Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Festiwal Halloween - Dyskusja

146»

Komentarz

  • Bertolina (PL1)Bertolina (PL1) PL1 Posty: 32
    Nie do końca to jest prawdą brakowało mi 38 świeczek, od tej pory zebrałam chyba z 300 a one dalej lecą.Pozdrawiam

  • No właśnie mi rano brakowało całkiem sporo, bo około 1000, ale zbieram jakieś pół dnia cały czas. Teraz to cały czas róże - spory zapas mam. I co? Nadal czekam na nagrodę. Co jest irytujące, bo nie wiem ile jeszcze muszę pracować i czy faktycznie nagrodę otrzymam. Może będzie mi brakowało 1 szt, a ja zrezygnuję, bo już mi się nie będzie chciało? Nie za fajny ten błąd. Jak inne mi kompletnie nie przeszkadzały to ten mnie irytuje. 
  • Nie wiem jak inni ale ja się poddaje. Miałam trochę do zebrania. Fakt. Ale wszystko sobie wczoraj wyliczyłam. co sadzić, zbierać żeby szybko świeczki łapać. wszystko wyliczyłam nawet ile mi to zajmie. zbieram od 10 rano i co ??? nadal nie dostałam nagrody która dawno temu powinna się mi już ukazać. Skoro nie wiem ile mi jeszcze "zostało" to bez sensu to jest. Bo być może okaże się tak że niepotrzebnie bym siedziała do 24 na kompie skoro nic bym z tego nie miała. Mam nadzieję że będzie ktoś równie mądry i nie będzie siedzieć do ostatniej chwili aż MOŻE mu się uda
  • No ja chyba muszę podziękować całemu zespołowi Big Farm za zepsucie mojego powrotu, bo właśnie wkręciłam się w tą zabawę na Halloween i dzięki temu powróciłam do gry na dłużej niż tylko szybkie logowanie. Zbieram te świeczki i końca nie widać.Nawet muszę się poskarżyć, że kupiłam 300 szt. za złoto (wiem, głupio, ale mam już dość tego zbierania, a złoto i tak się mnie nie trzyma - pewnie dlatego, że tak głupio wydaje :-D ). Monety zjadło, a dekoracji jak nie było tak nie ma. To nie możliwe, że przez tyle zbierania i to na różach nie dobiłam do 11 000. Beznadzieja i strata czasu dla mnie..... Ale czy warto pisać do supportu? Raczej nie, bo co napiszę, że "sądzę, że powinnam zakończyć ten event" - no raczej nie bardzo.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Brakowało mi 4 dyń, miło mnie zaskoczyli oferta za 1350 złota czy koło tego warta za kupno Obrzydliwe jeziorko uważam była korzystna.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    No ogólnie raz wróciłam z pracy i nie chciało mi się przed 23 szukać, już zmęczona byłam wiec 4 do tyłu. A nie wiedziałam jaka końcowa cena będzie wykupienia dekoracji, gdybym wiedziała to na pewno wybrałabym metodę za 290 x 4 he
    Ale i tak dodam że raz użyłam więc i tak dużo nie straciłam na tym kupnie.
  • Co jest z tymi psikusami? Zrobiłam próbnego psikusa  halloween  na jabłonkę, sojusznik jabłonkę naprawił i co się okazało że teraz ma przeszło 400 h czekać na zbiór  ja przepraszam ale takie żarty to już dla mnie nie żarty to rozwalenie komuś farmy 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,
    Czy Gracz przelogował się po wystąpieniu błędu?
    Może jest to tylko błąd wyświetlania?

    Jeśli sytuacja nie zmieni się do kolejnego zbioru jabłek bardzo proszę o zrzut ekranu w wiadomości prywatnej.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Strachu nam narobił ten psikus -ponowne zalogowanie nic się nie zmieniło. Błąd zniknął dopiero gdy ukazały się jabłuszka do zbioru :)  dziękuję ślicznie Havao :) 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Masakracja (PL1) powiedział(a):
    Co jest z tymi psikusami? Zrobiłam próbnego psikusa  halloween  na jabłonkę, sojusznik jabłonkę naprawił i co się okazało że teraz ma przeszło 400 h czekać na zbiór  ja przepraszam ale takie żarty to już dla mnie nie żarty to rozwalenie komuś farmy 
    A po co robisz psikusy ? i to zapewne najlepszemu przyjacielowi z sojusz? to masz :)
  • Ponieważ Halloween to czas zabawy i żartów i żeby nie dobić kogoś to trzeba zrobić próbę przed :) by twórcy mieli czas na poprawki :) A poza tym jakoś trzeba się wyzbyć tych darowanych psikusów ;p tak by pkt karmy choć w niewielkiej ilości dostać :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mi jakoś nikt nic nie darował, czasami tylko te głowki się zbiorą.  I nie chcę psikusów, ja tylko koniczynki zbieram .
  • To jak masz zamiar pozbyć się psikusów które zapewne masz w swym inwentarzu w dziale: Prezenty i psikusy  ;) co jakiś czas gratisowo dostajemy to i owo  ;) między innymi prócz koniczynek psikusy  :)
  • adel (PL1)adel (PL1) PL1 Posty: 7
    dzisiaj pojawila   sie  u mnie akcja Hellowen (23.10), zabieram sie do zbierania dyn i co!? nigdzie nie mam dyn,szukam na innych farmach i zonk ani jednej dyni! po 20 minutach wyswietla sie komunikat: koniec akcji nie zebrales odpowiedniej ilosci dyn, nie zebrales odpowiedniej ilosc swiec!!! o co chodzi??!! Zalosne! tak sie robi graczy w bambuko
  • Witam.
    Właśnie się dowiedziałam o końcu akcji, że były jakieś dynie, jakieś świeczki do zbierania.
    Jestem często na farmie.
    U mnie ta akcja się nie pojawiła, żaden sygnał, żadne info na farmie.
    Czy to tylko było dla wybrańców?
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Witam. 
    Nie mam powiadomienia że jest Halloween. Przeszukałam każdą farmę po dwa razy i nie znalazłam ani jednej dyni. Zawsze szło mi to sprawnie.

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Witam. 
    Nie mam powiadomienia że jest Halloween. Przeszukałam każdą farmę po dwa razy i nie znalazłam ani jednej dyni. Zawsze szło mi to sprawnie.

    Poczytaj tu; https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3686853/#Comment_3686853
  • a  u mnie raz event sie pokazuje raz znika  wczoraj wcale nie miałam a dziś nic nie znalazłam bo jak zaczynam szukać to już go nie ma haha
  • A może mi ktoś pomoże - w prezentach i psikusach mam "upiorą wędkę". Jak i gdzie jej mogę użyć?? 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Upiornej wędki możesz użyć jako pomoc (dodatkowe 25% ryb) na głębokich morzach.
    W tym celu przejdź na farmę Gracza którego chciałabyś obdarować prezentem, wejdź na głębokie morza Gracza, a następnie naciśnij na jeden ze statków znajdujących się obecnie na połowach i wybierz upiorną wędkę z inwentarza. 

    Pozdrawiam,
    Havao
  • A którędy dostać się u innego gracza na jego głębokie morze? Nigdzie nie widzę strzałki, żeby przejść na tę planszę... 
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Z rankingu graczy możesz przenieść się na dowolną farmę wybranego gracza :):):)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jak klikniesz gracza, to obok strzałki zielonej jest rozwijane menu do wyboru wszytkich farm jakie ma, a kliknąć można też statek stojący w porcie :) nie tylko na łowiskach.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik