Strona główna Polish Przedstaw się!

Pożegnanie

HavaoHavao Guest Posty: 963
Cześć Farmerzy!

Nadszedł czas naszego rozstania. Postanowiłem ustąpić ze stanowiska. 

Życie prywatne nie pozwala mi dłużej poświęcać wolnych chwil na grę i forum, tym bardziej, że przez ostatnie miesiące jest to czas ciągłego napięcia, nerwów i niekończących się problemów. 

Chciałbym Wszystkim Wam podziękować za to, że tworzyliśmy razem wspaniałą Społeczność.
Dziękuję Wszystkim za dobre chwile na forum (za te złe również :wink: ). Pora jednak iść dalej w świat i cieszyć się życiem!

Życzę Wam wszystkiego dobrego, a przede wszystkim dużo cierpliwości, której mi zabrakło.
~Wasz Havao

Komentarz

  • Graz7 (PL1)Graz7 (PL1) PL1 Posty: 136
    edytowano 10.11.2017

    <3  Dziękujemy Havao,

    za poświęcony czas, cierpliwość i dobry humor-  pozdrawiam! :)  :)

    Graz7

    Post edited by Graz7 (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    I tak długo wytrzymałeś, teraz kuruj nerwy :)
  • Szacunek dla Ciebie! Życzę dużo sukcesów :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Szkoda Havao że odchodzisz , Samych sukcesów życzę 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 10.11.2017
    Havao, nie umiem i nie lubię pisać pożegnań, ale dziękuję za to co tu dla nas robiłeś i życzę wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym. :)

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Biedna Yalenka sama zostanie, jednak płeć kobieca nie taka słaba jakby się wydawało. 
    Szkoda że odchodzisz, jednak było Was we dwoje. Co dwie głowy to nie jedna. Wielka szkoda, ale jeśli nie czułeś się doceniany za swoją pracę a ja osobiście ją szanowałam i naprawdę dużo robiłeś. Byliście najlepszą ekipą ze wszystkich moderatorów. Dziękuję za każdą minutę poświęconą Nam :) Powodzenia w grze i w życiu :D 
  • Havao.. wielka szkoda że odchodzisz..powodzenia w życiu prywatnym :) 
    i dzięki za to co dla nas robiłeś :) 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
                      Drogi Havao ..;) 
    Nie mogę uwierzyć że Ciebie tu już nie będzie .. :( .., jesteś i byłeś najlepszym moderatorem na forum  :):)
    wiem że życie prywatne jest ważniejsze od życia wirtualnego . Sporo nerwów ostatnio przeszłeś i tylko 
    w ten sposób sobie tłumaczę Twoją decyzję , ale mam nadzieję że ..za jakiś czas powrócisz do nas z powrotem 
    Życzę Ci wiele spokoju ...będzie Nam Ciebie brakować !!! . Dziękuję za wszystko co dla Nas robiłeś .. :)<3 

                                                                                     Z poważaniem Basia777
  • dzięki, że byłeś z nami mimo naszych ciągłych narzekań, które nie dotyczyły Twojej pracy ale jednak skupiały się na Tobie:)

    i nie byłbym sobą jakbym nie pomarudził, mamy właśnie przykład jak ta gra działa na ludzi, wysysa i wypluwa

    powodzenia w realu i mam nadzieję, że po odpoczynku czasem tu się pojawisz bo zerwanie z tym nałogiem wcale łatwe nie jest :wink:
  • Wieli żal,że odchodzisz Haveo..:(
    Tworzyliście z Yalenką wspaniały duet,bardzo pomocny; nigdy na tym forum nie było tak szybkiej informacji i pomocy...naprawdę wykonywaliście wspaniałą i bardzo niewdzięczną pracę.Braliście " na klatę" nasz żal i rozgoryczenie,skierowane do zespołu,nie do Was...jednocześnie pomagaliście nam,graczom.
    Haveo..dziękuję,bardzo..:)


  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 10.11.2017
    Dziękujemy;-))
    ..i pamiętaj, że jak coś złego,....to nie my....
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Wielka Szkoda że odchodzisz ale miło było jak tu z nami byłeś buziaki i wszystkiego dobrego.

    Magda
  • Dziękuję za czas spędzony z nami.
    Dobre i złe chwile szybko mijają.
    Czas szybko umyka a my ciągle ci sami.
    Wielka szkoda, że odchodzisz.
    Rodzina to wspaniała inwestycja. Dobrze, ze do nich wracasz.
    Gra to nie wszystko - dzisiaj jest i jeszcze długo będzie.

    Wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym (*_*)

    Serdecznie pozdrawiam

             Wieslawa (*_*)
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    tak bywa ze najlepsi nas opuszczają :((powodzonka
  • Smutna to nowina , że rezygnujesz, lecz czas ucieka a życie i rodzina najważniejsza na świecie. Pomagałeś Nam wiele i za to jesteśmy Ci wdzięczni. Życzę Ci powodzenia w realizacji planów w życiu osobistym.
  • Jedni odchodzą a przyjdzie ktoś inny oby tak samo dobry.
    Powodzenia Havaro w dalszym życiu poza grą.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Dziękuję za twoją pracę i wyjaśnienia, wsparcie jakie nam dawałeś. 
    Szkoda że odchodzisz ale wiadomo Real ważniejszy od gry, ciągle to  powtarzam twórcą BF. Szczęśliwego życia rodzinnego  o:)<3

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik