Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

1934

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
    A to to jest już żenujące, kto chciał silosa z błędami, wciskacie wydarzenia z wielkim hukiem, z masa błędów, dwa tygodnie głowę zawracacie wydarzeniem, i to Gracze są winni teraz. Brawo brawo brawo. Czy nie można było rano napisać, ze silos został przeniesiony do czasu bliżej nieokreślonego, bo są poważne błędy, z którymi nie może on wystartować,  czy to takie trudne było...
    Tu nie chodzi o to czy Gracze są winni. Winne jest GGS i tutaj nikt tego nie podważa. 
    Moje słowa dotyczą huku który zrobił się tu przez cały dzień. Przekrzykujecie się nawzajem kto bardziej jest poszkodowany tym, że coś w grze nie działa tak jak powinno. 
    Każdy z nas widzi, że wydarzenie jest nieudane po całej linii i powinno po raz kolejny zostać wycofane. Jednak na ten moment biuro GGS jest puste, gdyż mało kto pracuje w piątki po 22:00 i na ten moment nic się nie zmieni. 

    Nie wiem jak można napisać, aby dotarło do Was, że nie warto psuć sobie zdrowia i strzępić nerwów na tak losowe sytuacje. One zawsze były i zawsze będą towarzyszyć grom przeglądarkowym, w tym też grze Big Farm. Po co siać tyle nienawiści, złości? Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy powinniśmy umieć zachowywać się jak ludzie.  

    Silos jest zepsuty, sytuacja jest zgłoszona do naprawy, jednak jest weekend i najprawdopodobniej nic się nie zmieni.
    Można olać sytuację i po prostu nie robić silosu, bo nikt nie wie co stanie się, gdy Zespół wróci do biura.

    Zostawiam Was z taką refleksją na temat człowieczeństwa i ludzkich zachowań, abstrahując w tym momencie od tego co dzieje się aktualnie w Grze. 

    Dobranoc,
    Havao


  • dopracują to pogramy po co te nerwy 
  • Havao powiedział(a):
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
    A to to jest już żenujące, kto chciał silosa z błędami, wciskacie wydarzenia z wielkim hukiem, z masa błędów, dwa tygodnie głowę zawracacie wydarzeniem, i to Gracze są winni teraz. Brawo brawo brawo. Czy nie można było rano napisać, ze silos został przeniesiony do czasu bliżej nieokreślonego, bo są poważne błędy, z którymi nie może on wystartować,  czy to takie trudne było...
    Tu nie chodzi o to czy Gracze są winni. Winne jest GGS i tutaj nikt tego nie podważa. 
    Moje słowa dotyczą huku który zrobił się tu przez cały dzień. Przekrzykujecie się nawzajem kto bardziej jest poszkodowany tym, że coś w grze nie działa tak jak powinno. 
    Każdy z nas widzi, że wydarzenie jest nieudane po całej linii i powinno po raz kolejny zostać wycofane. Jednak na ten moment biuro GGS jest puste, gdyż mało kto pracuje w piątki po 22:00 i na ten moment nic się nie zmieni. 

    Nie wiem jak można napisać, aby dotarło do Was, że nie warto psuć sobie zdrowia i strzępić nerwów na tak losowe sytuacje. One zawsze były i zawsze będą towarzyszyć grom przeglądarkowym, w tym też grze Big Farm. Po co siać tyle nienawiści, złości? Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy powinniśmy umieć zachowywać się jak ludzie.  

    Silos jest zepsuty, sytuacja jest zgłoszona do naprawy, jednak jest weekend i najprawdopodobniej nic się nie zmieni.
    Można olać sytuację i po prostu nie robić silosu, bo nikt nie wie co stanie się, gdy Zespół wróci do biura.

    Zostawiam Was z taką refleksją na temat człowieczeństwa i ludzkich zachowań, abstrahując w tym momencie od tego co dzieje się aktualnie w Grze. 

    Dobranoc,
    Havao


    Postępujemy tak jak nam wskazujecie! Nikt Was nie obraża,ale skoro taka wasza rola .....na drugi Raz nie piszcie proszę takich informacji bo My gracze sie nimi sugerujemy I zgadzam się z Kubą  dwa tyg była mowa o Silosie więc jak mamy do tego podejść? 
  • Havao powiedział(a):
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
    A to to jest już żenujące, kto chciał silosa z błędami, wciskacie wydarzenia z wielkim hukiem, z masa błędów, dwa tygodnie głowę zawracacie wydarzeniem, i to Gracze są winni teraz. Brawo brawo brawo. Czy nie można było rano napisać, ze silos został przeniesiony do czasu bliżej nieokreślonego, bo są poważne błędy, z którymi nie może on wystartować,  czy to takie trudne było...
    Tu nie chodzi o to czy Gracze są winni. Winne jest GGS i tutaj nikt tego nie podważa. 
    Moje słowa dotyczą huku który zrobił się tu przez cały dzień. Przekrzykujecie się nawzajem kto bardziej jest poszkodowany tym, że coś w grze nie działa tak jak powinno. 
    Każdy z nas widzi, że wydarzenie jest nieudane po całej linii i powinno po raz kolejny zostać wycofane. Jednak na ten moment biuro GGS jest puste, gdyż mało kto pracuje w piątki po 22:00 i na ten moment nic się nie zmieni. 

    Nie wiem jak można napisać, aby dotarło do Was, że nie warto psuć sobie zdrowia i strzępić nerwów na tak losowe sytuacje. One zawsze były i zawsze będą towarzyszyć grom przeglądarkowym, w tym też grze Big Farm. Po co siać tyle nienawiści, złości? Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy powinniśmy umieć zachowywać się jak ludzie.  

    Silos jest zepsuty, sytuacja jest zgłoszona do naprawy, jednak jest weekend i najprawdopodobniej nic się nie zmieni.
    Można olać sytuację i po prostu nie robić silosu, bo nikt nie wie co stanie się, gdy Zespół wróci do biura.

    Zostawiam Was z taką refleksją na temat człowieczeństwa i ludzkich zachowań, abstrahując w tym momencie od tego co dzieje się aktualnie w Grze. 

    Dobranoc,

    A dziwisz się ludziom, bo ja nie, dużo błędów tu przeżyłem, i rzadko się odzywam, ale ostatnimi czasy naprawdę jest tego za dużo.. a silos nie robimy dalej, bo i po co.., tyle, że mamy wykupione wzmocnienia, nastawione silosy... i cofnąć tego nie możemy, żebyśmy nie wiem jak teraz chcieli, a chcielibyśmy w tej sytuacji na pewno. Również życzę dobrej nocy:)




  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
    Wierz Havao ,chyba Ciebie troszkę poniosło obwiniasz graczy o to ze zespół spieprzył aktualizację??????????????? a potem poprawkę,dwa wyraznie tu niejednokrotnie gracze pisali żeby to dali pózniej ale działające się jak należy.Trzy pogadanki typu idzcie sobie na spacer zachowaj dla Siebie,po czwarte,czytaj ze zrozumieniem pisząc że sojuszom odejmuje pkt nie pisałam o sojuszu w którym jestem,a po ente Twoje odpowiedzi kierowane do graczy skieruję do supportu,zaraz po wekendzie. Miłego spacerku.
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Mam prośbę do GGS skasujcie całkiem tą grę bo poziom waszej usługi osiągnął dno............minusowe punkt w silosie dla całego sojuszu to już kompromitacja
  • poniedziałek pokaże co dalej :)


  • Edela (PL1)Edela (PL1) PL1 Posty: 26
    edytowano 20.10.2017
    Ja rozumiem, że coś może nie działać. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, ale skoro silos jest niepewny to powinien po prostu na ten moment zostać zlikwidowany i najwyżej w późniejszym czasie dopracowany. Część graczy nawet nie zagląda na forum i jest nieświadomych zaistniałych błędów. Zawalą cały weekend na zdobycie nagród. Zużyją mnóstwo produktów, złota, dolarów i nerwów na event, a w poniedziałek wszystko zniknie i okaże się, że cała praca poszła na marne. Nikt nie każe zespołowi GGS siedzieć po nocach w weekendy i naprawiać błędy, ale nasz czas również jest cenny i powinni to uszanować. 
    Co do wypowiedzi moderatora, to aż ręce opadają. Zamiast wykonywać swoją pracę i starać utrzymać się emocje panujące na forum w ryzach, dolewa jeszcze oliwy do ognia. Takie uszczypliwe komentarze powinieneś zostawić dla siebie ;)
  • Sorry @Havao ale Twoje słowa są totalnie nie na miejscu. Każdy z Nas ma swoje życie, swoje plany, próbuje jakoś układać sobie to i owo. Oczywiście, NIKT nie ma obowiązku grać w gry, oczywiście NIKT nie ma obowiązku brać udziału w każdym wydarzeniu itp itd. Ale gramy w tę grę, prawie wszyscy wydali kiedyś jakieś złotówki i GGS coś jest nam winien. Jak każda inna gra i platforma oferuje coś na pewnych zasadach. My ze swojej strony dopełniamy naszych obowiązków nie oszukując itd. Za to GGS ma oferować nam konkretne narzędzia itd.

    To GGS decyduje czy podaje informacje czy nie. KAŻDA szanująca się gra ogłasza wcześniej "maintance time" i kolejne eventy itp. I jakoś w innych grach nie zdarza mi się, żeby było tak, że co event wychodzi bubel, który wymaga poprawki.

    To GGS zdecydowało, że lej zaczyna się o newralgicznej północy i to GGS zdecydowało, że event jest tak zbudowany, że dobrze być od samego początku. Mam PRAWO chcieć zdobyć nagrodę za pierwsze miejsce, jeżeli jest to coś wymarzonego, co chciałem osiągnąć. Zaplanowałem sobie najbliższe dni tak (włączając to spanie, wstawanie itd) by móc grać przez pół nocy z czwartku na piątek i potem w kolejne dni. Okazuje się, że leja nie ma. Przypomnę, że GGS ogłosiło lej PRAWIE MIESIĄC temu. Chcesz mi powiedzieć, że szanująca się firma nie ma wypróbowanego eventu przed ogłoszeniem? Bo dotąd mi sięto nie zdażyło. Dziś przez CAŁY dzień nie było wiadomo czy lej wystartuje czy nie. Musiałem jak kot z pęcherzem włączać grę na telefonie i próbować znaleźć info czy akurat jest czy nie. Przecież to są żarty i totalnie niepoważne zachowanie, co naturalnie powoduje wiele negatywnych komentarzy.

    I TY jako moderator powinieneś postawić się na miejscu tych ludzi, a nie mówić, że są  dziwni bo leją hejt na forum. Walą hejt, bo pewne ich plany, założenia są wywrócone do góry nogami. Mój sojusz ma - 2mln punktów. Nawet nie wiemy jak nam idzie. Dodatkowo, żeby zdobyć wszystkie nagrody musze jechać 290 punktów na sekundę, wyjaśnij mi proszę, albo zapytaj GGS jak to jest możliwe. Już 25 punktów na sekundę by zdobyć licencje jest mało realne.

    Rozumiem, że bycie prawnikiem diabła jest męczące, i jest ciężko gdy ludzie wylewają hejt w Twoją stronę, ale dziś nie było to zachowanie moderatora.

    Ja nie wiem co zrobić z tym eventem. Wcześniej podobne jaja były z oktoberfest (brak info o potrzebie produktów z farmy tymczasowej), teraz ten event który jest porażką z nierealnymi nagrodami. GGS pyta nas o opinię, w ciągu 10 miesięcy wypełniłem 3-4 ankiety dotyczące zadowolenia. to GGS pyta nas, a potem olewa. Nie dziw się więc, że forum jest pełne negatywnych opinii. Jestem pewien, że podobnie jest na innych forach.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 20.10.2017
    Dobry wieczór

    Bardzo proszę wszystkich o opanowanie emocji, błąd zgłosiliśmy do Zespołu i w chwili obecnej nic nie jesteśmy w stanie zrobić dla Was więcej. Najprawdopodobniej w poniedziałek Zespół podejmie decyzje dotyczące błędnego wyświetlania się rankingu. Tymczasem życzę Wam Wszystkim udanego weekendu.

    P.S. Proszę  aby wpisy zamieszczane tutaj odnosiły się merytorycznie do zawartości wątku.
    Wszystkie komentarze, które będą naruszeniem tych zasad, będą przez Załogę Forum usuwane.


    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    I wzajemnie, udanego weekendu be tego durnego silosu

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    wzajemnie miłego tylko wy się wyśpicie a my będziemy walczyć a się okażę że walczyliśmy o nic bo zespół się przespał i stwierdził że to i tak nie ma sensu trza anulować ranking i nagrody i dać w zamian kocie talizmany jako rekompensatę , bez jaj serio za tą bajkę dajecie parę tysięcy kocich talizmanów do wyboru za nagrodę kto to weżmię chyba desperat jakiś :P
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Ja i mój sojusz odpuszczamy bawcie się i do zobaczenia na MS oczywiście jak dojdą do skutku :P
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Ja jestem ciekaw czy ktoś ukończy ten silos bez złota :)
    Jak dal mnie to jest trochę nie fair, że taki mały sojusz jak mój konkuruje z tymi najlepszymi to oczywiste że na pierwszą 10-tkę się nie załapiemy. Tak jak gracze są podzieleni na poziomy tak samo powinny być przypisane kategorie dla sojuszy. Szkoda roboty na taki silos :(:( Oczywiście jak zawsze gracze z dużym poziomem zgarniają wszystkie nagrody.

    Pozdrawiam :):) 
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    ecch i znow zabrali jedna z nielicznych szans na niebieska licencje
    powiem słowami klasyka : JAK ZYĆ  nie sory chciałam powiedeć JAK GRAĆ

    wynika ciagle i wciaz ze za zakup złota hheheheeh
  • Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór

    Bardzo proszę wszystkich o opanowanie emocji, błąd zgłosiliśmy do Zespołu i w chwili obecnej nic nie jesteśmy w stanie zrobić dla Was więcej. Najprawdopodobniej w poniedziałek Zespół podejmie decyzje dotyczące błędnego wyświetlania się rankingu. Tymczasem życzę Wam Wszystkim udanego weekendu.

    P.S. Proszę  aby wpisy zamieszczane tutaj odnosiły się merytorycznie do zawartości wątku.
    Wszystkie komentarze, które będą naruszeniem tych zasad, będą przez Załogę Forum usuwane.


    Pozdrawiam,
    Yalenka


    To jest zastraszanie graczy ! !!!

  • Ja mam pytanie czy zespol BF będzie myslam nad podniesieniem cen za sprzedaż produktów?????

    Jak dla mnie nowe ceny pol sa nie osiągalne. Kupilam jedno pole a kolejne to już 174 miliony z kad na to uzbierac??????

    Taki maly przyklad

    kupno jenej wisni to 1 800 dolarów a sprzedaż jednej wisni to 225 dolarów i tak można porownac wszystkie produkty.

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A ja mam inne pytanie, gdzie doliczane są pkt ze wzmocnienia? gdzie można porównać, co zbiera się samemu z silosa, a co dodatkowo? tylko w rankingu?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór

    Bardzo proszę wszystkich o opanowanie emocji, błąd zgłosiliśmy do Zespołu i w chwili obecnej nic nie jesteśmy w stanie zrobić dla Was więcej. Najprawdopodobniej w poniedziałek Zespół podejmie decyzje dotyczące błędnego wyświetlania się rankingu. Tymczasem życzę Wam Wszystkim udanego weekendu.

    P.S. Proszę  aby wpisy zamieszczane tutaj odnosiły się merytorycznie do zawartości wątku.
    Wszystkie komentarze, które będą naruszeniem tych zasad, będą przez Załogę Forum usuwane.


    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Jak już się wymaga od graczy merytorycznych wypowiedzi,to proszę tego samego wymagać również od moderatorów ,bo co niektóre odpowiedzi są dalekie od tematu pełne niepotrzebnych zbędnych i złośliwych uwag kierowanych względem graczy.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Cześć Farmerzy,

    Przyznaję się, że moje wczorajsze zachowanie było nieprofesjonalne i nie powinno mieć miejsca. 
    Jeśli ktoś poczuł się urażony - przepraszam. 

    Wszystkim nam puszczają nerwy, bo sami widzicie co dzieje się w Grze.
    Przez ostatnie dwa dni siedzieliśmy na forach do ciemnej nocy, żeby przekazywać Wam wszystkie informacje jakie dostajemy od Zespołu, na co później przychodziło nam czytać odpowiedzi, że jak mamy przekazywać takie bezsensowne rzeczy to lepiej żebyśmy nic nie przekazywali. To jak to w końcu jest? :)
    Mamy tu z Wami być i czuwać, informować o tym co dostajemy od Zespołu, czy po prostu powinniśmy napisać krótką, zwięzłą notkę, że totalnie nic nie wiemy i sobie pójść? 


    Ktoś napisał, że się wypaliłem - być może to racja, jestem tu już ponad rok. Bardzo ciężki rok w grze BigFarm. Zaczynałem, gdy Zespół wprowadzał nowe otoczenie, zmienił kształt i wielkość farm. Byłem tu gdy wszystkim zniknęły dekoracje, gdy graliśmy o "super" pociąg w wydarzeniu zimowym, gdy weszła wioska sojuszu,  zabrakło sprzedaży ryb, a teraz jestem tu, gdy gramy w kolejny nieudany półprodukt pod nazwą "Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy". Niosę na swoich plecach ciężar bycia moderatorem niewdzięcznej gry, jednak sam się na to pisałem i staram się wykonywać swoją funkcję jak najlepiej. Czasem po prostu braknie sił. Robię to w swoim wolnym czasie i czasem gdy zastanowię się czy naprawdę warto - nerwy puszczają.

    Wyobraźcie sobie teraz pewną rzecz. Jako moderator stoję po środku kontaktu między Wami, a Zespołem. W tym momencie sytuacja wygląda tak, że z jednej strony mam Was - niezadowolonych Graczy, którzy domagają się normalnej, działającej Gry (jako Gracz mówię z czystym sumieniem, że to jest Wasze święte prawo), a z drugiej strony mam puste biuro, bez nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo po prostu jest weekend. 
    Jakbym był programistą, to uwierzcie, że wlazłbym tam i siedział całą noc żeby naprawić całe to nowe wydarzenie, hucznie rozgłaszane przez nas na forum. 
    Jednak nie mam takiej możliwości, Wy jesteście niezadowoleni, a ja nie mogę nic na to poradzić, gdyż nie ma nikogo po drugiej stronie, kto mógłby zdziałać cuda i naprawić problem. Przygnębiające, smutne, ale prawdziwie. Wszystko co przekazujecie nam tutaj na forum, zostaje obecnie w naszych umysłach, w ciężkim worku informacji do Zespołu, gdy wrócą w poniedziałek do pracy. 

    Poważnie zastanawiam się nad odejściem z forum, bo sam widzę, że przestaję spełniać się w tej roli. Nie powinienem zachować się tak jak zachowałem się wczoraj i dało mi to dużo do myślenia. Dopóki ktoś nie zostanie moderatorem, nie przekona się na własnej skórze jak to jest na każdym kroku obrywać za coś, na co totalnie nie ma się wpływu - ten nie zrozumie jak ciężkie jest to zajęcie. Jeszcze raz przepraszam.

    ~Havao

  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    Ja jestem za tym żebyś został jako moderator , 
    już kiedyś pisałam , że wy moderatorzy nie jesteście niczemu winni , przekazujecie to co wiecie , co wam szefostwo powie i tyle , 
    to ,że gracze są zdenerwowani / mało powiedziane ;-)  /  jest winna osób odpowiedzialnych za grę , za nowości 
    nie wiem co się stanie w poniedziałek , czy cofną czy zostawią , ale na obecną chwilę sądzę ,że nie jest źle z silosem , punkty dodaje / tak sądzę / 
    są osoby którym silos ruszył od początku, zmieniły się po nocy produkty do dodania , ale punkty zdobyte zostały / tak jest u jednej osoby w naszym sojuszu 
    ilość produktów jakie trzeba dodać jest astronomiczna i to jest nie fajnie , bez przyśpieszania złotem nie uda się zdobyć 50 nagród i jeżeli jeszcze kiedykolwiek bedzie taki silos -święto bardzo ciężkiej pracy ;-))), to przekaż szefostwu ,żeby skorygować ilości dodawanych produktów, czy to coś pomoże ? haha, pewnie nie , no ale spróbować można 

    pozdrawiam wszystkich graczy i was mderatorów - też wku.....na joasia 



  • Albert.kluzekGa (PL1)Albert.kluzekGa (PL1) PL1 Posty: 10
    edytowano 21.10.2017
    Witam,

    Zdaję sobie sprawę, jak niewdzięcznym zadaniem jest bycie moderatorem, czyli pośrednikiem między Nami, graczami,
    a Zespołem. Niemniej nie zwalnia to z bycia profesjonalistą, skoro wybrało się taką funkcję.
    Ponadto forum, to jedyne miejsce, gdzie Gracze mogą wyrazić swoją uzasadnioną frustrację i niezadowolenie, spowodowane coraz gorszą jakością gry. Nasze wypowiedzi, kierowane są przecież do tych, którzy ponoszą winę za ten cały bałagan towarzyszący Nam od dłuższego już czasu, czyli do Twórców (Zespołu).
    Nie odbieraj ich tak osobiście...

    Może najpierw trzeba coś dobrze dopracować, przetestować, w końcu w tym celu powstał serwer testowy, dopiero szumnie zapowiedzieć i wprowadzić w życie. 
    Post edited by Albert.kluzekGa (PL1) on
  • Ja myślę, że wszyscy powinni się zastanowić w tej grze, Gracze też, zwłaszcza nasza czołówka, nie wykluczając mojego sojuszu, straciliśmy wczoraj 20 000 000 mln., mimo wszystko sojusz chce grać dalej, wiec nie jako godzi się na tą sytuacją. Mam aktywnych graczy i stratę udało się odrobić, jest nas po prostu dużo w sojuszu,  nawet bez złota, co byście nam zaraz zarzutów nie robili, ale mniejsze sojusze na pewno nie dadzą rady i to nie jest sprawiedliwe, ale dopóki czołówka nie odpuści, będziemy dostawać takie buble, bilans będzie się im zgadzał i tyle, po co mają się starać, skoro my "łykamy" wszystko co nam dadzą... 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Havao powiedział(a):
    Cześć Farmerzy,

    Przyznaję się, że moje wczorajsze zachowanie było nieprofesjonalne i nie powinno mieć miejsca. 
    Jeśli ktoś poczuł się urażony - przepraszam. 

    Wszystkim nam puszczają nerwy, bo sami widzicie co dzieje się w Grze.
    Przez ostatnie dwa dni siedzieliśmy na forach do ciemnej nocy, żeby przekazywać Wam wszystkie informacje jakie dostajemy od Zespołu, na co później przychodziło nam czytać odpowiedzi, że jak mamy przekazywać takie bezsensowne rzeczy to lepiej żebyśmy nic nie przekazywali. To jak to w końcu jest? :)
    Mamy tu z Wami być i czuwać, informować o tym co dostajemy od Zespołu, czy po prostu powinniśmy napisać krótką, zwięzłą notkę, że totalnie nic nie wiemy i sobie pójść? 


    Ktoś napisał, że się wypaliłem - być może to racja, jestem tu już ponad rok. Bardzo ciężki rok w grze BigFarm. Zaczynałem, gdy Zespół wprowadzał nowe otoczenie, zmienił kształt i wielkość farm. Byłem tu gdy wszystkim zniknęły dekoracje, gdy graliśmy o "super" pociąg w wydarzeniu zimowym, gdy weszła wioska sojuszu,  zabrakło sprzedaży ryb, a teraz jestem tu, gdy gramy w kolejny nieudany półprodukt pod nazwą "Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy". Niosę na swoich plecach ciężar bycia moderatorem niewdzięcznej gry, jednak sam się na to pisałem i staram się wykonywać swoją funkcję jak najlepiej. Czasem po prostu braknie sił. Robię to w swoim wolnym czasie i czasem gdy zastanowię się czy naprawdę warto - nerwy puszczają.

    Wyobraźcie sobie teraz pewną rzecz. Jako moderator stoję po środku kontaktu między Wami, a Zespołem. W tym momencie sytuacja wygląda tak, że z jednej strony mam Was - niezadowolonych Graczy, którzy domagają się normalnej, działającej Gry (jako Gracz mówię z czystym sumieniem, że to jest Wasze święte prawo), a z drugiej strony mam puste biuro, bez nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo po prostu jest weekend. 
    Jakbym był programistą, to uwierzcie, że wlazłbym tam i siedział całą noc żeby naprawić całe to nowe wydarzenie, hucznie rozgłaszane przez nas na forum. 
    Jednak nie mam takiej możliwości, Wy jesteście niezadowoleni, a ja nie mogę nic na to poradzić, gdyż nie ma nikogo po drugiej stronie, kto mógłby zdziałać cuda i naprawić problem. Przygnębiające, smutne, ale prawdziwie. Wszystko co przekazujecie nam tutaj na forum, zostaje obecnie w naszych umysłach, w ciężkim worku informacji do Zespołu, gdy wrócą w poniedziałek do pracy. 

    Poważnie zastanawiam się nad odejściem z forum, bo sam widzę, że przestaję spełniać się w tej roli. Nie powinienem zachować się tak jak zachowałem się wczoraj i dało mi to dużo do myślenia. Dopóki ktoś nie zostanie moderatorem, nie przekona się na własnej skórze jak to jest na każdym kroku obrywać za coś, na co totalnie nie ma się wpływu - ten nie zrozumie jak ciężkie jest to zajęcie. Jeszcze raz przepraszam.

    ~Havao


              Bardzo dobrze ,że   przyznałeś się do Twojego wczorajszego zachowania, było bardzo nieprofesjonalne .
    Ja osobiście jako dorosła osoba i przy zdrowych zmysłach ,dobrowolnie grająca  w tę grę poczułem się obrażony (o czym pisałem w wczorajszym poście ,który natychmiast został usuniety).
    Piszesz ,że;"Wszystkim nam puszczają nerwy, bo sami widzicie co dzieje się w Grze."
    tak widzimy i dlatego nam graczom również puszczają nerwy.
    Tak samo nerwy puściły zbanowanym osobom  ,gdybyście dali graczom normalnie się wypowiedzieć nie podsycając atmosfery ,grożeniem karami ,usuwaniem postów, banami itd, Gracze by się w końcu uspokoili i sprawa by ucichła.
    Przykre to jest dla obu stron dla Was ,że musicie tego wysłuchiwać (choc wina leży po stronie Zespołu)
    i dla Nas graczy , którzy chcą normalnie grac w ulubioną grę .
    Przecież dobrze wiecie że te nasza żale ,rozgoryczenie nie dotyczy Was bezpośrednio tylko do zespołu A forum jest właśnie po to aby o tym pisać a nie zamykac usta 
    Lubimy jak są nowości i coś sie dzieje w grze ale nie lubimy bubli .

  • ...burza mózgów minęła...emocje opadły..nastąpiła cisza...czy odejście to dobre rozwiązanie
    stało się to co się stało...może lepszym rozwiązaniem byłoby, wspólne zastanowienie się
    co i w jakiej formie byłoby zawarte w opinii graczy na temat tego wydarzenia,
    i przekazanej do GGS przez moderatorów,i dobrze by było o ile istnieje taka możliwość,
    by ta notatka najpierw ukazała się na forum.

    poz.GuestGrazyna4
         szacun dla Havao i Yelenki
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    Najnudniejszy lejek ever!!! cały czas lucerna- kukurydza- kapusta- brukiew i tak w koło zwariować można...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Havao powiedział(a):
    Cześć Farmerzy,

    Przyznaję się, że moje wczorajsze zachowanie było nieprofesjonalne i nie powinno mieć miejsca. 
    Jeśli ktoś poczuł się urażony - przepraszam. 

    Wszystkim nam puszczają nerwy, bo sami widzicie co dzieje się w Grze.
    Przez ostatnie dwa dni siedzieliśmy na forach do ciemnej nocy, żeby przekazywać Wam wszystkie informacje jakie dostajemy od Zespołu, na co później przychodziło nam czytać odpowiedzi, że jak mamy przekazywać takie bezsensowne rzeczy to lepiej żebyśmy nic nie przekazywali. To jak to w końcu jest? :)
    Mamy tu z Wami być i czuwać, informować o tym co dostajemy od Zespołu, czy po prostu powinniśmy napisać krótką, zwięzłą notkę, że totalnie nic nie wiemy i sobie pójść? 


    Ktoś napisał, że się wypaliłem - być może to racja, jestem tu już ponad rok. Bardzo ciężki rok w grze BigFarm. Zaczynałem, gdy Zespół wprowadzał nowe otoczenie, zmienił kształt i wielkość farm. Byłem tu gdy wszystkim zniknęły dekoracje, gdy graliśmy o "super" pociąg w wydarzeniu zimowym, gdy weszła wioska sojuszu,  zabrakło sprzedaży ryb, a teraz jestem tu, gdy gramy w kolejny nieudany półprodukt pod nazwą "Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy". Niosę na swoich plecach ciężar bycia moderatorem niewdzięcznej gry, jednak sam się na to pisałem i staram się wykonywać swoją funkcję jak najlepiej. Czasem po prostu braknie sił. Robię to w swoim wolnym czasie i czasem gdy zastanowię się czy naprawdę warto - nerwy puszczają.

    Wyobraźcie sobie teraz pewną rzecz. Jako moderator stoję po środku kontaktu między Wami, a Zespołem. W tym momencie sytuacja wygląda tak, że z jednej strony mam Was - niezadowolonych Graczy, którzy domagają się normalnej, działającej Gry (jako Gracz mówię z czystym sumieniem, że to jest Wasze święte prawo), a z drugiej strony mam puste biuro, bez nikogo, kto mógłby mi pomóc, bo po prostu jest weekend. 
    Jakbym był programistą, to uwierzcie, że wlazłbym tam i siedział całą noc żeby naprawić całe to nowe wydarzenie, hucznie rozgłaszane przez nas na forum. 
    Jednak nie mam takiej możliwości, Wy jesteście niezadowoleni, a ja nie mogę nic na to poradzić, gdyż nie ma nikogo po drugiej stronie, kto mógłby zdziałać cuda i naprawić problem. Przygnębiające, smutne, ale prawdziwie. Wszystko co przekazujecie nam tutaj na forum, zostaje obecnie w naszych umysłach, w ciężkim worku informacji do Zespołu, gdy wrócą w poniedziałek do pracy. 

    Poważnie zastanawiam się nad odejściem z forum, bo sam widzę, że przestaję spełniać się w tej roli. Nie powinienem zachować się tak jak zachowałem się wczoraj i dało mi to dużo do myślenia. Dopóki ktoś nie zostanie moderatorem, nie przekona się na własnej skórze jak to jest na każdym kroku obrywać za coś, na co totalnie nie ma się wpływu - ten nie zrozumie jak ciężkie jest to zajęcie. Jeszcze raz przepraszam.

    ~Havao

    Doskonale wiem,że za błędy tutaj nie odpowiada żaden z moderatorów i kierując swoje niezadowolenie nie jest one kierowane w ich kierunku,o tym wie praktycznie każdy gracz,Ale forum jest właśnie po to żeby te opinie tutaj wyrażać,Gracze nie robią tego bo im się nudzi tylko raczej dlatego że liczą na to ,że te opinie zostaną wysłuchane i choć częściowo wdrożone.

    Wszyscy jesteśmy ludzmi i każdemu maja prawo puścić nerwy ,to dotyczy zarówno graczy jak i moderatorów ,zwłaszcza wobec ostatnich wydarzeń,bo ostanie błędy tutaj wyprowadziłyby chyba nawet świętego z równowagi. Myślę ,ze nie ma co dłużej maglować tego tematu tylko wracamy do gry starając się aby pobyt na forum zarówno dla Nas jako graczy był przyjemny jak i moderatorów.


  • krzyś68 (PL1)krzyś68 (PL1) Posty: 84
    edytowano 21.10.2017
    .......Dobra,tego co wcześniej nie było..............

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik