Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

11834

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witaj Haniu,

    To, że my tak uważamy, nie oznacza, że Zespół tak uważa. Obecne pułapy zostały wyliczone przez Zespół. My jako moderatorzy jedynie widzimy Wasze wyniki, a skoro nawet najlepsi Gracze na serwerze nie byli nawet w połowie, to według nas jest coś nie tak. Ale to tylko nasze zdanie. Zespół ma nieco inne spojrzenie na ten temat, jednak przekazaliśmy tę sprawę do ponownego przeanalizowania.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Havao a czy odpowiesz na drugą część wpisu Hani?

    "Mam jeszcze jedno pytanie czy negocjujecie też jakieś rozsądne  zakończenie sprawy poprzedniego silosa?
    pozdrawiam Hania"

    Chodzi głownie o to czy członkowie sojuszu  Nibylandia mogą spodziewać się nagrody elegancka zagroda dla kaczek, której nie dostaliśmy za zajęcie 5 miejsca w sojuszniczym silosie?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 25.10.2017
    Przepraszam nie doczytałem tego. 
    Staramy się wynegocjować przyznanie takich nagród jakie się sojuszom należały, jednak dziś nie dostaliśmy żadnej informacji zwrotnej w tej kwestii. Zespół pracuje nad znalezieniem i wyeliminowaniem błędu z rankingiem, a co do rekompensaty, czy zwrotu poniesionych start (nieprzyznanych nagród) niczego nowego nie wiemy.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Witaj Havao:)
    W związku z tym zamieszaniem dot. silosa, mógłbyć - dla zaspokojenia mojej ciekawości i moich sojuszników - przedstawić klsyfikację 30 sojuszów w silosie? Chcielibyśmy porównąć z naszymi screenami :)
    Pozdrawiam

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Bernadeta (PL1) powiedział(a):
    Witaj Havao:)
    W związku z tym zamieszaniem dot. silosa, mógłbyć - dla zaspokojenia mojej ciekawości i moich sojuszników - przedstawić klsyfikację 30 sojuszów w silosie? Chcielibyśmy porównąć z naszymi screenami :)
    Pozdrawiam

    ..I tu się zgadzam z moim kolegą - koleżanką ...każdy sojusz zrobił screeny , więc to dobre rozwiązanie tego 
    problemu ..? :):):) 
  • Dzięki Basik za poparcie:) Chyba, że ta klasyfikacja to jakaś totalna tajemnica:))  Przecież możemy poznać tajemnicę zafundowaną sojuszom, które niexle harowały na ten nieszczęsny kaczogród i...wylądowały na 25 miejcu (tak jak mój sojusz). Na kaczogród już nie liczę, że dostaniemy go z opóznieniem, ale taka mała rekompensata w postaci klasyfikacji, powninna nam być dostarczona :0
    Pozdrawiam
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A Kiedy dostaniemy informacje czy ten lejek ruszy i kiedy ewentualnie ruszy? no i jak z tym błędami są dalej czy nie,co z nagrodami które gracze mieli dostać i nie dostali???? no trochę czasu już nad tym myślą więc fajnie by było dostać konkretne odpowiedzi.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A Kiedy dostaniemy informacje czy ten lejek ruszy i kiedy ewentualnie ruszy? no i jak z tym błędami są dalej czy nie,co z nagrodami które gracze mieli dostać i nie dostali???? no trochę czasu już nad tym myślą więc fajnie by było dostać konkretne odpowiedzi.
    Witaj 
    Na chwile obecną nie posiadamy konkretnych informacji od Zespołu gry, pozostaje nam wszystkim cierpliwie czekać.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dziękuję za odpowiedz ,no to czekamy.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    A ja mam prośbę do GGS. Nie startujcie z tym lejkiem teraz. Zbliża się 1 listopada, czas zadumy i refleksji, przed tym ,chwila na zadbanie o groby bliskich... W tym czasie ponaprawiajcie wszystko do końca i nie wciskajcie nam kolejnego bubla.
    Może czas pomyśleć o graczach i zrobić ukłon w Ich stronę
    Przecież cały czas macie ful błędów, a kolejne wołanie o naszą cierpliwość, jest już śmieszne.
    A więc wykorzystajcie ten czas. Zróbcie co trzeba a z kolejnymi pomysłami startujcie po ich gruntownym przygotowaniu !!!!!!!!!!!!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 27.10.2017
    Witajcie Farmerzy!

    Dostałam informacje od Zespołu gry, że jutro wystartuje Silos rybny( z piątku na sobotę o północy,czyli dzisiaj), a nagrody zaległe za rankingi w Sojuszniczym Święcie ciężkiej pracy otrzymacie w przyszłym tygodniu podczas aktualizacji .

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    W sobote o polnocy czyli z soboty na niedziele czy z piatku na sobote ? 
    i czy bedzie to silos sojuszniczy czy normalny ? 
    z gory dziekuje za odpowiedz :) 

    Pozdrawiam
    Iza
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    W sobote o polnocy czyli z soboty na niedziele czy z piatku na sobote ? 
    i czy bedzie to silos sojuszniczy czy normalny ? 
    z gory dziekuje za odpowiedz :) 

    Pozdrawiam
    Iza
    Witaj tak jak napisałam powyżej Silos będzie rybny, z piątku na sobotę o północy czyli dzisiaj.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Yalenka a jak silos będzie wyglądał ? Taki jak podczas sojuszniczego że ostatnia nagroda to 100 mln? I licencje za też wielką ilość punktów?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie,
    To będzie zwykły silos rybny. Ten, który już dobrze znacie.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    Dzięki Yalenko za informacje :)
    Wiemy jaki silos i cieszymy się, ze rozwiązały się problemy z poprzedniego silosa - teraz czekamy na nagrody  :))))
    Jeszcze jedno pytanie, czy teraz już wszystkie silosy będą jak zawsze zwykłe?
    pozdrawiam Hania


  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Od teraz w Grze będą dostępne trzy wersje Święta Ciężkiej Pracy.
    1. Wersja rybna (ta którą już znacie, chwilowo jeszcze bez zmian nagród).
    2. Wersja sojusznicza - ta którą poznaliście ostatnio (progi punktowe najprawdopodobniej zostaną zmniejszone i zbalansowane (ok. 40 000 000 pkt za ostatnią nagrodę zamiast 100 000 000))
    3. Wersja zwykła - która będzie wyglądała jak wersja sojusznicza jeśli chodzi o progi punktowe i nową mechanikę działania, jednak będzie to wersja bez rankingu sojuszniczego.


    Pozdrawiam,
    Havao 

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    A to my mamy te 40 mln punktów zdobyć sami ??? Czy razem z sojusze ?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Ranking jest indywidualny, więc punkty do zdobycia również są indywidualne. Mówimy tutaj o nagrodach za aktywność dla każdego Gracza.

    Jeśli chodzi o sojusze - system sumuje punkty Wszystkich Graczy w sojuszu, następnie tworzy klasyfikacje najlepszych sojuszy i rozdaje nagrody sojusznicze.

    ~Havao




  • @Havao a czy Zespół może przedstawić wyliczenia dotyczące uzyskania 40 mln punktów? Bo o ile pamiętam najwięcej ludzie zdobyli po 15mln albo i mniej, a są to ludzie co cisnęli ile się da. Więc jakim cudem można osiągnąć 40 mln?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Niestety nie ma takiej możliwości. Nie ma co ukrywać, że część nagród w silosie jest opracowana w taki sposób żeby można było je zdobyć jedynie za złoto. Z tego co pamiętam główną nagrodą jest dekoracja dająca +100 do magazynu, dlatego nie ma co dziwić się, że punktów do zebrania jest naprawdę dużo.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    a wiadomo jaki będzie próg na licencje? W tym ostatnim było 8 mln i z tego co pamiętam to chyba tylko 10 osób tyle uzyskało. Jeśli tak zostanie to nawet nie ma co zaczynać silosa i marnować czas dla 5 nasionek brukwii?
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    No to znów będą światowe mistrzostwa w sumie fajnie ale czy będą znów takie fajne nagrody?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Wszystkiego dowiemy się jak ruszy kolejna edycja lejka (zwykłego, lub sojuszniczego). Myślę, że skoro punkty zostały zmniejszone dla ostatniej nagrody, to za licencję też będzie troszkę mniej punktów.

    Pozdrawiam,
    Havao


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    No i pięknie.. Jedyny event, który naprawdę sprawiał mi przyjemność niestety został "przemyślany" i  "udoskonalony"przez Zespół. 40 000 000 punktów..  Nawet "sojuszowo" w ostatniej edycji tyle nie zdobyliśmy, nie mówiąc już o moim osobistym wyniku. Do tej pory starałam się zdobyć licencję i próg 1 200 000 był trudny, ale osiągalny przy odpowiednim ułożeniu skrzyń. Po podwyższeniu progów.. No cóż, chyba te progi są za wysokie na moje nogi.. 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    1.11.2017 to u nas jest wtedy święto , obowiązują nas Niemieckie święta tylko ?
    W tych światowych będą koła jak ostatnio ? bo to trzeba określić na starcie.
    Co do lejka sojuszniczego na stałe nie będę komentował , wiadomo że dla ggs się liczy już tylko zysk a nie zadowolenie graczy.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Na razie nie mogę zdradzić dokładnych szczegółów, jednak Koła Fortuny (nawet jeśli się pojawią) nie będą oddziaływały na ranking Graczy.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Dziękuje za odpowiedź , 
    z tego co jeszcze zauważyłem z MS Światowych wypadną koniki ? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Dziękuje za odpowiedź , 
    z tego co jeszcze zauważyłem z MS Światowych wypadną koniki ? 
    Prosimy o cierpliwość, wszystkiego dowiecie się z OO we wtorek ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik