Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.11.2017 | Światowe Mistrzostwa powracają!

Witajcie Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji. Aktualizacja odbędzie się jutro 01.11.2017.

Całe ogłoszenie możecie znaleźć  pod tym linkiem :
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/165074/01-11-2017-swiatowe-mistrzostwa-powracaja/p1?new=1


Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat nadchodzącej aktualizacji.

Pozdrawiam,
Yalenka

«1320

Komentarz

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    "
    • Punkty mistrzostw nie będą więcej możliwe do zdobycia w Kole Fortuny Światowych Mistrzostw, ani w nagrodach rankingowych tego wydarzenia. Zostaną one zastąpione monetami mistrzostw, aby Gracze biorący udział w grze dostali nagrody, jednak niewpływające bezpośrednio na ranking Mistrzostw niskim nakładem pracy."
    Jeszcze by tam w zwykłych MS pasowało wywalić Koła i tą Szkołę ... skoro już wiece ze to punkty zdobywane niskim nakładem pracy.
    Pozdrawiam
    R.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    I tak jak zwykle wszystko się posypie i znowu będziemy psioczyc, tym bardziej że jakieś nowe cudo się szykuje opisane nieco później.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Niestety szkoda, że znów liczba zdobytych monet będzie zależała od miejsca, które zajął serwer..  Co oznacza, że nawet jeżeli ja się osobiście napracuję/postaram, to w rozliczeniu mogę zdobyć mniej monet niż obibok na zwycięskim serwerze... Smutne :( 
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Yalenko, można prosić o informację co i w jakiej kolejności będzie startować w ramach Mistrzostw?
    pozdrawiam Hania

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Hania22222 (PL1) powiedział(a):
    Yalenko, można prosić o informację co i w jakiej kolejności będzie startować w ramach Mistrzostw?
    pozdrawiam Hania

    Dobry wieczór Haniu22222

    Wraz z jutrzejsza aktualizacją uaktualni się kalendarz i wtedy będziesz mogła zobaczyć planowany przebieg wydarzeń na cały miesiąc ;) 
    Światowe Mistrzostwa startują jutro o 13:30, wiec aktualizacja odbędzie się najprawdopodobniej w godzinach dopołudniowych. Jutro postaramy się Was powiadomić o godzinie aktualizacji, jak tylko ją otrzymamy od Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • judka87 (PL1)judka87 (PL1) PL1 Posty: 25
    Kurcze, wszystko fajnie, MS, swiatowe mistrzostwa itd itp, cos sie dzieje caly czas, spoko.
    Ale jednak pojawia sie pytanie - kiedy W KONCU 'zespol' sie zajmie naprawieniem bledow? Kot na smakoszu stoi juz z miesiac chyba i ani go zburzyc ani nic...
    Targ rybny o ktorym trabimy juz tez miesiac co najmniej nadal taki sam - kosmiczne ilosci skorupiakow w kontraktach i to w kazdym jednym a w lowiskach po 30-40...
    Przyklady mozna by mnozyc i mnozyc ale pytanie jest jedno, czy ktos sie w koncu zajmie wyeliminowaniem chociaz czesci bledow? Tak sie nie da grac, to ma byc przyjemnosc a nie frustracja za kazda wprowadzona nowoscia bo nic nie dziala jak powinno, od razu sie czlowiek zastanawia ile bugow pojawi sie dzisiaj a chyba nie tak to ma wygladac.
    Ja na cos takiego nie bede wykladac realnej gotowki bo nie warto.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Błędy jak błędy, ale ile przy okazji rzeczy zostanie po cichu zrobionych to tylko ggs wie. Ciekawe czy ceny zakupu za te monety wzrosną? Obstawiam wzrost o 50%, poza tym nie wierzę, że nie będzie ekstra ofert aby przyspieszyć zbieranie punktów, ofert za złoto będzie od groma, ale każdemu na szczęście wolno decydować czy kupuje czy nie. 
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Pytanko do moderacji będzie ta zapowiadana aktualizacja przed startem?? Czy jak poprzednio po 5 minutach wyłączycie i będzie restart? :)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    qwasiarz (PL1) powiedział(a):
    Pytanko do moderacji będzie ta zapowiadana aktualizacja przed startem?? Czy jak poprzednio po 5 minutach wyłączycie i będzie restart? :)
    O to samo miałem pytać , czy znowu falstart będzie ... ? 

  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    Za 20 minut ruszają swiatowe mistrzostwa a aktualizacji brak.. jakos mnie to ostatnio nie dziwi.. ale chciala bym wiedziec co robic i czego sie spodziewac ? prosimy o jakies informacje w tym temacie 

    pozdrawiam 
    Iza
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Światowe Mistrzostwa jak i Mistrzostwa Sojusznicze będą opóźnione o 30 minut... nadal czekamy na potwierdzenie godziny aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie

    Światowe Mistrzostwa jak i Mistrzostwa Sojusznicze będą opóźnione o 30 minut... nadal czekamy na potwierdzenie godziny aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Witaj Yalenka , 
    Jaki jest sens po raz kolejny zapowiadać coś i  nie dotrzymywać terminu ? robi się to już coraz bardziej irytujące ... ggs goni czas za złotówkami byle jak najwięcej dni upchać w jeden dzień łapiąc kilka srok za ogon a później jest jak jest , niedotrzymane terminy i masa błędów.... nie w taką grę zaczynałem grać....

    Pozdrawiam , 
    Dobrego dnia
    Rafał.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja też tego nie rozumiem, skoro nie są w stanie zdążyć ( i to za każdym razem) to niech od początku dadzą sobie z 3 dni luzu i na start określą , ze będzie nie 1, tylko 5 i spokojnie zrobią :)
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Pomijam już fakt, że oficjalna wiadomość o przełożeniu startu pojawia się 10 minut przed planowanym startem co jest "delikatnie" żenujące...
    Coś jak nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    B E Z N A D Z I E J A ! ! ! 
    A M A T O R S Z C Z Y Z N A. . . 



  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    już nawet słów brak na to jak nas traktują w tej grze. Przestaje to być śmieszne a zaczyna być wkurzające. Chyba poprostu oleje te ich wszystkie nowości i eventy a skupie się tylko na zbiorach. Może szanowne GGS niech zacznie pracować a nie tylko liczyć, że my im lekką rączką damy coś na co nie zasługują, żeby zarobić trzeba coś robić a nie kpić z graczy. >:)>:)
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Jest szansa, pojawiła się aktualizacja :)
  • Te szanse zrobiły się się już okrutnie nie poważne :(
  •                                                                               R.I.P
                                                                    BF to już agonia ,świeczkę czas zapalić 
  • Nie mogę wejść do gry - czy serwer jest wyłączony?
  • Asia 1208 (PL1)Asia 1208 (PL1) PL1 Posty: 211
    Zmieniając czas chyba też go spowolniliśmy, bo jakieś dłuuuugie to 30 min.
  • Nie mogę wejść do gry, czy serwer jest wyłączony?
  • Do której będzie trwała ta aktualizacja???
  • rafcio78 (PL1)rafcio78 (PL1) PL1 Posty: 12
    Jga4 (PL1) powiedział(a):
    Nie mogę wejść do gry, czy serwer jest wyłączony?
    Tak, trwa konserwacja.
  • Nie ma problemu, można dłużej poczekać :) Byleby błędów nie było....
  • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
    Mistrzostwa są a mój kot na smakoszu znikł .
    To celowe czy błąd ??
    Załamka  :'(:'(:'(
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Wiadomo ile potrwa ta aktualka? już ponad 45 minut

  • @Wiesia27 (PL1) było podane w ogłoszeniu, że zniknie.

    @Yalenka wg kalendarza wygląda na to, że nie ma już leja sojuszniczego, czy tak będzie? czy jest to błąd w "displayu" ? Dzięki jeżeli uda Ci się dowiedzieć cokolwiek.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    nie mogę się zalogować, a Wy?

  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 01.11.2017
    Z OO:
    Z dzisiejszą aktualizacją kocie kryjówki na farmach smakosza, u graczy u których wystąpił błąd ze zbieraniem kocich talizmanów i maja oni zero na swoich licznikach, zostaną usunięte z gospodarstw.
    U mnie błędu nie było, a kota też mi zabrali, żałosne...
    Miałem na nim prawie 506 tys kocich talizmanów. Też przepadły?

    Post edited by Torian (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik