Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

14042

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Jak najbardziej, sprzedaż nadmiarowych połowów musi być, bo się kiedyś zapcha magazyn!!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
       Brak nowych rozwiązań związanych ze zmianami na głębokich wodach wymuszają na nas ciągłe przypominanie o istniejących obecnie fatalnych warunków handlu i braku możliwości zarobku w lokacji.
    Wszelkie informacje z tym związane podawane przez pracowników forum mogą ulec zmianie tak samo jak informacje o aktualizacjach,eventach  itd nie są więc dla nas pewnikiem.Mam nadzieje że ktoś z zespołu tworzącego gre zaglądnie na forum,przeczyta wpisy i podejmie decyzje.To jedyny sposób aby dowiedzieli się o naszym emocjonalnym podejściu.Sucha notka w stylu-"są nie zadowoleni" od załogi forum nic nie wnosi.
    Natomiast lektura pełnego pasji i zaangażowania postu może być tym punktem zwrotnym  :D Piszmy więc dużo i treściwie a może właśnie dziś nadejdzie ta chwila  :)
                                                                                                      Pozdrawiam i życze powodzenia  :)
    No nie wiem, czy ktoś z Zespołu tworzącego grę umie po polsku:). Nie wiemy też co jest przekazywane z naszych zgłoszeń do Zespołu. Zważywszy ostatnie wydarzenia, bany i kratki jestem pełen czarnych myśli, co do przywrócenia sprzedaży ryb za nawet symboliczne dolary, ano zobaczymy co po uruchomieniu Oktoberfestu się wydarzy...
         Nie znam portugalskiego a czytam forum w Brazylii,jeśli mi z automatu tłumaczy każdą strone a po kiilku kliknięciach tłumaczenie przejmuje program lepszy niż "google tłumacz" to kto jak kto ale informatyk nie ma z tym problemu.Piszmy więc a bo może któryś z zespołu ma polskie korzenie.Zmiany na głębokich wodach są na tyle ważne że warto się potrudzić i umieścić kilka wpisów.
    Zgadzam się z tym językiem, tylko czy chęci do tłumaczenia są to już odrębna sprawa...:)
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    od miesiąca słyszymy, że zespół pracuje nad zmianami na głębokich wodach. A teraz dowiadujemy się, że dopiero się tym zajmie od października. Tzn zastanowi się czy się tym zająć. Śmieszne czy żałosne? :)
  • Tak miały być zmiany po świecie piwa teraz się okazuje że dopiero będą myśleć a teraz jeszcze że zajmą sie tym nie wiadomo kiedy !!! Nie dajmy się zwiesci kazdy moze pisac to samo ile sie mu razy podoba, chyba ze sie bana boi. Ja sie nie boje bo to tylko pokazuje nam jak jestesmy traktowani i ze nasz glos oburzenia i sprzeciwu na nich dziala!!!Chca nas uciszyc, nie dajmy sie i niech nam nie mydla oczu po tym po tamtym  niechsie zastanowia !!!Bo w nas siła jak sie nie poddamy to wygramy!!
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Jak tylko mi się skończy kasa z RYB rozgrywka stanie się nudna i mało atrakcyjna :( 
    Wtedy będzie się trzeba pożegnać z grą bo nie można ciągnąć niczego na siłę...
  • Planują i planują. Zbierają informację od prawie miesiąca i co wymyślili, że po święcie piwa zaczną zastanawiać się co zrobić. Aby przyśpieszyć proces myślenia tam na "Górze " wystarczyło poczytać wpisy Graczy i było tu tyle pomysłów z korzyścią dla obu stron.

    Przywrócić sprzedaż bezpośrednią ryb z obniżonymi cenami ryb- ot polityka !  To tyle trzeba myśleć nad tym ?
  • Kolejny dzień bez zysków ze zmienionych głębokich wód . Wciąż mam jednak nadzieje  :)
  • martom (PL1) powiedział(a):
    Planują i planują. Zbierają informację od prawie miesiąca i co wymyślili, że po święcie piwa zaczną zastanawiać się co zrobić. Aby przyśpieszyć proces myślenia tam na "Górze " wystarczyło poczytać wpisy Graczy i było tu tyle pomysłów z korzyścią dla obu stron.

    Przywrócić sprzedaż bezpośrednią ryb z obniżonymi cenami ryb- ot polityka !  To tyle trzeba myśleć nad tym ?
    Lepiej ująć się tego nie da. Nad czym tu tak rozmyślać. 
  • krzyś68 (PL1)krzyś68 (PL1) Posty: 84
    edytowano 15.09.2017
    Na cha to planować,myśleć,wydziwiać...? Pewnie to co wymyślą ..... urywać nie będzie,zrobią coś na tzw. zapchaj ....,byśmy już nie mieli się do czego do....ć,czyli ceny mocno w dól i wtedy umożliwią sprzedaż,albo utworzą z tego wydarzenie typu : SZYBKO MNIE ZŁAP,SZYBCIEJ SPRZEDAJ,albo z łaski raz w miesiącu udostępnią możliwość sprzedaży bezpośredniej.... 
    A wystarczyło np. dwa tygodnie przed zakończeniem wolnego rynku,napisać ,lub dać ogłoszenie typu... Sorry,w związku z blablabla,od dnia srutututu,nie będzie możliwości sprzedaży rybek i zanęt. W związku z tym macie dwa tygodnie by się wzbogacić,przez połów,sprzedaż rybek,oraz produkcję i sprzedaż zanęt.Po tym okresie zostaje tylko Targ Rybny...Trudne? Chyba nie,myślę że wtedy by nie było takiego szumu jaki jest teraz,ale nie. Trzeba pokazać kto panem,kto parobkiem,zamykamy łowiska,sprzedaż ,a jak będziesz warczał na forum to wypad.... Dostosowali się do naszych czasów i sytuacji politycznej w Polsce....

    edit: Proszę o więcej kultury na forum. Nikt nikomu nie broni wyrażać niepochlebnych opinii, ale istnieją do tego lepsze określenia niż te totalnie rynsztokowe użyte w Twoim poście. Pierwsze ostrzeżenie.

    Havao.


    Post edited by Havao on
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    nic dodać nic ująć :)
  • edytowano 15.09.2017
    Dzisiaj otrzymałam ankiete do wypełnienia. Chyba już 3 raz. Wiec ......  Krzysiu, to mało powiedziane. Po co te ankiety skoro i tak robią co chcą. Oczywiście wypełniłam ją jako ambitny gracz. Wiadomo, pytanie dotyczące, czy zaproponowałabym komuś tą gre...rozśmieszyło mnie. Jak można robić z kogoś niedouczonego, który nie widzi co zrobili ze stocznią. Czyżby wyliczyli, że dochody ze sprzedaży ryb spowodowałyby po 40 latach znudzenie grą ? Przecież koszty na farmach są okrutne. No nic jesteśmy rolnikami...wiec sądzą, że kopiemy łopatą ziemie  :))


    (edit)Proszę o zwracania uwagi w doborze słownictwa.Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • macius1970 (PL1) powiedział(a):
                                                                   Witam serdecznie  :D
       Niestety hotfix nie wprowadził zmian w gospodarce rybnej  :'( a dodatkowo pracownicy ggs zmienili regulamin forum co zmusiło mnie do głębokiej refleksji i zweryfikowania mych poczynań. Zapewnienia o ciągłej pracy zespołu w kierunku reform na "miejscu połowów" oraz możliwości  powrotu sprzedaży bezpośredniej ryb dały mi nadzieje i dlatego przerywam mój protest polegający na nie kupowaniu złota! Mało tego,postanowiłem wyciągnąć ręke na pojednanie i uregulować z mojej strony procedure zakupu kruszcu.Transakcje tą zawsze przeprowadzałem i będe przeprowadzał przez sms-a a ilość uzależniam od podanych niżej reguł.
       Po głębokiej analizie (popołudnie,wieczór i pół nocy z kalkulatorem )zarówno cen wysyłania jednostek jak i ofert proponowanych na targu rybnym,biorąc również pod uwage częste promocje,ceny w wydarzeniach takich jak "pomocnik lub psotnik" czy "nowości z giełdy" ale znając też możliwe przychody z łowisk (ostatnie znane mi ceny poszczególnych owoców morza ),postanowiłem całą strategie odnośnie waluty premium oprzeć o tą lokacje.W związku z tym obiecuje każdy milion czystego zysku z łowisk nagrodzić zakupem jednej sztuki złota co przy potencjale i zapowiadanych reformach na "miejscu połowów" będzie na pewno łatwo i szybko osiągalne.Najniższą ilością jaką mam w ofercie jest 7200 sztuk złota więc już po czystym zysku w postaci 7200000000 $ przyjdzie czas na zakupy.Mam ogromną nadzieje że kolejne zmiany przyśpieszą moje wywiązanie się z obietnicy bo złoto się przyda.Na razie muszę oszczędzać więc ograniczam wydawanie ale lepsze zapewne tuż tuż.Życzę zespołowi miłej,owocnej i pełnej genialnych pomysłów pracy  :)o:):)

             Mimo starań z mojej strony zmiany na głębokich wodach nie przynoszą zysku  :(:(:(
      Jak mam się wywiązać z danego słowa o nabyciu waluty premium !!! Jak tak dalej pójdzie to pierwszy złooty pakiet kupie za ładnych pare lat a następnej transakcji najnormalniej w świecie nie dożyje  :(:'(:(:'(:(>:)
  • krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Na cha to planować,myśleć,wydziwiać...? Pewnie to co wymyślą ..... urywać nie będzie,zrobią coś na tzw. zapchaj ....,byśmy już nie mieli się do czego do....ć,czyli ceny mocno w dól i wtedy umożliwią sprzedaż,albo utworzą z tego wydarzenie typu : SZYBKO MNIE ZŁAP,SZYBCIEJ SPRZEDAJ,albo z łaski raz w miesiącu udostępnią możliwość sprzedaży bezpośredniej.... 
    A wystarczyło np. dwa tygodnie przed zakończeniem wolnego rynku,napisać ,lub dać ogłoszenie typu... Sorry,w związku z blablabla,od dnia srutututu,nie będzie możliwości sprzedaży rybek i zanęt. W związku z tym macie dwa tygodnie by się wzbogacić,przez połów,sprzedaż rybek,oraz produkcję i sprzedaż zanęt.Po tym okresie zostaje tylko Targ Rybny...Trudne? Chyba nie,myślę że wtedy by nie było takiego szumu jaki jest teraz,ale nie. Trzeba pokazać kto panem,kto parobkiem,zamykamy łowiska,sprzedaż ,a jak będziesz warczał na forum to wypad.... Dostosowali się do naszych czasów i sytuacji politycznej w Polsce....

    edit: Proszę o więcej kultury na forum. Nikt nikomu nie broni wyrażać niepochlebnych opinii, ale istnieją do tego lepsze określenia niż te totalnie rynsztokowe użyte w Twoim poście. Pierwsze ostrzeżenie.

    Havao.


    Wszyscy,którzy tu piszą,mogą mi napisać,GDZIE WIDZICIE RYNSZTOKOWY JĘZYK? Dodam że sam wykropkowałem tam gdzie są kropki,nie cenzura tego forum.....Szukają by jak najwięcej ludzi tu zbanować,myśląc, IM MNIEJ PISZĄCYCH,TYM MNIEJ SIĘ BURZĄCYCH.....
  • krzyś68 (PL1)  czytałem Twój wpis przed edycją i powiem tak;rozumiem wzburzenie i chęć dobitnego wyrażenia swego niezadowolenia ale używając nie których słów dajesz wyraźny pretekst do bana.Krytykuj ile uznasz za stosowne ale nie daj się,prosze,zbanować za coś takiego.Zmiany na miejscach połowów zasługują na słowa krytyki a jest nas coraz mniej niestety  :( Trzymaj się więc i powodzenia życze  :D
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Faktycznie, po ostatnich wydarzeniach zostało nas mniej, ale to nie znaczy, że zapomnieliśmy :)

    Brak sprzedaży każdemu chyba dał się mocno we znaki. A tym bardziej nam jej będzie brakowało, że z Oktoberfestem łączy się inwestycja w farmę tymczasową. Bez dużego przypływu dolarów ciężko będzie niektórym (czyli konkretnie mi) zainwestować w event. Ostatnią farmę (zimową) sfinansowały mi połowy. Mogłam się na niej bawić bez większych konsekwencji i zaburzeń w funkcjonowaniu farm głównych. Niestety czasy "dobrobytu" się skończyły, więc skończyło się i zabawa na farmach tymczasowych :(

    A przy okazji, po ataku śledziowym, dopadła mnie inwazja homarów. O ile podczas silosa łowiska były w miarę różnorodne, o tyle teraz - jak na złość - same homary. A w kontraktach wciąż tylko małże i ostrygi..
  • macius1970 (PL1) powiedział(a):
    krzyś68 (PL1)  czytałem Twój wpis przed edycją i powiem tak;rozumiem wzburzenie i chęć dobitnego wyrażenia swego niezadowolenia ale używając nie których słów dajesz wyraźny pretekst do bana.Krytykuj ile uznasz za stosowne ale nie daj się,prosze,zbanować za coś takiego.Zmiany na miejscach połowów zasługują na słowa krytyki a jest nas coraz mniej niestety  :( Trzymaj się więc i powodzenia życze  :D
    Oki Macius1970,postaram się na drugi raz ogarnąć moje wzburzenie,ale człowieka już szlag trafia,gdy słyszy te dyrdymały powtarzane co jakiś czas,a efektu nie widać,ani nawet skruchy z ich strony... Dodam tylko że mój post nie był edytowany,taki był w oryginale,jak jest teraz,sam kropki wstawiałem,ale wyrazów zaczynających się na DO..... i kończących na  Ć ,jest wiele,więc nie bardzo jest powód do bana,pozdrawiam i mam nadzieję że wytrwamy w tym proteście i będziemy tak długo cisnąć,aż w końcu uznają nasze racje,pozdrawiam i miłego życzę.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Może nie krzyczymy, ale czekamy cierpliwie, na bezpośrednią sprzedaż ryb w cenach pozwalajacych na ZYSK.
  • iska1586 (PL1)iska1586 (PL1) Posty: 614
    edytowano 16.09.2017
     Milczę i cierpliwie czekam aż zakończy się Oktoberfest  :) i zespół zajmie się sprawą rybek :)
  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    Od siebie dodam, że ja bynajmniej nie zapomniałem o co tutaj walczymy i czego się domagamy, a to że się nie wypowiadam wynika jedynie z tego, że zmiany zostały nam już zapowiedziane, tak jak pisali moderatorzy - dali znać dokładnie GGS o powodach naszego niezadowolenia i czego się domagamy, tak więc uważam za rozsądne po prostu poczekać z dalszym ciągiem tej dyskusji do czasu ogłoszenia tych zmian.

    I chciałbym wierzyć, że mój ostatni post w tym wątku będzie brzmiał: "No i nie można było tak od razu???", ale liczę się też z wariantem, że GGS znowu zrobi nas w jajo i znów będzie trzeba dobitnie powiedzieć, co się o tym myśli. Nikt mnie nie zmusi do kupowania złota, czy niestrajkowania, bo te wymogi są dla mnie po prostu zabawne, ale podejrzewam, że akurat wtedy i tak nie będą mnie już obchodziły żadne forumowe kary :)

    Tymczasem jednak jak zawsze proponuję przekazywać swoje niezadowolenie w kulturalny sposób, bo tak się też da. Wykropkowywanie wulgaryzmów naprawdę nie załatwia sprawy, średnio inteligentny czytelnik rozumie, co to za słowa ;) Jasne, że czasem się trzeba gryźć w język (lub w palce), bo pewne słowa same się cisną, ale tak jak napisał macius1970 - większą chwałą jest dać się zbanować walcząc w pierwszej linii frontu za słuszną sprawę niż za nieumiejętność ugryzienia się w język :)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A ja uważam że tej całej "rybnej zadymy" mogłoby nie być...gdyby zespół zaproponował inne korzystne dla nas rozwiązania lub od początku wprowadził jasne zasady sprzedaży rybek. I cokolwiek ktokolwiek tu napisze...nasuwają się pytania tylko dwa...dlaczego zespół tak nagłe przerwał sprzedaż rybek ? i dlaczego tak niechętnie chce do tego wrócić ?

    A przy okazji to w drugiej grze GGS...festiwal się rozpoczął w terminie...znów moja ciekawość bierze górę, dlaczego gra BF stała się tym gorszym dzieckiem ???

    A Merrin...godne podziwu Twoje opanowanie naprawdę...ale nie wiem czemu dalej obstajesz że to co jest teraz, to tylko przez rybki...nie, nie przez rybki...to co się dzieje, to kulminacja, apogeum emocji...na wszystko czego złego doświadczyliśmy od twórców.

  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    A Merrin...godne podziwu Twoje opanowanie naprawdę...ale nie wiem czemu dalej obstajesz że to co jest teraz, to tylko przez rybki...nie, nie przez rybki...to co się dzieje, to kulminacja, apogeum emocji...na wszystko czego złego doświadczyliśmy od twórców.

    I tak, i nie. Uważam tak, bo - jak już kiedyś pisałem - afera na tak dużą skalę jak ta ze zrujnowaniem przez GGS połowów stała się kroplą, która przelała kielich zbierającej się od dawna goryczy, afera na mniejszą skalę nie przyniosłaby takiego efektu. Dlatego uważam, że to co się tutaj dzieje zawdzięczamy bezpośrednio właśnie rybkom. Co oczywiście nie oznacza, że gdyby rybki były pierwszym tego typu błędem GGS w historii, to również wyszedłby z tego aż taki problem. Oczywistym jest, że do nagromadzenia tak dużej ilości negatywnych emocji doprowadził cały szereg złych decyzji i niesprawiedliwego traktowania graczy w licznych przypadkach w przeszłości, więc z pewnością i na tej płaszczyźnie się zgadzamy :)
    Natomiast tu i teraz protestujemy w sprawie ryb, więc nie uważam za zasadne ani sensowne wywlekanie GGS-owi brudów z przeszłości, to generalnie rzadko jest dobry argument we wszelkich konfliktach ;) 
  • judka87 (PL1)judka87 (PL1) PL1 Posty: 25
    Ja tez nie zapomnialam, czekam cierpliwie, zmiany podobno maja nadejsc...a jakie to sie przekonamy.
    Zlota nie kupuje i nie kupie do momentu az gra stanie sie dla mnie satysfakcjonujaca tak jak to mialo miejsce jakis czas temu. I do tego nikt mnie nie zmusi.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    laleczka Barbi (PL1) powiedział(a):
    Dzisiaj otrzymałam ankiete do wypełnienia. Chyba już 3 raz. Wiec ......  Krzysiu, to mało powiedziane. Po co te ankiety skoro i tak robią co chcą. Oczywiście wypełniłam ją jako ambitny gracz. Wiadomo, pytanie dotyczące, czy zaproponowałabym komuś tą gre...rozśmieszyło mnie. Jak można robić z kogoś niedouczonego, który nie widzi co zrobili ze stocznią. Czyżby wyliczyli, że dochody ze sprzedaży ryb spowodowałyby po 40 latach znudzenie grą ? Przecież koszty na farmach są okrutne. No nic jesteśmy rolnikami...wiec sądzą, że kopiemy łopatą ziemie  :))


    (edit)Proszę o zwracania uwagi w doborze słownictwa.Yalenka
    Jakiś nie kumaty jestem? Yalenka o co chodzi w tej wypowiedzi, ze trzeba edytować? no chyba , że już tego nie widzę, co było, to sorki.

  • Trzeba było nas uprzedzić zanim zainwestowaliśmy w stocznię i  kutry.
    W tym momencie jesteśmy stratni bo to są zupełnie niepotrzebne inwestycje.
    osobiście uważam że zostałam oszukana. Odechciało mi się tej gry.

    Cytuję swoją wypowiedź z 25 sierpnia gdyż czekam na zmiany w połowach na głębokich morzach. Nie loguję się na farmę tylko zaglądam na forum. Jeszcze czekam , choć nie ukrywam że coraz bardziej się odzwyczajam od codziennego logowania na farmę.
    Być może jeszcze wrócę do aktywnej gry ale to zależy od Zespołu BF i oczywiście od zmian w połowach na głębokim morzu, które jak rozumiem będą wprowadzone po evencie Oktoberfest.
    Uważam że moi przedmówcy napisali na ten temat już wszystko i nie chcę się powtarzać.
    Czekam więc, czekam, czekam, jeszcze czekam choć.. od tego czekania czuję jak powoli zamieniam się w elfa :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    kokoszka13 (PL1) powiedział(a):

    Trzeba było nas uprzedzić zanim zainwestowaliśmy w stocznię i  kutry.
    W tym momencie jesteśmy stratni bo to są zupełnie niepotrzebne inwestycje.
    osobiście uważam że zostałam oszukana. Odechciało mi się tej gry.

    Cytuję swoją wypowiedź z 25 sierpnia gdyż czekam na zmiany w połowach na głębokich morzach. Nie loguję się na farmę tylko zaglądam na forum. Jeszcze czekam , choć nie ukrywam że coraz bardziej się odzwyczajam od codziennego logowania na farmę.
    Być może jeszcze wrócę do aktywnej gry ale to zależy od Zespołu BF i oczywiście od zmian w połowach na głębokim morzu, które jak rozumiem będą wprowadzone po evencie Oktoberfest.
    Uważam że moi przedmówcy napisali na ten temat już wszystko i nie chcę się powtarzać.
    Czekam więc, czekam, czekam, jeszcze czekam choć.. od tego czekania czuję jak powoli zamieniam się w elfa :)
    Ja też kiedyś pisałęm, zę przypomina to ustawę o drzewach, kto wiedział to zdążył wyciać ,a  potem zmienili, tu też, kto miał za co, i wiedział jak będzie , to się wzbogacił, a reszta ma figę :)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 17.09.2017
    krzyś68 (PL1) powiedział(a):
    Na cha to planować,myśleć,wydziwiać...? Pewnie to co wymyślą ..... urywać nie będzie,zrobią coś na tzw. zapchaj ....,byśmy już nie mieli się do czego do....ć,czyli ceny mocno w dól i wtedy umożliwią sprzedaż,albo utworzą z tego wydarzenie typu : SZYBKO MNIE ZŁAP,SZYBCIEJ SPRZEDAJ,albo z łaski raz w miesiącu udostępnią możliwość sprzedaży bezpośredniej.... 
    A wystarczyło np. dwa tygodnie przed zakończeniem wolnego rynku,napisać ,lub dać ogłoszenie typu... Sorry,w związku z blablabla,od dnia srutututu,nie będzie możliwości sprzedaży rybek i zanęt. W związku z tym macie dwa tygodnie by się wzbogacić,przez połów,sprzedaż rybek,oraz produkcję i sprzedaż zanęt.Po tym okresie zostaje tylko Targ Rybny...Trudne? Chyba nie,myślę że wtedy by nie było takiego szumu jaki jest teraz,ale nie. Trzeba pokazać kto panem,kto parobkiem,zamykamy łowiska,sprzedaż ,a jak będziesz warczał na forum to wypad.... Dostosowali się do naszych czasów i sytuacji politycznej w Polsce....

    edit: Proszę o więcej kultury na forum. Nikt nikomu nie broni wyrażać niepochlebnych opinii, ale istnieją do tego lepsze określenia niż te totalnie rynsztokowe użyte w Twoim poście. Pierwsze ostrzeżenie.

    Havao.


    Nie wieże, to naprawdę napisał nasz kulturalny Moderator ?,który wymaga kultury od graczy? , aż sobie to skopiuje .
    Oktoberfest jest przełożony to jak się pewnie wszyscy domyślają ,zmiany w połowach również zostaną przesunięte.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    z OO:

    "A teraz Zespół intensywnie pracuje, aby rozpocząć  Oktoberfest i już wkrótce Halloween!"


    A gdzie w tym planie NASZE RYBKI ???...odpłynęły ??? :p czy pójdą w zapomnienie jak kilka miesięcy temu wykolejony pociąg.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    z OO:

    "A teraz Zespół intensywnie pracuje, aby rozpocząć  Oktoberfest i już wkrótce Halloween!"


    A gdzie w tym planie NASZE RYBKI ???...odpłynęły ??? :p czy pójdą w zapomnienie jak kilka miesięcy temu wykolejony pociąg.

    No cóż wygląda na to że olano graczy zupełnie, Po Oktoberfset miały być propozycje odnośnie ryb, a tu ... halloween.  potem będzie Mikołaj, Święta, Remanent, Przyjęcie towaru,, Trzech króli,  ferie, Walentynki itd itp.
    Liczą na to że zapomnimy, No ja na pewno nie
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    z OO:

    "A teraz Zespół intensywnie pracuje, aby rozpocząć  Oktoberfest i już wkrótce Halloween!"


    A gdzie w tym planie NASZE RYBKI ???...odpłynęły ??? :p czy pójdą w zapomnienie jak kilka miesięcy temu wykolejony pociąg.

    No cóż wygląda na to że olano graczy zupełnie, Po Oktoberfset miały być propozycje odnośnie ryb, a tu ... halloween.  potem będzie Mikołaj, Święta, Remanent, Przyjęcie towaru,, Trzech króli,  ferie, Walentynki itd itp.
    Liczą na to że zapomnimy, No ja na pewno nie
    To stara taktyka, więc chyba powinniśmy się przyzwyczaić, że "myślimy" jest synonimem odłożenia tematu na wieczne nigdy. Przypominam: o roślinach brzegowych Zespół też wciąż "myśli i analizuje sprawę". Tryb planowania wciąż jest "naprawiany" (chociaż nie, tak został "naprawiony", że aż ogłoszono, że nie wróci ;) ). W sprawie łowisk wciąż "zbierane są informacje", by 'mondre głowy' mogły znów wymyślić satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie. Tylko jakoś efektów tych przemyśleń nie widać. Za to jesteśmy atakowani kolejnymi złotymi bajerami i eventami, które - jakże by inaczej - znów pomimo testowania, zawierają albo błędy, albo ich mechanika jest nie na kieszeń przeciętnego gracza.. Oktoberfest miał się zacząć w weekend. Oczywiście się nie zaczął, no bo po co dotrzymywać słowa - gracze byliby bardzo zdziwieni, gdyby choć raz coś działało porządnie od początku do końca i było zgodne z opisem w OO. Ja wciąż pamiętam łódź ze stoma poziomami.. Nie wprowadzono jej, bo połowy - zdaniem naszych myślicieli - były już i tak zbyt atrakcyjne. A teraz? Nie ma ani wyjątkowej łodzi, ani atrakcyjnych łowisk, ani nadziei, że któregoś dnia Zespół wyjdzie naprzeciw graczom i zajmie się sprawami dla nich ważnymi. 

    Zarabianie dolarów to w tej grze kluczowe zadanie. Bez dolarów nie jesteśmy w stanie ani rozwijać farm, ani rozwijać sojuszu czy wioski sojuszu, ani brać udziału w dodatkowych wydarzeniach i eventach. Bezpośrednia sprzedaż ryb równoważyła wygórowane ceny za pola i budynki, jak i zbyt wysokie koszty wszelkich dodatkowych zabaw nam oferowanych. Bez ciągłego rozwoju farma staje się mało atrakcyjna i nudna, i męcząca.. Czekanie też jest mało atrakcyjne i nudne, i męczące.. Więc chyba warto by się zastanowić nad priorytetami.
  • @Yalenka Nie wiem czy to również było zgłaszane przez graczy, ale ja np. mam problem z samym wyglądem kontraktów. 98% kontraktów chce oprócz innych produktów małże, te 2% których ich nie chce, wymaga ostryg, które pojawiają się w prawie wszystkich innych kontraktach. Powoduje to, że mam tony ryb, ale nie mogę realizować kontraktów, ponieważ nie mam wystarczająco małży i ostryg. Ich wyłowić nie da się dużo, bo są jedynie w najbliższych lokalizacjach w małych ilościach, a każdy kontrakt wymaga po 200 obu produktów. to tak jakby w KAŻDYM kontrakcie na farmie żądało np. po 800 owoców cytrusowych, a z tym mógłbym coś zrobić, bo mógłbym wybudować wiecej sadów, a łowić wiecej nie mogę bo nie mam tych łowisk. Ostrygi i małże nie powinny pojawiać się w KAŻDYM kontrakcie. Podkreślę jeszcze raz, nie miałem ANI JEDNEGO kontraktu bez małż i ostryg, a tak nie powinno być. Czy moglabyś zgłosić tę uwagę do Zespołu?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik