Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

PORADNIK EVENTOWY

2

Komentarz

  • Czas na Bajkę - Poziom 4:

    cnb4.png 182.6K
  • Czas na bajkę - Poziom 6:

    cnb6.png 183.7K
  • Czas na bajkę - Podsumowanie:
    KLIKNIJ NA OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 30.11.2016
    Smak Hawajów - Poziom 1:


    Post edited by Favierro (PL1) on
  • Smak Hawajów - Podsumowanie:
    Kliknij na obrazek, aby powiększyć

  • Incydent UFO - Poziom 4:

  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 24.07.2016
    Specjalne podziękowania dla użytkowników Magdalena2407, oraz mtuszek
    Incydent UFO - Poziom 3:

    Post edited by Favierro (PL1) on
  • Incydent UFO - Podsumowanie:
    Kliknij na obrazek, aby powiększyć.

  • romek50 (PL1)romek50 (PL1) Posty: 8
    edytowano 06.10.2016
    Proszę o opis Dawno,dawno  temu pozdrawiam


    Post edited by Demona on
  • romek50 (PL1) powiedział(a):
    Proszę o opis Dawno,dawno  temu pozdrawiam
    Witaj,
    Opis wydarzenia "Dawno, dawno temu..." znajdziesz w menu na pierwszej stronie pod nazwą eventu "Czas na Bajkę" i wybraniu podsumowania lub odpowiedniego poziomu trudności.

    Pozdrawiam, Fav.

  • Proszę o opis Dawno,dawno  temu pozdrawiam
    Sory ale zmylił mnie tytuł Czas na bajkę.Lepiej żeby to było pod jednym tytułem.
  • romek50 (PL1) powiedział(a):
    Proszę o opis Dawno,dawno  temu pozdrawiam
    Sory ale zmylił mnie tytuł Czas na bajkę.Lepiej żeby to było pod jednym tytułem.

    Event nazywa się "Czas na bajkę" dlatego widnieje w poradniku pod takim tytułem.
    Jak najedziesz sobie na ten czerwony namiot eventowy (na tym rynku nad farmą gdzie wyświetlają się różne wydarzenia) to tam znajdziesz prawidłową nazwę eventu.
    Może w wolnej chwili uzupełnię nazwy eventów o te, które wyświetlają się przy zadaniach.
    Pozdrawiam
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    wciąż przy robieniu eventów zaglądam do poradnika Favierro. Dzisiaj się zorientowałam, że poradnik odnotował już ponad 10 000 wejść, jest więc jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc forum. To zapewne zasługa jego tematyki, ale także pomysłowości wykonania.
    Chciałam odwdzięczyć się w jakiś sposób Favierro za ogrom pracy, którą włożył w tworzenie poradnika, jak i za czynny wkład w życie forum, pomaganie i doradzanie innym Graczom oraz upiększanie profili Graczy sygnaturkami :)
    Favierro dziękuję Ci za to, co robisz dla Społeczności Forum, przyjmij ode mnie 5 000 złota i dekorację "Palenisko Społeczności". Upominki zostaną przypisane do Twojego konta w grze przez Asię w najbliższym czasie.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
  • Demona powiedział(a):
    Witajcie,

    wciąż przy robieniu eventów zaglądam do poradnika Favierro. Dzisiaj się zorientowałam, że poradnik odnotował już ponad 10 000 wejść, jest więc jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc forum. To zapewne zasługa jego tematyki, ale także pomysłowości wykonania.
    Chciałam odwdzięczyć się w jakiś sposób Favierro za ogrom pracy, którą włożył w tworzenie poradnika, jak i za czynny wkład w życie forum, pomaganie i doradzanie innym Graczom oraz upiększanie profili Graczy sygnaturkami :)
    Favierro dziękuję Ci za to, co robisz dla Społeczności Forum, przyjmij ode mnie 5 000 złota i dekorację "Palenisko Społeczności". Upominki zostaną przypisane do Twojego konta w grze przez Asię w najbliższym czasie.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
    Ojej, naprawdę nie spodziewałem się takiego wyróżnienia :) 
    Jest mi niezwykle miło :) Nie dość, że Gracze doceniają moją pracę i poradnik doczekał się już 10 000 odsłon, to teraz jeszcze taka miła niespodzianka od GGS :)

    Dziękuję jeszcze raz za nagrodę i mam nadzieję, że poradnik dalej będzie służył wielu Graczom jako pomoc w eventach. 
  • Favierro, dopiero dziś pierwszy raz odwiedziłem Twój Poradnik.
    Muszę przyznać - jesteś WIELKI

    Zazdroszczę umiejętności, nie tylko informatycznych, ale również stworzenia pomocy dla graczy, która jest bardzo czytelna ale również z najwyższą estetyką zaprogramowana.

    Pozdrawiam

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Tutaj jakąś wiewiórkę widzę
    romek50 (PL1) powiedział(a):
    Proszę o opis Dawno,dawno  temu pozdrawiam


    Jakąś wiewiórkę widzę: to o taka chodziło
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Tutaj jakąś wiewiórkę widzę
    romek50 (PL1) powiedział(a):
    Proszę o opis Dawno,dawno  temu pozdrawiam


    Jakąś wiewiórkę widzę: to o taka chodziło
    Pierwsze koty za płoty!
    Gratuluję :D
  • Jak się wybiera poziom trudności eventu? Nie zauważyłam nigdy, żeby mnie ktoś pytał o to, tylko sam pojawia się poziom adekwatny do poziomu mojego w grze. Pomocy jeśli coś omijam za każdym razem :dizzy:
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Faviero jakbyś miał czas i chęci wstawisz rozpiskę zadań na Wyspach Tymczasowych?
     - zmniejszyli ilości po skróceniu eventu i nigdzie nie mogę znaleźć rozpiski, chyba że ktoś gdzieś widział to proszę o namiary :)
  • czy ma ktoś może resztę eventów  z poziomem 7 ?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    mozil73 (PL1) powiedział(a):
    czy ma ktoś może resztę eventów  z poziomem 7 ?
    Z tego, co mi wiadomo, to każdy 7 poziom to 6 pomnożony przez dwa.
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    Agnnes (PL1) powiedział(a):
    Jak się wybiera poziom trudności eventu? Nie zauważyłam nigdy, żeby mnie ktoś pytał o to, tylko sam pojawia się poziom adekwatny do poziomu mojego w grze. Pomocy jeśli coś omijam za każdym razem :dizzy:
    mam ten sam problem
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 20.11.2017
    Żeby móc wybrać poziom eventu najpierw trzeba wykonać go na 4 poziomie, wtedy powinna pojawić się możliwość wyboru poziomu eventu, czasami może być wymagane osiągnięcie odpowiedniego poziomu w grze
  • chyba trzeba zaliczyć wszystkie eventy na 4tym poziomie żeby móc wybierać....
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Żeby móc wybrać poziom eventu najpierw trzeba wykonać go na 4 poziomie, wtedy powinna pojawić się możliwość wyboru poziomu eventu, czasami może być wymagane osiągnięcie odpowiedniego poziomu w grze

    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    chyba trzeba zaliczyć wszystkie eventy na 4tym poziomie żeby móc wybierać....


    dzięki
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Aby robić eventy na 5 poziomie trudności trzeba mieć zaliczony poprzednio poziom 4, i tak po kolei każdy event.
    nieraz jak nie zrobimy wyższego poziomu trudności to powtórzyć nieraz trzeba ten niższy aby znowu mieć dostęp do wyższych poziomów trudności.
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    edytowano 10.10.2019
    Czemu nie ma poziomu 7?Jak juz robicie poradnik to do konca a  nie kazecie nam liczyc!!
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    _Dafne_ (PL1) powiedział(a):
    Czemu nie ma poziomu 7?Jak juz robicie poradnik to do konca a  nie kazecie nam liczyc!!
    Poradnik był robiony o wiele wcześniej niż został wprowadzony 7 poziom 
Ta dyskusja została zamknięta.