Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Możliwość sprzedaży łodzi i sprzętu

Jak w tytule,nie można wprowadzić możliwości sprzedaży łodzi i całego sprzętu który wpada z lejka??? wiem ,że są gracze na niższych poziomach gdzie np kuter  jak wpadnie to dużo pomaga,ale gracze na wyższych poziomach mogą to tylko ewentualnie wyrzucić do kosza,jak już nie potrzebują ,bo pomijam to ,że fajnie by było wprowadzić możliwość przekazywania czegoś co jest zbędne a przydałoby się innym sojusznikom, bo zamiast to wyrzucać to wolałabym oddać,ale chyba za dobrze by Nam graczom było  ;););) .

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    albo chociaż rozebrania na części, skoro zajmują miejsce dekoracjom, w kazdym razie skoro są nagrodami, to wyrzucenie do kosza, nie jest ŻADNĄ NAGRODĄ.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Zaproponujcie, by te statki z nagród dało radę sprzedać, albo rozebrać jak dekoracje.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Ciekawy pomysł z tym oddaniem. Nie wiem, czy dobry, ale na pewno wart zastanowienia :)

    Możliwość sprzedaży statków z panelu nagród rzeczywiście powinna być jak najszybciej wprowadzona do gry. Teraz niestety, by otrzymać jakiekolwiek dolary, musimy otrzymane łodzie zburzyć, a to natomiast blokuje nam jedno miejsce we flocie (nie opłaca się rozbudowywać jednego statku, gdy wiemy, że i tak zostanie on zburzony). Podobnie sytuacja ma się z wyposażeniem statku, którego nie używamy. Szkoda tak po prostu wyrzucić do kosza, a nie zawsze przecież mamy możliwość wykorzystania go. Celem przy połowach jest posiadanie floty kutrów, a nie motorówek. Tutaj warto też dodać, że podobnie rzecz ma się z wędkami i zanętami do samodzielnego łowienia. Nie każdy się w to bawi, więc tutaj też rosną stosy nieużywanych wędek, przynęt czy kołowrotków. Każdy otrzymany w nagrodę sprzęt, który można kupić, powinniśmy móc i sprzedać. Oczywiście zrozumiałym jest, że ceny byłyby odpowiednie niższe, ale przynajmniej mielibyśmy szansę na jakikolwiek zarobek, czyli nagroda stałaby się ponownie nagrodą, gdyż powiedzmy sobie szczerze, zalegające w ekwipunku niewykorzystywane przez nas przedmioty, z którymi nie możemy nic oprócz wyrzucenia do kosza zrobić, to.. śmieci.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 04.11.2017
    Ja bym jeszcze proponował dodać możliwość kupna ryb (tak jak jest na innych farmach np, jabłka moge sprzedać ale  też można  dokupić)
    Brakuje dużo rybek na targ (ostrygi,krewetki,małże itd.), gdyby była  mozliwość kupna i kogo by było stać , mógłby sobie dokupić .
    Post edited by Kaspaldo (PL1) on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Właśnie w inwentarzu mam łodzie z których nie korzystam bo mam max 14 łodzi na łowiskach, wyjętych. Szkoda usuwać bo jest możliwość, najlepiej jakby można je było sprzedać lub inaczej przerobić.

    Co do kupna rybek jestem również za bo ostryg w kontraktach mam nom stop i to na nie muszę ciągle wysyłać łodzie, innych rodzajów ryb mam nadwyżki.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Obiecuję przekazać Wasze sugestie Zespołowi. Również uważam, że sprzedaż ekwipunku i łodzi wygrywanych w eventach powinna być dodana tym bardziej, że ilość możliwych do posiadania łodzi jest ograniczona, więc po pewnym czasie będą stały w magazynie bez możliwości wybudowania i sprzedaży. 

    Pozdrawiam,
    Havao

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik