Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

KOCIA KRYJÓWKA

Licznik stoi w  miejscu nie dodaje serduszek do kociej kryjówki jestem bardzo dużo serduszek do tylu RAMZES 3
«1

Komentarz

  • Nie mam kryjówki kota na farmie smakosza , zniknęła , nie wiem czy to jakiś błąd????????????????
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    To nie błąd tylko celowe działanie GGS z powodu błędów które dotknęły dużą część graczy wycofano kocią kryjówkę z farmy smakosza 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Nie u wszystkich. Tajemniczy Dżems Błont spowodował jak zwykle, że niektórym zniknęła tam gdzie były błędy (zapowiedziane), a niektórym tam gdzie błędów nie było (spodziewane). Np. u mnie :)
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Nie u wszystkich. Tajemniczy Dżems Błont spowodował jak zwykle, że niektórym zniknęła tam gdzie były błędy (zapowiedziane), a niektórym tam gdzie błędów nie było (spodziewane). Np. u mnie :)
    I na przykład u mnie. Nie pisałam do supportu, bo talizmany wypadały na smakoszu jak trzeba. Dzielnie zbierałam. Jak widać na próżno  :s
  • u mnie też zniknęła kocia kryjówka na farmie smakosza, mimo ze talizmany wypadały jak należy :/ to ie jest w porządku - nie dość, że tak ciężko się je zbiera to jeszcze zabierają... porażka

  • U mnie także zniknęła kryjówka kota  na smakoszu pomimo,że talizmany  wypadały i sporo juz miałam uzbierane.......to nie fair....kolejna porażka twórców
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    "Witajcie Farmerzy!

    Aby złagodzić nieco problemy związane z usunięciem kociej kryjówki z farmy smakosza, przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego w ramach przeprosin. Wraz z najbliższą aktualizacją (planowaną na tydzień rozpoczynający się w dniu 20.11) uruchomimy specjalne „Kocie szaleństwo”! Przez kolejne 10 dni kocie talizmany będą łatwiejsze do zdobycia na Farmie Smakosza. Dodatkowo, dodamy ustaloną wartość talizmanów do kociej kryjówki na Farmie Smakosza, aby wspomóc ich zbieranie! Wartość dodanych talizmanów będzie taka sama dla wszystkich Graczy. Aby wziąć udział w wydarzeniu i otrzymać rekompensatę musicie ponownie wybudować kocią kryjówkę na Smakoszu przed aktualizacją wprowadzającą poprawki. Jeśli tego nie zrobicie - rekompensata nie zostanie Wam przyznana. 
    Ponadto informujemy, że dostaliśmy od Graczy informacje zwrotne na temat problemów z kocią kryjówką i aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem problemu. 


    Wasz Zespół Big Farm "


    Kota postawiłem ponownie ale nie zalicza talizmanów , czy tak samo będzie podczas tego 
    „Kocie szaleństwo” ?
  • To jeszcze ja,postaram się być grzeczny,choć z trudem mi to przyjdzie...... po co ten kot? Zniknął mi z farmy,dostałem za niego zwrot,ALLELUJA ,dobre i to. Postawiłem nową kryjówkę na dwóch farmach,kto bogatemu zabroni... Na pierwszej farmie wpierw nie wypadały talizmany,po jakimś czasie zaczęły,ALE..... Dalej pokazuje 0 ŁOWNIE ZERO!!!! Dobra,przecież to tylko gra... Stworzona przez GGS,nie będę rozwijał skrótu,który mi się narzuca,jeszcze nie pora na bana.Ale ciekawe jest to że na drugiej farmie,mi się kryjówka budowała,a już mi pokazywało że zbieram te kocie....Ale po wybudowaniu oczywiście jest co? Dokładnie to,to co mi się narzuca przy skrócie GGS.... Więc może dajcie sobie spokój z tymi aktualizacjami,unowocześnieniami i uszczęśliwianiem nas na siłe. Bo wszystko i tak można o kant obory obić.... 
    ps .Oczywiście nie czepiam się moderatorów...... 
  • Czyli rozumiem że talizmany zebrane wcześniej przepadają no to suuuuuuuuuuuuuuper :'(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    adella10 (PL1) powiedział(a):
    Czyli rozumiem że talizmany zebrane wcześniej przepadają no to suuuuuuuuuuuuuuper :'(
    Dobry wieczór,
    Niestety talizmany przepadły, ale Zespół wkrótce szykuje dla Was mała niespodziankę ,o której możesz przeczytać tutaj:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3699555/#Comment_3699555

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Wg  mnie talizmany powinny wypadać, czy się ma czy nie , można by potem postawić , gdy się już zbierze:)
  • Postawiłam kryjówkę jeszcze raz ale talizmany i tak nie wyskakują przez cały dzień nie wypadł ani jeden a zbierałam dziś naprawdę dużo ?????????????????/
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    ciekawe ile tych talizmanów dadzą , stawiam na 10000:)
    Ja straciłęm 80 tys. niektórzy 0,5 mln, rekompensaty jak zwykle będą nieadekwatne do poniesionych strat
  • Passion (PL1) powiedział(a):

    u mnie też zniknęła kocia kryjówka na farmie smakosza, mimo ze talizmany wypadały jak należy :/ to ie jest w porządku - nie dość, że tak ciężko się je zbiera to jeszcze zabierają... porażka

    u mnie tez zniknol ktek puszek i talizmany ktorych mialam dosyc sporo i co mamy znowu kupowac kryjowke i zbierac od nowa
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    TAK.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 06.11.2017
    wanda666 (PL1) powiedział(a):
    Passion (PL1) powiedział(a):

    u mnie też zniknęła kocia kryjówka na farmie smakosza, mimo ze talizmany wypadały jak należy :/ to ie jest w porządku - nie dość, że tak ciężko się je zbiera to jeszcze zabierają... porażka

    u mnie tez zniknol ktek puszek i talizmany ktorych mialam dosyc sporo i co mamy znowu kupowac kryjowke i zbierac od nowa

    U mnie również zniknęła kryjówka  kota na smakoszu, a była już uzbierana prawie połowa kocich talizmanów.
    Co jest grane?
    To tak teraz będziemy się bawić? Na otarcie łez niespodzianka w postaci łatwiejszego łapania talizmanów? Jaja sobie z nas robicie? Wydałem 95 tysięcy dolców na zakup tego badziewia - kto mi zwróci?
    A jutro co nas spotka? Po zalogowaniu okaże się, że niknęły wszystkie zabudowania na farmach? Czy tą grą na pewno zarządzają dorosłe osoby? 

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    makao (PL1) powiedział(a):
    wanda666 (PL1) powiedział(a):
    Passion (PL1) powiedział(a):

    u mnie też zniknęła kocia kryjówka na farmie smakosza, mimo ze talizmany wypadały jak należy :/ to ie jest w porządku - nie dość, że tak ciężko się je zbiera to jeszcze zabierają... porażka

    u mnie tez zniknol ktek puszek i talizmany ktorych mialam dosyc sporo i co mamy znowu kupowac kryjowke i zbierac od nowa

    U mnie również zniknęła kryjówka  kota na smakoszu, a była już uzbierana prawie połowa kocich talizmanów.
    Co jest grane?
    To tak teraz będziemy się bawić? Na otarcie łez niespodzianka w postaci łatwiejszego łapania talizmanów? Jaja sobie z nas robicie? Wydałem 95 tysięcy dolców na zakup tego badziewia - kto mi zwróci?
    A jutro co nas spotka? Po zalogowaniu okaże się, że niknęły wszystkie zabudowania na farmach? Czy tą grą na pewno zarządzają dorosłe osoby? 

    Dzień dobry Makao

    Bardzo proszę byś zapoznał się z tym wpisem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3697586/#Comment_3697586

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • A może by tak, zamiast kolejnych nowości i "niespodzianek"  naprawić dotychczasowe błędy. Ta gra staje się coraz bardziej bezsensowna i bezcelowa. Kupujemy coś, rozbudowujemy, nagle znika, nie działa. Zaczyna się np.Happy Hour ,po kilku dniach jest wyłączany. Gracze denerwują się, a przecież miała być dobra zabawa i relaks.Twórcy gry ,jak w amoku ,wymyślają coraz to nowe "atrakcje", niekoniecznie związane z farmą (wyścigi konne, rybołówstwo i przetwórnie). Nic nie jest dopracowane, ciągle jakieś błędy. Można się w tym wszystkim pogubić, bo brak poradników do tych "nowości". Trzeba czekać, aż gracze coś przetestują i objaśnią innym.
    Jedyne co działa ,mam wrażenie,że dobrze, bo nie próbowałam i nie mam zamiaru, to wszelkie akcje p.t. KUP za realną walutę.
    U mnie  zbieranie kocich talizmanów na głównej farmie idzie bardzo wolno, wydaje mi się ,że ich liczba jest raz większa ,raz mniejsza, może za kilka lat doczekam się kota. Kot na farmie miał być spełnieniem życzeń graczy, ale chyba miau...
  • A ja się pytam po co ten kot ?... miałam wcześniej postawiony na smakoszu i talizmany wylatywały jak trzeba, zaliczało... potem go usunęli , no to ja postawiłam na nowo... i co ?... talizmanów zero,  a te które zdobywam w zadaniach przepadają gdzieś , nie wiadomo gdzie... a było ich całkiem sporo... nie można tego badziewia ani usunąć, ani przesunąć...  po co to komu jeśli stoi bezczynnie i zajmuje tylko miejsce... ?... 
  • dlaczego nie dodaje serduszek do kociej kryjówki licznik stoi w miejscu RAMZES 3
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    A czy coś w ogóle jeszcze działa w tej grze wszystko się psuje a jak jeszcze działa to Hotfix i padło
  • Ewa1210 (PL1)Ewa1210 (PL1) PL1 Posty: 107
    WITAM! Dlaczego talizmany do "kociej kryjówki" nie są na bieżąco doliczane do aktualnego stanu ? Kto wymyślił tę ilość do osiągnięcia maximum talizmanów - ja mam 2,6 milionów, to chyba będę je zbierać przez cały rok !!! Proszę to poprawić !!! Pozdrawiam !
  • kocia kryjówka na smakoszu nic mi nie dolicza nie mogę jej zlikwidować-co z tym fantem zrobić?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    czekać! czekać! czekać! mają ja naprawić kiedyś i przez tydzień dać mnóstwo talizmanów żeby wszystkie straty nadrobić  :D:D  
    a szczerze nic nie można zrobić najwyżej przesunąć gdzieś na bok żeby mniej przeszkadzała
  • Witam! W październiku dostałam maila od Big Farm, że pojawi się u mnie na farmie kotka. Już koniec listopada, a po kocie ani śladu. Czytam, że jest jakaś kocia kryjówka, że zbiera się talizmany, a ja nic takiego nie mam. Gdzie szukać tego kota?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Kocią kryjówkę musisz sobie wybudować tak jak psia budę, gdy ją zbudujesz z budynków produkcyjnych (młyn, silos, kompostownik, na smakoszu dochodzi piekarnia, na kwiatowej sklep, destylarnia i mieszalnia) zaczynają wypadać kocie talizmany  i w tym momencie zaczynają się problemy bo przeciętny gracz który spędza na farmie kilka godzin dziennie odblokowuje kota po mniej więcej pół roku oczywiście możesz użyć złota prawie 80 tys żeby odblokować kota
  • Dziękuję Farm Boy. Spróbuję wykorzystać wskazówki. Pozdrawiam.
  • Na farmie smakosza nie zbierają mi się talizmany do kociej kryjówki, mam cały czas 0 szt. Na głównej jest ok. Nie da się jej wyburzyć i postawić od nowa albo nie wiem jak to zrobić. O co chodzi?
  • i co dalej z kotem? niektórzy już się doczekali kota chowającego się do pudełka i... wygląda jakby miało być coś dalej na kształt psa ale nie ma, czy będą kiedyś kolejne sztuczki? czy kryjówkę trzeba jakoś ulepszyć?

    przecież dekoracja 35zadowolenia to nadaje się jedynie do demontażu!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    i co dalej z kotem? niektórzy już się doczekali kota chowającego się do pudełka i... wygląda jakby miało być coś dalej na kształt psa ale nie ma, czy będą kiedyś kolejne sztuczki? czy kryjówkę trzeba jakoś ulepszyć?

    przecież dekoracja 35zadowolenia to nadaje się jedynie do demontażu!
    Witaj
    Nowe poziomy kocich kryjówek powinny zostać dodane do końca tego roku, jednakże dokładnych terminów nie znamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik