Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Przycisk pominięcia, kupna za złoto

Czy można wprowadzić po kliknięciu w taki przycisk zapytania czy aby na pewno tego chcemy? Czy nie bo liczycie, że gracze przypadkowo tracą złoto?

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    trafiłeś 100%.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dokładnie :D a zwłaszcza to dotyczy niechcianego i nieplanowanego kupna jakieś oferty która z "partyzanta" wyskakuje na środek ekranu-gracze niejednokrotnie pisali,prosili żeby opcje potwierdzenia kupna za złoto wprowadzić do gry i nie sądzę żeby to przerastało możliwości zespołu,raczej jest to celowe i zamierzone działanie.
  • Ja przypadkowo kliknąłem w evencie hawaje ukończenie jajek za złoto i 48k poszło do żyda. Jest to czyste ... Niestety kultura nie pozwala mi tego napisać.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Dokładnie :D a zwłaszcza to dotyczy niechcianego i nieplanowanego kupna jakieś oferty która z "partyzanta" wyskakuje na środek ekranu-gracze niejednokrotnie pisali,prosili żeby opcje potwierdzenia kupna za złoto wprowadzić do gry i nie sądzę żeby to przerastało możliwości zespołu,raczej jest to celowe i zamierzone działanie.
    Podobnie jak umieszczenie przycisku najzwyklejszej karmy dla zwierzaków w tym samym miejscu, co przyspiesz.. Na zatłoczonej farmie, gdzie budynek przy budynku stoi, łatwo przy zbieraniu i puszczaniu produkcji na nowo coś nieświadomie przyspieszyć. A wystarczyłoby ten mały przycisk (albo karmy, albo przyspieszenia) umieścić w innym miejscu..
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To prawda, bardzo często przy niewielkim lagu flasha po posianiu od razu klika na ukończ, już kilka razy to się zdażyło i chyba o to chodzi, bo przecież było też pisane i nic. A GGS liczy zyski, zresztą skoro już kupione to zysk mają,, raczej jest to budowanie zysków na przyszłość, bo jak nam złota zabraknie to dokupimy.
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Sprawa została wielokrotnie poruszana na łamach dyskusji zespołowych jednak w ostatniej transmisji przygotowanej przez Product Managera zostało powiedziane, że taki przycisk na dzień dzisiejszy nie pojawi się  w grze.
    Mogę ponownie przekazać sprawę do przedyskutowania w Zespole.

    Jiper
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    przycisk upewniajacy zakup za złoto, to w tych wyskakujacych ofertach, a tu chodzi o menu kołowe, żeby zakończenie produkcji za złoto, było w innym miejscu niż normalne obsiewanie i wystarczy :)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam :)

    Wyobraź sobie teraz wszystkich Graczy, którzy kręcąc karmę w Mistrzostwach Sojuszy muszą dodatkowo klikać potwierdzenie, czy na pewno chcą to zrobić. Myślę, że byłoby to bardzo irytujące co dla niektórych.
    Sprawa jest dość ciężka do rozgryzienia i nie ma co ukrywać, że w tym wypadku Zespół stawia na "swoje". 

    Trzeba po prostu grać uważniej i uważniej klikać na obiekty. Mi osobiście nie zdarzyło się jeszcze wydać złota przez przypadek (ale w BigFarm gram krótko). 

    Jiper 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 08.12.2017
    Dlatego jakby było przesunięte np na samą górę, byłoby ok. kazdy byłby zadowolony.  z prawej wybór zwykłego siania , a u góry sianie za złoto... bo doly zajęte przez specjalne karmy.  Bo o szybkości mówimy i wtedy łatwo o pomyłki... normalnie to można kliknąć, poczekać, aż odlecą te fruwające zbiory i przestaną przeszkadzać , wtedy posiać i następne, ale jak są misje? to czas jest na wagę złota.
  • Tu chodzi o przycisk zapytania gdy chcemy wydać złoto w waszych "cudownych" ofertach typu zakończenie zadania eventu za złoto. W drugą stronę potrafiliście to wprowadzić. 100 razy trzeba odmawiać czy aby na pewno nie chcę czegoś ukończyć płacąc ogromna ilość złota. Jak eventu nie zdążę skończyć to kilka razy proponuje ukończenie za złoto więc się da tylko trzeba chcieć i być mniej pazernym.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ale tego celowo nie wprowadzają licząc na to ,że znajdzie się spora grupa graczy która przypadkiem i wcale nie chcąc kupi coś lub pominie,nieraz gracze pisali o tym ,żeby taką opcje wprowadzić i nici z tego.....
  • jak poprzednicy pisali dokończenie za złoto jakoś czesto się kliknie niechcący przy zbieraniu hurtowym... nie raz już sobie coś złotem dokończyłem, 
    wystarczyło by ten przycisk "za złoto" dać gdzieś u góry albo z lewej strony...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Temat przycisku z pytaniem czy chcemy pominąć dana rzecz za złoto był wielokrotnie wałkowany na łamach forum. Z tego co wiem takiego przycisku Zespół nie planuje wprowadzić w najbliższej przyszłości, ponieważ byłoby to bardzo skomplikowane. Powyżej wyjaśniał to już moderator Jiper. Myślę, że w tej kwestii wszystko zostało już powiedziane. Oczywiście możemy ponownie przekazać w informacji zwrotnej do Zespołu gry prośbę o ponowne zastanowienie się nad tą opcją w grze. Jednak podkreślę raz jeszcze, stanowisko Zespołu jest dość jasne w tej sprawie.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • dziwne, w wersji mobilnej można a tutaj nie...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    stokrotka6446 (PL1) powiedział(a):
    dziwne, w wersji mobilnej można a tutaj nie...
    Jak się chce to można, tylko trzeba chcieć, a tu Zespół nie chce tego zrobić...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    stokrotka6446 (PL1) powiedział(a):
    dziwne, w wersji mobilnej można a tutaj nie...
    Jak się chce to można, tylko trzeba chcieć, a tu Zespół nie chce tego zrobić...
    Bo Zespół woli zmieniać kolejność zakładek w zarządzaniu farmą bądź kolorki dymków nad ludkami..  - to już tak skomplikowane nie jest ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 31.01.2018
    Zawsze mogliby wprowadzić potwierdzenie wydania złota powyżej jakiejś kwoty np 500+, nie kolidowałoby to z osobami kręcącymi karmę na misjach, itp....
    chcieć to móc, nie chcą i tyle... jak nie potrafią skłonić Graczy do zakupu złota w ich "super ofertach" , to próbują wyciągnąć licząc na nasze potknięcia...
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Właśnie dziś niechcący przyspieszyłam brzoskwinie 540 złota jakoś tak. Bo coś gra zamuliła, klikałam kilka razy aż przyspieszyłam, GGS dzięki wielkie, przez Was szybko się spłukam. Ja już nie sugeruje o opcji info przed wydaniem złota a domagam się. Przez okres gry zdarzyło się mi przyspieszyć wiele razy, dodam że również z mojej winy jak np. przez grę "zawiecha".
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    głownie, gdy się zbiera szybko i nastapi lekkie opóźnienie, albo ciut się myszka omsknie...a u gory kołowego menu pusto i tam te przyspieszenie złotem aż się prosi wstawic !!!
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 19.07.2019
    Cos Wam napisze. Ofert jest za duzo- baaaaardzo przeszkadzaja w grze. Po co te oferty???. Wiadomo, jak kupisz zloto wydasz je na to co Ci potrzebne. Kazdy gracz wie, ze w grze liczy sie zloto. To wszystko to sztuczki, zeby ograbic nas ze zlota. Gram tez w inna gre-..........Tu pelna kultura- licza sie kupony. NIIIIgdy nie przeszkadzaja w grze, zadnych, chocby jednej oferty. Chcesz, kupujesz kupony i wydajesz dowolnie. Grasz spokojnie. Tu, totalne szalenstwo, co chwile oferta, upierdliwe do bolu, siejesz- oferta, zbierasz- oferta, robisz przerwe- oferta. PO CO tak przeszkadzacie w grze. Tu wiekszosc graczy to dorosli. W przedszkolu mozna tak dyrygowac dziecmi, co chwile im przypominac , ze maja cos zrobic co Wy chcecie

    Post edytowany, nie można reklamować innych gier.
    Post edited by TOM on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik