Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

1811

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Jeśli chodzi o kota to Zespół wie o problemie ogólnym i pracuje nad poprawkami. Póki co nie ma żadnej konkretnej daty na ich wprowadzenie, jednak ręczę, że sprawa nie stoi w miejscu i Zespół ma na uwadze problemy z kotem i psem.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Ciekawe zjawisko wyblakły pies albo zsiwiał ze starości, nie ważne. 
    Zebrałam talizmany kocie w wydarzeniu Szkoła szinkongu i w pakowaczce a licznik na kocim drapaku pokazuje nadal 0 talizmanów !!!  Jak to?? Znowu błąd  >:)
    Naprawdę trzeba mieć anielską cierpliwość do tych błędów!!  o:)
    Nie dość ze liczba tych talizmanów olbrzymia to nie zalicza zebranych. Proszę o wyjaśnienie
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 15.10.2017
    A jesteś pewna że wybrałaś właściwy kolor talizmanów bo są 3 w zależności od farmy (czerwone na głównej, różowe na smakosza i fioletowe na kwiatowej)

    Ps ilości talizmanów jako nagrody w mistrzostwach rzeczywiście przybliżyły nas odblokowania kociej kryjówki  przy 2 600 000 talizmanów w brązowej lidze było 750 talizmanów normalnie z 5 min wcześniej będę mieć kota pominę fakt że będzie to gdzieś w marcu  >:)
    Post edited by farm boy (PL1) on
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    dziękuję Farm boy, twoje info wiele mi wyjaśniło B)
  • izabelkaxd (PL1)izabelkaxd (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 16.10.2017

    Wg obietnic łowiska i kontrakty na targu miały być bardziej dostosowane do siebie. Zauważyliśmy, że nieco częściej pojawiają się niektóre łowiska, jednak w kontraktach ciągle powracają  skorupiaki :/ i to w koszmarnych ilościach ! Tak samo masakrycznie duże ilości zanęty są w kontraktach,  a tych też produkuję się raptem po kilka na kilka godzin :/ Poza tym mam przemożne wrażenie,  że w kontraktach ciągle pojawia się to, czego mam najmniej w magazynach :P

     Potrafię mieć 5 na 6 kontraktów jednocześnie z ogromną ilością np małż.. kiedy to właśnie ich mam najmniej... a śledzie leżą zapomniane ;)

     

    Yalenka powiedziała:

    "Dopytałam się w kwestii kontraktów i wygląda na to, że jest to błąd i proszę byś zgłosił to do naszego Działu Wsparcia. "

    Widzę, że na angielskim  forum wiele osób pisze o spadaniu wartości kontraktów po odrzuceniu jednego, nawet jeżeli wartość jest 99%. Także jeżeli jest to błąd, to raczej powszechny i może warto to przekazać do Zespołu? Jeżeli to w ogólne jest błąd.... na tamtym forum Gracze jasno dają do zrozumienia, żeby nie porównywać tych obu targów, ponieważ ich mechanika jest tylko pozornie podobna, jednak zawierają one prawdopodobnie  zupełnie inne algorytmy.

    Poza tym mieliśmy obiecane ok. 30 mln dochodu dziennego  z ryb i połowów głębokich.... i jakoś ich do tej pory nie widzę :P Może to było liczone, w sytuacji , gdy można wyrobić kilka- lub kilkanaście kontraktów dziennie? W obecnej sytuacji jest to tylko mrzonką.. a podobne dochody ułudą... z powodów jak wyżej. Zespół obiecał dalsze zmiany i aktualizacje w kierunku polepszenia połowów.

    Także ciągle czekamy..... może się uda lepiej skoordynować kontrakty z liczebnością odpowiedniego rodzaju łowisk, jak i z  występującą ilością ryb na tych łowiskach .

     

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3676292/#Comment_3676292

    Odpowiem tutaj, żeby nie robić dalszego offtopu w wątku o liczbie łodzi.

    Trzeba przyznać, że te wartości u nas w sojuszu zrobiły niemałe wrażanie, ale to jest tylko kolejny dowód, że dla niskich lvl jak zwykle wszystko jest pod górkę. :/

    Jak ktoś zdążył sobie wybudować flotę za "dobrych czasów" to teraz szybko rozwinął targ i ma zarobki jak piszesz. Jednak u nas NIKT nie zdołał wykonać takiej sztuki... a niektórzy mają lvl>100 (to już nie amator).. i powiem szczerze, że rozwijanie targu idzie jak po grudzie.. trudno łowić te setki skorupiałów motorówkami :/ a ten kontrakt pokazany to bym robiła pewnie w kilka miesięcy...

    Podsumowując.. dla wysokich lvl może i są te obiecane mln... ale dla niskich to znowu zostaje opcja przepisania stoczni na wnuków, bo dopiero oni będą mogli się dorobić takich kontraktów.. jak zawsze :/

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    izabelkaxd (PL1) powiedział(a):

    Wg obietnic łowiska i kontrakty na targu miały być bardziej dostosowane do siebie. Zauważyliśmy, że nieco częściej pojawiają się niektóre łowiska, jednak w kontraktach ciągle powracają  skorupiaki :/ i to w koszmarnych ilościach ! Tak samo masakrycznie duże ilości zanęty są w kontraktach,  a tych też produkuję się raptem po kilka na kilka godzin :/ Poza tym mam przemożne wrażenie,  że w kontraktach ciągle pojawia się to, czego mam najmniej w magazynach :P

     Potrafię mieć 5 na 6 kontraktów jednocześnie z ogromną ilością np małż.. kiedy to właśnie ich mam najmniej... a śledzie leżą zapomniane ;)

     

    Yalenka powiedziała:

    "Dopytałam się w kwestii kontraktów i wygląda na to, że jest to błąd i proszę byś zgłosił to do naszego Działu Wsparcia. "

    Widzę, że na angielskim  forum wiele osób pisze o spadaniu wartości kontraktów po odrzuceniu jednego, nawet jeżeli wartość jest 99%. Także jeżeli jest to błąd, to raczej powszechny i może warto to przekazać do Zespołu? Jeżeli to w ogólne jest błąd.... na tamtym forum Gracze jasno dają do zrozumienia, żeby nie porównywać tych obu targów, ponieważ ich mechanika jest tylko pozornie podobna, jednak zawierają one prawdopodobnie  zupełnie inne algorytmy.

    Poza tym mieliśmy obiecane ok. 30 mln dochodu dziennego  z ryb i połowów głębokich.... i jakoś ich do tej pory nie widzę :P Może to było liczone, w sytuacji , gdy można wyrobić kilka- lub kilkanaście kontraktów dziennie? W obecnej sytuacji jest to tylko mrzonką.. a podobne dochody ułudą... z powodów jak wyżej. Zespół obiecał dalsze zmiany i aktualizacje w kierunku polepszenia połowów.

    Także ciągle czekamy..... może się uda lepiej skoordynować kontrakty z liczebnością odpowiedniego rodzaju łowisk, jak i z  występującą ilością ryb na tych łowiskach .

     

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3676292/#Comment_3676292

    Odpowiem tutaj, żeby nie robić dalszego offtopu w wątku o liczbie łodzi.

    Trzeba przyznać, że te wartości u nas w sojuszu zrobiły niemałe wrażanie, ale to jest tylko kolejny dowód, że dla niskich lvl jak zwykle wszystko jest pod górkę. :/

    Jak ktoś zdążył sobie wybudować flotę za "dobrych czasów" to teraz szybko rozwinął targ i ma zarobki jak piszesz. Jednak u nas NIKT nie zdołał wykonać takiej sztuki... a niektórzy mają lvl>100 (to już nie amator).. i powiem szczerze, że rozwijanie targu idzie jak po grudzie.. trudno łowić te setki skorupiałów motorówkami :/ a ten kontrakt pokazany to bym robiła pewnie w kilka miesięcy...

    Podsumowując.. dla wysokich lvl może i są te obiecane mln... ale dla niskich to znowu zostaje opcja przepisania stoczni na wnuków, bo dopiero oni będą mogli się dorobić takich kontraktów.. jak zawsze :/

    Oj wcale niełatwo ten targ rozwijać, poziom mam pow. 200 a idzie mi jak po grudzie, szczególnie jak piszesz skorupiaków mega ilości potrzebne, a na łowiskach co jest to lepiej nie wspominać. Jak zwykle jesteśmy w balona robieni i tyle, ale do tych zagrań ggs to już przywykłem
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 16.10.2017
    izabelkaxd (PL1) powiedział(a):

    Wg obietnic łowiska i kontrakty na targu miały być bardziej dostosowane do siebie. Zauważyliśmy, że nieco częściej pojawiają się niektóre łowiska, jednak w kontraktach ciągle powracają  skorupiaki :/ i to w koszmarnych ilościach ! Tak samo masakrycznie duże ilości zanęty są w kontraktach,  a tych też produkuję się raptem po kilka na kilka godzin :/ Poza tym mam przemożne wrażenie,  że w kontraktach ciągle pojawia się to, czego mam najmniej w magazynach :P

     Potrafię mieć 5 na 6 kontraktów jednocześnie z ogromną ilością np małż.. kiedy to właśnie ich mam najmniej... a śledzie leżą zapomniane ;)

     

    Yalenka powiedziała:

    "Dopytałam się w kwestii kontraktów i wygląda na to, że jest to błąd i proszę byś zgłosił to do naszego Działu Wsparcia. "

    Widzę, że na angielskim  forum wiele osób pisze o spadaniu wartości kontraktów po odrzuceniu jednego, nawet jeżeli wartość jest 99%. Także jeżeli jest to błąd, to raczej powszechny i może warto to przekazać do Zespołu? Jeżeli to w ogólne jest błąd.... na tamtym forum Gracze jasno dają do zrozumienia, żeby nie porównywać tych obu targów, ponieważ ich mechanika jest tylko pozornie podobna, jednak zawierają one prawdopodobnie  zupełnie inne algorytmy.

    Poza tym mieliśmy obiecane ok. 30 mln dochodu dziennego  z ryb i połowów głębokich.... i jakoś ich do tej pory nie widzę :P Może to było liczone, w sytuacji , gdy można wyrobić kilka- lub kilkanaście kontraktów dziennie? W obecnej sytuacji jest to tylko mrzonką.. a podobne dochody ułudą... z powodów jak wyżej. Zespół obiecał dalsze zmiany i aktualizacje w kierunku polepszenia połowów.

    Także ciągle czekamy..... może się uda lepiej skoordynować kontrakty z liczebnością odpowiedniego rodzaju łowisk, jak i z  występującą ilością ryb na tych łowiskach .

     

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3676292/#Comment_3676292

    Odpowiem tutaj, żeby nie robić dalszego offtopu w wątku o liczbie łodzi.

    Trzeba przyznać, że te wartości u nas w sojuszu zrobiły niemałe wrażanie, ale to jest tylko kolejny dowód, że dla niskich lvl jak zwykle wszystko jest pod górkę. :/

    Jak ktoś zdążył sobie wybudować flotę za "dobrych czasów" to teraz szybko rozwinął targ i ma zarobki jak piszesz. Jednak u nas NIKT nie zdołał wykonać takiej sztuki... a niektórzy mają lvl>100 (to już nie amator).. i powiem szczerze, że rozwijanie targu idzie jak po grudzie.. trudno łowić te setki skorupiałów motorówkami :/ a ten kontrakt pokazany to bym robiła pewnie w kilka miesięcy...

    Podsumowując.. dla wysokich lvl może i są te obiecane mln... ale dla niskich to znowu zostaje opcja przepisania stoczni na wnuków, bo dopiero oni będą mogli się dorobić takich kontraktów.. jak zawsze :/

    Napisze ci coś, bo już nie pierwszy raz czytam argument typu, to nie dla graczy na niskim poziomie, ze to tylko dla tych na wysokim itp. Pod uwagę weź proszę to, ze mi rozwiniecie farmy zajęło kilka lat i w tym okresie nie było czegoś takiego jak targ organiczny/ łowiska/ targ rybny i jakoś sobie musiałem dawać rade. Zarobienie kilku milionów było czymś z czego bylem zadowolony, chodź zaraz wszystko znikało przy ulepszeniu jakiegoś budynku itp.  Teraz większość z was(graczy na niskich poziomach/zaczynających dopiero przygodę w BF) jeśli zainwestuje w stocznie/statki itd osiągnie to co ja w ciągu maksymalnie jednego roku. I co mam na to narzekać, ze ja potrzebowałem tyle lat a wy nie musicie? 

    Tak to już w grach jest, skoro ktoś gra w grę latami to chyba normalne, ze ma większa szanse na rozwiniecie kolejnej nowości szybciej niż gracz który ma krotki "staż". Napisze ponownie, ze zamiast narzekać na to co kto i jak szybko może mieć powinniście skupić się na tym, żeby na własnej farmie zgarniać maksymalna ilość profitów, a z czasem będziecie ich mieć więcej i bardziej korzystniejsze. 

    Tyle postów już się przewinęło, ze nawet po zmianach ryby są najbardziej dochodowym dodatkiem, a niektórzy dalej w to wątpia. Oczywiście nadal nie musicie w to wierzyć, bo mi to rybka, w końcu to nie ja na tym tracę :).

    P:S A tak bezpośrednio do Ciebie, to żeby komentować coś na temat ryb itp, warto chodź zacząć ulepszać stocznie, bo jak widzę nie masz tam nic, wiec skąd taka wiedza, no chyba ze to nie jedyne konto jakie posiadasz :p.
    Post edited by xPiotorux (INT1) on
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    izabelkaxd (PL1) powiedział(a):

    Wg obietnic łowiska i kontrakty na targu miały być bardziej dostosowane do siebie. Zauważyliśmy, że nieco częściej pojawiają się niektóre łowiska, jednak w kontraktach ciągle powracają  skorupiaki :/ i to w koszmarnych ilościach ! Tak samo masakrycznie duże ilości zanęty są w kontraktach,  a tych też produkuję się raptem po kilka na kilka godzin :/ Poza tym mam przemożne wrażenie,  że w kontraktach ciągle pojawia się to, czego mam najmniej w magazynach :P

     Potrafię mieć 5 na 6 kontraktów jednocześnie z ogromną ilością np małż.. kiedy to właśnie ich mam najmniej... a śledzie leżą zapomniane ;)

     

    Yalenka powiedziała:

    "Dopytałam się w kwestii kontraktów i wygląda na to, że jest to błąd i proszę byś zgłosił to do naszego Działu Wsparcia. "

    Widzę, że na angielskim  forum wiele osób pisze o spadaniu wartości kontraktów po odrzuceniu jednego, nawet jeżeli wartość jest 99%. Także jeżeli jest to błąd, to raczej powszechny i może warto to przekazać do Zespołu? Jeżeli to w ogólne jest błąd.... na tamtym forum Gracze jasno dają do zrozumienia, żeby nie porównywać tych obu targów, ponieważ ich mechanika jest tylko pozornie podobna, jednak zawierają one prawdopodobnie  zupełnie inne algorytmy.

    Poza tym mieliśmy obiecane ok. 30 mln dochodu dziennego  z ryb i połowów głębokich.... i jakoś ich do tej pory nie widzę :P Może to było liczone, w sytuacji , gdy można wyrobić kilka- lub kilkanaście kontraktów dziennie? W obecnej sytuacji jest to tylko mrzonką.. a podobne dochody ułudą... z powodów jak wyżej. Zespół obiecał dalsze zmiany i aktualizacje w kierunku polepszenia połowów.

    Także ciągle czekamy..... może się uda lepiej skoordynować kontrakty z liczebnością odpowiedniego rodzaju łowisk, jak i z  występującą ilością ryb na tych łowiskach .

     

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3676292/#Comment_3676292

    Odpowiem tutaj, żeby nie robić dalszego offtopu w wątku o liczbie łodzi.

    Trzeba przyznać, że te wartości u nas w sojuszu zrobiły niemałe wrażanie, ale to jest tylko kolejny dowód, że dla niskich lvl jak zwykle wszystko jest pod górkę. :/

    Jak ktoś zdążył sobie wybudować flotę za "dobrych czasów" to teraz szybko rozwinął targ i ma zarobki jak piszesz. Jednak u nas NIKT nie zdołał wykonać takiej sztuki... a niektórzy mają lvl>100 (to już nie amator).. i powiem szczerze, że rozwijanie targu idzie jak po grudzie.. trudno łowić te setki skorupiałów motorówkami :/ a ten kontrakt pokazany to bym robiła pewnie w kilka miesięcy...

    Podsumowując.. dla wysokich lvl może i są te obiecane mln... ale dla niskich to znowu zostaje opcja przepisania stoczni na wnuków, bo dopiero oni będą mogli się dorobić takich kontraktów.. jak zawsze :/

    (...)

    P:S A tak bezpośrednio do Ciebie, to żeby komentować coś na temat ryb itp, warto chodź zacząć ulepszać stocznie, bo jak widzę nie masz tam nic, wiec skąd taka wiedza, no chyba ze to nie jedyne konto jakie posiadasz :p.
    izabelkaxd (PL1) to bardzo ciekawe, że piszesz o swoich doświadczeniach z kontraktami skoro nie posiadasz żadnego statku, więc skąd się biorą twoje opinie?
    To chyba nie na swoim przykładzie opowiadasz na temat połowów tylko kogoś innego, no chyba, że na swoim, ale z innego konta lub ktoś daje Ci teksty i wrzucasz je tutaj metodą "kopiuj - wklej". 
    Trochę to zabawne. :)

    Ja nadal twierdzę, że targ i połowy są opłacalne skoro, np. dziś zarobiłam ponad 100 mln dolarów. Trzeba tylko jak pisałam wcześniej mieć odpowiednią flotę, dobierać odpowiednio załogę, by wyławiać jak najwięcej ryb w jak najkrótszym czasie i cierpliwie wypełniać kontrakty. Innej metody na odpowiednie zarabianie z łowisk nie ma. Oczywiście sprzedaż bezpośrednia jest nieopłacalna, więc nie pozostaje nic innego jak podbijanie targu, by mieć coraz lepsze kontrakty i coraz większe zyski.
  • izabelkaxd (PL1)izabelkaxd (PL1) PL1 Posty: 18
    edytowano 16.10.2017
    Pomogę Wam w zrozumieniu. Słowa-klucze w moim poście to: "Zauważyliśmy",  "u nas w sojuszu ", "u nas NIKT", "a niektórzy mają lvl>100"... to się nazywa "wiedza kolektywna" :) Jestem w sojuszu i nie muszę polegać tylko na sobie... To smutne, jeżeli ktoś będąc w sojuszu jest zdany jedynie na siebie.. współczuję... :(

    P.S. a rozwój stoczni jest niestety bardzo utrudniony dla mnie też.. od kiedy zmienili motorówki na kutry :/
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    izabelkaxd (PL1) powiedział(a):
    Pomogę Wam w zrozumieniu. Słowa-klucze w moim poście to: "Zauważyliśmy",  "u nas w sojuszu ", "u nas NIKT", "a niektórzy mają lvl>100"... to się nazywa "wiedza kolektywna" :) Jestem w sojuszu i nie muszę polegać tylko na sobie... To smutne, jeżeli ktoś będąc w sojuszu jest zdany jedynie na siebie.. współczuję... :(
    No to gratuluję wiedzy kolektywnej, a nie wiedzy opartej na własnym przykładzie. Mimo wszystko używając w tekście liczby mnogiej pisze się również we własnym imieniu. Słabe to trochę, że nikt z sojuszu, kto posiada flotę nie wypowiada się tutaj, a pisze osoba, która nie ma żadnego własnego doświadczenia, ani pojęcia o tym o czym pisze. :) Ja również jestem w sojuszu, ale nie wypowiadam się nigdy za kogoś innego, nie móc tego podeprzeć na własnym doświadczeniu. :)
    Na Twoim miejscu postawiłabym choć jedną łódź, by przyjść tu i cokolwiek pisać.
  • sab_mce (PL1)sab_mce (PL1) PL1 Posty: 5
    Witam :)
    Czytam post naszej izabelki i widzę, że to jest to , o czym niedawno rozmawialiśmy .
    Ruganie młodej dziewczyny jedynie za to , że chciała przekazać te spostrzeżenia jest bardzo nieeleganckim zachowaniem . 
    Jak widać można mieć swoje zdanie  na forum, ale tylko wtedy gdy większość sie z nim zgadza  ;)
  • Katarzyna12344 (PL1)Katarzyna12344 (PL1) PL1 Posty: 204
    edytowano 16.10.2017
    izabelkaxd (PL1) powiedział(a):

    Tak samo masakrycznie duże ilości zanęty są w kontraktach,  a tych też produkuję się raptem po kilka na kilka godzin :/ Poza tym mam przemożne wrażenie,  że w kontraktach ciągle pojawia się to, czego mam najmniej w magazynach :P

     Potrafię mieć 5 na 6 kontraktów jednocześnie z ogromną ilością np małż.. kiedy to właśnie ich mam najmniej... a śledzie leżą zapomniane ;)



    w słowach kluczach jakoś zabrakło tych, w których powoływałaś się na swoje doświadczenie: "produkuję, mam, potrafię" :)

    Mona i xPiotorux gratki za cierpliwość i rozwinięcie targu, jak zobaczyłam wasze to z większym zaangażowaniem wzięłam się za swój :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja osobiście mam statki rozwinięte dość dobrze,wysyłam kutry na tzw szybkie połowy(gdzie łowiska mi zmieniają się kilka razy dziennie) i nie jestem w stanie zrobić więcej niż kilka kontraktów dziennie,(kontraktu z np krabami to nie pamiętam kiedy widziałam  :D ) jak mam 6 kontraktów i w każdym chcą (300 do 1000 skorupiaków  poziom kontraktu najwyższy to 44, aż się boję co będzie dalej :D ) to nie jest realne zrobić ich więcej, a odrzucając kontrakty one automatycznie tracą na wartości-fakt faktem targ rybny jest na chwile obecną dobrym zródłem zarobku, da się na nim zarobić to niezaprzeczalne.Ale trzeba się naprawdę uzbroić w bardzo duże pokłady cierpliwości,bo niejednokrotnie miałam ochotę ten targ wysadzić, i zapewne jeszcze nie raz będę chciała to zrobić o:)o:)o:) zwłaszcza,że w magazynach zalegają homary i inne których nie opłaca się sprzedawać bezpośrednio,jedynie co mnie mobilizuje to nadzieja,że jak w końcu kiedyś kiedyś  jak dojdę do poziomu kontraktów 99 to te homary w końcu będą chcieli  ;) .
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Ja nadal ma kłopot z nowym zwierzakiem-kotem. Kryjówka stoi na smakoszu i zbieram różowe talizmany a licznik pokazuje nadal 0. Nic nie zebrałam!!! To zjawy mam czy co? Nie dość że liczba ogromna do zebrania tych talizmanów to nie zalicza zebranych. Daję sobie spokój bo szkoda moich nerwów ! >:)

  • judka87 (PL1)judka87 (PL1) PL1 Posty: 25
    Drodzy moderatorzy, ponawiam pytanie - czy ktos sie w koncu zajmie kotem na smakoszu czy koniec sprawy polega na tym ze 'zespol' jest swiadomy problemu?
    Ile to juz trwa, 3-4 tygodnie? Czy naprawde tak ciezko naprawic blad czy po prostu 'zespol' nie wie jak bo zatrudnia partaczy?
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Czy istnieje szansa żeby pozmieniać łowiska ?? 
    Obecnie skorupiaków jest zdecydowanie zbyt mało aby rozwijać targ. 
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Dokładnie popieram Candy :) Każdego z łowisk powinno być równo każdego dnia :) (Da się tak zrobić) U mnie już nawet nie łowię homarów bo mam przesyt...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Z tymi skorupiakami to faktycznie "balans" jest magiczny, bo jak mam kontrakty to mam coś takiego mniej więcej w każdym kontrakcie

    http://prntscr.com/h33y6r
    http://prntscr.com/h33ylm
    http://prntscr.com/h33yva
    http://prntscr.com/h33z2a
    http://prntscr.com/h33zcs

    A skorupiaki mają to do siebie ,że potrafią się nie pojawiać przez dobrych kilka dni u mnie,żeby zrobić pierwszy kontrakt potrzebuje około tygodnia żeby wyłowić tą ilość potrzebnych małż,cała reszta oczywiście stoi przez małże,więc cały tydzień robię jeden kontrakt.No i mogę to odrzucić owszem ,tylko jeśli będę odrzucać wartość kontraktów będzie spadać i za sto lat nie dojdę do końca rozbudowy poziomów tych kontraktów.Tutaj akurat mam niższe poziomy kontraktów,ale na wyższych miewam skorupiaków po 1000,800,600 czy 500 w każdym , więc ja nie wiem na jakie lata wyliczony jest rozwój tego targu ,ale nie bardzo wiem czy tego dożyje  :D 



  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Mój kot na Smakoszu też nadal z 0 stanem:(
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mi jakoś codziennie się skorupiaki pojawiają, mozę za mało łowisk wyławiacie, by się przelogowało, ale z pozostałymi sprawami zgadzam się!! Skorupiaki są w KAŻDYM zamówieniu na targu i ilości też nie małe, a na łowiskach ich jak na lekarstwo, powinni zwiekszyć ilości tak jak na pozostałych, potrafią być po 300, 500, nawet 800 ryb z łowiska, a w skrupiakach balansuje wokół 100  :(((((
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja wysyłam łodzie na tzw krótkie połowy,więc łowiska mi się zmieniają często,dziś np mam aż trzy łowiska ze skorupiakami ale bywają dni gdzie u mnie ich nie ma mimo zmiany łowisk ,bywa i tak,że są praktycznie same homary albo śledzie na łowiskach.Ja w tym nie widzę żadnej losowości ,ale bardziej celowe działanie które skorupiakami spowalnia rozwój targu rybnego.Należę do cierpliwych graczy robię ten targ praktycznie od samego początku i najwyższy poziom kontraktu to jest 44, gdzie teraz się je robi coraz dłużej bo im wyższy poziom tym większe zapotrzebowanie -jedno dobre ,że wprowadzono bezpośrednią sprzedaż ryb,bo kontraktów np z homarami których na łowiskach jest najwięcej o czym świadczą ich zmagazynowane ilości to naprawdę trzeba szukać ze świeczką.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 29.10.2017
    jak wyzej pisałem, w kazdym kontrakcie są skorupiaki i w tym tkwi główny problem targu!!!  A jak już nie ma, to wcisną duzo zanęty :))  musi to być całkowicie świadome!! wyrażać się nie będę.
  • Czytam komentarze i nie wiem co napisać każdy ma racje i każdy się myli . Mam maksymalnie rozwiniętą flotę kutrów i jachtów i stwierdziłem ze obsada kutra czy jachtu względem połowu i sprzedaży przynosi mi zysk około 12-17% zamówienia na targu są tak okrojone że dochody są minimalne ,jakieś są ale to bardzo dalekie od tego co było do tego co zostało nam dane przez zespół ggs który od momentu zdjęcia sprzedaży bezpośredniej co spowodowało wielkie wzburzenie między graczami a zespołem ggs który w lekceważący sposób stwierdził że za szybko się wzbogacimy i gra będzie nudna   ( to gorycz która do dnia dzisiejszego mi się odbija ) lecz po tym haniebnym czynie zespół. za czoł całkowicie nie liczyć się z graczami Festiwal oktober był tylko dla nielicznych którzy mieli wyspy reszta miała w plecy i zespołowi to nie przeszkadzało ,nie interesowało ich zdanie ,prozby by coś z tym zrobić (będziecie robić tak jak my chcemy -ggs) nie dały żadnego efektu a naj leprze w tym wszystkim  kumulacja błędów których już jest masa  . Lecz naj lepszy popis pokazano w silosie to jest dopiero kunszt lekceważenia graczy . Gra przypomina wyścig szczurów nie prawdziwą rywalizacje , a teraz nawet niema dnia odpoczynku tylko 1 się kończy a 2 zaczyna i tak zwane " Kup złoto-wydaj złoto " żeby wejść na farmę trzeba się przebijać przez masę reklam promujące zbędne rzeczy za złoto . A i najważniejsze motoryka gry jest coraz trudniejsza zero płynności w przechodzeniu między farmami .Bym mógł opisać jeszcze wiele wpadek zespołu GGS ale i tak każdy wie o nich z graczy a GGS do nich się nie przyzna bo wie że gra schodzi na coraz gorsze mniemanie dlatego ratuje się nową wersją na komórki ale to i tak im nie pomoże .

    Dziękuję i dogłębnych przemyśleń dla zespołu GGS

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Farma na komórkę to tzw. dojenie biednego psa w marketingu, a potem będzie kolaps, spektakularny
    Już niewiele zostało do zepsucia, silos rybny farma kwiatowa i pójdzie...wszystko do diabła
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A ja chciałam uprzejmie zapytać dlaczego upiorna wędka nie zmieniła nazwy na szczęśliwą i nie zagościła u bliźniaków do sprzedaży...tylko cieszyła nas przez 10 dni dyniowania ;) Rok ma 365 dni...a łowiska w dalszym ciągu pozostawiają bardzo wiele do życzenia.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witaj Malwina,

    Niestety wędka póki co nie zagości u nas na stałe. Była to chwilowa oferta na Halloween natomiast w tym momencie Zespół nie przewiduje dodania jej do zwykłej edycji Niesfornych Bliźniaków. Podaliśmy do Zespołu już chwilę temu propozycję żeby prezenty i psikusy na głębokie morza pozostały z nami na dłużej. 

    Pozdrawiam,
    Havao
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Havao powiedział(a):
    Witaj Malwina,

    Niestety wędka póki co nie zagości u nas na stałe. Była to chwilowa oferta na Halloween natomiast w tym momencie Zespół nie przewiduje dodania jej do zwykłej edycji Niesfornych Bliźniaków. Podaliśmy do Zespołu już chwilę temu propozycję żeby prezenty i psikusy na głębokie morza pozostały z nami na dłużej. 

    Pozdrawiam,
    Havao
    Szkoda tylko, że przy zapowiedzi tej wędki nie było info, że jest to tylko "chwilowa oferta" :(
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    moja chatka dla kota zniknęła!!! może ktoś wie co się dzieje?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    dzięki Havao! już wszystko jasne :smile:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik