Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Wyniki z święta ciężkiej pracy

Wszystko spoko , nagrody końcowej nie widze , wyników nigdzie nie mogę zobaczyć . Tak to właśnie wygląda ?? ;/ czy źle szukam ?

Odpowiedzi

 • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 27
  Dobrze widzisz. Ja byłam na 26 miejscu i oczekuję dodatkowej licencji. Chyba się jednak nie doczekam. Kpina !!!!!

 • JiperJiper Inactive Posty: 495
  Witam,

  Sytuacja została zgłoszona do Zespołu. Jak pewnie zdążyliście zauważyć klasyfikacja sojusznicza wydarzenia od początku działała źle. To był sygnał, że całe wydarzenie może być zepsute. Jak się okazuje, nagrody indywidualne również nie zostały przyznane. W tym momencie dostaję informacje, że silos mimo że zniknął ze straganu wydarzeń, nadal liczy punkty (jeśli zbierzecie ostatni produkt w silosie, powinien ukazać się Wam zegar pokazujący ilość pkt/s). Na ten moment nie wiem co to oznacza, ale być może silos się wcale nie skończył (tylko po prostu zniknął ze straganu). 

  Mam nadzieję, że jutro będziemy mieć więcej informacji w tej sprawie. Na ten moment pozostaje Wam jedynie pisanie do Supportu i opisanie błędu, oraz nieprzyznanych nagród.

  Jiper
 • no ja 15 miejsce i lipa . Złota też mnie to kosztowało , już nie mówiąc o poświęconym czasie :))  ROZWIĄZANIE JEST PROSTE : jedno rozwiążcie a potem mi tu daty kolejnych eventów sypcie ;/// bo potem problem goni problem ;/
 • DudeX (PL1)DudeX (PL1) PL1 Posty: 1
   Zaistniała sytuacja nie nastawia pozytywnie do grania. Mój sojusz zajął 4 i 5 miejsce, poświęcił na to bardzo dużo czasu i w nagrodę dostał całe zero. Liczymy na informatyków oraz naprawę problemu. Brakuje również wyraźnej informacji na ten temat (na przykład przy logowaniu). Myślę, że podobnie uważa większość graczy.  Chemy też irzysk i chleba. :)
  Pozdrawiam wszystkich farmerów i administrację.
 • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
  Dopóki nie ponaprawiają wszystkich błędów, każdy powinien zajać się swoją farmą, siać, rozwijać i wszelkie rankingi mieć w poważaniu, szkoda nerwów. dobrze, ze jeszcze te sianie i zbieranie działa.
  jola62 @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik