Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

1434

Komentarz

  • Olewanie graczy w tej grze to przechodzi ludzkie pojecie. Czlowiek juz mysli a ok rybki fajnie ,zarobki niezle, dali rade i co? chwila i nastepne podlozenie nogi 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Kpina, kpina i jeszcze raz kpina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto mi zrekompensuje nieprzespaną noc i straty związane z oczekiwaniem na Święto Ciężkiej pracy a co za tym idzie blokowaniem zbiorów.
    Jak można coś ogłaszać nie będąc do tego przygotowanym ????????????
    Oczekuję nie tylko przeprosin. Niech ktoś wreszcie poniesie odpowiedzialność za kolejny błąd i lekceważenie ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tak z ciekawości spytam,w tym ggs to naprawdę się Ktoś z krową na rozum zamienił?? daliście zapowiedz wydarzenia o 24 w nocy a informacje ,że go jednak nie będzie praktycznie przed samym rozpoczęciem.....ja rozumiem,że nie wszystko musi wyjść tak jak to się planowało ,ale skoro wydarzenie miało nie ruszać to miło by było poinformować graczy o tym wcześniej,nie przed praktycznie samym startem......Pytanie mam będzie informacja wcześniej podana kiedy ten lejek ma ruszyć?czy teraz będzie on na zasadzie jak się szanownemu zespołowi uda wgrać to będzie a jak nie to nie będzie.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Chociaż raz, raziunek, raziunek zróbcie coś dobrze i w terminie, to co zapowiadanie szanowne Ggs. Szacunku graczy przy takim postępowaniu nigdy nie będzie. Po co szaleć z nowościami jak się ich nie umie wprowadzić?
    Lasciate ogni speranza... 
  • A może niech najpierw GGS coś zróbcie od A do Z, a później zapowiedzcie, bo ja mam wrażenie, ze to wszystko tak no kolanie robione tuz przed "lekcja" i wychodzi jak wychodzi...
  • I dalej ciszaaaaaaaaa o Siecie pracy zero inf o której i czy wogole dzisiaj bedzie

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Kiedy i o której będzie silos????????????????????????????????
    Ja też oczekuję rekompensaty. Za stracony czas, nasionka itp. Czekamy ze zbiorami do 24, siejemy co potrzebne do silosu. A jak zwykle jest inaczej. Nie jesteśmy małymi dziećmi. I chcemy, aby GGS ne traktowało nas jak dzieci.
    Mam nadzieję, że dowiemy się o czasie rozpoczęcia przynajmniej 8 godz wcześniej.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry 

    Sojusznicze Święto ciężkiej pracy wystartuje dzisiaj o godzinie 10:00 i będzie działać na taki sam okres, jak zaplanowano początkowo (dokładnie 4 pełne dni).

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Yalenka powiedział(a):
    Dzień dobry 

    Sojusznicze Święto ciężkiej pracy wystartuje dzisiaj o godzinie 10:00 i będzie działać na taki sam okres, jak zaplanowano początkowo (dokładnie 4 pełne dni).

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    A nie można takiej informacji podać wcześniej?????????????? Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się o 9.59
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Dzień dobry 

    Sojusznicze Święto ciężkiej pracy wystartuje dzisiaj o godzinie 10:00 i będzie działać na taki sam okres, jak zaplanowano początkowo (dokładnie 4 pełne dni).

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    A nie można takiej informacji podać wcześniej?????????????? Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się o 9.59
    Z całym szacunkiem Amik23 ale tą informacje dostałam własnie teraz, więc jak mam Ci ja zamieścić wcześniej??

    ~Yalenka


  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Yalenka powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Dzień dobry 

    Sojusznicze Święto ciężkiej pracy wystartuje dzisiaj o godzinie 10:00 i będzie działać na taki sam okres, jak zaplanowano początkowo (dokładnie 4 pełne dni).

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    A nie można takiej informacji podać wcześniej?????????????? Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się o 9.59
    Z całym szacunkiem Amik23 ale tą informacje dostałam własnie teraz, więc jak mam Ci ja zamieścić wcześniej??

    ~Yalenka


    Witaj Yalenko
    Ja nie mam nic do Ciebie. Tylko do tych, co są wyżej. Powinni podać wcześniej inf. ja np. 10 min temu zebrałam jabłka, będą za 3 godz...
    Pozdrawiam
  • Co się dzieje przed chwilą było Święto Pracy a teraz nie ma ?
  • No i gdzie silos.....znikł :P
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No i gdzie ten silos niby jest?
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    pojawił się punkt 10....zniknął 10.06 h..pojawia się i znika...czy to Mister America?
  • Nie wiem jak u was,ale u mnie pojawil sie o 10 i zniknol
  • szybkie to święto pracy, jeszcze sie nie pojawiło dobrze a już znikło
  • gdzie silos???????
    a wzmocnienia przepadają !!!!!!!!!!!!!1
  • rafcio78 (PL1)rafcio78 (PL1) PL1 Posty: 12
    historycznie szybki silos
  • infiniti (PL1)infiniti (PL1) PL1 Posty: 15
    U mnie rozpoczęty silos, zebrane prawie 5 tys. kukurydzy i..... ani jeden punkt, ani jedna sekunda do przodu
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    rafcio78 (PL1) powiedział(a):
    historycznie szybki silos
    To skoro właśnie minęły 4 dni.... zaraz będę mistrzostwa.....
  •  I mamy kolejne kłamstwo. Jest 10:15 i Swieta Pracy jak nie było tak nie ma.

    Po co pisać ze będzie o 10?

  • rafcio78 (PL1)rafcio78 (PL1) PL1 Posty: 12
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    rafcio78 (PL1) powiedział(a):
    historycznie szybki silos
    To skoro właśnie minęły 4 dni.... zaraz będę mistrzostwa.....

    :))))) to trzeba się już szykować heh
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie Farmerzy!

    Jak widzicie silos zniknął, ponieważ wystąpiły poważne problemy z rankingiem i naliczaniem punktów.
    Zespół pracuje nad naprawą problemu przed ponownym uruchomieniem wydarzenia.
    Za niedogodności przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

    ~Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    To były najszybsze cztery dni jakie miałam okazje doświadczyć  :D
  • Kochani silos nam znikł . co sie dzieje ?
  • FarmerDora (PL1) powiedział(a):
    Kochani silos nam znikł . co sie dzieje ?
    Kolejny bubel się stał ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Silos po prostu się zatkał i zawalił, za dużo kukurydzy poszło i bum, chociaż skoro znikł to jakaś bomba była
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Moi Drodzy, 

    Zachowajcie spokój. Jak widzieliście - silos nadal nie działał poprawnie, dlatego musiał zostać wstrzymany.

    Przekazaliśmy Zespołowi aktualną sytuację, wiemy, że zdążyliście włączyć wzmocnienia, jednak na chwilę obecną nie mamy żadnych dodatkowych informacji co będzie dalej.

    Nie wiemy także co będzie z nagrodami, które zostały przyznane za rekordowy 4-minutowy silos. Być może Zespół zdecyduje o cofnięciu postępów na serwerze do tych sprzed godziny 10:00, jednak tego jeszcze dokładnie nie wiemy.

    Jeśli dostaniemy nowe informacje - będziemy Wam przekazywać je na bieżąco.

    Pozdrawiam,
    Havao

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik