Strona główna Polish Studia grafiki

Sygnaturki "U Mony"

15969

Komentarz

  • Śliczności Monuś :) A te sukieneczki dla Klary to wgl the best :) 

    Maciuś a te smoki co Ci ich tyle wysłałam to się nie podobają że nie chcesz ich wykorzystać  ?  :'(:'(:'(
  •                 Jasny gwint !!! Jakoś mi uciekła wiadomość od Ciebie,bardzo Cię przepraszam  :'(:'(:'(  
       Jak widać wątek kochanej przez nas arcymistrzyni Mony nie tylko cieszy oko ale i łączy ludzi  :D<3:D
  • No już Maciuś wybieraj coś z obrazków ode mnie :) oczywiście jeżeli podobają się :) Mona na pewno uszyje coś pięknego :) 
  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Przynoszę kolejne sygnaturki, dla Klary i dla Czarka. :)







    Czarek, ten kotek jest bardzo śmieszny, widzę, że nosisz go dość długo, być może wpadł Ci w oko, więc poprzerabiałam go i dodatkowo zrobiłam podobną, ale z innym kotkiem. :)






    Monia świetne <3 A mogłabym jeszcze ładnie poprosić o avatarki do sygnaturki? Najlepiej z tym minionkiem co mam na sygnie ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994

    Monia świetne <3 A mogłabym jeszcze ładnie poprosić o avatarki do sygnaturki? Najlepiej z tym minionkiem co mam na sygnie ;)
    Proszę:)



    macius1970 (PL1) powiedział(a):
                                                                   Witam i pozdrawiam  :D<3:D
         Jak zwykle same cudeńka  :D Ja również bardzo bym prosił o coś nowego ale ewentualne dzieło sztuki  stworzone przez Ciebie ubiore dopiero po proteście co mam nadzieje nastąpi już wkrótce.

    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    No już Maciuś wybieraj coś z obrazków ode mnie :) oczywiście jeżeli podobają się :) Mona na pewno uszyje coś pięknego :) 

    No ja czekam na obrazki. :) Chyba, ze mam sama czegoś poszukać? Maciuś, decyduj ;)

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Witam:)
    Dla Patrycji przynoszę graficzkę :)


  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Witam:)
    Dla Patrycji przynoszę graficzkę :)


    ooooo jest świetna :) hihihiii :) dziękuję Monuś <3:* 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    ooooo jest świetna :) hihihiii :) dziękuję Monuś <3:* 
    Proszę Kiciu:)

    Poprawioną sygnaturkę dla Asi przynoszę:)


  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Dziękuję za takie piękne dzieła, zawsze je wykorzystuję :)


  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witaj Mona!

    Ostatnio nasi graficy mają ręce pełne roboty, zbliża się jesień i przydałoby się ubrać w coś cieplejszego gościa z mojej sygnatury :)
    Wiem, że robisz świetne sygnatury, dlatego postanowiłem poprosić Cię o pomoc.

    Jeśli znalazłabyś dla mnie chwilę i ubrała Bena w coś bardziej jesiennego - będę bardzo wdzięczny!
    W celu dogrania szczegółów - napiszę wiadomość prywatną. 


    Pozdrawiam,
    Havao
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Havao powiedział(a):
    Witaj Mona!

    Ostatnio nasi graficy mają ręce pełne roboty, zbliża się jesień i przydałoby się ubrać w coś cieplejszego gościa z mojej sygnatury :)
    Wiem, że robisz świetne sygnatury, dlatego postanowiłem poprosić Cię o pomoc.

    Jeśli znalazłabyś dla mnie chwilę i ubrała Bena w coś bardziej jesiennego - będę bardzo wdzięczny!
    W celu dogrania szczegółów - napiszę wiadomość prywatną. 


    Pozdrawiam,
    Havao
    Dobry wieczór Mona

    To ja poproszę również coś nowego dla mnie, w tematyce zbliżającego się wydarzenia Oktoberfest ;)
  • Witaj Mona  :)
    Uwielbiam do ciebie zaglądać choćby po to by nacieszyć oczka widokiem twoich pięknych prac.
    Tym razem jednak przychodzę złożyć zamówienie dla mojego sojuszu STAJNIA   :)
    Mogli byśmy prosić cię o sygnaturkę z nazwą sojuszu  :):)

    mam nadzieję że uda się coś z tym zrobić.
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 15.09.2017
    Witam:)
    Na razie przynoszę sygnaturki dla Yalenki i dla Iski.
    Havao nad Twoją muszę pomyśleć jeszcze, ale po południu powinna być gotowa. ;)




    Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on
  • Witaj  :)
    Mona sygnaturka jest fantastyczna dziękuję w imieniu całej Stajni  :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 15.09.2017
    iska1586 (PL1) powiedział(a):
    Witaj  :)
    Mona sygnaturka jest fantastyczna dziękuję w imieniu całej Stajni  :)
    Proszę bardzo :)  Cieszy mnie to, że się Wam spodobała.  :)


    Dla Havao przyniosłam jeszcze, proszę:)


    Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 15.09.2017
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    iska1586 (PL1) powiedział(a):
    Witaj  :)
    Mona sygnaturka jest fantastyczna dziękuję w imieniu całej Stajni  :)
    Proszę bardzo :)  Cieszy mnie to, że się Wam spodobała.  :)


    Dla Havao przyniosłam jeszcze, proszę:)


    Wow!
    Bardzo Ci dziękuję! Sygnatura jest świetna! 

    Lada moment ją ubieram! :)

    PS. Mógłbym prosić też avatar? 

    Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję :)
    Havao
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Witam:)
    Na razie przynoszę sygnaturki dla Yalenki i dla Iski.
    Havao nad Twoją muszę pomyśleć jeszcze, ale po południu powinna być gotowa. ;)




    Dobry wieczór Mona

    Dziękuję bardzo za śliczną sygnaturkę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Havao powiedział(a):
    Wow!
    Bardzo Ci dziękuję! Sygnatura jest świetna! 

    Lada moment ją ubieram! :)

    PS. Mógłbym prosić też avatar? 

    Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję :)
    Havao
    Super, że sprostałam wymaganiom. ;)
     Proszę avatarek:



    Yalenka powiedział(a):
    Dobry wieczór Mona

    Dziękuję bardzo za śliczną sygnaturkę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Proszę bardzo, no i niech się dobrze nosi. ;)
  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    Monuś :) Zrobisz coś z tym ? 

    Witch - Modern Fantasy
    18920974_1933146000262838_4928238500803937814_ojpg 7201056
    Noble Tattered Angel
    Do tych wyżej Napis Patrycja albo Pati :) zobacz jak będzie bardziej pasować  (Patrycja mam na imię :) Miło mi :D ) proooszę :) 
    A i to :) 
    I am safe and can see youbut you cant see meby apofiss aka Rihard Donskies Art Prints All Animals Black  White Humor Illustration Movies  TV Photography Typography more categories 50 and 50 Design Milk Flavorpill StumbleUpon Threadless Us And Them more collections Framed Art Prints Stretched Canvases Stationery Cards iPhone Cases iPhone  iPod Skins Laptop  iPad Skins Hoodies T-shirts Gift Cards Art Prints Siamese Cat Siamese Cat Art Print click
    Do tych kociaków normalnie SłodkaMałaKicia :) 


    Znów przyniosłam Ci mnóstwo pracy :) ale nie musisz się  spieszyć :) Mam nadzieję że mnie nie wygonisz :) hihihii
    Ale jesteś moją mistrzynią w tym co robisz <3

    edit: Witam,
    Pierwszy obrazek - mimo, że jest piękny, jest też zbyt wyzywający jeśli chodzi o tematykę naszego forum.
    Pozwolę sobie go usunąć z treści postu i wysłać w wiadomości prywatnej do Gracza, żeby nie zaginął jeśli się spodobał. Jednak będę wdzięczny za nieupublicznianie go na forum w postaci sygnatury.
    ~Havao
    Kiciu... coś Ty tam znalazła ??? Ty niegrzeczna ....:D;) o:)  >:) 
    Mona jak zwykle potrafi nas uszczęśliwić :)
     Pozdrawiam cieplutko :* <3 
  • bzzzyk (PL1) powiedział(a):
    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    Monuś :) Zrobisz coś z tym ? 

    Witch - Modern Fantasy
    18920974_1933146000262838_4928238500803937814_ojpg 7201056
    Noble Tattered Angel
    Do tych wyżej Napis Patrycja albo Pati :) zobacz jak będzie bardziej pasować  (Patrycja mam na imię :) Miło mi :D ) proooszę :) 
    A i to :) 
    I am safe and can see youbut you cant see meby apofiss aka Rihard Donskies Art Prints All Animals Black  White Humor Illustration Movies  TV Photography Typography more categories 50 and 50 Design Milk Flavorpill StumbleUpon Threadless Us And Them more collections Framed Art Prints Stretched Canvases Stationery Cards iPhone Cases iPhone  iPod Skins Laptop  iPad Skins Hoodies T-shirts Gift Cards Art Prints Siamese Cat Siamese Cat Art Print click
    Do tych kociaków normalnie SłodkaMałaKicia :) 


    Znów przyniosłam Ci mnóstwo pracy :) ale nie musisz się  spieszyć :) Mam nadzieję że mnie nie wygonisz :) hihihii
    Ale jesteś moją mistrzynią w tym co robisz <3

    edit: Witam,
    Pierwszy obrazek - mimo, że jest piękny, jest też zbyt wyzywający jeśli chodzi o tematykę naszego forum.
    Pozwolę sobie go usunąć z treści postu i wysłać w wiadomości prywatnej do Gracza, żeby nie zaginął jeśli się spodobał. Jednak będę wdzięczny za nieupublicznianie go na forum w postaci sygnatury.
    ~Havao
    Kiciu... coś Ty tam znalazła ??? Ty niegrzeczna ....:D;) o:)  >:) 
    Mona jak zwykle potrafi nas uszczęśliwić :)
     Pozdrawiam cieplutko :* <3 
    hahaha Bzzzyniu mój obrazek nie spodobał się dla Havao :) ale był bardzo hmmm uroczy :D haahahaa

    I tak racja ;) Nasza Mona potrafi porozpieszczać :) szczególnie jak przywlekę dla niej moje koty i nie tylko :* 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    bzzzyk (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Kiciu... coś Ty tam znalazła ??? Ty niegrzeczna ....:D;) o:)  >:) 
    Mona jak zwykle potrafi nas uszczęśliwić :)
     Pozdrawiam cieplutko :* <3 
    Hej Bzzzyku super, że wpadłaś. :) Coś Cię mało ostatnio na forum, a szkoda, wpadaj tutaj i nie tylko tutaj częściej. :)
    Pozdrowionka ;)

    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    (...)

    I tak racja ;) Nasza Mona potrafi porozpieszczać :) szczególnie jak przywlekę dla niej moje koty i nie tylko :* 
    ...bo ja wiem czy potrafię porozpieszczać?  :p ...w każdym razie, bardzo mi miło, że tak myślisz :)
    No przynoś, przynoś kotki i nie tylko, ale widzę, że i Twoja twórczość się rozwija, więc pewnie mniej będziesz mnie już odwiedzać, ale nie szkodzi, ćwicz Pati, rób swoje małe dzieła. :) 
    Pamiętam o Twoich kotkach jeszcze z zamówienia, ale ostatnio mam mniej czasu, a Ty widzę masz w czym grasować po forum, więc resztę na pewno zrobię w wolnych momentach. ;)
  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    bzzzyk (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Kiciu... coś Ty tam znalazła ??? Ty niegrzeczna ....:D;) o:)  >:) 
    Mona jak zwykle potrafi nas uszczęśliwić :)
     Pozdrawiam cieplutko :* <3 
    Hej Bzzzyku super, że wpadłaś. :) Coś Cię mało ostatnio na forum, a szkoda, wpadaj tutaj i nie tylko tutaj częściej. :)
    Pozdrowionka ;)

    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    (...)

    I tak racja ;) Nasza Mona potrafi porozpieszczać :) szczególnie jak przywlekę dla niej moje koty i nie tylko :* 
    ...bo ja wiem czy potrafię porozpieszczać?  :p ...w każdym razie, bardzo mi miło, że tak myślisz :)
    No przynoś, przynoś kotki i nie tylko, ale widzę, że i Twoja twórczość się rozwija, więc pewnie mniej będziesz mnie już odwiedzać, ale nie szkodzi, ćwicz Pati, rób swoje małe dzieła. :) 
    Pamiętam o Twoich kotkach jeszcze z zamówienia, ale ostatnio mam mniej czasu, a Ty widzę masz w czym grasować po forum, więc resztę na pewno zrobię w wolnych momentach. ;)
    Kochana spokojnie i się nie spiesz :)
    Do Ciiebie zawsze będę zaglądać :) moje małe dzieła nie porównują się nawet z Twoimi pięknymi kreacjami więc i tak będę Ci te koty i nie tylko przyprowadzać :) hihihiii 

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Yalenko ubrałam Ci Evę w coś cieplejszego, jesiennego. ;)




  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Yalenko ubrałam Ci Evę w coś cieplejszego, jesiennego. ;)




    Witaj Mona,

    Bardzo Ci dziękuję! Sygnatura jest świetna i chętnie się w nią ubiorę ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witaj Mona wiem że jest jeszcze dużo czasu ale pisze predzej żebyś potem miała miej pracy bo napewno duzo graczy bedzie zamawiać  Wiec poprosze Cie o sygnaturki na Halloween, z nazwą gracza Damiankedzia i napisem Halloween reszte zostawiam tobie 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Witaj Mona wiem że jest jeszcze dużo czasu ale pisze predzej żebyś potem miała miej pracy bo napewno duzo graczy bedzie zamawiać  Wiec poprosze Cie o sygnaturki na Halloween, z nazwą gracza Damiankedzia i napisem Halloween reszte zostawiam tobie 
    OK, spoko, zaklepne  :D 

    Yalenka powiedział(a):
    Witaj Mona,

    Bardzo Ci dziękuję! Sygnatura jest świetna i chętnie się w nią ubiorę ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Proszę bardzo Yalenko, cieszę się, że ci się podoba.
    Niech się zatem dobrze nosi. :)
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Hej Mona :) mam pytanie da radę zrobić sygnaturkę z lwem i tylko napis Jacobs ,a na dole zapraszam do sojusz Maki ? 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    jacobs (PL1) powiedział(a):
    Hej Mona :) mam pytanie da radę zrobić sygnaturkę z lwem i tylko napis Jacobs ,a na dole zapraszam do sojusz Maki ? 
    Witaj Jacobs :)
    Oczywiście chętnie zrobię, powinnam jakoś na początku tygodnia przynieść, więc zaglądnij tutaj. ;)
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Ok spoko dziękuję pięknie :)
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    znów ja Mona moge Cie jeszcze poprosić o stgnaturke dla gracza Pablo0417Farmer ?? Żeby była z nazwą gracza i była z wiązana z nazwą sojuszu Pod jabłonką  ( nazwa sojuszu tez niech jest )
Ta dyskusja została zamknięta.