Strona główna Polish Rozrywka i zabawa

Kto będzie następny

1693734

Komentarz

  • Lidka38 (PL1)Lidka38 (PL1) PL1 Posty: 22,266
    Nie,nie :) Dokładnie może Nam to zacny Moderator wytłumaczy dlaczego są wszystkie jego wpisy usunięte bo jeśli ktoś od chodzi od tak to i tak zostają jego posty,chyba że jest inny powód który no niestety trzeba wytłumaczyć więc Moderatorze czekamy na jakieś wyjaśnienia bo coś tu jest nie hallo   :s

    Hiyoonka
  • Lidka38 (PL1)Lidka38 (PL1) PL1 Posty: 22,266
    Jestem Hiyoonko zgadzam się z Tobą w 100%,jak Ty to pięknie ujełaś,ale taka jest szczera prawda  <3

    Agnieszka
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Jestem

    Krisa nie ma, Aga zamyka, niedługo i my odejdziemy bo sie nas pozbeda w taki sposób 

    Damian ?
  • Też widze że post Krisa powinien być 
    Hiyoona ? 
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Ja jestem

    Duch Krisa to juz pare razy dzisiaj był ale bez postu.  :D Bynajmniej wiemy ze jest  :)

    Magda?
  • Nighthunter (PL1)Nighthunter (PL1) PL1 Posty: 2,277
    Buuu :D 

    Asia ? 

    Ja tylko na moment .
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Jestem 

    Hiyoonka?  :)
  • Nighthunter (PL1)Nighthunter (PL1) PL1 Posty: 2,277
    Nie 

    Dobranoc Wam życze :)

    Justyna ? 
  • Jestem ja... 
    cóż Aga zamknęła studio ? ja zamówienie tam zostawiłam bo myślałam że to wpis co wcześniej odeszła na chwilę...eh :( 
    Co do Krisa to dziwne... 
    Ja już mam dość...jestem zmęczona tą grą...Mam za dużo zmartwień i nerwów w życiu prywatnym... to i jeszcze tutaj... przychodziłam tutaj się dobrze bawić i odpocząć... ostatnio ani zabawy ani odpoczynku na grze...

    Lidzia może ?  
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    jestem ja

    Lidzia
  • Nie..

    A gdzie nasz Kita ? eh coraz bardziej pusto na tym forum...chyba i ja zrezygnuję :( 

    Madzia znów ? 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    jestem 

    Pati daj spokój chociaż ty zostań  :D:D:D

    Kicia
  • Madziu powiedz mi szczerze... nie masz ochoty zostawić tego ? ludzie odchodzą... Wcześniej tylu nas było na forum... teraz zostaje tylko garstka... 

    Madzia ? 
  • nie :)

    Hiyoonko kochana gra stała się nudna...ile można znosić głupie pomysły GGS ? np wioska sojuszu ?  teraz odebrali nam jedyną rzecz dzięki której była szansa na rozwój... i co ?? znów zostaliśmy z niczym...a moderatorzy banują za wolność słowa..aż strach się odezwać... ale póki wy tu jeszcze jesteście to i ja będę ;) 

    Hiyoonka ? 
  • jestem ja 
    również jestem już tym wszystkim zmęczona i jak na razie będę zaglądać do wątków rozrywkowych stocznia niech sobie stoi pusta nic jej się nie stanie a grać można bez złota mam fajny sojusz i to mnie tu trzyma :-)

    Hiyoona?

  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Nie 

    Na forum warto zostac, ale juz nie zeby pisac opinie ale poprostu ,, zobaczyc'' znajomych, bo tylko to zostało nam tutaj. Szkoda tylko  ze nie ma Krisa z nami. On by napewno powiedział co myśli  :)

    Moze Kicia ponownie ?  :)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    jestem

    Macie rację dziewczyny nie ma juz tego fanu co kiedyś jak czytam wpisy niektórych osób to mi się słabo robi. I tak sobie myślę że tu już tylko takie przepychanki są i kto ma rację i więcej władzy smutne. Gracze chyba już się nie liczą :( niestety

    Pati
  • jestem :) 

    A co z Kitą się dzieje ? dawno go nie było... 

    Jjjjustynka ? 
  • jestem :)

    a ja zmykam robić obiad :) 
    Miłego dnia dziewczyny :*
    Do zaś :) 

    Madzia ? 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    jestem

    Hiyoona?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik