Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

1834

Komentarz

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    A miałem coś napisać ale szkoda słów miłego weekenu życzę i bez błędów haha  :))
  • Yalenka powiedział(a):
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    ale chcieli bysmy wiedziec czy w ogole warto brac w tym udzial teraz.. bo zaraz sie okaze ze spedzimy caly weekend przed komputerem robiac event po to zeby w poniedzialek go ot tak zabrali ? bardzo prosze o jakies informacje, dopytajcie zespol co dalej.. a najlepiej jak to zabiora jeszcze dzisiaj zeby nie bylo niejasnosci 
    Dobry wieczór
    Takiej informacji na teraz nie mogę Ci udzielić, najwcześniej będziemy coś wiedzieć w poniedziałek.

    Miłego wieczoru,
    Yalenka
    No własnie! Wydam kupe złota,nasion i nikt mi nie zwróci????? 
  • PLewa (PL1)PLewa (PL1) Posty: 65
    edytowano 20.10.2017
    Moi drodzy nie wiem skąd te kosmiczne liczby się wzięły ale od razu sobie odpuszczam silos. zdobyć wszystkie nagród wymaga 100 mln ptk co przeliczając na sekundy silos musi zbierać 290 ptk na sekundę przez 4 dni chodząc non stop. Wybaczcie ale taki chojrak nie jestem szczególnie że liczba potrzebnych ilości towaru tez sporo większa niż poprzednio żeby na 10 wyciągnąć silos potrzeba masa towaru. Jak ktoś ma z 500 tyś złota na stratę to może spróbować zebrać wszystkie nagrody ale nie wiem czy to wystarczy.

     żeby licencje zdobyć trzeba silos kręcić ze średnia koło 24 też sporo. 
    O innych nagrodach nie będę pisał bo każdy widzi jakie są. Wydarzenie nie przemyślane i jeszcze bardziej niedostosowane niż oktober. 

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ale lejek z tymi błędami nie żadnego sensu ,sporo sojuszy traci nie ze swojej winy,i pytanie zasadnicze jest jakiś sens brania w nim udziału ?????skoro znowu są błędy najlepiej byłoby to zabrać naprawić spokojnie i dać normalnie bez pośpiechu,na co kolejne poprawki  na szybko i znowu błędy.
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    jak dla mnie tez brak slow.. nawet nie chce sie juz denerowac.. najlepiej wlaczyc cos niesprawnego i isc do domu na weekend... juz nawet nie wiem co powiedziec na to wszystko.. 
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Arlett (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    ale chcieli bysmy wiedziec czy w ogole warto brac w tym udzial teraz.. bo zaraz sie okaze ze spedzimy caly weekend przed komputerem robiac event po to zeby w poniedzialek go ot tak zabrali ? bardzo prosze o jakies informacje, dopytajcie zespol co dalej.. a najlepiej jak to zabiora jeszcze dzisiaj zeby nie bylo niejasnosci 
    Dobry wieczór
    Takiej informacji na teraz nie mogę Ci udzielić, najwcześniej będziemy coś wiedzieć w poniedziałek.

    Miłego wieczoru,
    Yalenka
    No własnie! Wydam kupe złota,nasion i nikt mi nie zwróci????? 
    Może pomnik postawią za zasługi dla GGS to ja chcę w centrum Częstochowy  :P
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Ale macie rację włączyć badziew na weekend niech się bawią tylko to nie jest zabawa tylko kolejna żenada ze stony GGS , ja mam siedzieć całą noc a rano się okaże że jestem w du... ,sory bardzo 
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Rozumiem walkę i współzawodnictwo ale jak walczyć jak wy sami sobie punkty dodajecie lub odejmujecie przecież to się kupy i du.. nie trzyma 
  • Dokładnie. Jak można coś takiego w ogóle włączyć. Skoro rano był błąd to można się spodziewać że i wieczorem coś może nie zadziałać. A teraz co weekend się zaczął i nie ma pomocy. Dopiero w poniedziałek? Tak nie powinno być. W takim razie po co serwować nam nowe wydarzenie akurat na weekend. Kiedy wiadomo, że w razie czego nic się nie da zrobić.
  • A to dodaje pkt czy odejmuje...tyle poprawek :((

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    A to dodaje pkt czy odejmuje...tyle poprawek :((

    Nam tylko odejmuje , żart jakiś :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    PLewa (PL1) powiedział(a):
    Moi drodzy nie wiem skąd te kosmiczne liczby się wzięły ale od razu sobie odpuszczam silos. zdobyć wszystkie nagród wymaga 100 mln ptk co przeliczając na sekundy silos musi zbierać 290 ptk na sekundę przez 4 dni chodząc non stop. Wybaczcie ale taki chojrak nie jestem szczególnie że liczba potrzebnych ilości towaru tez sporo większa niż poprzednio żeby na 10 wyciągnąć silos potrzeba masa towaru. Jak ktoś ma z 500 tyś złota na stratę to może spróbować zebrać wszystkie nagrody ale nie wiem czy to wystarczy.

     żeby licencje zdobyć trzeba silos kręcić ze średnia koło 24 też sporo. 
    O innych nagrodach nie będę pisał bo każdy widzi jakie są. Wydarzenie nie przemyślane i jeszcze bardziej niedostosowane niż oktober. 

    Zgadzam się i dodam jeszcze od siebie, że teraz zupełnie straciliśmy kontrolę nad tym, co się z silosem dzieje. Do tej pory problemem było złe naliczanie punktów podczas naszej nieobecności. Więc mogło się wydawać, że niektórzy zdobywają więcej niż 10 pkt na sekundę. Teraz nie będziemy mieć żadnego punktu zaczepienia, bo silos dolicza punkty, jak chce: są wzmocnienia, są punkty bonusowe.. Niby zdobywam określoną liczbę punktów na sekundę, ale te dodatki doliczane są tylko w punktach ogólnych, więc o ile dobrze się przyjrzę, to może jeszcze obliczę, ile rzeczywiście tych punktów zdobywam. Hulaj dusza, piekła nie ma ;)

    O nagrodach i punktach potrzebnych do ich zdobycia już nie wspomnę.. 

    I na koniec napiszę raz jeszcze: naprawdę wolę poczekać pół roku - a nawet dłużej - na dobrze zrobiony nowy event, niż mieć co dwa tygodnie pełne błędów przerobione starocie! Szczególnie, jeżeli w międzyczasie mam dodatkowo 5 innych eventów.
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Chciałem dodać że primaaprilis jest w kwietniu nie w pażdzierniku :P
  • no czyli wydarzenie jednym słowem udane: BRAWO GGS
  • mam jeszcze pytanie za 100 pkt, czy za pierwsze, znaczy ostatnie na minusie tez przewidziano jakieś nagrody, bo idziemy jak burza ;)
  • Chciałem zapytać jeszcze czy teraz każdy silos będzie tak wyglądał? Czy normalny w starej wersji też się pojawi. 

    I takie jeszcze dobra rada od gracza, który gra w tę grę od już długiego czasu. Jeśli dalej każde nowe wydarzenie będzie kierowane tylko dla graczy wydając tysiące złota to niedługo nie będzie miał kto w nią grać. Może warto się zastanowić czy chcecie by gracze byli zadowoleni grali spokojnie i co jakiś czas kupili złoto dając wam zarobek czy chcecie by grała w nią garstka a reszta zaczęła grać w coś innego. Od jakiegoś czasu widać że gracze są niezadowoleni z kierunku rozwoju w którym idzie gra. Czy nie warto się nad tym zastanowić z zmienić swoje postępowanie. 

    pozdrawiam i dobrej nocki. 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 20.10.2017
    Typowe klasyczne zagranie: wrzucenie eventu-bledy- poprawki-niech się wali-ggs odpoczywa, a 
    moze się ulezy. No to sobie róbcie lejek przyjaciele, beze mnie jak zwykle nie ma się co angażować, szczególnie w taki bubel

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    PLewa (PL1) powiedział(a):
    Chciałem zapytać jeszcze czy teraz każdy silos będzie tak wyglądał? Czy normalny w starej wersji też się pojawi. 

    I takie jeszcze dobra rada od gracza, który gra w tę grę od już długiego czasu. Jeśli dalej każde nowe wydarzenie będzie kierowane tylko dla graczy wydając tysiące złota to niedługo nie będzie miał kto w nią grać. Może warto się zastanowić czy chcecie by gracze byli zadowoleni grali spokojnie i co jakiś czas kupili złoto dając wam zarobek czy chcecie by grała w nią garstka a reszta zaczęła grać w coś innego. Od jakiegoś czasu widać że gracze są niezadowoleni z kierunku rozwoju w którym idzie gra. Czy nie warto się nad tym zastanowić z zmienić swoje postępowanie. 

    pozdrawiam i dobrej nocki. 

    Takie pytanie to do twórców tej wspaniałej gry nasi Moderatorzy są od przekazywania nam wiadomości z góry a nie od tworzenia gry więc nie miejcie do nich pretensji a jak masz problem to do specjalisty udać się proszę :P
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No ale moderatorzy jak bana wstawiają to nie mają problemu konsultowania tego z górą, to taki głos też mogą przesłać, chyba że im nie wolno.

    Bana to sam bym wstawił niektórym co za głupoty tu wypisują bo co ich wina oni tylko przekazują wiadomości z góry nic nikomu nie robią (chcą pomóc ) a wy wieczne pretensje macie :)
  • jacobs (PL1) powiedział(a):
    PLewa (PL1) powiedział(a):
    Chciałem zapytać jeszcze czy teraz każdy silos będzie tak wyglądał? Czy normalny w starej wersji też się pojawi. 

    I takie jeszcze dobra rada od gracza, który gra w tę grę od już długiego czasu. Jeśli dalej każde nowe wydarzenie będzie kierowane tylko dla graczy wydając tysiące złota to niedługo nie będzie miał kto w nią grać. Może warto się zastanowić czy chcecie by gracze byli zadowoleni grali spokojnie i co jakiś czas kupili złoto dając wam zarobek czy chcecie by grała w nią garstka a reszta zaczęła grać w coś innego. Od jakiegoś czasu widać że gracze są niezadowoleni z kierunku rozwoju w którym idzie gra. Czy nie warto się nad tym zastanowić z zmienić swoje postępowanie. 

    pozdrawiam i dobrej nocki. 

    Takie pytanie to do twórców tej wspaniałej gry nasi Moderatorzy są od przekazywania nam wiadomości z góry a nie od tworzenia gry więc nie miejcie do nich pretensji a jak masz problem to do specjalisty udać się proszę :P
    Przecież nie kieruje swoich słów do moderatorów, Nie zarzucam nic moderatorom bo robią tu sporo roboty i często są niedoceniani, ale Twórcy gry może powinni przemyśleć i zmienić swój plan działania i strategie. 

    Na forum ostatnio można zauważyć masę negatywnych opinii i z każdą nowością jest ich coraz więcej, przynajmniej moje odczucia takie są, więc coś chyba jest nie tak. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Havao a nie mogą tego po prostu zabrać????bo ten lejek jest zepsuty totalnie na chwilę obecną i chyba komuś na główkę padło jak zamierza z tym naprawianiem czekać do poniedziałku.Niech to po prostu zabiorą i miesiąc naprawiają ale dadzą działające jak należy,Ja proszę o odpowiedz czy zespół może to wycofać??????????? sojuszom odejmuje pkt,więc jaki sens te lejek teraz ma.
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Havao a nie mogą tego po prostu zabrać????bo ten lejek jest zepsuty totalnie na chwilę obecną i chyba komuś na główkę padło jak zamierza z tym naprawianiem czekać do poniedziałku.Niech to po prostu zabiorą i miesiąc naprawiają ale dadzą działające jak należy,Ja proszę o odpowiedz czy zespół może to wycofać??????????? sojuszom odejmuje pkt,więc jaki sens te lejek teraz ma.
    sylwia teraz to już za pózno już balują a my się musimy męczyć :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 20.10.2017
    e tam jeden sojusz się świetnie bawi, zostawił w tyle całą konkurencję, sypie złotkiem jak się patrzy, to po co mają coś robić :)? Reszcie w pon przeproszą dadzą 100 karmy dla kur w ramach rekompensaty i po zawodach :)
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
  • Havao powiedział(a):
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
    A to to jest już żenujące, kto chciał silosa z błędami, wciskacie wydarzenia z wielkim hukiem, z masa błędów, dwa tygodnie głowę zawracacie wydarzeniem, i to Gracze są winni teraz. Brawo brawo brawo. Czy nie można było rano napisać, ze silos został przeniesiony do czasu bliżej nieokreślonego, bo są poważne błędy, z którymi nie może on wystartować,  czy to takie trudne było...
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 20.10.2017
    Ja mam w .... ten wasz silos idę spać a wy sobie róbcie co chcecie nie będę siedział po nocach za ten wasz chłam co oszukuje wszystkich pozdrówcie wasz zespół z góry który powinien być na samym dole żenada i kompromitacja 

    Edit/ Usunęłam wulgaryzmy proszę trzymać fason wypowiedzi.
    Yalenka
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jak dla mnie w gra za bardzo skupia się na sojuszach zamiast na graczach a przecież to nie sojusze grają tylko gracze może w innych tytułach GGS nacisk na sojusze jest ważny i mocno zwiększa dochody firmy, ale dla mnie sojusz jest tylko po to żeby zwiększyć moje zyski zwłaszcza że sporo zainwestowałem w badania i dzisiaj z tego korzystam ale już zrezygnowałem w inwestowanie w wioskę sojuszu i wszystko co się z nią wiążę koń na łące nie był od miesiąca bo bo szanse na hodowle bardzo małe ostatnio potrzebowałem 3 tygodnie i 9 genów żeby się udało same błędy i głupoty. Zero satysfakcji z gry misje z elitą złotej ligi też nie zachęcają do udziału więc sam zastanawiam się co tu jeszcze robię chyba tylko z przyzwyczajenia bo gram od 3 lat ale może niedługo znajdę jakiś ciekawszy tytuł który mnie odciągnie od big farmy
  • WinnerKuba44 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,

    Mam nadzieję, że część osób wyciągnie wnioski ze swoich słów. Zaprzeczacie sami sobie.

    Jakby tu rzec - chcieliście siłą silos, to macie silos, niedopracowany, wymuszony nerwami, żenującymi dygresjami, pretensjami o wszystko. 
    Przez wielce huczący naród uzależnionych Graczy przebijają się pojedyncze jednostki o zdrowych zmysłach.

    Ja dla przykładu wyloguję się z forum i gry, wyjdę na świeże powietrze i wrócę tu w poniedziałek.
    I niektórym też polecam złapać inny horyzont myślenia, gdyż zachowujecie się jakby Wam co najmniej  życie odbierano.

    To jest tylko gra, a ludzie wielce krzyczący na forum o tym jak to nie zostali skrzywdzeni bo silos nie działa i zostali pokrzywdzeni przez los i GGS powinni zastanowić się nad sensem tego co piszą. 

    Życzę udanego i wyluzowanego weekendu, 
    Havao
    A to to jest już żenujące, kto chciał silosa z błędami, wciskacie wydarzenia z wielkim hukiem, z masa błędów, dwa tygodnie głowę zawracacie wydarzeniem, i to Gracze są winni teraz. Brawo brawo brawo. Czy nie można było rano napisać, ze silos został przeniesiony do czasu bliżej nieokreślonego, bo są poważne błędy, z którymi nie może on wystartować,  czy to takie trudne było...
    A ja się pytam PO CO DAJECIE ZEPSUTY!!! Po co ciągle oszustwa idą w naszą stronę,to noc też jest od spania a nie od Silosa czy MS !!! Dostajemy Info to czekamy-Proste ...a że jesteśmy co Wasza informacja się pojawia to chyba normalne ! I raczej Wiadomość o Tym Zardzewiałym Silosie podaliście juz spory czas temu i nie było czasu tego ogarnąć by gra szła jak powinna???>>
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Ja i mój sojusz mamy głęboko w du... wasz zajebisty silos poczekamy na MS może nie będzie błędów i tak nagrody mamy :P Wolę powalczyć w misjach niż mają mi punkty zabierać nawet nie wiem za co  to wogóle jest powalone :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik