Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

POŁÓW RYB Z ŁOWISKA

Witam mam pyatnie czy mozecie zmienic ceny za sprzedaz ryb na wieksze takie jakie byly kiedys , ? Wtedy mozna bylo zdobyc dolary i w jakis normalny sposob rozbudowaywac farme ? Jakim cudem teraz mam zdobyc np 54 mln dolarow zeby poszerzyc farme to jest w ogole realne ?????? 

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/159332/16-08-2017-zmiany-na-glebokich-morzach

    Poczytaj sobie, kiedyś gracze też musieli jakoś grać, ja tam nie marudze na to jak jest teraz 
  • tez wtedy gralam , jak wiec zarobic tyle milionow ?/
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    rozwiń sobie targ rybny i zakup jachty wtedy idzie ładnie zarobić 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie było ryb i jak się rozwijaliśmy, ja mam 238 poziom, a gram już prawie 5 lat :)) idzie nazbierać, wiećej niz 54mln, rozwijaj sklep, z tego najwięcej i powoli do góry, nie można od razu na szczyt,  a jak chcesz łowić, to buduj kutry i targ powoli rób,  idzie zarobić!!
  • tak ale mogli byc przywrocic cene ryb ktore niedawno byly 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Dobrze wiesz, ze nie zrobią tego, cieszmy się , ze wywalczyliśmy wogóle sprzedaż bezpośrednią :)
  • moze akurat zrobia skad wiesz? 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie ruszą tego tematu, nie po to zrobili targ rybny, to już się nie zmieni, niestety, nie ma takiej opcji
  • szkoda duzo dolarow mozna bylo na tym zarobic i jakos w miare normalnie rozwijac ta farme 
  • witam 
    mam problem z suwakiem nie działa
    zglaszałam do suporrtu i nic 
    możecie mi jakoś pomuc
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jakim suwakiem? logarytmicznym?
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    ten od wędki 
  • no własnie ten
    ie mogę łowić 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    klikaj myszką zawsze na wodzie i powinno działać dobrze łowienie :)
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    dalej nic nie działa 
    nie mogę zaliczyć zadania  z plotkami 
    kupiłam haczyk a teraz mam go wykorzystać  i nic bo jak zacznę łowić to mi  suwak łowienia  nie działa
    może mi ktoś poradzi gdzie napisać może mam jakiś błąd
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Mogłabyś wstawić zrzut ekranu co konkretnie nie działa?

    Jeśli masz pełne wyposażenie niezbędne do łowienia, to wystarczy jedynie kliknąć na daną rybę i trzymać przycisk myszy żeby ryba została złowiona. 

    Być może jest to problem natury technicznej - czyli niezaktualizowana przeglądarka bądź Adobe Flash Player.

    Proszę o więcej konkretnych informacji, a postaramy się pomóc.

    Pozdrawiam,
    Havao

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witaj może ja pomogę jeżeli kupisz haczyk plotke i dasz go do wyposażenia to musi być tylko ten haczyk inaczej nie uda Ci się go wykorzystać i zadanie nie bedzie wykonane 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik