Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Zepsuli mi psa...

Jak w temacie. Po niedawnej aktualizacji mój pies siedzi z miską w pysku i nakarmić go nie mogę, bo error  i error. Biedny, żal mi go, bo pewnie głodny :smile:
«1

Komentarz

  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Mam to samo , i co za tym idzie spadło zadowolenie i więcej trzeba płacić za produkcję taki jest efekt ostatniej aktualizacji

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161

    Mój się boi trenować na samą myśl o konkurencji z kotem i bieleje jak duch w czasie wykonywania sztuczek 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Pies albinos również u mnie się robi w trakcie wykonywania sztuczek, taki nie miły widok. Zmienia kolory.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie
    Zespół już wie o błędzie ze zmiana koloru psa na biały i pracuje nad jego wyeliminowaniem, tak szybko jak będzie to możliwe.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    i koty naprawcie, u mnie nie da się nic zrobić , ani przestawić , ani nakarmić , nic
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    joasia50 (PL1) powiedział(a):
    i koty naprawcie, u mnie nie da się nic zrobić , ani przestawić , ani nakarmić , nic
    Witaj
    Aby przestawić  Kocią Kryjówkę na dolnym pasku zarządzania farmy znajduje się kursor, jak klikniesz na niego wyświetlą Ci się dwie opcje: przesuń i obróć. Wtedy możesz spokojnie przestawić koci domek w dowolne miejsce. Natomiast aby rozpocząć interakcje z Kotkiem musisz zebrać odpowiednia  ilości talizmanów, po wykonaniu tego zadania pojawi się do wykonania dzienna interakcja (podobnie jak w przypadku psa) w celu zdobycia nagród.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Yalenka powiedział(a):
    Witajcie
    Zespół już wie o błędzie ze zmiana koloru psa na biały i pracuje nad jego wyeliminowaniem, tak szybko jak będzie to możliwe.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    nie chodzi tylko o to, ze zmienia kolor, bo to pikuś, ale nie daje prezentów i nie daje zadowolenia, jak się przelogować na inną famrę i wrócić, to zaczyna odliczać 8 minut... :((  
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    I co jest z tymi prezentami od pieska? dlaczego przestały wypadać? nie ukrywam, że daltego go trzymam, że je dawał, bo zadowolenie małe, do tego popsuty ma głownie zero :((

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    pytam ponownie,  co z pieskiem, kiedy naprawią, by dawał prezenty?? kolor psa mi obojętny, mozę dalej być biały, ale prezenty już nie!!!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    pytam ponownie,  co z pieskiem, kiedy naprawią, by dawał prezenty?? kolor psa mi obojętny, mozę dalej być biały, ale prezenty już nie!!!
    Tutaj zamieściłam odpowiedź dotyczącą psa :
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3665669/#Comment_3665669

    P.S.Bardzo proszę byś nie zadawała tego samego pytania w dwóch rożnych wątkach na forum.

    ~Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    bo w jednym był niewidoczny :))  a tak dostałem odpowiedź , dziekuje.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Rozumiem że dostaniemy rekompensatę za okres braku psich prezentów. Proszę o to dopytać zespól.

    Pozdrawiam Magda 
  •  :) 
  • Rekompensata  za okres braku psich prezentów... hmmm jakoś w to nie wierzę. Znowu wcisną nam jakieś siano albo zostawią to bez odpowiedzi jakby nigdy nic.
  • Mój pies posiwiał. Przestraszył się administratorów??????????
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    Na rekompensatę bym nie liczyła, bo po błędzie z koniem w czasie mistrzostw żadnej nie był mimo, że dużo osób spadło w rankingu.
  • Luleczka (PL1)Luleczka (PL1) PL1 Posty: 12
    Dopinam się do tematu - moje psy (po jednym na każdej farmie) w dalszym ciągu są białe i nie przynoszą żadnych prezentów... 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a odpowiedź była taka, że wiedzą... i pewnie mogą wiedzieć bardzo dłuuugo.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Witajcie :)

    odkryłam ciekawą rzecz jak nie zbieram punktów doświadczenia to pies działa i daje prezent. Spróbujcie u siebie Miłego wieczoru.

    Magda 
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Ja nie mam kotka a mój pies i tak prezentów juz nie daje odkad mozna kota wybudowac.
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witajcie :)

    odkryłam ciekawą rzecz jak nie zbieram punktów doświadczenia to pies działa i daje prezent. Spróbujcie u siebie Miłego wieczoru.

    Magda 
    Niestety...,  u mnie  nie działa w ogóle... już tyle czasu... heh... ,  a na temat hotfixu naprawczego  cisza jak makiem zasiał... :/:'(

    Jak  np.  rano  ( po ponad 8 godzinach ) loguję się do gry  pies owszem..  głodny  i szczeka.  Więc go karmię.  On zjada ii....   odchodzi sobie..  gdzieś.   A zawsze po nakarmieniu  od razu  kopał i dawał prezent.  A dzieje się tak  przed zebraniem  pkt.  doświadczenia.  Te zbieram  wieczorem.   

    Tak czy siak  nie powinno  tak być.  Powinno działać  jak  przed wprowadzeniem  kota  na farmy..
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zawsze mnie to będzie "fascynować' że trzeba zespołowi pisać co uszkodził w sposób taki, że uniemożliwił nam relację z naszym psem/psami. Taka usterka powinna mieć priorytet, więc oby szybko została naprawiona.
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    jjjjjj (PL1) powiedział(a):
    Ja nie mam kotka a mój pies i tak prezentów juz nie daje odkad mozna kota wybudowac.
    No ja też nie mam  kota.  Nawet  nie zacząłem nic majstrować w związku z tą nowością na całe szczęście.. ;)
    Pisząc o wprowadzeniu kota na farmy  miałem na myśli  ogólną aktualizację... :p
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    Ten kot, to jakaś dziwna sprawa..... Jak wstawiłam, miałam 2600000 talizmanów do zebrania. Coś tam się zbierało - niewiele, ale się zbierało. Teraz od paru dni kot ma 670 000 talizmanów do zebrania (żeby było jasne - nie zebrałam tyle, żeby spadło do takiej ilości) -  tyle tylko, ze talizmanów nie da się zdobyć. Od paru dni 0.
    O co chodzi? O 79 tys złota, za które można kupić talizmany?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    czemu piesek nie daje żadnych nagrody wtedy dawał a czemu teraz nie daje
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    czemu piesek nie daje żadnych nagrody wtedy dawał a czemu teraz nie daje
    Jolu po raz kolejny, bardzo proszę byś nie zakładała na forum nowych wątków dotyczących tego samego problemu.
    Tak więc pozwoliłam sobie scalić dyskusje.

    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witaj Magdo,
    bardzo dziękuje za nakierowanie gracza w odpowiednie miejsce na forum ;)


    Ponadto mam dla Was informacje, że na chwilę obecną Zespól nie przewidział żadnych rekompensat z tytułu braku prezentów od psa. W dalszym ciągu również nie mamy dla Was informacji, kiedy zostanie przeprowadzona naprawa wypadania kocich talizmanów. Zespól w tej chwili pracuje nad ustaleniem przyczyny tego błędu. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy.

     Pozdrawiam,
    Yalenka



  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Yalenka powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    czemu piesek nie daje żadnych nagrody wtedy dawał a czemu teraz nie daje
    Jolu po raz kolejny, bardzo proszę byś nie zakładała na forum nowych wątków dotyczących tego samego problemu.
    Tak więc pozwoliłam sobie scalić dyskusje.

    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witaj Magdo,
    bardzo dziękuje za nakierowanie gracza w odpowiednie miejsce na forum ;)


    Ponadto mam dla Was informacje, że na chwilę obecną Zespól nie przewidział żadnych rekompensat z tytułu braku prezentów od psa. W dalszym ciągu również nie mamy dla Was informacji, kiedy zostanie przeprowadzona naprawa wypadania kocich talizmanów. Zespól w tej chwili pracuje nad ustaleniem przyczyny tego błędu. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy.

     Pozdrawiam,
    Yalenka



    Bardzo proszę Yalenko  zawsze chętnie pomogę miłego dnia.

    Magda 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Yalenka powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    czemu piesek nie daje żadnych nagrody wtedy dawał a czemu teraz nie daje
    Jolu po raz kolejny, bardzo proszę byś nie zakładała na forum nowych wątków dotyczących tego samego problemu.
    Tak więc pozwoliłam sobie scalić dyskusje.

    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Witaj Magdo,
    bardzo dziękuje za nakierowanie gracza w odpowiednie miejsce na forum ;)


    Ponadto mam dla Was informacje, że na chwilę obecną Zespól nie przewidział żadnych rekompensat z tytułu braku prezentów od psa. W dalszym ciągu również nie mamy dla Was informacji, kiedy zostanie przeprowadzona naprawa wypadania kocich talizmanów. Zespól w tej chwili pracuje nad ustaleniem przyczyny tego błędu. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy.

     Pozdrawiam,
    Yalenka



    Sorki, ale tym razem prawdziwa Jola napisała, (moja żona) i pewnie nie czytała całego forum :)) za zaistnaiła sytuację więc przepraszam :) zdaża sie.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Na chwilę obecną ? to może na chwilę późniejszą jednak zespół NAM coś da ? czy znów pozostanie nieugięty ?


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik