Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z zalogowaniem!

138

Komentarz

  • kierownik (PL1)kierownik (PL1) PL1 Posty: 15
    Uruchomienie wtyczki nie pomaga!
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    musisz odświeżyć przeglądarkę, możliwe, ze wszystkie ciasteczka usunąć.
  • kierownik (PL1)kierownik (PL1) PL1 Posty: 15
    Nie pomaga ale mam stosunkowo nowy komputer wiec to chyba nie ten problem
  • kierownik (PL1)kierownik (PL1) PL1 Posty: 15
    Tak loguje się Polska1 i nie dzials
  • ja nie mogę wyjść do gry od 3 dni ,pisałam do BF  i robię wszystko co radzą(nawet bardzo dobry informatyk sprawdzał czy wszystko zrobione jest dobrze)ale dalej ukazuje się ten komunikat"nie możesz zalogować się do gry ,spróbuj ponownie.Chyba mam przestać grać.......
  • kierownik (PL1)kierownik (PL1) PL1 Posty: 15
    Ja mam to samo od kilku dni.Co mam z tym zrobić?Pomozcie
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 13.11.2017
    kierownik (PL1) powiedział(a):
    Ja mam to samo od kilku dni.Co mam z tym zrobić?Pomozcie
    Witaj Kierownik
    W pierwszej kolejności proponuję wykonać czynności opisane poniżej. Są to oficjalne zalecenia opracowane przez nasz Support, w celu wykluczenia przyczyny błędu leżącej w niewłaściwym działaniu wtyczek, bądź przeglądarki:  
     
    Po pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz ją pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.

    Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej, której używasz do Gry.
    Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.

    Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.

    Jeśli po wykonaniu wszystkich powyższych kroków problem nadal występuje, tak jak już pisałam Ci w wiadomości prywatnej tak napisze to jeszcze raz. Proszę skontaktować się z naszym Działem Wsparcia Technicznego i cierpliwie poczekać na ich odpowiedź . Link znajdziesz w mojej sygnaturze. 


    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Niestety Yalenko te wszystkie czynności niewiele pomagają kiedy zespół przeciąża serwery tymi wszystkimi nowinkami i wydarzeniami jeżeli w grze ciągle ma być 6-7 wydarzeń jednocześnie trzeba całkowicie przebudować mechanikę gry bo teraz gracze z słabszym łączem mają kłopoty z zalogowaniem ja często czekam kilkanaście minut aż gra uzbiera wszystkie dane niezbędne do uruchomienia, a potem jeszcze muszę się wylogować i zalogować ponownie żeby coś zobaczyć
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Ja również nie moge sie zalogować z komputera na telefonie umiem zrobiłem wszystkie powyższe czynności i to nic nie pomaga napisałem do supportu tylko jak długo bede czekać na odpowiedź  :(
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Z forum Niemieckiego 

    "Cześć 

    wszystkim, w tej chwili pojawiają się problemy z ładowaniem w grze. Już szuka przyczyny. 

    Pozdrowienia 

    Bailey"
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Tez mam problem i podejrzewam, że przyczyną jest niestety najnowsza wersja Flash Playera, bo kłopot pojawił się po aktualizacji. 
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Hmm, obecnie to i u mnie problem z logowaniem.
    Czyżby znowu problem serwera ?
    Ale dlaczego nie ma żadnego ogłoszenia !
    Strasznie to żenujące...
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    To samo...nie mogę wejść do gry ...a lejek stoi.......dno

  • u mnie to samo... 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    To dlaczego z telefonu idzie wejść ?
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Od ponad godziny nie mogę się zalogować na farmę...:( , nie wiem z jakiego powodu ?.. :persevere::persevere:
    wyskakuje mi -- POŁĄCZ SIĘ PONOWNIE!!! -- nie pomaga też zmiana przeglądarki ..Jestem 
    niezadowolona :(:(:( ...ale jak czytam na forum nie jestem osamotniona z problemem .. :( 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ja od godz.15  nie mogą  się zalogować...już wszystko posprawdzałam, teraz skanuje antywirusem...ale to chyba wina GGs...znowu? >:)
  • nie mogę się zalogogować
  • co z tym logowaniem też nie moge
  • Problem z logowanie, nie wyskakuje okienko, połączenie z grą zostało ....
  • Mam tak samo, próbuję i próbuję i nic z tego...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    piszcie wszyscy do działu technicznego, coś al-a  w ten deseń

    link do supportu
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=pl

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Ja już sie zalogowałem
  • grekos (PL1)grekos (PL1) PL1 Posty: 18
    co jest, nie mogę w ogóle wejść do gry 
  • grekos (PL1)grekos (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 14.11.2017

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    W tej chwili Zespół ustala przyczynę problemów z logowaniem się. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Pewnie znowu serwery padły jak jakiś czas temu podczas końcowych MS  i innych wydarzeń :wink:
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    BestMagda4 (PL1) powiedział(a):

    ..Mam ten sam problem co Ty Madziu .. :( choć przed chwilą zrobiła mi się zielona plansza z informacją ..Aktywuj Flash Player ...i tele-echo .. :(:(:(:persevere::persevere:
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 14.11.2017
    a co tu ustalać ? ryba zawsze psuje się od głowy  :(:(
  • KLAPA, A WYDARZENIA LECĄ. :'(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik