Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

11020

Komentarz

  • Po zastosowaniu wszystkich wskazówek na gry.pl dalej nie mogę się zalogować  -.-
  • nie masz czego żałować :smiley:
  • Candy90 sprawdź czy w lejku masz nadal czas ja mam i pkty mi się naliczają mimo że lejek nie pracuje miałam jabłka na 8:40 czas teraz mam brukiew lejek stoi a nalicza mi punkty zobacz :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie!
    Proszę o zapoznanie się z oficjalnym oświadczeniem od Zespołu gry.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3712050/#Comment_3712050

    ~Yalenka
  • Różana Tereska (PL1)Różana Tereska (PL1) PL1 Posty: 67
    edytowano 14.11.2017
    mozil73 (PL1) powiedział(a):
    nie masz czego żałować :smiley:
    Poza feralnym świętem ciężkiej pracy (w którym nie uczestniczę) są też inne wydarzenia, które raczej działają normalnie... więc miło byłoby się zalogować :)

    .................................................................................................................................................................................................................................................................

    A na gry.pl dalej bez zmian, nie można się zalogować  
    Jeśli ktokolwiek cokolwiek będzie wiedział dajcie znać  Raczej tygodniówki już nie uda mi się zaliczyć  przez tą "przerwę"

    Pozdrawiam 

    .................................................................................................................................................................................................................................................................

    Jakby co gra na partnerskim też "już" działa
    Post edited by Różana Tereska (PL1) on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Witam Serdecznie :))

    o której dziś ceremonia wręczania medali ??
    na zasadach z ankiety .
  • i po kiego czorta ta ankieta w sprawie Mistrzostw!?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Witam Serdecznie :))

    o której dziś ceremonia wręczania medali ??
    na zasadach z ankiety .
    Witaj Candy90
    Zapewne pytasz o monety mistrzostw, a więc otrzymacie je dzisiejszego popołudnia. Godziny niestety nie znam.

    Proszę również Was Wszystkich o zapoznanie się z wpisem, który zamieściłam dla Was w Nowinkach ;) 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3713225/#Comment_3713225

    Pozdrawiam,
    Yalenka




  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Witam Serdecznie :))

    o której dziś ceremonia wręczania medali ??
    na zasadach z ankiety .
    Witaj Candy90
    Zapewne pytasz o monety mistrzostw, a więc otrzymacie je dzisiejszego popołudnia. Godziny niestety nie znam.

    Proszę również Was Wszystkich o zapoznanie się z wpisem, który zamieściłam dla Was w Nowinkach ;) 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3713225/#Comment_3713225

    Pozdrawiam,
    Yalenka




    nie pozostaje nam nic jak cierpliwie czekać, cierpliwość piękna cecha. :)
    Miłego dnia wszystkim.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie Farmerzy!
    W ramach rekompensat za wczorajsze przestoje serwerów otrzymacie:

    Od 22 do 28 listopada zostaną uruchomione następujące boostery: 
    Turyści gospodarscy
    Krótszy czas szkolenia koni
    Fajerwerki (bez podwójnych punktów do Światowych Mistrzostw)
    Dodatkowo będzie więcej -30% rabatów zamiast zwykłego -20% rabatu na zakup książek lub zakupu budynków. 

    Otrzymałam również informacje od Zespołu że:
    22 listopada wystartuje Silos rybny
    26 listopada wystartuje Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy

    Pozdrawiam,
     Yalenka
    No nie wiem, czy do końca można to nazwać rekompensatą:

    Turyści gospodarczy.. - nie zawsze chcą kupić to, co ja chcę sprzedać, więc na dwoje babka wróżyła, czy akurat skorzystam..

    Krótszy czas szkolenia koni - krótszy czas, czy krótszy czas i tańszy trening? Bo sam krótszy czas akurat nie jest dla mnie jakoś atrakcyjny

    Fajerwerki - Skoro nie działają na punkty Światowych Mistrzostw, to na co? Na event tygodniowy? Z eventem radzę sobie sama..

    Rabat na produkty za złoto - ale przecież to ja najpierw muszę to złoto zakupić, by móc skorzystać z promocji, więc dla kogo to niby rekompensata? Dla mnie, czy dla GGS?

    Silos rybny - ok, to wydarzenie jeszcze jakoś się trzyma, o ile oczywiście Zespół nie planuje go "poprawiać"..

    Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy - przy dwóch ostatnich były problemy, więc jakoś nie mam szczególnej ochoty na następne..

    Domyślam się również, że owe boostery nie będą trwać stale od 22 do 28 listopada, tylko pojawiać się losowo, więc znów, jak trafię, to skorzystam. A jak nie? To tyle będzie z rekompensaty, co o niej sobie przeczytałam. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie!

    W ciągu następnej godziny planowana jest szybka poprawka!

    Proszę zapoznać się z całością ogłoszenia tu:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3713582/#Comment_3713582

    Najnowsze wyniki rankingów! Monety powinny zostać Wam wkrótce przyznane! Gratulujemy Naszej Klasie!
    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • Czy GGS robi sobie z nas żarty? Pozmieniacie nam skrzynie niecałe siedem godzin do końca Święta Jałowej Pracy. Grać się odechciewa.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    W rankingu serwerów nic się nie zmieniło , dla mnie te całe ms światowe nie mają sensu człowiek się stara a i tak jest jeba..... jak nie przez koło to przez rankingi ggs 
    Stalin mówił że nie ważne kto głosuję ważne kto głosy liczy ...
    jaką motywacje mają ludzie z serwerów poniżej top 3 ?? bo czegoś nie rozumiem po co się starać ??? taniej jest kupić te monety
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 15.11.2017
    Yalenka

    Ostatnio byliśmy 14 serwerem miałem 450 tyś punktów a dostałem 1368 medali
    to jak się to ma do Twojej Tabelki z wyjaśnieniem ?
    za każde 100 tyś dostałem 304 medale a powinno być więcej , więc nie dość że na rankingu jesteśmy oszukiwani to jeszcze na medalach przyznawanych

    "100 000 punktów na serwerze # 20 = 589 monet" 

    gdybyśmy byli 20 serwerem ! dostał bym 2650 monet !! wiec o co tu kuźwa chodzi ?
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    W rankingu serwerów nic się nie zmieniło , dla mnie te całe ms światowe nie mają sensu człowiek się stara a i tak jest jeba..... jak nie przez koło to przez rankingi ggs 
    Stalin mówił że nie ważne kto głosuję ważne kto głosy liczy ...
    jaką motywacje mają ludzie z serwerów poniżej top 3 ?? bo czegoś nie rozumiem po co się starać ??? taniej jest kupić te monety
    Zgadzam się - człowiek się stara, a miejsce serwera i tak determinuje naliczane mu monety. A przecież powinniśmy być nagradzani za swój wysiłek, a nie karani za brak wysiłku innych. Jasne, nie każdy może poświęcić tyle samo czasu i środków na event. Nie każdemu dany event się podoba i nie zawsze w jakimś mamy ochotę brać udział. Dlatego tym bardziej uzależnianie nagrody indywidualnej od zaangażowania całego serwera jest po prostu niesprawiedliwe. I jeszcze gdyby każdy na serwerze otrzymał taką samą ilość monet, zgodziłabym się, że jest to nagroda serwerowa, ale monety otrzymujemy indywidualnie - każdy wedle swoich zasług (czyli zdobytych punktów), więc Ci, co jednak się zaangażowali, nie powinni cierpieć z powodu braku zaangażowania innych.
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    "Szybka poprawka", a ja od ponad godziny nie mogę wejść do gry.
    Powtórka z rozrywki, ten sam problem co wczoraj.
    Ta gra schodzi na psy ( nie ubliżając tym miłym zwierzakom).
    Po co tyle tych nowości skoro są niedopracowane i tylko przeszkadzają w grze.
    Chyba lepiej mniej, a bez błędów.
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    Popieram alemania4 :)
    Skoro to jest szybka poprawka to ile będzie trwała normalna aktualizacja, 24 godziny ?????????? :*

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Ja też od ponad godziny nie mogę wejść do gry  >:)
    Jak to sie ma do "szybkiej " poprawki!! To raczej dłuższy przestój !!  Zgadzam sie z przedmówcą dopracujcie najpierw zmiany i dopiero je wprowadzajcie a nie po łepkach i ciągłe poprawki  !! To psuje zadowolenie i atmosferę w grze
  • Od godziny 17 z minutami nie można połączyć się z grą ,kolejna szybka poprawka która trwa ponad godzine 
    i jak można coś robić jak cały czas zespół ggs odcina i przeszkadza w silosie restartując go .
    Ostatni raz w niego grałem 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Od tego są serwery testowe żeby tam testować i żeby na głównych serwerach błędy się nie pojawiały. Pytanie więc na co te testowe serwery?
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 15.11.2017
    ja też nie mogę wejść do gry od ponad godziny lie to jeszcze potrwa 


    Magda

    ten silos powinien być wydłużony o jeden dzień 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Dostęp do gry powinien nastąpić za jakieś 10-15 minut. Prosimy o cierpliwość ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    czyli o 19 idą spać i włączają grę bez poprawek
  • Yalenka  Ty to wiesz czy zgadujesz ??  :/ 
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Dostęp do gry powinien nastąpić za jakieś 10-15 minut. Prosichuconymy o cierpliwość ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    to rozumiem, lej wydłużycie też o ten czas???  
    a nie sorry dostaniemy kolejne 20 karmy w ramach "rekompensaty" 
  • szybka poprawka?
    55 tys punktow brakowalo mi do zebrania licencji....w lejku byl jęczmien na 3 h, lecial 19 na sek.....,na polach gotowy do zebrania....
    teraz co bedzie to brak słów:(((
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 15.11.2017
    Uważam ze przez błędy jakie wystąpiły w silosie oraz tzw. "szybkie poprawki ", które trwają ponad godzinę powinni przedłużyć śCP o  24 h
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    gra wreszcie działa 
  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    ja też nie mogę wejść do gry od ponad godziny lie to jeszcze potrwa 


    Magda

    ten silos powinien być wydłużony o jeden dzień 
    Magda- po co?  :)

    Aby wprowadzić jeszcze 3-4 szybkie poprawki?  B)B)B)
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    można się logować

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik