejechał ją tir... kupił spektakularne prezenty, ale zapomniał ich zabrać ze sklepu.. dom był posprzątany, a Wigilia przygotowana.. ale dom zaleli sąsiedzi z góry, prąd wysiadł i nie ma ani jednego ani drugiego.... opcji zastępczej też nie ma... ale w ramach rekompensaty za to wszystko kupił czerwone skarpetki ! a w niedziele - jak zawsze - kupi szarlotkę :/  i taki klimat przedświąteczny serwuje nam kreatywny Zespół GGS.... brawo !
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dla mnie lejek sojuszniczy to kompletna pomyłka i serwowanie go nam w kółko i na siłę jest kompletnym niewypałem. Największy błąd to nie te śmieszne rankingi, a ilość pkt do zdobycia na indywidualne nagrody, których nikt nie jest w stanie osiągnąć. Widzieliśmy wczoraj, że nawet top, który sporo złota zainwestował, nie był w stanie się nawet zbliżyć do wymaganej ilości pkt. Także pytam dla kogo to wydarzenie??? Bo siedząc nawet 24 h nikt nie jest w stanie nic osiągnąć, a podobno jeżeli ktoś zainwestuje dużo czasu lub złota powinien móc każde wydarzenie ukończyć...

    A mikołaja bez guzika, to ja nie chcę :)
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    wiadomość z oo :

     "Wraz z dzisiejszą aktualizacją otrzymacie:

    -  dekoracje z rozdziału 1 i 2 rozdziału z wydarzenia Lista życzeń św. Mikołaja z wartością wioskowego zadowolenia równą 15 i wartością zwykłego zadowolenia  45 :"

    a ja sobie  ciężko wypracowałam zwykłe  zadowolenie 65 +5 , dlaczego mam być stratna za wasze błędy:(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Dzisiejsza aktualizacja będzie tylko aktualizacją przygotowawczą. Ze względu na złożoność i dodatkową kwestię rekompensat dokonamy dzisiaj aktualizacji, aby przygotować się na pełną aktualizację, która została przesunięta do jutra. Dzisiejsza aktualizacja prawdopodobnie nie będzie zawierała zauważalnych zmian ani nagród dla graczy, wszystko zostanie dodane jutro.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Znowu jutro...a dni grudnia ubywają...liczę że jutro będzie jutrem !...bo chce w końcu wiedzieć co dalej...
  • Czyli 3 etap Mikołaja ruszy jutro czy za chwilę? W tym sprostowaniu jest chyba mowa tylko o rekompensacie....?
    Nie wiem czy się wstrzymywać ze zbiorami na farmie.... -.-
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    i tak wszystko jest do bani tylko przesuwają a my jak te owieczki  czekamy i czekamy
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Lista życzeń św. Mikołaja wystartuje jutro po aktualizacji.

    ~Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    A rekompensaty dostaniemy dziś czy jutro ?
  • Różana Tereska (PL1)Różana Tereska (PL1) PL1 Posty: 67
    edytowano 13.12.2017
    sylciafi (PL1) powiedział(a):

    wiadomość z oo :

     "Wraz z dzisiejszą aktualizacją otrzymacie:

    -  dekoracje z rozdziału 1 i 2 rozdziału z wydarzenia Lista życzeń św. Mikołaja z wartością wioskowego zadowolenia równą 15 i wartością zwykłego zadowolenia  45 :"

    a ja sobie  ciężko wypracowałam zwykłe  zadowolenie 65 +5 , dlaczego mam być stratna za wasze błędy:(
    No strasznie mało dają tego zadowolenia, u mnie w sojuszu po zakończeniu 1 etapu chyba każdy miał 57-59 (+ to co sam ugrał) zwykłego zadowolenia, nie mniej...  Trochę biedna ta rekompensata.
  • ja tam od początku podejrzewałam, że będzie słaba.

    mam tylko nadzieję, że w końcu event będzie solidnie działał i nie będzie lipy. 
  • mieliśmy 63 a dostaniemy jakiś ochłap 45 to jakaś paranoja :/
  • Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    mieliśmy 63 a dostaniemy jakiś ochłap 45 to jakaś paranoja :/
    Powinniśmy dostać na taka jaką zapracowaliśmy z całym sojuszem, to nie jest fair według mnie.Gdzie inni na to ciężko zapracowali, inni zapracowali mniej, a inni może wcale - i co dostaną taką samą wartość dekoracji za free, to jest jakaś zwykła czysta kpina, brak słów. Nigdy nie było i nie będzie sprawiedliwości na tym świecie. ech...
  • @Yalenka ja wypracowałem zadowolenie o wartości 71 i takiego właśnie oczekuję, czy ktoś z Zespołu gry pojawi się w końcu tutaj by odpowiedzieć na nasze problemy? Dlaczego Zespół w ramach rekompensaty nie da nam czegoś wartościowego? 45 zadowolenia to jakość jaką mogę sobie do kosza wrzucić, bo mam kupę dekoracji, które mają ją lepszą, dodatkowo wydałem bardzo dużo środków by wypracować zadowolenie jakie mam, a teraz mi je odbieracie, bo nie potraficie nawet zarządzać swoją grą? Gdzie tu sprawiedliwość?
  • Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @Yalenka ja wypracowałem zadowolenie o wartości 71 i takiego właśnie oczekuję, czy ktoś z Zespołu gry pojawi się w końcu tutaj by odpowiedzieć na nasze problemy? Dlaczego Zespół w ramach rekompensaty nie da nam czegoś wartościowego? 45 zadowolenia to jakość jaką mogę sobie do kosza wrzucić, bo mam kupę dekoracji, które mają ją lepszą, dodatkowo wydałem bardzo dużo środków by wypracować zadowolenie jakie mam, a teraz mi je odbieracie, bo nie potraficie nawet zarządzać swoją grą? Gdzie tu sprawiedliwość?
    Ja również wypracowałem dekoracje 64+6=70 i co mi po takich 2 dekoracjach jak za 2 rozdział na pewno miałbym podobne zadowolenie takie dekoracje to może by mnie ucieszyły na 1 poziomie gry a nie na takim poziomie co dekoracje o większym zadowoleniu lądują u architekt żarty robicie sobie na każdym kroku a z mojej strony już lepiej niech nie wraca ten Mikołaj bo ani nie będę się bawił w to zabawę Jego za takie podejście wasze do nas 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    no to ładnie.. Zadowolenie dekoracji poniżej setki z góry skreśla ją z głównej farmy. 45 z biegu idzie "na przemiał" lub zasila stertę w magazynie.. Do postawienia tylko w celu odblokowania obrazka w wieży :) To nie jest żadna rekompensata. To są śmieci! Ok, może dla gracza na 20 poziomie taka dekoracja jest i wartościowa, ale dla gracza 100+... I nie, zadowolenie wioskowe też nie powala! Co mi da 15? Obniży koszt produkcji gwoździ o dolara? No proszę..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik