Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa co tydzień???????

Jak w temacie..z nowej rozpiski wynika,że Mistrzostwa sojusznicze będą co tydzięń.Czy to chory żart????
Nawet raz w miesiącu byłoby za często! Są wakacje,okres urlopów.....czy w BF ktoś myśli????..
Czy tylko liczy kasę???
Zenda totalna.:(
«1345

Komentarz

  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    mnie bardziej interesuja te Mistrzostwa swiatowe które trwaja ponad miesiac a o których dotad niebyło zadnego wspominku..
    moze ktos wyjasniłby co to za niespodzianka.
  • Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kasę..:) Cokolwiek zrobią,to tylko w tym celu...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Jak o światowych nie było ? było...że się GGS do światowych szykuje...

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    No ja też pytam co to  za zonk pt. Mistrzostwa Światowe ?
    Znając poczynania GGS to pewnie sposób wyciągania kasy od graczy.
    Zapomnieli że lato to urlopy :s i mniej ludzi gra i krócej. Widać to już przy tych mistrzostwach  bo mniej jest graczy i chyba wypadniemy z ligi . Mogli by dać na te miesiące letnie 1 zawody a oni jeszcze wprowadzają nowe. Poszaleli ??
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja tam myślę, że to nie będzie nic takiego wielkiego...
    Ot jak jest teraz tygodniowy ranking PR, to go porównają do rankingów na innych serwerach i może będzie za ten ranking cosik więcej, niż wzmianka w gazecie na powitanie, której prawie nikt nie zauważa ;)
    No ale zobaczymy,, może napiszą coś wiecej.
    Ja tam przynajmniej na nic szczególnego się nie nastawiam :)
    Kolejny wyścig po kilka nagród dla kilku Graczy, ot tyle.... 
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Tak naprawde co by nie było z tych mistrzostw swiatowych powinnismy być poinformowani o co tam bedzie chodzić. Mozemy sie narazie domyslac i oczywiscie latac po innych forach w celu zdobycia informacji na ten temat. Sojusze zazwyczaj planuja strategie na MS i na tym opieraja swoje działania a jak wchodzi cos nowego to powinno byc wytłumaczone przez moderatorów a nie zostawiac innych z domysłami , moze to a moze tamto'' tam bedzie.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Chciałam uprzejmie zapytać dlaczego pojawiła się kolejna zapowiadajka MS ?


  • To chyba jakiś żart ????? Co tydzień to już PRZEGIĘCIE!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 01.10.2017

    I znowu w zapowiadajce są punkty ze światowych !...to jakaś stara wersja ? :p

  • Zmieniają jak chcą i kiedy chcą to może zmienią i nagrody????? Te faktycznie lipa straszna ,już nie wspomnę o  skrzyniach...w zawartości karma i śmieszne sumy dolarów :neutral:
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    W dodatku szanowne ggs samo ustaliło terminy ms które miały być co dwa tygodnie co i tak jest za często a teraz nie potrafią sami dostosować się do tego co sami ustalili i oczywiście zero informacji na ten temat bo po co........proszę o odpowiedz dlaczego gracze nie dostali żadnej informacji,że ms będą na zasadzie jak się szanownemu zespołowi spodoba i ich natchnie to zmieniają to co sami wcześniej ustali w dodatku bez żadnych informacji względem graczy w tym temacie i czy teraz to już zawsze będzie ?????????????? to po  po co ustalili wcześniej daty ms 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    W dodatku szanowne ggs samo ustaliło terminy ms które miały być co dwa tygodnie co i tak jest za często a teraz nie potrafią sami dostosować się do tego co sami ustalili i oczywiście zero informacji na ten temat bo po co........proszę o odpowiedz dlaczego gracze nie dostali żadnej informacji,że ms będą na zasadzie jak się szanownemu zespołowi spodoba i ich natchnie to zmieniają to co sami wcześniej ustali w dodatku bez żadnych informacji względem graczy w tym temacie i czy teraz to już zawsze będzie ?????????????? to po  po co ustalili wcześniej daty ms 
    Nie liczylbym na jakiekolwiek informacje od ggs. Wiemy tylko o tym o czym nas łaskawie poinformują albo uznają że powinniśmy o tym wiedzieć. Poza tym przecież powinniśmy to przewidzieć w swojej strategii gry, prawda? W niedotrzymywaniu tego co obiecują ggs jest mistrzem świata
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    MS stały się już stałym elementem gry, które są włączane w rożnych odstępach czasowych. Rywalizacja między Sojuszami będzie ewoluować i stawać się raz większa, raz mniejsza i nie mamy przecież obowiązku brania udziału we wszystkich takich rozgrywkach ;) 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • To jak być Mistrzem nie grając??? Tu chodzi o graczy co grają - nie kupują PR :) Ciekawe czy w piątek Będą następne hmmm???Bo jak rozumiem to my -Gracze nie mamy w tej kwestii nic do powiedzenia?? I dziwić się że ludzie opuszczają swoje farmy ..... :(
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    To że ms są stałym elementem gry to ja akurat wiem i tego mi nie trzeba wyjaśniać,fakt,że sama decyduję czy biorę w nich udział czy nie tez jest mi wiadomy,ale nie o to pytałam,i to nie jest odpowiedz na moje pytanie.Jakiś czas temu zespół słuchając sugestii graczy sam wdrożył stałe daty tego wydarzenia;

    Witajcie Farmerzy,

    Zgodnie z wolą większości Graczy, którzy prosili aby Mistrzostwa Sojusznicze odbywały się w weekendy, Zespół podjął decyzję o przesunięciu harmonogramu trwania Mistrzostw.

    Od teraz każde Mistrzostwa sojuszy będą zaczynały się w co drugi piątek, rozpoczynając od 24.03.2017, a następnie 7.04.2017 itd.

    Dobrej zabawy,
    Wasz Zespół Big Farm

    Więc skoro coś takiego sami wprowadzili,to dlaczego nie ma żadnej oficjalnej informacji na temat tego,że coś w tym temacie uległo zmianie????????????no chyba ,ze na Naszym forum jest takowa informacja a ja jej zwyczajnie nie widzę to proszę mnie poprawić. Jeśli natomiast nie ma takie informacji to proszę o odpowiedz na zadane pytanie.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    To że ms są stałym elementem gry to ja akurat wiem i tego mi nie trzeba wyjaśniać,fakt,że sama decyduję czy biorę w nich udział czy nie tez jest mi wiadomy,ale nie o to pytałam,i to nie jest odpowiedz na moje pytanie.Jakiś czas temu zespół słuchając sugestii graczy sam wdrożył stałe daty tego wydarzenia;

    Witajcie Farmerzy,

    Zgodnie z wolą większości Graczy, którzy prosili aby Mistrzostwa Sojusznicze odbywały się w weekendy, Zespół podjął decyzję o przesunięciu harmonogramu trwania Mistrzostw.

    Od teraz każde Mistrzostwa sojuszy będą zaczynały się w co drugi piątek, rozpoczynając od 24.03.2017, a następnie 7.04.2017 itd.

    Dobrej zabawy,
    Wasz Zespół Big Farm

    Więc skoro coś takiego sami wprowadzili,to dlaczego nie ma żadnej oficjalnej informacji na temat tego,że coś w tym temacie uległo zmianie????????????no chyba ,ze na Naszym forum jest takowa informacja a ja jej zwyczajnie nie widzę to proszę mnie poprawić. Jeśli natomiast nie ma takie informacji to proszę o odpowiedz na zadane pytanie.
    Witaj Sylwiazelazna
    Na razie nie dysponujemy informacjami w tym temacie, jeśli się takowe pojawią zamieścimy je dla Was na łamach forum w OO.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    a po co nam pkt. do światowych MS po raz kolejny ze zmagań ??? 
    nie wiem na co mi te dobrodziejstwa... ?? ktoś podpowie ??? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    a po co nam pkt. do światowych MS po raz kolejny ze zmagań ??? 
    nie wiem na co mi te dobrodziejstwa... ?? ktoś podpowie ??? 
    Dobry wieczór Candy90
    Nagrody, które pojawiały się z okazji Światowych Mistrzostw były jedynie dodatkowo dodane do pozostałych nagród. Teraz pomimo, że są wyświetlane nie możesz ich wykorzystać, ale nic nie tracisz. Pozostałe nagrody za aktywność w MS nie są zmienione więc dalej je otrzymujesz. Nie zmienił się tez limit potrzebnych punktów do zdobycia wszystkich nagród za aktywność. Ponowimy prośbę do Zespołu o usuniecie tych "dobrodziejstw"  jak to sam nazwałeś ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Yalenka powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    a po co nam pkt. do światowych MS po raz kolejny ze zmagań ??? 
    nie wiem na co mi te dobrodziejstwa... ?? ktoś podpowie ??? 
    Dobry wieczór Candy90
    Nagrody, które pojawiały się z okazji Światowych Mistrzostw były jedynie dodatkowo dodane do pozostałych nagród. Teraz pomimo, że są wyświetlane nie możesz ich wykorzystać, ale nic nie tracisz. Pozostałe nagrody za aktywność w MS nie są zmienione więc dalej je otrzymujesz. Nie zmienił się tez limit potrzebnych punktów do zdobycia wszystkich nagród za aktywność. Ponowimy prośbę do Zespołu o usuniecie tych "dobrodziejstw"  jak to sam nazwałeś ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    To  ja odbiję piłeczkę, nic nie zyskuję  za pojawienie sie nagród ze Światowych Mistrzostw,  i nie mogę ich wykorzystać  i nic z tego nie mam  i tak to należy odczytywać. 
    GGS myśli, że myśli.
    Kiedy to zakończyły się Światowe Mistrzostwa? Jakieś niedopracowane eventy powiazane z cukrową farmą , nieudane to potrafią zrobić, 
    Nad rybami myśleli tyle czasu że ho ho, a takiej prostej sprawy nie wyprostują...
    A przecież możnaby choć raz zrobić ukłon wobec graczy, którzy finansują działalność GGS (tak, tak nie odwrotnie) i np. magazynować rzeczy, które są na razie niewykorzstane, na przyszłość.

    Ale po co?
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Nad rybami myśleli bo im złoto spadło. Przez MS co tydzien pewnie urośnie i o to chodzi. Miałam nadzieje ze poszli w nasza strone ale musieli zrobic cos co nie bedzie pasowało graczom. Moze niektórzy sie ciesza ale jak na moja lige złota nie powinno byc czegos takiego bo trzeba zebrac wodorosty i jakie checi aby znowu brac w tym udział. Znowu minimum PR bedzie bo nikt nie pomyślał ze ludzie moga miec dosc tych misji
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Bardzo miło się to czyta, kiedy moderatorzy budują porozumienie z Graczami, informując że Gracze nie muszą grać. Odnoszę od pewnego czasu wrażenie [i nie tylko ja] że MY mocno Wam przeszkadzamy, zapytać o nic nie można, bo zamiast konkretnej odpowiedzi na pytanie...zbyteczne uwagi.

    Pytamy bo o tego jest forum...i tu powinniśmy dostać wyczerpującą odpowiedź.

    A w sprawie MS...racja jest po naszej stronie...to GGS na początku 2017 ustaliło grafik MS !!! i sprawdzał się...kalendarz wydarzeń też był przydatny...bo to tylko gra :p i jeszcze mamy ochotę gdzieś ją wcisnąć w rozkład naszej doby.

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Yalenka powiedział(a):
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    a po co nam pkt. do światowych MS po raz kolejny ze zmagań ??? 
    nie wiem na co mi te dobrodziejstwa... ?? ktoś podpowie ??? 
    Dobry wieczór Candy90
    Nagrody, które pojawiały się z okazji Światowych Mistrzostw były jedynie dodatkowo dodane do pozostałych nagród. Teraz pomimo, że są wyświetlane nie możesz ich wykorzystać, ale nic nie tracisz. Pozostałe nagrody za aktywność w MS nie są zmienione więc dalej je otrzymujesz. Nie zmienił się tez limit potrzebnych punktów do zdobycia wszystkich nagród za aktywność. Ponowimy prośbę do Zespołu o usuniecie tych "dobrodziejstw"  jak to sam nazwałeś ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Jak to nic nie tracimy z tego co widzę w srebrnej lidze jest 9 nagród z tego to 3  nagrody Punkty Swiatowych  Mistrzostw ,9-3 =6 czyli srebrna liga ma 6 nagród a nie 9
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór 
    Pozwoliłam sobie usunąć zbędny spam i proszę  aby wpisy zamieszczane tutaj odnosiły się merytorycznie do zawartości wątku.
    Wszystkie komentarze, które będą naruszeniem tych zasad, będą przez Załogę Forum usuwane.

    Odnośnie informacji na temat MS w tej chwili nie znamy nowego grafiku, jeśli taki zostanie nam przekazany zamieścimy go dla Was na łamach forum.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja to sobie tak myślę ,że zespól zwyczajnie nie zastosował funkcji cofnij tego co wcześniej wprowadził do gry,kiedy były światowe ms  :D dlatego też gracze w dalszym ciągu mają nagrody,ze światowych ms chociaż trudno nazwać nagrodą coś co jest zupełnie zbędne  : ;););););) Oczywiście mogę się mylić i być może,żeby graczom się zbytnio nie nudziło i z pewnością dla ich dobra,kierując się oczywiście sugestiami graczy, zespół postanowił serwować graczom ms co tydzień,ot taka niespodziewana niespodzianka  ;) .A dodatkowo bardzo miło,że zostałam doinformowana,że przecież nie muszę w ms brać udziału, bo w życiu bym sama na to nie wpadła  ;) .
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 19.01.2018

    Napisze w tym temacie bo faktycznie "cudowne" mistrzostwa co tydzień !

    Chciałam uprzejmie zapytać dlaczego nie ma już do wyboru w srebrnej lidze dekorek ? zabrano ciupeleńke...a jest ogród  hawajski po raz któryś...brakuje dekorek zespołowi ? bo ja widzę całą masę takich, co to sobie tylko w wieży siedzą :p i pożytku żadnego...ile razy można pisać, że atrakcyjne nagrody zwracają uwagę Gracza na wydarzenie...a w szczególności tak pospolite i nagminne jak MS...

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Przekazałem do Zespołu prośbę o zmianę nagród w Mistrzostwach Sojuszniczych. Nie obiecuję, że zmiana wejdzie w życie niebawem, ale prędzej czy później z pewnością nagrody zostaną zmienione, aby nie wiało nudą.

    Dzięki za opinię :)
    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Luty 2018 ma 28 dni...a więc znów widać że "wspaniałe" MS nie wracają na swoje miejsce pod tytułem "raz na dwa tygodnie" czy rzadziej... tylko dostaniemy przyjemność w lutym 3 razy :# rozumiem że trzeba zmienić zdecydowanie swoje podejście do gry...pasi mi to co jest - gram...nie pasi - nie gram...bo reakcji na nadmiar MS ze strony zespołu nie ma żadnej...[nie tylko na to zresztą]

    A to co najważniejsze czyli Pies i serduszkowanie, to nie wiadomo kiedy ? czy nie wiadomo czy w ogóle ?

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    walentynki prawie na pewno ok 4 lutego bo trzeba łapać te serduszkowe baloniki przez 10 dni żeby skończyć w walentynki
    a rok chiński nowy rok prawdopodobnie wystartuje tak jak rok temu razem z prawdziwym chińskim nowym rokiem czyli 16
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Luty 2018 ma 28 dni...a więc znów widać że "wspaniałe" MS nie wracają na swoje miejsce pod tytułem "raz na dwa tygodnie" czy rzadziej... tylko dostaniemy przyjemność w lutym 3 razy :# rozumiem że trzeba zmienić zdecydowanie swoje podejście do gry...pasi mi to co jest - gram...nie pasi - nie gram...bo reakcji na nadmiar MS ze strony zespołu nie ma żadnej...[nie tylko na to zresztą]

    A to co najważniejsze czyli Pies i serduszkowanie, to nie wiadomo kiedy ? czy nie wiadomo czy w ogóle ?

    Po prostu GGS działą wg innego kalendarza -  w innej rzeczywiśtości, tam dwa tygodnie to czasem  5 albo 10 dni:)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Daty odnośnie Chińskiego Nowego Roku oraz Walentynek nie zostały nam jeszcze podane ;) Jak tylko je poznamy zamieścimy je dla Was w nowinkach ;)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik