Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

1520

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A co do testowania na farmie testowej to ja tam testować nie bardzo mam czym  :D nie żeby chęci nie miała ale jakoś niespecjalnie mam chęci do budowania kolejny raz tam farmy która za jakiś czas ma być usunięta czy coś  ;) po restarcie zbudowałam tam farmę od nowa co by było czym testować a dziś powtórka z rozrywki.Ja dziękuję za takie coś, jak sobie zespół chce co tydzień reset robić to niech sobie sami tam testują i reset robią nawet dziesięć razy dziennie . Szkoda zachodu na coś co co chwilę trzeba zaczynać od nowa .
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Przychylam się do postu Sylwii...ani myślę budować farm na testerze [zresztą nigdy nie miałam takiego zamiaru] więc jak zespół chce byśmy za darmochę coś testowali, niech nam da gotowe farmy w wersji podstawowej...[o tym też było przy okazji wymyślenia tego "cuda"]...to może na chwile tam się przeniesiemy.

    I przy okazji lejek sojuszniczy jest przekombinowany...i w takim wydaniu jak pragnie go nam dać zespół nie do przyjęcia. No może do przyjęcia ale dla jednostek.

    Wydarzenia zbiorowe sojuszowe, to powinny być sympatyczne okazje by cały sojusz wzajemnie sobie kibicował i się starał...a nie psioczył na wyimaginowane punkty i  jeszcze bardziej na nagrody w postaci nasionek ze szkółki. Naprawdę nie wiem ILE RAZY trzeba jeszcze pisać, że ATRAKCYJNE NAGRODY to przyciągacz do wydarzenia.

    W następnych światowych trójniak może zostać ;) ale rwący mógłby się zamienić w coś innego.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627


    Macie rację testowa farma to powinna być kopia bazy aktualnej zapisana jako testowa i już. ewentualnie każdy kto się zaloguje dostaje farmę rozwiniętą na poziomie 100 i niech testuje.  a takie fikołki nie dla mnie , komu się chce tyle razy zaczynać to samo? ( są takie rzeczy:)), ale BF do nich nie należy)
  • Co się stało u mnie na farmie? Od początku naliczane pkt w mistrzostwach?! Od początku event bajka a juz byłam przy ostatnim zadaniu?! Mistrzostwa konne też od początku ?! Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry!

    Dostałam informację  od Zespołu gry, że mimo przeprowadzenia ankiety Zespół podjął decyzje że w obecnych Mistrzostwach rozdział punktów rankingowych i monet nie ulegnie zmianie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Gdzie te obiecane monety i handlarz ?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    JAK ZWYKLE. TO NA CO BYŁA TA ANKIETA :(( ??????
    i GDZIE TE MEDALE ?????????????????????????????
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 08.11.2017
    Yalenka powiedział(a):
    Dzień dobry!

    Dostałam informację  od Zespołu gry, że mimo przeprowadzenia ankiety Zespół podjął decyzje że w obecnych Mistrzostwach rozdział punktów rankingowych i monet nie ulegnie zmianie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Trochę słabo bo za taki sam lub większy wysiłek dostaniemy dużo mniej punktów 
    genialny ten kto wpadł na pomysł średniej z kont od 8 lvl ( 60 sekund gry ? ) ...brak słów , niektórym myślenie chyba ból sprawia.........
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zostawiam uprzejme zapytanie: o której godzinie nastąpi otwarcie sklepu światowego ???
  • Pewnie po Mistrzostwach Światowych a to przecież już wkrótce !!!
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Podpisuje się pod pytanie kiedy ten kupiec ms będzie??????????i przy okazji monety ms , miało to być dzisiaj chyba,że dla zespołu w ggs środa to piątek albo inny dzień tygodnia...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór Farmerzy!

    Monety Światowych Mistrzostw otrzymacie w ciągu najbliższych 30-60 minut. Kupiec już stoi ;) 
    Prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór Farmerzy!

    Monety Światowych Mistrzostw otrzymacie w ciągu najbliższych 30-60 minut. Kupiec już stoi ;) 
    Prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Dostaniemy ze stanem na dziś czy se stanem na były Piątek ?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór Farmerzy!

    Monety Światowych Mistrzostw otrzymacie w ciągu najbliższych 30-60 minut. Kupiec już stoi ;) 
    Prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Dostaniemy ze stanem na dziś czy se stanem na były Piątek ?

    Otrzymacie monety za pierwszy pełny tydzień.

    ~Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór Farmerzy!

    Monety Światowych Mistrzostw otrzymacie w ciągu najbliższych 30-60 minut. Kupiec już stoi ;) 
    Prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Dostaniemy ze stanem na dziś czy se stanem na były Piątek ?

    Otrzymacie monety za pierwszy pełny tydzień.

    ~Yalenka
    Dziękuje bardzo za szybkie Info Yalenka :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    I gdzie te monety ? Już minelo 60 minut 
  • "zaraz" będzie sprostowanie  :)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór 

    Jak zauważyliście monety nie zostały jeszcze przypisane na serwer polski, sprawę już zgłosiłam do Zespołu gry i nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Jeśli nie otrzymacie monet dzisiaj, zapewne zostaną one dopisane jutro.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • no i po co zgadywać  ???
  • Również i Int do tej pory nic nie otrzymał. Oni chyba liczą ile komu się należy na kalkulatorze, to pewnie zejdzie im do końca światowych :P.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Również i Int do tej pory nic nie otrzymał. Oni chyba liczą ile komu się należy na kalkulatorze, to pewnie zejdzie im do końca światowych :P.
    Koleżanki na innych serwerach też nie mają  :'( mam tylko nadzieję ,że nie liczą na liczydłach Piotrze bo i do zimy ich nie dostaniemy niestety  ;)

    Magda
  • Yalenka powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór Farmerzy!

    Monety Światowych Mistrzostw otrzymacie w ciągu najbliższych 30-60 minut. Kupiec już stoi ;) 
    Prosimy o cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Dostaniemy ze stanem na dziś czy se stanem na były Piątek ?

    Otrzymacie monety za pierwszy pełny tydzień.

    ~Yalenka
    Witaj Yalenko:)
    Ja chciałam doprecyzować ten " pełny tydzień"..poniewaz ilośc monet jest uzależniona od miejsca naszego serwera i od naszych osobistych punktów..czy była więc nowa klasyfikacja serwerów obejmująca ten "pełny tydzień".?? ..Jeśli tak,to chcielibyśmy ją poznać...
    A może to będzie tak,że nasze indywidualne punkty z pełnego tygodnia,a klasyfikacja serwerów z ubiegłego piątku??? Wtedy byłoby to zupełnie bez sensu.Od piątku do dzisiejszej środy Polska mogła podskoczyć niezle w górę?? Więc jeszcze raz?...Jak będą naliczane monety i co to znaczy pełny tydzień???
    Pozdrawiam:)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Czytając Angielskie forum strach się bać o ich ilość.... 
    Można wiedzieć jakie jest zależność monet od miejsca serwera ?? czy to ma kluczowy wpływ na ilość monet ?
    jaką motywacje mają solidni gracze z ostatnich serwerów ? to głupota , niech będzie tan ranking ale bez wpływu na ilość monet bo to strasznie zniechęca do rywalizacji ... a intensywność MS w ostatnim czasie to gruba przesada ... zabijamy grę do końca.....
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    1386 medali za 450 tyś punktów... brak słów ... GGS nie dziękuje wasze ewenty są nie dla mnie.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    1386 medali za 450 tyś punktów... brak słów ... GGS nie dziękuje wasze ewenty są nie dla mnie.
    498... Szkoda, że wacików nie dają w nagrodach, bo to pewnie bym mogła sobie kupić :)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Codziennie bardziej się utwierdza w przekonaniu że nic dobrego mnie w tej grze nie czeka.....
    a co było dobre ... to se ne vrati 
    ostatnim razem dostałem tyle samo monet za 1/3 punktów mniej ... 

  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    nawet nie wiem co powiedziec na ta ilosc monet ktorą dostalam.. jaja sobie chyba z Nas robią.. 
    taniej bylo by te monety kupic... niech sobie sami biorą w tym udzial i nie denerwują ludzi.. 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Już teraz rozumiem ideę nowego "koła fortuny" do światowych :) dadzą żenującą ilość monet, ale więcej sobie możesz wykręcić za srylion żetonów... Ja jednak podziękuję :( jestem zdegustowana - po raz kolejny... 
  • Żenada i tyle...dokładnie 4 x mniej niż w poprzedniej edycji!
    Szanowny Zespół chce byśmy zrezygnowali z gry..to prosze bardzo..Mnie się odechciało.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik