Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

13942

Komentarz

  • Merrin (PL1)Merrin (PL1) PL1 Posty: 51
    No nie, naszym szanownym moderatorom w ostatnich dniach można zarzucić naprawdę dużo, ale nie, że w tym względzie wprowadzili kogokolwiek w błąd. Havao wyraźnie napisał, że daty w kalendarzu mogą ulec zmianie.

    A co do samego rybnego lejka, to ja go zupełnie ignoruję, do czasu naprawy łowienia na Głębokich Morzach ten region dla mnie nie istnieje.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Damian...nie jesteś solidarny  z innymi ;-))
    no i uległy daty zmianie...hahah..po to  by złotem przyspieszać
    i GGs myśli że jesteśmy tak zachłanni że będziemy badziewne rybki złotem przyspieszać?
    są w błędzie
  • Merrin (PL1) powiedział(a): No nie, naszym szanownym moderatorom w ostatnich dniach można zarzucić naprawdę dużo, ale nie, że w tym względzie wprowadzili kogokolwiek w błąd. Havao wyraźnie napisał, że daty w kalendarzu mogą ulec zmianie.

    A co do samego rybnego lejka, to ja go zupełnie ignoruję, do czasu naprawy łowienia na Głębokich Morzach ten region dla mnie nie istnieje.
    Zgadzam się z Tobą. Fakt, że moderatorom można po ostatnich wydarzeniach dużo zarzucić, ale to co podają idzie z "góry". Nawet jakby nie było napisane, że daty w kalendarzu mogą ulec zmianie, to i tak nie byłoby winy moderatora.

    Co do lejka, również ignoruje. I czekam na bezpośrednią sprzedaż ryb!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    znowu przekręt, bo silos rybny miał być 15-ego  a nie dziś....moderator wkleil kalendarz z datami wydarzeń n a forum. teraz kalendarz znikł,
    https://us.v-cdn.net/6025126/uploads/editor/2f/2rplmrnkzim8.png
    i co? jak mamy wierzyć temu wszystkiemu co tu piszą i wklejają  moderatorzy?


    Dobry wieczór
    Odnośnie kalendarza to proszę przeczytać raz jeszcze ze zrozumieniem:

    Pod spodem przygotowaliśmy dla Was spolszczoną wersję kalendarza, który został zrobiony przez jednego z niemieckich moderatorów.

    Korzystając z kalendarza - miejcie proszę na uwadze, że daty nie są potwierdzone przez Zespół i mogą ulec zmianie.

    a tutaj link do całości:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/160696/kalendarz#latest

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    to ja przepraszam bardzo, ale czy mogę wiedzieć kto to jest Zespół?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    to ja przepraszam bardzo, ale czy mogę wiedzieć kto to jest Zespół?
    Dobry wieczór
    Zespól są to osoby, które bezpośrednio tworzą grę.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Yalenka a ja mam pytanie, zabrano mozliwośc sprzedaży ryb 16 sierpnia, na Oktoberfest czekamy miesięc , zespół mówi że po jego zakończeniu będą zmiany (3 pażdziernika) , a po Oktoberfest będzie kolejne wydarzenie np Halloween , i znów zespół powie po tym wydarzeniu i tak będzie odkladać aż o tym zapomnimy ??? Dowiesz się coś o tym ??? Ja uważam że jeżeli coś się wprowadza do gry to powinno sie nad tym myśleś a nie zajmować się następnymi wydarzeniami   
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    aha..Yalenko...no to teraz wiem przynajmniej, skąd te wszystkie niedomówienia, niedociągnięcia, pomyłki, skoro Zespól działa tam...w Niemczech...to i Wy ..moderatorzy nie macie żadnego wpływu na to co ten słynny Zespół tutaj wgra...i w jakim to stanie będzie...to ja Wam (moderatorom) współczuję, ze musicie świecić oczkami za nich...za ich błędy...za ich zmienność nastrojów...i  w imię czego to robicie? przecież podobno jesteście takimi samymi graczami jak my...a my jak wiadomo, to buntownicy bez powodu, tylko czy napewno bez powodu? bo cos mi sie wydaje , że mamy powód
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    aha..Yalenko...no to teraz wiem przynajmniej, skąd te wszystkie niedomówienia, niedociągnięcia, pomyłki, skoro Zespól działa tam...w Niemczech...to i Wy ..moderatorzy nie macie żadnego wpływu na to co ten słynny Zespół tutaj wgra...i w jakim to stanie będzie...to ja Wam (moderatorom) współczuję, ze musicie świecić oczkami za nich...za ich błędy...za ich zmienność nastrojów...i  w imię czego to robicie? przecież podobno jesteście takimi samymi graczami jak my...a my jak wiadomo, to buntownicy bez powodu, tylko czy napewno bez powodu? bo cos mi sie wydaje , że mamy powód
    Dobrze Ci sie wydaje 

    Ja nigdy nie będe modem , ale jak nim bym był to bym nigdy nie dał BANA forumowiczów, prędzej bym zrezygnował  z moda 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 12.09.2017
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    aha..Yalenko...no to teraz wiem przynajmniej, skąd te wszystkie niedomówienia, niedociągnięcia, pomyłki, skoro Zespól działa tam...w Niemczech...to i Wy ..moderatorzy nie macie żadnego wpływu na to co ten słynny Zespół tutaj wgra...i w jakim to stanie będzie...to ja Wam (moderatorom) współczuję, ze musicie świecić oczkami za nich...za ich błędy...za ich zmienność nastrojów...i  w imię czego to robicie? przecież podobno jesteście takimi samymi graczami jak my...a my jak wiadomo, to buntownicy bez powodu, tylko czy napewno bez powodu? bo cos mi sie wydaje , że mamy powód
    Dobrze Ci sie wydaje 

    Ja nigdy nie będe modem , ale jak nim bym był to bym nigdy nie dał BANA forumowiczów, prędzej bym zrezygnował  z moda 

    Pozwól, że o rezygnacji z funkcji zadecyduję sam, lub zrobi to za mnie mój przełożony. 
    Nikt kto został zbanowany nie dostał tego bana bezpodstawnie. Wiele rzeczy tolerowaliśmy, na wiele rzeczy przymykaliśmy oko, jednak niektórzy Gracze wykorzystywali to aż zanadto, dlatego musieliśmy się z nimi pożegnać.

    ~Havao
    Post edited by Yalenka on
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 12.09.2017
    Havao powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    aha..Yalenko...no to teraz wiem przynajmniej, skąd te wszystkie niedomówienia, niedociągnięcia, pomyłki, skoro Zespól działa tam...w Niemczech...to i Wy ..moderatorzy nie macie żadnego wpływu na to co ten słynny Zespół tutaj wgra...i w jakim to stanie będzie...to ja Wam (moderatorom) współczuję, ze musicie świecić oczkami za nich...za ich błędy...za ich zmienność nastrojów...i  w imię czego to robicie? przecież podobno jesteście takimi samymi graczami jak my...a my jak wiadomo, to buntownicy bez powodu, tylko czy napewno bez powodu? bo cos mi sie wydaje , że mamy powód
    Dobrze Ci sie wydaje 

    Ja nigdy nie będe modem , ale jak nim bym był to bym nigdy nie dał BANA forumowiczów, prędzej bym zrezygnował  z moda 

    Pozwól, że o rezygnacji z funkcji zadecyduję sam, lub zrobi to za mnie mój przełożony. 
    Nikt kto został zbanowany nie dostał tego bana bezpodstawnie. Wiele rzeczy tolerowaliśmy, na wiele rzeczy przymykaliśmy oko, jednak niektórzy Gracze wykorzystywali to aż zanadto, dlatego musieliśmy się z nimi pożegnać.

    ~Hava

    Przecież nikt nie napisał, że masz rezygnować. Gracz opisał sytuację, jakby był moderatorem i jakby miał dać komuś bana- lecz to nie tyczyło się Ciebie.... Hava :-)
  •     Zmiany na głębokich wodach są tak fatalne i niszczące zarówno radość z gry jak i balans strat i zysków graczy że nagrody w lejku czy inne eventy nie są w stanie wymazać zniesmaczenia i rozgoryczenia  :(
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Stawiam, ze ryb nam już nie przywrócą, wrednie postąpiono ale... są gracze którzy mają kupę ryb złowionych w magazynach. Wyobraźcie sobie że  przywracają sprzedaż ryb, toż to balans gry by się urwał od nadmiaru dolarów, które wszak w tej grze są cięższe od złota (od złota balans się nie urywa od lat:))

    Podejrzewam że w Oktobertfest będzie można ich użyć:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Kiedy pisałam posta o 17.10...zaznaczyłam że według kalendarza naszego [tego który widnieje w OO] i kalendarza na stronie "crazy big farm" [tam również jest miesięczny kalendarz wydarzeń] w miesiącu wrześniu będzie 3 razy lejek zwykły.

    Teraz - daje linka - w kalendarzu "crazy" jest że 29.09 nie będzie już lejka zwykłego, tylko został wpisany lejek rybny...

    Ten dzisiejszy nie jest nigdzie ujęty.

    http://crazybigfarm.tk/farm/calendar/calendar.htm

  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Kiedy pisałam posta o 17.10...zaznaczyłam że według kalendarza naszego [tego który widnieje w OO] i kalendarza na stronie "crazy big farm" [tam również jest miesięczny kalendarz wydarzeń] w miesiącu wrześniu będzie 3 razy lejek zwykły.

    Teraz - daje linka - w kalendarzu "crazy" jest że 29.09 nie będzie już lejka zwykłego, tylko został wpisany lejek rybny...

    Ten dzisiejszy nie jest nigdzie ujęty.

    http://crazybigfarm.tk/farm/calendar/calendar.htm

    I to jest kolejny dowód na to, że kalendarz OFICJALNY i sprawdzalny w praktyce zamknąłby buzie niezadowolonym, uprzyjemnił graczom rozgrywkę a na głowy modów sypałoby się mniej gromów. Ergo: wszyscy byliby szczęśliwi i mili dla siebie.

    JESTEM ZA OFICJALNYM KALENDARZEM EVENTÓW
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Kiedy pisałam posta o 17.10...zaznaczyłam że według kalendarza naszego [tego który widnieje w OO] i kalendarza na stronie "crazy big farm" [tam również jest miesięczny kalendarz wydarzeń] w miesiącu wrześniu będzie 3 razy lejek zwykły.

    Teraz - daje linka - w kalendarzu "crazy" jest że 29.09 nie będzie już lejka zwykłego, tylko został wpisany lejek rybny...

    Ten dzisiejszy nie jest nigdzie ujęty.

    http://crazybigfarm.tk/farm/calendar/calendar.htm

    Malwino..w tym kalendarzu tez jest nieścisłość, bo...Oktober zacznie się 16-tego, a  w kalendarzu już jest zaznaczony na 15-tego, i jakbyś na to nie  patrzyła to 16 zaczyna się  sekundę po 00.h..
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    mam male pytanko...w jednej z informacji moderatorzy przekazali  iz po wydarzeniu Oktoberfest bedzie przywrocona sprzedaz czy zespol dopiero podejmie odpowiednie dzialania???ktorej wersji mamy sie trzymac?/
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 13.09.2017
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Malwino..w tym kalendarzu tez jest nieścisłość, bo...Oktober zacznie się 16-tego, a  w kalendarzu już jest zaznaczony na 15-tego, i jakbyś na to nie  patrzyła to 16 zaczyna się  sekundę po 00.h..
    Ludzie :( GGS odsuwając w czasie wszelkie działania mające na celu zwrot sprzedaży ryb i poprawę na rynku rybnym dobrze wiedziało co robi.Zwróćcie uwagę,co już się dzieje,tutaj w wątku dot zmian w połowach morskich mamy kłótnie o to czy kalendarz był czy nie był dokładny.Przecież im o to dokładnie chodziło,żeby rozmyć problem.Zniecierpliwieni gracze w końcu zaczną wyszukiwać sobie inne tematy ,żeby dać ujście swojej frustracji.Nie potrzeba nam wojny pm nami a Moderatorami ,nie czepiajmy się kalendarza(w końcu było wyraźnie zaznaczone,że nie jest potwierdzony oficjalnie).Nie traćmy energii na "doperele" ,bo Ci na górze w końcu stwierdzą,że już nie pamiętamy o co nam chodzi.No,ewentualnie dostaniemy jakiś ochłap w postaci większej ilości kropel wody w kontrakcie.
    Moja propozycja jest następująca_cierpliwie odliczajmy czas do 4 października i nie zapominajmy ,ze czekamy na sprzedaż ryb.No,jeszcze o ile dobrze policzyłam 26 powitamy naszych "zakratowanych" Forumowiczów :)
    Post edited by Joy1 (PL1) on
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    mam male pytanko...w jednej z informacji moderatorzy przekazali  iz po wydarzeniu Oktoberfest bedzie przywrocona sprzedaz czy zespol dopiero podejmie odpowiednie dzialania???ktorej wersji mamy sie trzymac?/
    Witaj,
     proszę mieć na uwadze tą informacje, która była podana w OO dnia 08.09.2017 :

    Nie zapomnieliśmy o zmianach jakich oczekujecie w połowach na Głębokich Morzach, które zostały obiecane i są one nadal planowane! Ze względu na nadchodzący festiwal Oktoberfest musieliśmy poświęcić środki na stworzenie tego wydarzenia i dlatego nie było możliwości wprowadzenia dalszych zmian w połowach, ale są one obecnie w fazie planowania i  ich aktualizacja zaplanowana jest po wydarzeniu Oktoberfest.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    co do kalendarza dobry byl ten w wakacje letnie jak trwaly swiatowe mistrzostwa sojusznicze czy mozemy taki dokladny miec?przez ten niemiecki jakis balagan zapanowal a niepotrzebnie...
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    Yalenka powiedział(a):
    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    mam male pytanko...w jednej z informacji moderatorzy przekazali  iz po wydarzeniu Oktoberfest bedzie przywrocona sprzedaz czy zespol dopiero podejmie odpowiednie dzialania???ktorej wersji mamy sie trzymac?/
    Witaj,
     proszę mieć na uwadze tą informacje, która była podana w OO dnia 08.09.2017 :

    Nie zapomnieliśmy o zmianach jakich oczekujecie w połowach na Głębokich Morzach, które zostały obiecane i są one nadal planowane! Ze względu na nadchodzący festiwal Oktoberfest musieliśmy poświęcić środki na stworzenie tego wydarzenia i dlatego nie było możliwości wprowadzenia dalszych zmian w połowach, ale są one obecnie w fazie planowania i  ich aktualizacja zaplanowana jest po wydarzeniu Oktoberfest.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    dziekuje  wlasnie tej wypowiedzi szukalam przekaze wszystkim farmowicza pozdrawiam:)
  •    Brak nowych rozwiązań związanych ze zmianami na głębokich wodach wymuszają na nas ciągłe przypominanie o istniejących obecnie fatalnych warunków handlu i braku możliwości zarobku w lokacji.
    Wszelkie informacje z tym związane podawane przez pracowników forum mogą ulec zmianie tak samo jak informacje o aktualizacjach,eventach  itd nie są więc dla nas pewnikiem.Mam nadzieje że ktoś z zespołu tworzącego gre zaglądnie na forum,przeczyta wpisy i podejmie decyzje.To jedyny sposób aby dowiedzieli się o naszym emocjonalnym podejściu.Sucha notka w stylu-"są nie zadowoleni" od załogi forum nic nie wnosi.
    Natomiast lektura pełnego pasji i zaangażowania postu może być tym punktem zwrotnym  :D Piszmy więc dużo i treściwie a może właśnie dziś nadejdzie ta chwila  :)
                                                                                                      Pozdrawiam i życze powodzenia  :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
       Brak nowych rozwiązań związanych ze zmianami na głębokich wodach wymuszają na nas ciągłe przypominanie o istniejących obecnie fatalnych warunków handlu i braku możliwości zarobku w lokacji.
    Wszelkie informacje z tym związane podawane przez pracowników forum mogą ulec zmianie tak samo jak informacje o aktualizacjach,eventach  itd nie są więc dla nas pewnikiem.Mam nadzieje że ktoś z zespołu tworzącego gre zaglądnie na forum,przeczyta wpisy i podejmie decyzje.To jedyny sposób aby dowiedzieli się o naszym emocjonalnym podejściu.Sucha notka w stylu-"są nie zadowoleni" od załogi forum nic nie wnosi.
    Natomiast lektura pełnego pasji i zaangażowania postu może być tym punktem zwrotnym  :D Piszmy więc dużo i treściwie a może właśnie dziś nadejdzie ta chwila  :)
                                                                                                      Pozdrawiam i życze powodzenia  :)
    No nie wiem, czy ktoś z Zespołu tworzącego grę umie po polsku:). Nie wiemy też co jest przekazywane z naszych zgłoszeń do Zespołu. Zważywszy ostatnie wydarzenia, bany i kratki jestem pełen czarnych myśli, co do przywrócenia sprzedaży ryb za nawet symboliczne dolary, ano zobaczymy co po uruchomieniu Oktoberfestu się wydarzy...
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    ano zobaczymy co po uruchomieniu Oktoberfestu się wydarzy...
    Po uruchomieniu Oktoberfestu nie wydarzy się nic w temacie połowów. Tak przynajmniej wynika z postu Yalenki. Ja jej post zrozumiałam tak, że po Oktoberfeście oni dopiero zaczną nad tym pracować. Nie wiemy czy zostaną wprowadzone za miesiąc czy za rok.

    Ja tylko chciałabym wiedzieć jakie to będą zmiany. Bo nigdzie nie znalazłam.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Anahella (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    ano zobaczymy co po uruchomieniu Oktoberfestu się wydarzy...
    Po uruchomieniu Oktoberfestu nie wydarzy się nic w temacie połowów. Tak przynajmniej wynika z postu Yalenki. Ja jej post zrozumiałam tak, że po Oktoberfeście oni dopiero zaczną nad tym pracować. Nie wiemy czy zostaną wprowadzone za miesiąc czy za rok.

    Ja tylko chciałabym wiedzieć jakie to będą zmiany. Bo nigdzie nie znalazłam.
    Witam,

    Na temat zmian na razie nie mamy żadnych konkretnych informacji. Zespół obiecał, że zajmie się tym po Oktoberfest i wtedy najprawdopodobniej jakieś konkretne informacje się pojawią.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Havao powiedział(a):
    Anahella (PL1) powiedział(a):
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    ano zobaczymy co po uruchomieniu Oktoberfestu się wydarzy...
    Po uruchomieniu Oktoberfestu nie wydarzy się nic w temacie połowów. Tak przynajmniej wynika z postu Yalenki. Ja jej post zrozumiałam tak, że po Oktoberfeście oni dopiero zaczną nad tym pracować. Nie wiemy czy zostaną wprowadzone za miesiąc czy za rok.

    Ja tylko chciałabym wiedzieć jakie to będą zmiany. Bo nigdzie nie znalazłam.
    Witam,

    Na temat zmian na razie nie mamy żadnych konkretnych informacji. Zespół obiecał, że zajmie się tym po Oktoberfest i wtedy najprawdopodobniej jakieś konkretne informacje się pojawią.

    Pozdrawiam,
    Havao
    A po oktoberfeście będzie następny event, a potem następny itd. a zmian w rybach nie będzie, tylko obietnice... niespełnione, zresztą czy kiedykolwiek jakiekolwiek były spełnione, chyba że przez pryzmat zakupu złota...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 13.09.2017

    Havao...czy mogę uprzejmie prosić o doprecyzowanie odpowiedzi w sprawie rybek ?

    Zespół się cały czas zajmuje rybkami od dnia wstrzymania sprzedaży czy zespół dopiero podejmie decyzje czy w ogóle się rybkami zajmie ???

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Havao...czy mogę uprzejmie prosić o doprecyzowanie odpowiedzi w sprawie rybek ?

    Zespół się cały czas zajmuje rybkami od dnia wstrzymania sprzedaży czy zespół dopiero podejmie decyzje czy w ogóle się rybkami zajmie ???

    Hej,

    Zespół obecnie nie zajmuje się rybami, gdyż przygotowuje Oktoberfest. Jeśli chodzi o decyzję, to Zespół obiecał "wrócić do tematu" po Oktoberfest. Zatem zmiany są zapowiedziane.

    ~Havao
  • Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
       Brak nowych rozwiązań związanych ze zmianami na głębokich wodach wymuszają na nas ciągłe przypominanie o istniejących obecnie fatalnych warunków handlu i braku możliwości zarobku w lokacji.
    Wszelkie informacje z tym związane podawane przez pracowników forum mogą ulec zmianie tak samo jak informacje o aktualizacjach,eventach  itd nie są więc dla nas pewnikiem.Mam nadzieje że ktoś z zespołu tworzącego gre zaglądnie na forum,przeczyta wpisy i podejmie decyzje.To jedyny sposób aby dowiedzieli się o naszym emocjonalnym podejściu.Sucha notka w stylu-"są nie zadowoleni" od załogi forum nic nie wnosi.
    Natomiast lektura pełnego pasji i zaangażowania postu może być tym punktem zwrotnym  :D Piszmy więc dużo i treściwie a może właśnie dziś nadejdzie ta chwila  :)
                                                                                                      Pozdrawiam i życze powodzenia  :)
    No nie wiem, czy ktoś z Zespołu tworzącego grę umie po polsku:). Nie wiemy też co jest przekazywane z naszych zgłoszeń do Zespołu. Zważywszy ostatnie wydarzenia, bany i kratki jestem pełen czarnych myśli, co do przywrócenia sprzedaży ryb za nawet symboliczne dolary, ano zobaczymy co po uruchomieniu Oktoberfestu się wydarzy...
         Nie znam portugalskiego a czytam forum w Brazylii,jeśli mi z automatu tłumaczy każdą strone a po kiilku kliknięciach tłumaczenie przejmuje program lepszy niż "google tłumacz" to kto jak kto ale informatyk nie ma z tym problemu.Piszmy więc a bo może któryś z zespołu ma polskie korzenie.Zmiany na głębokich wodach są na tyle ważne że warto się potrudzić i umieścić kilka wpisów.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik