Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

220

Komentarz

  • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
    u mnie błędu nie było a kot znikł i kocie talizmany też  :'(:'(:'(:'(

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Wiesia27 (PL1) powiedział(a):
    Mistrzostwa są a mój kot na smakoszu znikł .
    To celowe czy błąd ??
    Załamka  :'(:'(:'(
    Witaj Wiesiu27
    Kocie kryjówki zostały usunięte z farmy smakosza u Wszystkich graczy,u których pojawił się błąd z naliczaniem talizmanów. Możesz przeczytać o tym tutaj:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3697586/#Comment_3697586


    Mtuszek (PL1) powiedział(a):


    @Yalenka wg kalendarza wygląda na to, że nie ma już leja sojuszniczego, czy tak będzie? czy jest to błąd w "displayu" ? Dzięki jeżeli uda Ci się dowiedzieć cokolwiek.
    Witaj Mtuszek
    Kalendarz został zaktualizowany i masz pełny obraz wydarzeń ,które zagoszczą na naszych farmach podczas trwania Światowych Mistrzostw. Wiec jasno wynika, że Sojuszniczego silosu nie będzie. Natomiast jeśli Zespół, postanowi go jednak dodać do kalendarza, na pewno Was o tym poinformujemy ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A jakiż to koński sezon się dziś rozpoczął?
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 01.11.2017
    Okazało się że jest jak zwykle po aktualizacji zniknęła kocia kryjówka ze smakosza i co teraz czy na tej farmie nie może być kota ,czy kiedyś powróci trudno to okreslić a co z talizmanami kocimi skoro nie wylatują jeden wielki bałagan.Z małym sprostowaniem ja nie miałam błędu z kocią kryjówką a jej nie mam talizmany zbierałam normalnie 


  • U mnie tez zniknela kocia kryjowka ze smakosza choc talizmany byly naliczane
  • Joana888 (PL1)Joana888 (PL1) PL1 Posty: 12
    U mnie to samo i teraz nie wiem czy mam nowego kota budowac?
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    Teraz to się może okazać, że o ile wcześniej nie mieliśmy błędu z talizmanami, to teraz po wybudowaniu będzie już z błędem, tutaj wszystko jest możliwe...
    :]
  • U mnie z kotem ta sama sytuacja, na smakoszu nie miałam błędów w naliczaniu a kocią kryjówkę usunęli :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Dostałam informacje od Zespołu gry, że faktycznie kocie kryjówki zniknęły również u części graczy u których problem z naliczaniem talizmanów nie wystąpił. Na chwile obecną nie posiadam wiedzy, czy będzie to w jakiś sposób rekompensowane, ponieważ u wszystkich u których kot zniknął otrzymali zwrot dolarów lub złota.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • U mnie i innych znajomych z gry mimo naliczania punktów talizmanów zniknął kot z smakosza i kwiatowej. Czy wróći? znając życie nie...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Mam tego dosyć
    Kto ku..a prosił żeby mi tego kota kasować, gdzie napisałem że mam z nim problemy?
    Puknijcie się w te durne łby, kota postawiłem z powrotem, będe spokojnie sobie zbierał punkty nawet rok, kto was prosił o pomoc debile, i zwrot 95 tys dół. za budynek?
    A teraz możecie mi bana wstawić, wisi mi to. Ostatecznie
  • Kocia kryjówka działała mi na wszystkich farmach, kocie talizmany dodawały się. Kot zniknął, wybudowałem ponownie, ale po waszej wspaniałej naprawie nie dolicza na żadnej farmie.
    Proszę nie naprawiajcie już niczego, bo jak życie pokazuje kolejny raz, nic WAM nie wychodzi. W 4 literach mam tego kota. Czy wasi informatycy to byłe kasjerki z Tesco? bo to już słów brak...
  • malaga (PL1)malaga (PL1) PL1 Posty: 1,407
    edytowano 01.11.2017
    Nie zauważyłam że nie mam na smakoszu kociej kryjówki, i przyznane nagrody do wyboru na każdą z farm, wybierałam na farmę smakosza... super!!!!
    Kupiła sobie nową kocią kryjówkę, bo wątpie że zwrócicie starą, z już naliczonymi talizmanami....
    Dziękuję GGS!!!!
    350 tyś. talizmanów zniknęło jak sen złoty....
    Mam nadzieje że dacie chociaż rekompensatę, wypadało by....!!!!
    Post edited by malaga (PL1) on
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    U mnie też brak kota ,chociaż talizmany były naliczane ,z opóźnieniem ale były .
    Nowego nie stawiam , nie mam mowy ,szkoda mojego zdrowia na to badziewie ,
    A przy okazji mam pytanie ,czy my tez dostaniemy zadośćuczynienie za poniesione straty ,mój kot miał talizmany,ci co mieli "zero" dostaną jakieś zwroty a my ?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pewnie kot zezarl talizmany i się udławił:) miałem z 80 tys.  talizmanów, niedużo ale zawsze, i co teraz  ggs. Czekam na tłumaczenia, przynajmniej się usmieje
  • Silvestro22 (PL1)Silvestro22 (PL1) PL1 Posty: 585
    U mnie również kot zniknął :neutral: a wraz z nim kocie talizmany... 
  • Po aktualizacji na głównej farmie nie dolicza mi talizmanów przedtem było dobrze no co się dzieje z tą grą ???
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 01.11.2017
    Jest tak, jak przewidziałem...
    Zniknęła mi kryjówka kota na smakoszu, mimo że dobrze działała.
    Wybudowałem ponownie, 505 552 talizmany, które udało mi się zebrać przepadły, dodatkowo pokazuje, że do zebrania jest 670 000 i talizmany na smakoszu przestały lecieć...

    Jeszcze jedno, teraz na pozostałych dwóch farmach, żeby zobaczyć właściwą liczbę talizmanów, po zbiorach muszę się przelogowywać.
  • a te skrzynki-rekompensatki których się nie dało otworzyć zniknęły

    ani kota ani zwrotu kasy ani talizmanów ani rekompensaty...

    PARANOJA I SZKODA SŁÓW!
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tak spytać chciałam ten kalendarz to jest prawidłowy ?bo na np ms sojusznicze są z przerwami 3 i 4 dni a potem jest długo długo nic.Wyspa pisze ,że zacznie się tropikalna  a obrazek wskazuję na wyspę zimową chyba,że to jakaś nowa wersja wyspy tropikalno -zimowa   ;);););) a lejek rybny jakiś skrócony jest  ;) .
  • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
    Dziękuję Yalenka za info  ;)
    No nic, mam same straty kiedyś zginęły mi sady sojusznicze których nie odzyskałam to i o kocie zapomnę  ;)
    Drugi raz stawiać nie będę bo kto wie ? może znowu zniknie .
    Szkoda mi tylko talizmanów które nazbierałam .
    Pozdrawiam :)

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja tak spytać chciałam ten kalendarz to jest prawidłowy ?bo na np ms sojusznicze są z przerwami 3 i 4 dni a potem jest długo długo nic.Wyspa pisze ,że zacznie się tropikalna  a obrazek wskazuję na wyspę zimową chyba,że to jakaś nowa wersja wyspy tropikalno -zimowa   ;);););) a lejek rybny jakiś skrócony jest  ;) .
    Witaj,
    kalendarz zostanie uzupełniony, wyspa która wystartuje będzie to wyspa zimowa czyli Wikingów. Reszta wydarzeń jest wyświetlona prawidłowo. Jeśli natomiast daty zostaną zmienione, będziemy Was o tym informować.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja tak spytać chciałam ten kalendarz to jest prawidłowy ?bo na np ms sojusznicze są z przerwami 3 i 4 dni a potem jest długo długo nic.Wyspa pisze ,że zacznie się tropikalna  a obrazek wskazuję na wyspę zimową chyba,że to jakaś nowa wersja wyspy tropikalno -zimowa   ;);););) a lejek rybny jakiś skrócony jest  ;) .
    Witaj,
    kalendarz zostanie uzupełniony, wyspa która wystartuje będzie to wyspa zimowa czyli Wikingów. Reszta wydarzeń jest wyświetlona prawidłowo. Jeśli natomiast daty zostaną zmienione, będziemy Was o tym informować.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Uzupełniony tzn. ?? 
    Dojdą kolejne MS co 3 dni ?? 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No właśnie co znaczy uzupełniony? 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Trochę z innej beczki.. Czy można by było zasugerować Zespołowi, by na przyszłość, przemyślał rozpoczęcie Mistrzostw Światowych z rozpoczęciem nowego eventu tygodniowego? Jestem w sytuacji, gdzie ukończyłam event przed rozpoczęciem mistrzostw, a co za tym idzie jestem stratna o punkty, które za ten event mogłam zdobyć. A jak wszyscy wiemy, punkty to nagrody.. I niby to niewiele zarówno punktów, jak i nagród, ale cała sytuacja przypomina tę z konkursem końskim z poprzedniej edycji. Jedni mogą zdobyć punkty, a inni nie..
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie
    Harmonogram kalendarza, który widzicie na Waszych farmach nie został kompletnie uzupełniony ze względu na ostatnie problemy, udzielimy Wam więcej informacji na temat wszelkich luk bliżej 20 listopada ;)

    Bardzo proszę o zapoznanie się z mała zapowiedzią, którą zamieściłam dla Was tu:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3699555/#Comment_3699555

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenko, proszę jeszcze o odniesienie się do tej kwestii z aktualizacji:
    "Wraz z tą aktualizacją zostaną zwrócone zaległe nagrody za ostatnie Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy "

    Z ranking sojuszowi nagrody otrzymałam, ale
    miałam miejsce w silosie 23 - powinnam dostać licencję oraz pozostałe nagrody jakie miały osoby z rankingu niżej - dostałam tylko ozdobę??
    Support odsyła mnie po informacje na forum - to pytam :)

    z pozdrowieniami Hania

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenko, proszę jeszcze o odniesienie się do tej kwestii z aktualizacji:
    "Wraz z tą aktualizacją zostaną zwrócone zaległe nagrody za ostatnie Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy "

    Z ranking sojuszowi nagrody otrzymałam, ale
    miałam miejsce w silosie 23 - powinnam dostać licencję oraz pozostałe nagrody jakie miały osoby z rankingu niżej - dostałam tylko ozdobę??
    Support odsyła mnie po informacje na forum - to pytam :)

    z pozdrowieniami Hania

    Dobry wieczór Haniu22222
    Jutro poproszę o weryfikacje Twojej pozycji w Silosie, oraz nagród które otrzymałaś. Jeśli dostanę odpowiedź w sprawie Twojego problemu napiszę do Ciebie PW.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie
    Harmonogram kalendarza, który widzicie na Waszych farmach nie został kompletnie uzupełniony ze względu na ostatnie problemy, udzielimy Wam więcej informacji na temat wszelkich luk bliżej 20 listopada ;)

    Bardzo proszę o zapoznanie się z mała zapowiedzią, którą zamieściłam dla Was tu:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3699555/#Comment_3699555

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    to po co w ogolę zamieszczać coś co jest nie do końca aktualne , harmonogram już jest napięty jak plandeka na żuku a ggs chce coś jeszcze upychać , nie róbcie jaj bo w to nie grają roboty .
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Moja kryjówka dla kota, która była na Smakoszu zniknęła !!  :/ Zbierałam Kocie talizmany a tu wczoraj komunikat wypadł że  nie mogę wziąć ich bo nie ma elementu!!
    Sprawdzam a tu po kociej kryjówce wolne miejsce !! Co jest grane??

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik