Strona główna Polish Przedstaw się!

To ja - Jiper, Wasz nowy moderator!

JiperJiper Guest Posty: 495
Dobry wieczór wszystkim :)

Jeśli ktoś chciałby opowiedzieć coś o swojej przygodzie z BigFarm, lub przywitać się ze mną, może to zrobić w tym wątku.

Moje powitanie możecie znaleźć w tym miejscu:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3716867/#Comment_3716867



Jiper

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Ahoj Jiper!

    Witaj na pokładzie i w naszych skromnych progach forumowych! Bardzo się cieszę na naszą wspólną współpracę! Życzę Ci powodzenia i udanej przygody na naszym forum!! I do zobaczenia na naszych kanałach moderatorskich ;)

    ~Yalenka

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Witaj,
    Dość ciekawy nick, tajemniczo brzmi. Jakoś skojarzyło mi się z Monster Truck-ami he Nie odbierz tego źle.
    Mam nadzieję że godnie zastąpisz poprzednika, płci męskiej. Dużo cierpliwości i zrozumienia dla Graczy.
    Powodzenia na forum :)

    Mógłbyś opisać swoją osobę, pasję, co lubisz itd. Od siebie dodam że w grze gram od ponad 4 lat. Jestem z nią związana jak z rodziną niemalże. Lubię kontakt z ludźmi, pomagać, wysłuchać. Jako że jestem dosyć komunikatywna to jednak wstydliwa w rzeczywistości. Jak to znane powiedzenie: Mądry w necie, tchórz w świecie he Oczywiście prawdziwa wersja brzmi wulgarnie.

    Dużo energii i pozytywnego nastawienia życzę, pozdrawiam Joanna
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witaj Jiper, Ciesze się że doszedłeś do zespołu Big Farm i pomożesz Yalence w ogarnięciu wszystkiego.  ;)


    Ja swoją przygodę z Big Farm rozpocząłem ponad dwa lata temu, i odrazu pokochałem tą gre, super grafika itp swoją farmę mam na 125 lvl i jestem w początkowym sojuszu.  Lubie bardzo pomagać innym ludziom i graczom. I jestem w realu wielką gadułą  :D

    Życze Ci dużo wyrozumiałości i cierpliwości do graczy ;)

    Pozdrawiam Serdecznie :)
    Damian 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251

    Witaj:)zycze dużo cierpliwości wytrzymalosci mam wrazenie ze ci przed Toba szybko popadali z tego braku trzymam kciuki trzymaj się cieplo:)))))

  • ja gram w grę za długo :D niestety się uzależniłem na maxa
    życzę Ci wytrwałości i dystansu chociaż skoro prowadzisz inne forum to wiesz o co biega i że wszelkie pretensje kierowane do GGS będą niestety adresowane jakby do Ciebie ale oczywiście musisz to wytrzymać bo inaczej nie wytrzymasz :D
  • Witaj Jiper

    Gram w Big Farm od ok. 2 lat i staram się być pomocny dla innych graczy.
    Z twoim poprzednikiem dobrze się nam współpracowało,
    więc i z tobą powinno być w porządku.
    Wcześniej grałem też w grę którą wspominasz w swoim opisie.
    Tak więc jeszcze raz życzę ci powodzenia na naszym czasami niewdzięcznym forum.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Witaj Jiper
    Twój poprzednik był skuteczny i bardzo pomocny w wyjaśnianiu różnych kwestii, czego i Tobie życzę.
    Ja gram od prawie 2 lat i jestem kierownikiem w swoim sojuszu. Często tłumaczę i szukam wyjaśnień dla swoich sojuszników. Lubię im pomagać i realu też bywam gadułą  B)
    Jeszcze raz witam i mam nadzieję na owocną współpracę.

  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136

    Witaj Jiper ,

     miło Cię widzieć :)

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Witaj Jiper  :D

    Fajnie że jest dwóch moderatorów miłej pracy i zabawy na forum życzę 

    Magda
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 27.11.2017
    Witaj Jiper :))


    Post edited by candy90 (PL1) on
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Witaj Jiper ;) 
    Miło Cię powitać na forum i życzę dużo cierpliwości dla nas i wyrozumiałości . 

    Serdecznie pozdrawiam Basia777

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik