Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

11234

Komentarz

  • gdzie są te dynie ?!

  • sa1966do (PL1) powiedział(a):
    gdzie są te dynie ?!

    koloru bezbarwnego :wink:
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Ale gdzie te dynie, na żadnej z farm ich nie widać  :(((((((((((((((((((((((999
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Arlett (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie Farmerzy!

    Wydarzenie Halloween rozpocznie się w ciągu 30 minut i będzie trwało przez 240 godzin.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Witaj Yalenko tylko Dyni brak :((((
    Dokładnie. Dyń nie ma, a strzałka z "pokaż mi" świeci się na zielono, czyli z opcji mogę skorzystać..
  • oj tam, oj tam cierpliwosći trochę.Juz są zasiane, pod choinka w grudniu je znajdziemy
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Wyobrażam sobie jakie miłe i przyjemne słowa latają właśnie w Hamburgu, przy Theodorstrasse 42-90, Haus 9... ;)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tego jeszcze tu nie grali, dają event bez możliwości wykonanie, hahaha. Pól eventu czy co ?
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    A te dynie to gdzie są?Ech...czemu mnie to nie dziwi.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    i teraz pomyślcie...za co GGS chce od ludzi  ich realne pieniądze? od początku tej gry mówię, że gra nie warta oddania 1 złotówki... w trybie natychmiastowym, wszyscy powinni przestać grać, error on error, destrukcja, >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 23.10.2017
    Witajcie,
    Dynie najprawdopodobniej pojawia się za kilkanaście minut. Spójrzcie proszę na załączony zrzut ekranu.
    Wydarzenie ma trwać 240 godzin, na zrzucie widoczny jest czas 240:34:37 , poczekacie aż licznik będzie wskazywał dokładnie 240 godzin. Wtedy to dynie powinny się pojawić, dla pewności proszę odświeżyć stronę.

    ~Yalenka

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Cyrk na kólkach
  • U mnie znikło wszystko, po przelogowaniu mam tylko zielony ekran, i nic nie mogę zrobić. 

    Mam chwile na odpoczynek:) ale liczę że niedługo odzyskam dostęp. 
  • Yalenka powiedział(a):
    Witajcie,
    Dynie najprawdopodobniej pojawia się za kilkanaście minut. Spójrzcie proszę na załączony zrzut ekranu.
    Wydarzenie ma trwać 240 godzin, na zrzucie widoczny jest czas 240:34:37 , poczekacie aż licznik będzie wskazywał dokładnie 240 godzin. Wtedy to dynie powinny się pojawić, dla pewności proszę odświeżyć stronę.

    ~Yalenka

    już go zabrali hehehe :)
  • ayanami (PL1)ayanami (PL1) PL1 Posty: 7
    hahahaha
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Farmerzy!

    Bardzo Was przepraszam, ale dostałam własnie informacje, że najprawdopodobniej wydarzenie Halloween musi być anulowane, dopóki Zespół nie zrozumie, dlaczego dynie się nie pojawiły. Okazuje się, że nie chodzi o czas.

    ~Yalenka
  • silos nie wypał ,a po nim dynie ciekawe co jeszcze nas czeka niespodzianki pełne wrażeń ..;

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694

    buhahahahahh
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 23.10.2017
    Wkurza mnie to a zarazem śmieszy , nawet taką rzecz jak zbieranie dyni zepsuli he he he, no nic trzeba sie uzbroić w anielską cierpliwość bo jak widać na poprawę się nie zanosi.
    A tak przy okazji Yalenko proszę dopytać o ranking wewnątrz -sojuszowy ,cos na zasadzie jak jest w mistrzostwach  ,tam widać kto bierze udział .Moze to dla zespołu jest mało ważne ale dla nas sojuszników juz tak
    Tutaj pytałem o to;https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3684069/#Comment_3684069

    Wiem ,że w tym wydaniu silosu  jest to nie mozliwe ale może na przyszłość.:)
  • Yalenka powiedział(a):
    Farmerzy!

    Bardzo Was przepraszam, ale dostałam własnie informacje, że najprawdopodobniej wydarzenie Halloween musi być anulowane, dopóki Zespół nie zrozumie, dlaczego dynie się nie pojawiły. Okazuje się, że nie chodzi o czas.

    ~Yalenka
    Słaby nawóz był :)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 23.10.2017
    Yalenka powiedział(a):
    Farmerzy!

    Bardzo Was przepraszam, ale dostałam własnie informacje, że najprawdopodobniej wydarzenie Halloween musi być anulowane, dopóki Zespół nie zrozumie, dlaczego dynie się nie pojawiły. Okazuje się, że nie chodzi o czas.

    ~Yalenka
    Dawno tak się nie uśmiałem :D:D:D:D:D:D
    Ja wiem - bo to słaby zespół jest :)
  • Arisch (PL1)Arisch (PL1) PL1 Posty: 47
    Mało tego, nawet czarownica zniknęła.....wrzucacie ludzi na minę żeby jak najwięcej wydali złota. Czy o to chodziło?
  • będzie to będzie :) To akurat jest najmniej interesujące ,ja czekam na postęp  w sprawie silosu :)
  • Wszystko znika....to  MS tez pewnie znikną jutro haha
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Mam serdecznie dość tych byków. Nie jest wam wstyd???

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Było nawozem posypać to może by urosły  ;);););)   no chyba,że to wina wczesnych przymrozków które zaatakowały z partyzanta komputery w firmie  ;);););) Tylko niech się tam nie spieszą z dochodzeniem do tego dlaczego dyń nie ma,co nie będzie jak z lejkiem. 
  • AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Wszystko znika....to  MS tez pewnie znikną jutro haha
    hahahah Fajnie by było ,mogli By sobie to darować po tym jak nasion i humusu brak po dopracowanym silosie 
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    oj ms to mogłyby zniknąć jak dynie :)  Te znikające dynie przynajmniej nas rozbawiły. W ten ponury jesienny dzień smiech to zdrowie :)
  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    i kolejny niewypal zadne zdziwienie zrobili z nas dynki :)))):))) no i ci jeszcze a tydzien sie dopiero zaczal jak oni sie czuja czytajac to pewnie po nich splywa wazne zeby gold kupowac i dolce inwestowac a gdzie rekom[pensaty za straty
  • Zróbcie restart servera wyłączcie pierw grę na 1h zróbcie all co należy i dopiero włączcie!! aaa zapomniłbym oddajcie złoto za silos jak nie naprawicie tego wszystkiego!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik