Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

30.11.2017 | Fabryka św. Mikołaja!

1521

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 07.12.2017
    znowu AMATORSZCZYZNA, no ile razy można coś zepsuć?, pytam się
    żadne doskonałe rady przelogowania  czyszczenia cookies itp nie pomagają uprzedzając mądre rady
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Poprawki, poprawki, poprawki ........rozpoczoł  się 2 rozdział Mikołaja i co i wielkie gawno bo nie mogę przekazywać produktów....................
    I jak to można nazwać ?????????????????????
  • u mnie też nie mogę włączyć Mikołaja wyskakuje błąd
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Obstawiam, że przy kolejnych pojawiających się błędach, jak w zeszłym roku na dodatkowe wypracowane zadowolenie nie mamy co liczyć. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    może twórcy zamiast robienia filmików  gdzie popadają w samouwielbienie zabraliby się do rzetelnej roboty.
    Idę spać, ta gra stacza się coraz niżej, najpierw jakieś bzdetne poprawki, które silos mi rozwaliły, a teraz event nie działa
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    A już myślałem, że po dwóch szybkich poprawkach w dniu wczorajszym gra będzie działac niezawodnie, i wraz z całym sojuszem czekamy na rozpoczęcie następnego rozdziału Listy świętego.
    I co ? i kupa ! Choinka wcale nie działa !!!
    Ręce i nogi się uginają :s:s:s
  • Sagitta (PL1)Sagitta (PL1) PL1 Posty: 9
    u mnie tez błąd..
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Dla odmiany ja mam problem z wejściem w 2 etap choinki  .Pokazuje mi jakiś zły indyfikator i error code i co mam zrobić w tej sytuacji 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Dla odmiany ja mam problem z wejściem w 2 etap choinki  .Pokazuje mi jakiś zły indyfikator i error code i co mam zrobić w tej sytuacji 
    Żadna odmiana wszyscy tak mamy :)
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Hmmm, choinka nie działa, ale oferty na zakup złota działają.
    Jakoś z tym nigdy nie mają problemu,
    Po co wprowadzać do gry takie buble jak ten mikołajkowy event ?
    A zresztą, ostatnio wszystkie wprowadzane nowości to jakieś niedoróbki.
    Rzucają kilka wydarzeń jednocześnie, nie ogarniają tego i mają gdzieś nasze zaangażowanie w grę.
    I gdyby błąd był u wszystkich, ale nie  - niektórzy mogą zbierać dla Mikołaja.
    A te ich rekompensaty za błędy to jakaś żenada, nigdy nie rekompensują strat jakie ponosimy.
    Wstyd Panie i Panowie, wstyd !
  • Choinka nadal nie działa i niestety nie mozna zasiać na noc potrzebnych produktów. Nawet jak błąd zostanie naprawiony to juz niektórzy będą mieć o 12 godzin mniej czasu na zebranie potrzebnych produktów. Aloes czy pszenica to 6 godzin akurat przez noc by urosła ale niestety nie wiadomo co będzie potrzebne?? Czekaliśmy do północy własnie po to aby zasiać potrzebne produkty a tu niespodzianka....błąd!!!!
  • waldi67 (PL1)waldi67 (PL1) PL1 Posty: 70
    Znowu coś spieprzyli?Nie można wejść na Mikołaja
  • pinokio67 (PL1)pinokio67 (PL1) PL1 Posty: 10
    Dlaczego po wczorajszej aktualizacji nie można wejść na event z mikołajem?
  • niestety jak pisaliście wcześniej z tym Mikołajem jest coś nie tak, u mnie wyskakuje błąd identyfikatora i nawet jeśli chcę dalej to nie mogę 
  • andrzej78 (PL1)andrzej78 (PL1) PL1 Posty: 21

    u mnie działa poprawnie, ale ilości powalają 

    event trwa 144h, 2480 karmy dla krów przy młynie na maxa to 124h kręcenia non stop

    gdzie sens i logika

  • Pyzka23 (PL1)Pyzka23 (PL1) PL1 Posty: 44
    andrzej78 (PL1) powiedział(a):

    u mnie działa poprawnie, ale ilości powalają 

    event trwa 144h, 2480 karmy dla krów przy młynie na maxa to 124h kręcenia non stop

    gdzie sens i logika

    bo chodzi o to, żeby złotem poganiać żeby się wyrobić. stąd oferty na golda :)
  • u nas w sojuszu to samo  ...czemu mnie to dziwi ? to już przecież staje się standardem 
  • infiniti (PL1)infiniti (PL1) PL1 Posty: 15
    Pamiętajcie, że zarzucono nam, że ciągle tylko narzekamy i nic nam się nie podoba, więc ja dla odmiany pochwalę:
    Naprawdę pięknie zepsuliście kolejną rzecz, jesteście w tym najlepsi, nikt nie potrafi tego zrobić tak jak wy.
  • Czy ktoś posiada wiedzę kiedy  Zakaz wstępu do Mikołaja  zostanie zniesiony ?
    To już nie jest śmieszne a żenujące co się dzieje z każdą nowością...błąd błędem pogania.
  • Mtuszek (PL1)Mtuszek (PL1) Posty: 487
    edytowano 07.12.2017
    Zgadzam się, muszę również pochwalić, że jak przyznano na angielskim forum, Zespół zdawał sobie sprawę z wielu problemów z Mikołajem ale "nie miał czasu", żeby naprawić je przez 12 miesięcy i postarają się to zrobić na kolejne święta.

    GENIUSZ!

    Jest kupa rzeczy, które nie działają jak należy, a Zespół zamiast naprawić jedną po drugiej to wrzuca kolejne szajstwa, które generują kolejne problemy i błędy, które nie sa naprawiane. Jakaś rzeźnia.

    Tak przy okazji, kiedy wróci tryb planowania ?

    I co z balansem kontraktów w targu rybnym? Miało nie być tak, że wszystkie kontrakty są z krewetkami, małżami i ostrygami, a dalej czasem czekam po 3-4 dni, żeby zebrać na chociaż jeden kontrakt i go wypełnić.

    @Yalenka ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ale po co coś zmieniać, przecież gra jest świetna, tylko my gracze nie potrafimy tego zrozumieć... Zawsze też możemy nie grać, zmienić strategię gry:(
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Mnie też się bardzo podoba, że znowu ZONK:)
  • Moja choinka też nie działa   :(
  • u mnie choinka nie działa, wejść nie można
  • Ludkowie mili to pewni wina Mikołaja.
    Wziął i zabrał dostęp do choinek a zamiast tego dał błędy.
    Cóż zrobić, pozostaje czekać na Gwiazdkę lub Dziadka Mroza to może oni coś poprawią :)
  • gizmos3 (PL1)gizmos3 (PL1) PL1 Posty: 13
    Witam 
    prosze o pomoc od wczoraj mam problemy z Mikołajem nie mogłam oddawac produktów a dzis widze tylko tyle

    Nieprawidłowy identyfikator.

    Support-Info: 
    Command: PBAllianceEpisodeWishlistGetStatusResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1512632881
    Zone: 5
    PID:2609688
    pozdrawiam 
  • Spokojnie u każdego tak jest, ja się tylko pytam kiedy bedzie naprawione !!!!!!!!!!!!!

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    jak sie  wyśpią to naprawią
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pionik123 (PL1) powiedział(a):
    Spokojnie u każdego tak jest, ja się tylko pytam kiedy bedzie naprawione !!!!!!!!!!!!!

    Myślę że jak zawsze zespół pracuje nad rozwiązaniem problemu i dostaniemy rekompensatę;)
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Taa... rekompensatę.... uzupełnioną choinkę do 100%... hihihi...
    Przecież nie wszyscy mają błąd, niektórzy mogą uzupełniać.
    Pewnie do tych, którzy mają błąd Mikołaj nie dotarł, bo.....go zima zaskoczyła
    Tak jak programistów zaskakują błędy....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik