Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Kalendarz

Mam pytanie. Czy ten rozkład zajęć na listopad planował ktoś chory, pijany czy "wczorajszy"
Dlaczego 4 ważne wydarzenia są planowane na 1 listopada, dzień, który większość ludzi spędza na grobach Bliskich.
Nie uszanujecie żadnej świętości ??? Liczy się tylko kasa ???????????????
I co z tą wyspą ?  Za 4 dni mają się skończyć "tropiki" i zaraz zaczynają się nowe ? Jaki jest sens niszczyć to co zbudowane i za moment rozpoczynać to samo?
Litości, gdzie Wy macie rozumy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    A jak rozumieć że 1 listopada znów ma rozpoczynać sie turniej koni, a przecież jest on teraz i ma jeszcze trwać przez 26 dni 
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    No to będą dwa turnieje :p Światowe Mistrzostwa to wielkie ŚWIĘTO!!!! Ale jak dla mnie dobrym pomysłem byłoby gdyby one były tylko w wakacje raz w roku :) Były by wyjątkowe. A wydaje mi się że może do tego dojść, że będą co kilka miesięcy :) 
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    JA sie ciesze że bedą światowe mistrzostwa podobał mi sie ten event 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Super. Światowe Mistrzostwa i Święto ciężkiej pracy jednocześnie. Genialne. Tylko, jak to pogodzić?

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Super. Światowe Mistrzostwa i Święto ciężkiej pracy jednocześnie. Genialne. Tylko, jak to pogodzić?

    Witaj :) chyba chodziło ci o MS ale to są światowe mistrzostwa druga edycja :)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Witaj :D Tak czy siak, wszystko zaczyna się jednego dnia. A co z wyspą, która jeszcze trwa i sezonem jeździeckim?
    Ktoś ten plan robił bez pomyślunku. Logistyczne zero :))
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy ;)

    Bardzo proszę o zapoznanie się z wpisem, który umieściłam dla Was w nowinkach:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3693907/#Comment_3693907

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Znowu byk. Dlaczego nie pomyślicie przed wprowadzeniem komunikatu? To robi się już męczące
  • wiec mamy się przygotować bo za 3 dni ruszają "wspaniałe i wyczekiwane przez wszystkich graczy".... no właśnie coś rusza i się przygotować? czy rusza ale nie wszystko jednocześnie? czy może nic nie rusza? to po kiego czorta dali zwiastun że startują Mistrzostwa?

    OGARNIJCIE SIĘ LUDZISKA!
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Z tego co widac GGS miało zaplanowane wydarzenia u nas i je wdrażają ale ze sa błedy to nie bedzie zgodnie z planem. Kalendarz został pewnie stworzony jakis czas temu i pokazuje stara wersje jaka miała byc i dopiero kolejna aktualizacja pokaże poprawne daty. 
    Jaz zawsze pozostaje cierpliwie czekac az moderatorzy dostana jakies informacje i nam je przekaza. 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie,

    Przede wszystkim polecam wszystkim się nie denerwować.
    Przecież Światowe Mistrzostwa nie wymagają na farmie żadnych dodatkowych czynności, niż te które zawsze wykonujecie podczas gry. Przedmioty wypadają z różnych działań na farmie, więc tak na prawdę kalendarz nie jest do tego niezbędny. 

    Aktualizacja wgrywająca Mistrzostwa Światowe zostanie wdrożona na serwery we wtorek i wtedy najprawdopodobniej zostanie też zmieniony kalendarz. W tym momencie jest to jedynie informacja, że wydarzenie rozpocznie się za kilka dni. 

    Jeśli natomiast chodzi o to, że rozpoczyna się ono akurat 1 listopada - miejcie proszę na uwadze, że w Polsce mamy wtedy święto, jednak w wielu krajach na świecie takiego święta nie ma. Mistrzostwa muszą zacząć się jednocześnie na wszystkich serwerach, gdyż jak sami pamiętacie - ranking główny obejmuje klasyfikację międzyserwerową. Dlatego nie ma możliwości przełożenia go ze względu na nasze polskie święto.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    zawsze można przełożyć i zacząć 2 :) a mi najlepiej odpowaniada dowolny piątek. Ale jak zrobią tak będzie, nie ja rządzę.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Z tym piątkiem to bym nie przesadzała. Zazwyczaj gdy dostajemy aktualizację w piątki, to potem przez weekend nie ma komu zająć się błędami.. 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    też prawda, ale poprzednio nie było kłopotów wielkich, a jak były z konikami, to na plus :) ale mogą w i w środę, ale od 14:00 :smile:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik