Strona główna Polish Studia grafiki

Sygnaturki "U Mony"

15869

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witaj Mona Mogę Cię prosić o letnio-jesienną sygnaturkę z moja nazwą gracza i nazwą sojuszu Pod jabłonką. ??  



  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Witaj Mona Mogę Cię prosić o letnio-jesienną sygnaturkę z moja nazwą gracza i nazwą sojuszu Pod jabłonką. ??  

    Witaj Damian:)
    Zrobiłam jesienne i dwie ostatnie bardziej letnio-jesienne ;) Tak więc masz wybór lub do noszenia na zmianę.  :D










  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Dzięki Mona , są świetne , będę miał na zmianę  :)
  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posty: 6,557
    Droga Mona,

    Chciałbym prosić cię o przysługę, jeśli jest to dozwolone. Jeden z moich zastępców chce wejść na forum i zaskakuje moje piękne podpisy ...

    Czy chciałbyś ją stworzyć - różni się od mojego podpisu oczywiście - jeśli to możliwe z rozpoznawalnym jaskółką (lub kilka swallowów) w nim. Powiedziała mi, że kocha czerwone (jak na łąkach z makami! Albo czerwone jabłka na drzewach)...

    Gdzieś w kącie ten tekst:

    tanteBertha (NL1)

    Bez pośpiechu! Z góry dziękuję !!  <3<3
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Proszę Jiesta :)






  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posty: 6,557

    :+1: Wszystkie 3 kreacje są piękne Mona, dziękuję bardzo za Twój czas i wysiłek! :+1:

    Related image
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043

    Mona mam gorącą prośbę, czy dasz radę przerobić te moje sygnaturki na wymiary nowego forum, bo się przyodziałam i mi jakieś pokurcze wyszły :( jakby dało radę i znalazłabyś chwilę czasu, będę dozgonnie wdzięczna :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Proszę Kasiu :) Miło, że wracasz do takich staroci. ;)




  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    może nie mam zbyt dużo sygnaturek, ale wszystkie ubranka  które dla mnie uszyto to są moje ulubione i lubię do nich wracać. :)

    Dziękuję bardzo <3



  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Dla Kici donoszę z zaległych grafik. ;)




  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Dla Kici donoszę z zaległych grafik. ;)




    Dziękuję <3
    Świetne sukieneczki :) lecę się przebierać :) hihihihii
  • SłodkaMałaKicia (PL1)SłodkaMałaKicia (PL1) PL1 Posty: 2,168
    edytowano 05.09.2017
    Monuś :) Zrobisz coś z tym ? 

    Witch - Modern Fantasy
    18920974_1933146000262838_4928238500803937814_ojpg 7201056
    Noble Tattered Angel
    Do tych wyżej Napis Patrycja albo Pati :) zobacz jak będzie bardziej pasować  (Patrycja mam na imię :) Miło mi :D ) proooszę :) 
    A i to :) 
    I am safe and can see youbut you cant see meby apofiss aka Rihard Donskies Art Prints All Animals Black  White Humor Illustration Movies  TV Photography Typography more categories 50 and 50 Design Milk Flavorpill StumbleUpon Threadless Us And Them more collections Framed Art Prints Stretched Canvases Stationery Cards iPhone Cases iPhone  iPod Skins Laptop  iPad Skins Hoodies T-shirts Gift Cards Art Prints Siamese Cat Siamese Cat Art Print click
    Do tych kociaków normalnie SłodkaMałaKicia :) 


    Znów przyniosłam Ci mnóstwo pracy :) ale nie musisz się  spieszyć :) Mam nadzieję że mnie nie wygonisz :) hihihii
    Ale jesteś moją mistrzynią w tym co robisz <3

    edit: Witam,
    Pierwszy obrazek - mimo, że jest piękny, jest też zbyt wyzywający jeśli chodzi o tematykę naszego forum.
    Pozwolę sobie go usunąć z treści postu i wysłać w wiadomości prywatnej do Gracza, żeby nie zaginął jeśli się spodobał. Jednak będę wdzięczny za nieupublicznianie go na forum w postaci sygnatury.
    ~Havao

    Post edited by SłodkaMałaKicia (PL1) on
  • Hej Mona!

    Chciałabym poprosić o coś zabawnego - może Minionki? :)

    Tylko z moim imieniem :D Klara
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Witaj Mona, ja z zamówieniem na sygnaturkę jesienną, motywy typu jak powyżej dla Damiana, jego dwie pierwsze w sam raz pod mój gust. Nazwa sojuszu i mój nick również musi być. Jak znajdziesz czas będzie mi miło.
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Witam witam :)
    Niedawno tu gościłem ale jesień idzie :p:p 

    Mógłbym prosić o jakąś jesienną sygnaturkę nawiązującą do sojuszu??
    Oczywiście z nazwą sojuszu i moim nickiem :):) 
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Witaj Mona:)
    Pora roku się zmienia i chciałabym Cię prosić o jesienne wstawki w mojej sygnaturce. 

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 05.09.2017
    Witam:)
    Przyniosłam sygnaturki dla Kici, zgodnie z kolejnością zmówień. ;)
    Na razie z jedną z grafik. :)

    Kolejne sygnaturki, będę robić w każdej mojej wolnej chwili, więc poproszę o cierpliwość, bo ostatnio tego czasu mam bardzo mało. ;) 




  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Witam:)
    Przyniosłam sygnaturki dla Kici, zgodnie z kolejnością zmówień. ;)
    Na razie z jedną z grafik. :)

    Kolejne sygnaturki, będę robić w każdej mojej wolnej chwili, więc poproszę o cierpliwość, bo ostatnio tego czasu mam bardzo mało. ;) 




    Mona jesteś niesamowita <3 dziękuję :*:) Będę czekać na resztę :) 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Witam:)
    Na razie dla Farmerki przerobiłam :)


  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 06.09.2017
    Mona , a wykonujesz jeszcze avatary ?? Jezeli tak to mógłbym Cię poprosić o avatar z jabłonką jesienną ??  Albo coś takiego letnio-jesiennego  ???
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Mona, dziękuję Ci ślicznie :D. Jeżyk przecudny, od razu avatara zmieniłam:)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    Witaj Mona, ja z zamówieniem na sygnaturkę jesienną, motywy typu jak powyżej dla Damiana, jego dwie pierwsze w sam raz pod mój gust. Nazwa sojuszu i mój nick również musi być. Jak znajdziesz czas będzie mi miło.

    Asiu, na razie tylko dwie, jeszcze przyniosę taką nieregularną, ale nie dam rady chyba już dziś. ;)




    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Mona , a wykonujesz jeszcze avatary ?? Jezeli tak to mógłbym Cię poprosić o avatar z jabłonką jesienną ??  Albo coś takiego letnio-jesiennego  ???
    Robię avatarki oczywiście. :)
    Proszę, może coś takiego. ;)





    Farmerka~ (PL1) powiedział(a):
    Mona, dziękuję Ci ślicznie :D. Jeżyk przecudny, od razu avatara zmieniłam:)

    Zrobiłam avatarek żebyś nie musiała nosić tego z literkami w tle. ;)




  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Dziękuję Mona:)  Mam jeszcze prośbę: dałoby radę zmienić niebieski kolor na intensywnie czerwony? Ciekawi mnie jak by to wyglądało.
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Dzięki Mona za avataty ide założyć :))
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 07.09.2017
    Farmerka~ (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Mona:)  Mam jeszcze prośbę: dałoby radę zmienić niebieski kolor na intensywnie czerwony? Ciekawi mnie jak by to wyglądało.
    Proszę popatrz ;)



  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    No i super:))))))
    Dziękuję bardzo, zgłoszę się dopiero po zimową ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 07.09.2017
    Przynoszę kolejne sygnaturki, dla Klary i dla Czarka. :)







    Czarek, ten kotek jest bardzo śmieszny, widzę, że nosisz go dość długo, być może wpadł Ci w oko, więc poprzerabiałam go i dodatkowo zrobiłam podobną, ale z innym kotkiem. :)






  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Farmerka~ (PL1) powiedział(a):
    No i super:))))))
    Dziękuję bardzo, zgłoszę się dopiero po zimową ;)
    Proszę bardzo i zapraszam, może zanim po zimową to jeszcze zapraszam po halloweenową lub jakąś inną okolicznościową. ;) Chętnie zrobię. :)

    Miłego wieczoru:)
  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Dziękuję bardzo Mona :):)
  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 07.09.2017
                                                                   Witam i pozdrawiam  :D<3:D
         Jak zwykle same cudeńka  :D Ja również bardzo bym prosił o coś nowego ale ewentualne dzieło sztuki  stworzone przez Ciebie ubiore dopiero po proteście co mam nadzieje nastąpi już wkrótce.
Ta dyskusja została zamknięta.