Strona główna Polish Konkursy

Halloween 2017 | Konkurs!

HavaoHavao Guest Posty: 963
Witajcie Farmerzy!

Postanowiliśmy razem z Yalenką rozładować nieco atmosferę na forum i stworzyć dla Was konkurs. Jako, że wydarzenie Halloweenowe nie pojawiło się w Grze, przenieśliśmy jego namiastkę na forum!

Poniżej znajdziecie konkurs. Będzie nam miło jeśli zechcecie wziąć w nim udział :) 





Podczas zdobienia okolicy dyniami, figlarni bracia postanowili trochę popsocić i na jednym z obrazków zmienili 
10 szczegółów! Waszym zadaniem będzie odnaleźć wszystkie detale, jakimi dolny obrazek różni się od górnego.









1. Konkurs rozpoczyna się dziś 22.10.2017 i potrwa do 28.10.2017 roku (23:59).
2. Spośród Graczy, którzy udzielą prawidłowych i kompletnych odpowiedzi (10 szczegółów) zostanie rozlosowanych 10 osób w celu wyłonienia Zwycięzców konkursu.
3. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni upominkiem w postaci 2000 złotych monet.
4. Rozwiązania proszę wysyłać do mnie (Havao) w wiadomości prywatnej w postaci rysunku z zaznaczonymi różnicami, lub spis znalezionych różnic wraz z opisem ich położenia na rysunku.
5. Każdy Gracz może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz! Gracze którzy wyślą więcej odpowiedzi - zostaną wykluczeni z udziału w losowaniu nagród.
6. Jako że ostatnimi czasy bardzo dużo osób bierze udział w konkursach, problemem natury technicznej jest ogarnięcie tak wielu zgłoszeń w taki sposób, aby nikogo nie pominąć - dlatego po zapoznaniu się z konkursem i regulaminem, prosiłbym o osoby biorące w nim udział o zostawienie "Lubię to" pod tym postem. Pozwoli mi to stworzyć automatyczną listę osób biorących udział w konkursie. Ponadto będzie to dla mnie znak, że dana osoba przeczytała regulamin, zatem należy zastosować się do tego punktu, aby brać udział w losowaniu nagród.
7. Nagrody zostaną przypisane do kont Zwycięzców w ciągu kilku dni po ogłoszeniu wyników.

Gotowi? Do dzieła!
Wasza Załoga Forum.


Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witamy wszystkich w niedzielny wieczór!

    Usiedliśmy razem z Yalenką, sprawdziliśmy jeszcze raz odpowiedzi i okazało się, że aż 56 osób (!) postanowiło wziąć udział w naszym Halloweenowym konkursie, co nas bardzo cieszy!

    Oto prawidłowe rozwiązanie konkursu:


    Wszystkie osoby, które udzieliły poprawnej odpowiedzi, zostały uwzględnione w losowaniu nagród. Poniżej znajduje się lista 10 Zwycięzców (pierwszy losowy wynik wyświetlony przez komputer) 



    Powyżsi Gracze zostaną nagrodzeni wygraną w postaci 2000 złota w przeciągu najbliższych dni. O dopisaniu złota do kont poinformujemy Was w osobnym poście.

    Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Graczom za udział!

    A już wkrótce kolejny konkurs w którym po raz pierwszy rozlosujemy nową, forumową dekorację! 


    PS. Wątek zostaje otwarty.

    Wszystkiego dobrego!
    Havao i Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Gratuluje wszystkim zwycięzcom, tym razem i mi szczęście dopisało  :):)
  • super znów udało mi się wygrać  :D
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Mi sie nie udało ale wszystkim gratuluję  :D
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Mi też znowu się nie udało :( Gratuluje szczęśliwcom.
  • Silvestro22 (PL1)Silvestro22 (PL1) PL1 Posty: 585
    :O Wygrałam :D Dziękuję :*  
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Dostałam informacje, że złoto zostało dopisane do Waszych kont w grze ;)
    Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Zwycięzcom!!!!!!


    Wasza Załoga Forum.
Ta dyskusja została zamknięta.