Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

1734

Komentarz

  • Arlett (PL1) powiedział(a):
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Zamiast się czepiać naszej biednej Yalenki dajcie sobie spokój i odpocznijcie od gry, idzcie na spacer lub do kina. Wszak życie nie toczy się tylko w grze, zarówno wasze, moje jak i Yalenki.
    A co do lejka sojuszowego to nie ona decyduje kiedy się on pojawi w grze, tylko programiści GGS,
    a widać ze mają problem z lejkiem i chcą dać go nam bez błędów, więc muszą go jeszcze dopracować,
    są tylko ludzmi nie robotami(jeszcze). Kto wie może za jakiś czas grę modrwoać beda roboty?
    I co wtedy będzie się działo u nas na forum?
    Nikt się nie czepia a chce odpowiedzi !Po co jest pisać skoro ciągle wszysko nie jest tak jak nam pisano...szanujmy swoj czas ....a skoro Ja mam isc na spacer to Ty szanowny Yarosławie też  :) Po kit marnować czas na Forum :)) Pozdrawiam 
    Właśnie wróciłem ze spaceru, szkoda że dni są takie krótkie :(
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    adamek5 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    ... Zespół pracuje nad poprawka i zanim przeprowadzi ja na serwerze musi upewnić się, że wszystko tym razem będzie sprawne. Dlatego wszystko się przeciąga.
    .... w tym momencie nie posiadam dodatkowych  informacji na temat Silosu i czy w ogóle wystartuje.....

    ~Yalenka

    Taka informacja to żadna informacja- więc jeśli takie info masz przekazywać to może lepiej nic nie pisz dopóki nie poznasz lub nie będziesz mogła podać jakichś konkretów.

    Pozdrawiam

    A ja się z tym nie zgodzę, jeśli akurat moderator jest obecny, właśnie napisanie, że nie ma informacji od GGS jest jak najbardziej potrzebne i oczywiście jeszcze zwrócenie się do nich by coś tam mgliście powiedzieli na jakim etapie są.  Taki posrednik ma przechlapane z każdej strony !!! Ja im wspólczuję, i sam bym tam się nie pchał.
  • Yalenka powiedział(a):
    Witajcie 

    Denerwowanie się nam tu nie pomoże, Zespół pracuje nad poprawka i zanim przeprowadzi ja na serwerze musi upewnić się, że wszystko tym razem będzie sprawne. Dlatego wszystko się przeciąga.
    Za wszelkie niedogodności mogę Was tylko przeprosić, bo w tym momencie nie posiadam dodatkowych  informacji na temat Silosu i czy w ogóle wystartuje. Proszę o odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości.

    ~Yalenka

    Ja też osobiście uważam że warto poczekać nieco dłużej na rozwiązanie problemów,
    nawet kosztem odłożenia sojuszowego lejka. Niech ten czas zespół poświęci na poprawki blędów,
    i da nam ukończony już bez blędów produkt. Będę czekał Yalenko na informacje w/s lejka i całej aktualizacji tak jak reszta forumowiczów.


  • krzyś68 (PL1)krzyś68 (PL1) Posty: 84
    edytowano 20.10.2017

    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Czemu mnie to nie dziwi? Czy tylko ja uważam że ta gra,spadła na psy,a poziomem dbałości o graczy zrównała się z Rowem Marjańskim? Kpina,żart.i robienie nas ......przez zespół trwa dalej...... A jeszcze dziś wysłali ankietę ZADOWOLENIA Z GRY... HAHAHAHA,JA .........


    Edit/ Bardzo proszę o właściwe dobieranie słów, emocje możemy wyrazić na rożne sposoby. Forum zobowiązuje ,a nie chciałabym kasować wpisu.
    Yalenka
    Yalenka
    Z całym szacunkiem do Ciebie,ale nie bardzo rozumiem co napisałem nie tak że zwrócono mi uwagę? 
    Nie popadajmy w paranoje,nie są to słowa uważane za obelżywe a to forum nie jest forum dla twórców Języka Polskiego ludzi elokwentnych oraz poliglotów...
    Już mne na forum sojuszniczym śmieszą autokorekty,gdzie np. Piszę do koleżanki z sojuszu "...I CI POWIEM..." A tu ,STOP, nie mozna użyć słowa (za przeproszeniem ) .... Ile ja się naszukałem gdzie to cudo.....
    Nie miałem zamiaru nikogo tu obrazić,do Ciebie pretensji też nie mam,nie Twoja wina,ale odczucie jest takie,że twórcy gry już dawno przestali nas traktować poważnie i bez szacunku,pozdrawiam.
  • No i doczekaliśmy się znaczka :D będzie przerwa techniczna :)
  • Właśnie była przerwa techniczna.. to chyba nadzieja że dziś może ruszy jeszcze :) 
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 20.10.2017
    nie wspomne juz ze niektorzy zasali secj nasiona na silos 
    czekali ze zbiorami do projektów itd... opozniajac swoja gre i zarabianie kasy
    statki tez w porcie nie wiadomo czy zbierac czy czekac czaekac czakac bo nie wiemy z czym sie wiaze nowe wyzwanie 
    wiec nie mowcie mi tu o wspoczuciu czy innych pierdolach 
    ja jak mam zadanie w pracy to realizuje zgodnie z wytycznimi a nie opowiadam szefowi bajki
    ba jak to sie ma wzietego urlopu który przepadl na czekaniu
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór 

    Jak widzicie niebawem rozpocznie się szybka poprawka. Zespół musimy upewnić się, że po poprawce wydarzenie będzie działać prawidłowo, więc nadal nie możemy Wam powiedzieć, czy silos  zostanie uruchomiony. Więcej informacji wkrótce ;)

    ~Yalenka

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Coś się dzieję może się uda dziś odpalić silosik :P
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    statki tez w porcie nie wiadomo czy zbierac czy czekac czaekac czakac bo nie wiemy z czym sie wiaze nowe wyzwanie 

    To będzie zwykły, a nie rybny, lejek, więc co do tego mają statki?
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    mmajunia (PL1) powiedział(a):
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    statki tez w porcie nie wiadomo czy zbierac czy czekac czaekac czakac bo nie wiemy z czym sie wiaze nowe wyzwanie 

    To będzie zwykły, a nie rybny, lejek, więc co do tego mają statki?
    Z tego co wiemy to silos jest zwykły ,bez ryb wię nie wiem co mają statki z tym wspólnego :)
  • jacobs (PL1) powiedział(a):
    Coś się dzieję może się uda dziś odpalić silosik :P
    hejka :) No chyba jednak Nie.... :((((
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    edytowano 20.10.2017
    wiesz jak nie wiesz ja juz wszystkiego mogę sie spodziewać w tej grze
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    no i silosa nie ma

    Miłego wieczoru Magda
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    BUUCHAAAAAA BUCCHHAAAAAAA

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 20.10.2017
    Witajcie Farmerzy,

    Dostaliśmy od Zespołu informację, że za moment na farmach powinno wystartować Sojusznicze Święto Ciężkiej Pracy.

    Ponadto Zespół uruchomi fajerwerki dziś o północy na 24h (do jutra 23:59).

    Osoby, które wykupiły boostery przy porannym starcie wydarzenia proszone są o zgłoszenie się do Supportu w celu wyrównania strat.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Może i wystartuje, może nie, straciłam 100 sztuk złota, bo przesunęłam z kukurydzy na kapustę, nie dostałam żadnej nagrody - pokazało mi się puste okienko, silosznikł, a ja mam pola obsiane kapustą... Ktoś mi to wynagrodzi, czy mówi się "trudno"?
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    dzkiekujemy 
    hhhehehehehehehe 
    tylko czy te 10 tak latwo osiagnac jak w normalnym zobaczymy
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    mam pytanie czyżby zmienili przedziały poziomów w w świecie pracy?? u mnie jest 100-149 

    Havao, Yalenka czy to tylko na ten sojuszniczy czy na reszte świeto pracy rybne i zwykłe też ??
  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    Witam. Brak mi slow na  swieto ciezkij pracy nic lepszego nie mozna bylo wymyslec. Brak informacji ile potrzeba  produktow do nastepnego punktu  a nagrody zniewalajace  zapomnij czlowieku o licencjach gdzie potrzeba bylo 1200000 p a teraz 8000 000 mam nadzieje ze nie pomylilam. Rece opdaja.
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Nie wiem o co chodzi mój sojusz był na drugim miejscu mieliśmy ponad 3 mln punktów a teraz na czwartym z 1,6 mln punktów co tu się dzieję ?
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    Ewidentnie zle naliczna pkt.. jest dalej ten sam blad co byl.. nic sie nie zmienilo 
    Raz dodaje raz odejmuje.. brak slow juz na to wszystko.. 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Niestety błąd nadal występuje. Zgłosiliśmy to do Zespołu jednak nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy cokolwiek uda się z tym zrobić przed poniedziałkiem.

    ~Havao

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Może Ktoś wyjaśnić graczom dlaczego niektóre sojusze zaczynają lejek od minusa i dlaczego odbiera pkt w lejku?chciałabym poznać mechanikę działania tego lejka ,bo jeszcze nie było czegoś takiego żeby odbierał on zebrane pkt i miło by było dostać tą odpowiedz jak najszybciej od zespołu.
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    fajnie ale ważne że zgłoszone tylko czy ktoś nam za to wszystko wynagrodzi bo to naprawdę nie jest już śmieszne ,dzięki Hawao :)
  • chrupek89 (PL1)chrupek89 (PL1) PL1 Posty: 33
    ale chcieli bysmy wiedziec czy w ogole warto brac w tym udzial teraz.. bo zaraz sie okaze ze spedzimy caly weekend przed komputerem robiac event po to zeby w poniedzialek go ot tak zabrali ? bardzo prosze o jakies informacje, dopytajcie zespol co dalej.. a najlepiej jak to zabiora jeszcze dzisiaj zeby nie bylo niejasnosci 
  • chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    ale chcieli bysmy wiedziec czy w ogole warto brac w tym udzial teraz.. bo zaraz sie okaze ze spedzimy caly weekend przed komputerem robiac event po to zeby w poniedzialek go ot tak zabrali ? bardzo prosze o jakies informacje, dopytajcie zespol co dalej.. a najlepiej jak to zabiora jeszcze dzisiaj zeby nie bylo niejasnosci 
    Ile nasion idzie!!!!!! Ie nawozów!!!!i reszty......toć to KPINA !!!!
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    ale chcieli bysmy wiedziec czy w ogole warto brac w tym udzial teraz.. bo zaraz sie okaze ze spedzimy caly weekend przed komputerem robiac event po to zeby w poniedzialek go ot tak zabrali ? bardzo prosze o jakies informacje, dopytajcie zespol co dalej.. a najlepiej jak to zabiora jeszcze dzisiaj zeby nie bylo niejasnosci 
    Nie wiem czy wogóle coś zrobią wkońcu weekend :P
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    chrupek89 (PL1) powiedział(a):
    ale chcieli bysmy wiedziec czy w ogole warto brac w tym udzial teraz.. bo zaraz sie okaze ze spedzimy caly weekend przed komputerem robiac event po to zeby w poniedzialek go ot tak zabrali ? bardzo prosze o jakies informacje, dopytajcie zespol co dalej.. a najlepiej jak to zabiora jeszcze dzisiaj zeby nie bylo niejasnosci 
    Dobry wieczór
    Takiej informacji na teraz nie mogę Ci udzielić, najwcześniej będziemy coś wiedzieć w poniedziałek.

    Miłego wieczoru,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik