Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

wabiki na złote rybki

Witam, 
Proszę o poprawienie gry, bo nie mogę łowić złotych rybek z wabików.Nie mogę produkować wabików (brak takiej opcji w młynie), oraz Oleg nie ma opcji łowienia rybek z wabików (tylko za złoto).......to jest niesprawiedliwe...:((((( stoję w miejscu,gdzie inni korzystają z wydarzenia

Ania
«13

Komentarz

  • A ja za to moge wszystko produkowc wrzucam karme do stawu a i tak nic sie nie dzieje niemam opcji zeby zlowic rybke ani sama ani u Ollego co sie dzieje? :(

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 21.11.2017
    Złote kuleczki dodajesz do stawu i tyle w wiosce sojuszu. Tam razem z sojuszem macie dodawać ją aby zdobywać punkty ratunku a te zwiększają zadowolenie. Natomiast u Olega zarzucaj wabiki na złote rybki aby je łowić można też Olega wysłać po rybki.
    Post edited by XxasieczekxX (PL1) on
  • AnnaM (PL1)AnnaM (PL1) PL1 Posty: 15
    ja mam wrażenie ,że każdy myśli że sobie jaja robimy albo nie rozumiemy o co chodzi, ja juz Yalenka wysylalam wczoraj zdjęcia, Czekam na info od niej .
  • mola7777 (PL1)mola7777 (PL1) PL1 Posty: 6
    u mnie jest to samo
     od samego początku jestem pozbawiona opcji produkcji wabików.
  • mam to samo .Nie ma możliwości produkcji wabików i rybki tylko za złoto .
    To jakaś kpina .Wszyscy korzystają ,a my stoimy w miejscu :(
  • elcia06 (PL1)elcia06 (PL1) PL1 Posty: 32
    mam nadzieję, że po aktualizacji będę mogła wreszcie produkować wabiki :'(
  • Zulka 1 (PL1)Zulka 1 (PL1) PL1 Posty: 8
    Młyn produkuje złote kuleczki ale ja ich nie mam :( Klikam na młyn, kulki wypadają ale ich niema w magazynie a jak chce dodać do stawu to mam 0. 1110 kulek mi zabrało...gdzie się podziały? Proszę o naprawę błędu
  • AnnaM (PL1)AnnaM (PL1) PL1 Posty: 15
    wabiki już działają, ale zero rekompensaty.... porażka
  • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
    mam w młynie wabiki do zebrania ale nie mogę ponieważ wyskakuje mi błąd :(
    młyn stoi a ja nie mogę nic robić w młynie :(
    tak się stało po pracach technicznych ..porażka : >:)>:)>:)
  • hazhi8 (PL1)hazhi8 (PL1) PL1 Posty: 21
    Czy ktoś przy liczbie złotych rybek ma "!" ?
  • ja mam
  • AnnaM (PL1)AnnaM (PL1) PL1 Posty: 15
    mnie sie poprawilo,a Tobie popsuło, napisz wiadomość do Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    hazhi8 (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś przy liczbie złotych rybek ma "!" ?
    Witaj,
     jeżeli chodzi Ci o wykrzyknik, który zaznaczyłam na poniższym zrzucie ekranu, jest to tylko informacja.


    ~Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Wiesia27 (PL1) powiedział(a):
    mam w młynie wabiki do zebrania ale nie mogę ponieważ wyskakuje mi błąd :(
    młyn stoi a ja nie mogę nic robić w młynie :(
    tak się stało po pracach technicznych ..porażka : >:)>:)>:)
    Witaj,
    Jeśli możesz proszę zamieść tu zrzut ekranu. Już zgłaszam jeden taki przypadek do Zespołu gry.
    Na rozwiązanie problemu niestety będziemy musieli poczekać do jutra.

    Pozdrawiam, 
    Yalenka
  • AnnaM (PL1)AnnaM (PL1) PL1 Posty: 15
    wszystko byłoby ok,ale nie mam opcji w ekwipunku by dodać wabiki i by samej łowić zlote rybki....
  • AnnaM (PL1)AnnaM (PL1) PL1 Posty: 15
    blad nie mozna sprzedac wabikow

  • Ulica (PL1)Ulica (PL1) PL1 Posty: 9
    Jak odblokować młyn z wabików. 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    to dlaczego nie używasz tych wabików
    znajdź Olega na dowolnej farmie kliknij skrzynka ze sprzętem wybierz 3 zakładkę-wabiki, przenieś wabiki na złote rybki na prawą stronę okna i kliknij idź na ryby
    na łowisku rozwiń okno po lewej wybierz dolną zakładkę (wabiki) ustaw wabik na złote rybki i zaryb łowisko złotymi rybkami
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a o co chodzi?
  • Ulica (PL1)Ulica (PL1) PL1 Posty: 9
    wyprodukowałam w młynie wabiki i okazało się , że jest przepełniony magazyn. Sprzedać tego nie można. Oleg łowi złote rybki a wabiki nadal są. Za chwilę będzie brak karmy.
  • Ulica (PL1)Ulica (PL1) PL1 Posty: 9
    Mam wabiki przeciągnięte ale nie mogę sama łowić. Wczoraj też tak miałam ale jak wysłałam Olega na złote rybki to wabiki się zmniejszyły.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    oleg nie uzywa wabików, one służą tylko do samodzielnego łowienia na wędkę, tak jak np. karpie.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    najpierw trzeba je włożyć do swojej skrzynki, potem wejść na łowisko tam z lewego menu wybrać wabiki i ustawić na złote rybki, wtedy tym plusem wysłać je na wodę i łowić :)
  • Ulica (PL1)Ulica (PL1) PL1 Posty: 9
    ale nie mam tej opcji łowienia samodzielnie
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Jeżeli masz Olega, to masz i opcję samodzielnego łowienia:



    Musisz kliknąć w postać Olega i otworzyć menu, a tam wybrać wędkę, która oznacza właśnie samodzielne łowienie, czyli przeniesie Cię na łowisko na danej farmie i tam możesz użyć zanęty na złotą rybkę, o ile oczywiście wcześniej umieściłaś ją w ekwipunku. 
  • AnnaM (PL1)AnnaM (PL1) PL1 Posty: 15
    nie rozumiecie,że mamy ten sam błąd każdy wie jak łowić samodzielnie....ale niestety nie moze wrzucic wabikow do ekwipnku bo ich tam po prostu nie ma.....nie ma do wyboru ich, po prosu kolejny blad aktualizacji, sprzedac z mlyna tez ich nie moge bo blad ciagle wyskakuje, a karma ubywa dla rybek-nic teraz w mlynie na glownej farmie nie moge zrobic 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    to jeszcze raz kliknij skrzynkę

    wybierz zakładkę wabiki złote rybki są na samej górze przesuń je do wyposażenia i idź łowić ryby

    rozwiń zakładki na dole są wabiki wybierz złote rybki i strzałka zaryb czasem jest kłopot z przesunięciem wabika do wyposażenia ale wyjście z łowiska i powrót ponownie u mnie pomaga

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Nie, nie rozumiem, że każdy wie, jak łowić samodzielnie, kiedy czytam:  

    Ulica (PL1) powiedział(a):
    Mam wabiki przeciągnięte ale nie mogę sama łowić. Wczoraj też tak miałam ale jak wysłałam Olega na złote rybki to wabiki się zmniejszyły.
    Jak ktoś wyżej napisał, Oleg nie używa wabików. Ba, Oleg nie używa niczego z naszego ekwipunku: ani wędki, ani haczyków, ani żyłki.. Mogę wypuścić Olega gdziekolwiek (łowiska, doświadczenie, pojedyncze ryby) i mieć pusty ekwipunek do osobistego łowienia. 

    Wklej zrzut ekranu, jak ich nie ma w ekwipunku po wyprodukowaniu, wtedy będziemy dokładnie wiedzieć, o co chodzi. U mnie są nawet na pierwszym miejscu w zakładce wabików - nawet jak ich posiadam zero:


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A dlaczego nie każdemu w grze takowy wykrzyknik się pokazuje? Od czego zależy posiadanie takiej informacji? Dostają ją ci, którzy mają za mało punktów na sekundę? Hmmm, nie sądzę, bo osobiście mam ich dużo (bardzo dużo) mniej niż widać u Ciebie, miejsce w rankingu zajmuję odległe, a wykrzyknika nie mam..
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    karadok (PL1) powiedział(a):
    A dlaczego nie każdemu w grze takowy wykrzyknik się pokazuje? Od czego zależy posiadanie takiej informacji? Dostają ją ci, którzy mają za mało punktów na sekundę? Hmmm, nie sądzę, bo osobiście mam ich dużo (bardzo dużo) mniej niż widać u Ciebie, miejsce w rankingu zajmuję odległe, a wykrzyknika nie mam..
    Witaj Karadok
    Być może masz błąd w wyświetlaniu, z tego co wiem wykrzyknik powinien być widoczny u wszystkich graczy.

    ~Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik