Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

11434

Komentarz

  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 23.10.2017
    WRRRRRRRRRRRRRRRRr...............
    jabłka szly na 5 h i co ????????????????
    od nowa dz za aktualizacje 
    po jabłkach na polach czeka sepcjana kapusta bo byla w planie a jest co kuku
    nie chce przeklac bo bana dostane ale do .....................se wsadzie te lej
    tyle w temacie koniec z nowinkami niech ggs sobie je robi w wolnym czasie 
    bezemnie passsss
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    twórcy gry już sami nie rozumieją co się dzieje, ta gra zaczyna żyć własnym życiem:)
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Brawa dla majstra co ten lej rychtował ;)
  • Jak zwykle musieli zepsuc coraz gorzej sie gra najwyzszy czas poszukac lepszej gry.Mieli poprawic ranking a cofneli lej,
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie 

    Postęp w silosie został minimalnie cofnięty, pozmieniały Wam się skrzynki, dlatego też dostaliście po raz drugi swoje nagrody w silosie za aktywność.
    Problem rankingu i prawidłowego wyświetlania punktów został naprawiony.  Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zuzaij (PL1)zuzaij (PL1) PL1 Posty: 6

    nic nie ma ani forum ani tego bo było w leju

    partacze

  • idaj (PL1)idaj (PL1) PL1 Posty: 16
    12 godzin jabłek w silosie zostało wyzerowane- dzięki...na pewno były robaczywe:P

    żeby Was prąd popieścił..."kochane" ggs
  • no porostu super, miałam w lejku na 2 godziny jabłka i miałam jeszcze kolejną porcję do zebrania... a teraz lucerna, kukurydza, brukiew i pszenica...  
    chyba czas przestać bawić się w lejki, strejki i tym podobne 
  • TO JEST JAWNA KPINA CO ONI WYPRAWIAJĄ! LICZYMY NA DUUUŻŻĄĄ REKOMPENSATĘ ZA WASZE BŁĘDY

    SOJUSZ FENIKSY

  • zuzaij (PL1)zuzaij (PL1) PL1 Posty: 6

    u mnie też jabłka były jeszcze 6 godzin mało tego 15 + a teraz mam 11 +

    nawet czatu nie widzę

  • Dlaczego wszystko psujecie po waszej aktualizacji mogę pożegnać silos miałem mieć jaśmin  następnie jajka a teraz mam mniszek kukurydze i lucernę myślicie że za złoto będę walił bo wy sobie od tak żeście zmnienili kolejności skrzyń , nie to jest jakaś kpina traktujecie nas graczy jak bydło dojne byle jak najwięcej pieniędzy wyciągnąć ,ta gra to męczarnia .

    Robicie błędy i nawet już się do nich nie przyznajecie a wasze nowości są tylko dla tych co złotem grają lub specjalnie to robicie ,błędy za błędami i błędami popychane ,zacznijcie myśleć bo na razie tego nie robicie tylko uprzykrzacie życie graczą  swoimi nowościami

    SKIEROWANE DO ZESPOŁU GGS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 23.10.2017
    Yalenka minimalnie ???
    prosze nie dobijaj
    szly mi jabłka przez 5 h na poziomie 7 z wzocnieniem zdarzylam zebrac przed aktualizacja wiec kolejne rosna 3 h
    a nagrody dziekuje 7500 tys 1 zeton 2 h wzmocnienia w stajni no i karmy 

    brawo
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zuzaij (PL1) powiedział(a):

    nic nie ma ani forum ani tego bo było w leju

    partacze


    idaj (PL1) powiedział(a):
    12 godzin jabłek w silosie zostało wyzerowane- dzięki...na pewno były robaczywe:P

    żeby Was prąd popieścił..."kochane" ggs
    Proszę o spokój, informacja jest troszkę wyżej. Nie wszystko dało się zrobić tak by nie cofnąć minimalnie czasu silosu.W zamian wpadły Wam już zdobyte nagrody po raz drugi. Ranking Sojuszy był priorytetem w tej poprawce oraz ranking indywidualny graczy.

    ~Yalenka
  • zuzaij (PL1)zuzaij (PL1) PL1 Posty: 6

    mam w nosie te talizmany chce z powrotem jabłka i swoje pkt

    no i czat sojuszowi

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    GOLDFENIKS (PL1) powiedział(a):

    TO JEST JAWNA KPINA CO ONI WYPRAWIAJĄ! LICZYMY NA DUUUŻŻĄĄ REKOMPENSATĘ ZA WASZE BŁĘDY

    SOJUSZ FENIKSY

    Możesz mi napisać dlaczego krzyczysz?? Jeśli masz problem chętnie pomogę...

    ~Yalenka
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    oki  juz sie uspokajam ,,,,, i to na dlugo
    MS tez bedzie bardzo cichutki z cichutkim 0rem i 0rez złota wydanym 
    dziekuje za wysłuchanie i TAKIIEEEE nagrody rekompensujace czas i wklad w lejek
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    Zaraz moment, czyli te 100 milionów punktów które każdy mam solo zdobyć to nie jest błąd? Hehehe dobre, dobre.
  • Pawelkupski (PL1)Pawelkupski (PL1) PL1 Posty: 3
    edytowano 23.10.2017
    Co wy z ludzi debili robicie trochę się kolejność pozmieniała jajka za 14 punktów z bonusami leciały a teraz roszponka ciekawe  jak mam ją zebrać jak pola na co innego nastawione  "brawo wy" i te nędzne nagrody pocieszenia.
  • zuzaij (PL1)zuzaij (PL1) PL1 Posty: 6

    ani grama złota już nie kupię i nie wydam


  • Wiesia27 (PL1)Wiesia27 (PL1) PL1 Posty: 31
    szybka poprawka i co widzę ?? mój silos stoi a kolejność towarów została zmieniona .
    nawet nie zdążę go już załadować miałam mieć jajka a tu jest teraz jęczmień i cała moja praca poszła na marne : :'(:'(:'(:'(:'(:'(
    za święto pracy już mogę podziękować za marne nagrody również  >:)>:)>:)
    pozdrawiam .
  • Naprawdę????
    Przeczekaliśmy weekend, graliśmy, włączaliśmy wzmocnienia, zbieraliśmy bonusy - nie olaliśmy gry...
    i co za to mamy?

    leciały jabłka do wieczora, potem miała być pszenica (wszystkie pola obsiane pszenicą) jak mam zbierać kukurydzę???
    Jedyne opcjonalne rozwiązanie to skończyć ten żałosny silos - innego naprawdę nie widzę i mam nadzieję, że "zespół" taką decyzję podejmie 



  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Moi drodzy

    Mi też cofnęło silos tak jak każdemu wiadomo że to przykre, ale tak naprawdę to poco mamy się denerwować i złościć jest jak jest i nic tego nie zmieni.

    Miłego wieczoru i spokojnej nocy

    Magda 
  • Piglet (PL1)Piglet (PL1) Posty: 15
    edytowano 23.10.2017
    Silos jest - zupełnie nowy, ale za to na 18+ godzin. Towary pozmieniane. Z boku pojawiło się zadanie "rozpocznij święto ciężkiej pracy", ale nie da się go rozpocząć, bo już leci. Z pól nie da się nic zebrać, w końcu - wawala z gry. Po wejściu i obejrzeniu kilku propozycji zakupu złota, próbuję od nowa. Nie działa czat... Coś komuś działa??
  • Yalenko, ja Ci serdecznie współczuję roli jaką pełnisz, ale chyba nie wiesz o czym piszesz:). Pograj sobie w taką farmę w towarzystwie twórców, którzy robią wszystko, żeby gra przestała istnieć:)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Mi tam nie przeszkadza ze cofnięto lejek ,owszem jest to dość duża niedogodność to niezaprzeczalne, bo leciał mi jaśmin kilka ładnych godzin,ale to zresetowano i chciało mleko(zapobiegawczo nie doiłam krówek) ale jak leci coś czego nie zamierzam robić, to daję tego minimum żeby jak najszybciej zleciało i robię to co mam i co chce robić bez masy nasion gmo czy złotka -najważniejsze ,że lejek w końcu liczy jak powinien i oby na przyszłość zespół najpierw dokładnie sprawdził co i jak działa od tego jest chyba testowa,a dopiero pózniej to wprowadził na serwery -gracze zdecydowanie wolą mniej nowości ale dopracowanych i bez błędów niż takie cuda jak ten lejek -a odnośnie lejka mam jakiś nowy na pasku zadań a nijak się go włączyć nie da  ;) w sumie to dobrze, bo nie wiedzieć czemu jakąś niechęć mam do tego wydarzenia  ;);)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Piglet (PL1) powiedział(a):
    Silos jest - zupełnie nowy, ale za to na 18+ godzin. Towary pozmieniane. Z boku pojawiło się zadanie "rozpocznij święto ciężkiej pracy", ale nie da się go rozpocząć, bo już leci. Z pól nie da się nic zebrać, w końcu - wawala z gry. Po wejściu i obejrzeniu kilku propozycji zakupu złota, próbuję od nowa. Nie działa czat... Coś komuś działa??
    Witaj,

    Miałam  podobnie zmieniłam przeglądarkę  na chroma i jest ok 

    Magda
  • Mam pytanko za kilka godzin lej się kończy a mnie nie zaliczyło nawet nagrody za jego rozpoczęcie nie mówiąc o tym że spadłam w zdobywaniu nagród o 3 miejsca niżej nic z tego nie rozumiem  zmieniona znowu kolejność produktów walczę o dumę farmera a miałam już mieć kocie talizmany totalna porażka
  • Zmieniałam przeglądarkę, czyściłam ciasteczka, nic nie pomaga...
  • U mnie mleko szło na ponad 2 godziny a teraz stoi i mleko  chce he he ciekawe skąd ja im właśnie zebrane mleko wezmę 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Witam !
    a co z tymi nagrodami do 100 mln ?? przecież w MS są nagrody wspólne za wspólny wysiłek i tu też tak powinno , ponadto powinny się zapętlać jak w Octoberfest .
    Nie jest możliwe uzyskanie takiego wyniku przez "boga" a co dopiero przez ludzi :)
    Inaczej to nie ma żadnego sensu cięższe to wydarzenie niż MS a "nagrodami" nie rozpieszcza.... 
    jeśli teraz jest prawidłowo to wszystko to moim skromnym zdaniem jest to za grosz nie opłacalny ewent... 
    Pozdrawiam
    Rafał

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik