Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

11142

Komentarz

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Szczerze mówiąc ja już straciłem nadzieje że dla GGSu będzie liczyło się nasze zdanie a nie ich zysku lub chociaż po środku.
    w moim odczuciu wygląda to tak
    "jak Ci nie pasuje to spadaj dla nas liczy się tylko i wyłącznie zysk "

    Chodź osobiście uważam że każdy któremu zmiany się nie podobają mógłby dodać chodź dwa zdania na forum... gdyby stron było nie 10 a 110 ? to może ??
    przecież nas na to stać... zacznijmy od takiego strajku - wyrażenie swojego zdania na forum ... namówcie znajomych by każdy napisał słowo na temat co mu się podoba a co nie /... jawna ankieta :)

    Pozdrawiam.
    przekazalismy informacje dalej:)strasznie ryby nam sie niepodobaja:)niech dodaja sprzedaz i bedzie po zrzedzeniu:)kazdy gracz ma prawo do decydowania targ juz niech zostanie jesli komus nagrody odpowiadaja i wysokosc wynagrodzenia za ciezkie polowy:)pozdrawiam i zycze milego dnia:)
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Weźcie proszę pod uwagę zdania graczy i nie psujcie nam przyjemności z gry. Statki stoją puste, łowisk mało, Wydawało się, że wreszcie przypływ gotówki ożywi grę, to musieliście to zepsuć:((((
     A to dopiero teraz będzie nuda:(( 
  • Nie branie udziału w mistrzostw na pewno nie wyjdzie bo nie sądzę by wszyscy zgodnie nie brali w nich udziału. Proponował bym chociaż nie używać złota do przyśpieszania misji ale jak ktoś będzie chciał być w czołówce tak czy siak będzie to robił. Jak candy90 zauważył mało osób się wypowiada więc i mało osób oleje mistrzostwa. 

    Co do zmian to nie sądzę by wróciły zyski jak były, w wiadomościach dość jasno się na ten temat wypowiedzieli, ale może uda nam się chociaż zmienić nagrody na targu by były lepsze i zadowalające. I przede wszystkim muszą poprawić łowiska bo w tej chwili słabizna. Wysyłanie załadowanych pełnych kutrów na słabe ryby wcześniej była słabo opłacalna bo jednak to wyposażenie trochę kosztuje, to teraz jest to w ogóle nieopłacalne. 

    Ale żeby zmusić ich do działania to więcej osób musi się zacząć wypowiadać w sprawie. Im więcej będzie zaangażowanie tym więcej uda nam się ugrać. 

    Pozdrawiam 


  • Pomysł, z odcięciem mozliwości sprzedaży ryb w bezpośredni sposób nie był najlepszym :( wyposażenie na połowy, których trzeba wiele, jest bardzo, bardzo kosztowne! 
  • grekos (PL1)grekos (PL1) PL1 Posty: 18
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Odpowiedź jest zwyczajną próbą złagodzenia sytuacji i kompletnym brakiem zrozumienia graczy. Pieniądze zdobywane przez ryby w KOŃCU pozwalały na korzystanie z farm tymczasowych, rozbudowanie labolatorium, Matyldy i skrytki. No i samych farm bo one też są drogie, szczególnie kwiatowa.

    Możliwe, ze strajk i niekupowanie złota oraz nierobienie MS pomogłoby. Pytanie czy topowe sojusze stać by to zrobić, bo pamietam, że w przeszłości były piękne słowa, a skończyło się na wykorzystaniu sytuacji. @candy90 (PL1)  czy zamierzacie ostrajkować MS ? Stać Was na to?

    @Havao jeszcze jedna kwestia, do której nie odniosłeś się bezpośrednio. Czy wiesz co się stało z łowiskami z miecznikami? Wszystkie kontrakty jakie dostaje, mam z rybami z łowiska z miecznikami, a od aktualizacji, mimo, że zbieram wszystkimi kutrami nie pojawiło mi się ani jedno łowisko z miecznikami.
    My kiedyś zrobiliśmy strajk w MS i zawsze znajdą się czarne Owce ( dosłownie i w przenośni bo to oni wygrali wtedy MS )
    tylko 4 sojusze zrobiły 0
    -Marchewekowo  , Sprawiedliwi , Bolero oraz Preria
    - jeden sojusz miał kilka pkt. Langoliery 

    więcej nie pamiętam...

    jak na 20 zespołów to było stanowczo za mało. 
    Poźniej były różne pomysły np. grać tylko 1 dzień MS ale i tu znalazły się osoby które zawsze grają jakby od tego zależało ich życie ( olimp ) 

    Więc do zorganizowania jest to bardzo ciężkie Matuszek.




    Strajki 5% osób w skali kraju , więc jakieś 0.05 % ( przykładowo nie chce mi się liczyć )
    w skali całego świata GGS kompletnie nic nie dadzą , 
    jedynie co mogło by mieć sen to coś na zasadzie związków zawodowych ale wtedy każdy by musiał się dostosować , nie 5% a 95% osób - czy to jest do wykonania - nie wiem ??
    czy to ma sens ? 
    GGS ma swój tor myslenia , żyją z kół wszelakiej maści a na to są chętni
    w światowych mój sojusznik miał 800 k pkt , co dawało przewagę 100-200 tyś , o pkt było dość trudno.
    a odkąd pojawiło się koło przegrał o 1-1,2 mln pkt ? nie pamiętam już
    ale przełożyć możecie sobie łatwo to na żetony a żetony na złoto itd.... 
    w MS jest podobnie :))


    Pozdrawiam
    Rafał.
    Właśnie tego sie obawiam, że sojusz o  nazwie O,,, wykorzysta to że inne sojusze strajkują i sami poszybują w rankingu, a ich szef zawsze gra  niesprawiedliwie, bo ponad połowa jego punktów jest kupiona w kołach  i innych, proponowałabym to zabrać, bo zabierane tego na czym można zarobić jest kpiną z graczy. ciekawe  jak bez kasy z rybek mam rozbudować laboratorium, skrytkę Lestera czy też akademię Matyldy....
  • Coraz bardziej irytuje mnie kupno RP...gra tylko dla ,,WYBRANYCH BOGACZY" czy jak????Po trupach do celu...a co z Graczami co w tę,,ZŁOTĄ"grę wkładają trud i swój wolny czas ,Widać pracę,wysiłek rezultaty a nie ,,Złotą Łatwiznę ".GGS niszczą tą grę zamiast jeszcze bardziej zachęcać .....A te nagrody w skrzyniach to TOTALNA PORAŻKA!!!! Dolary karma i szklarniowy .........pfffff -Wsadźcie sobie to Głęboko w kieszeń  !!!! BEZ POZDROWIEŃ   GGS!
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Proponuje normalnie grać w mistrzostwach ale bez złota:(( W końcu to my utrzymujemy tą grę a nikt nie liczy się z naszym zdaniem:((
  • Najgorsze To to że..Pazerni Tylko czekają.....(wiadomo O... Kim mowa) Wszystko to co Budujemy i mamy przez swoją ciężką pracę Wykorzystają  ...Nie dam im satysfakcji... :):wink:
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    Ta gra zaczyna się już robić nudna  jak szybko dali zarabiać jeszcze szybciej odebrali  zyski a rybki to jedyny dochód w tej grze GGS się postarało żeby nie móc rozwijać swoich farm 1 zamrażarka do kutra  kosztuje 35 tys a w kontrakcie można  np 500 tys zdobyć gdzie tu logika  w ogóle się już nie opłaca rybek łowić  ZAMIAST ZARABIAĆ I ROZWIJAĆ SIĘ TO WYCHODZI SIĘ NA MINUSIE PROSZĘ ZRÓBCIE COŚ  Z TYM:(
  • sylciafi (PL1) powiedział(a):
    zabrali zysk ze stoczni i połowu  a przy okazji "cichaczem " zmniejszyli ilości  produkowanych  przedmiotów w manufakturach , przed aktualka  ilość produkowanych gwoździ wynosiła142 , teraz 86 :(((((  brak słow żeby to nazwać

  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Przyłączam się i popieram  powyższe wypowiedzi, wydatków  na rozbudowę różnych obiektów jest dużo , kasa z rybek dawała nam jakieś szanse, a teraz to :((((((((((((
  • dzień dobry ) czy może ktoś mi powie co stało się z łowiskami ? 
    śledzi na potęgę- mieczników od 3 dni- ZERO !! 
    jak już łowisko z homarami się pokarze - to sukces -tylko proszę nie mówcie mi że łowiska się zmieniają -bo tak jest tylko za śledzie dostaję ..... śledzie

  • Joanna2108 (PL1) powiedział(a):
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    zabrali zysk ze stoczni i połowu  a przy okazji "cichaczem " zmniejszyli ilości  produkowanych  przedmiotów w manufakturach , przed aktualka  ilość produkowanych gwoździ wynosiła142 , teraz 86 :(((((  brak słow żeby to nazwać

    Odnośnie manufaktur to z gwoździami to błąd, pokazuje ze produkuje 86 czy inna liczba a wyskakuje więcej sprawdzi. Ja też tak miałem. 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Chyba pora wezwać superhiroł, bohatera o zwodniczym wyglądzie chłopca i gibkości futrzaka - Boy Kott - przybywaj ;)
  • po ostatniej aktualizacji mam problem z kursorem. Zamiast tej łapki z Big Farm jest zwykły komputerowy przez co nie można wykonywać żadnych interakcji w grze !!!
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Zapraszam wszystkich,którzy dołączają do protestu


    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/159347/strajk#latest
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    A ja misje w czasie MS będę robił, kliknę na wyszukaj, a jak się jakaś znajdzie to albo nic nie zbiorę, albo się dla pewności z gry wyloguje :P
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Późno zabrałam się za budowę stoczni, bo chociaż mam poziom ponad 200 i gram od 4 lat, to nie popycham złotem zakupu działek czy też rozbudowy,a i $ jakoś w miliardach nie posiadam. Dlatego też nawet nie zdążyłam zarobić na rybach, a już na pewno nie odrobiłam włożonych $. Bardzo mnie cieszy taki rozwój jednak ostatnia aktualka, bo w końcu mogę wrócić do moich początków w tej grze. Obrabiam trzy farmy: główną, smakosza i kwiatową. Tymczasową mam w poważaniu, ponieważ muszę zakupić jeszcze kilkanaście działek na farmach podstawowych, rozbudować od groma domów i innych obiektów z architektem więc ciułam kasę. Koń walczy w turnieju ale żaden nie ćwiczy w wiosce, jak dojdzie do platyny V to będzie super, jak nie płakać nie będę. W końcu obrobienie farmy rano, przed pracą będzie mi zajmowało około 20 minut nie więcej. Nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem zbieranie przez dwa lata kasy np. na Lestera, wręcz przeciwnie odrzuca mnie taki pomysł. Dziękuję GGS, ponieważ od dłuższego czasu zastanawiam się nad odejściem z tej gry i chyba przyszła kryska na matyska. Pewnie będzie tak jak ze zmianą pracy - tylko pierwszy raz jest trudny, kolejne łatwiej przychodzą. Jak ktoś zna inną, podobną ale faktycznie darmową grę proszę o info na priv. Sama też szukam ale może ktoś już przetestował.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 18.08.2017
    Od wczoraj mam tylko łowiska ze śledziami i skorupiakami. W górnym prawym rogu zawsze było łowisko z miecznikami. Teraz mam tam śledzie. Łowią się baaaaaaaaaaaaaardzo długo. A na targu chcą mieczników. Skąd je brać? Nawet dziennego zadania nie można zrobić.
    Homarów też brak. 
    Wklejam dwa moje łowiska. 




  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    TEZ MAM TEN SAM PROBLEM SLEDZIE A W KONTRAKTACH CHCA MAŁE HOMARY ITD 

  • chila66 (PL1)chila66 (PL1) PL1 Posty: 17
    do przewidzenia było ze nie dadzą nam spokojnie zarobić a tłumaczenie o jakimś tam balansie to kpina...ten targ to jakiś absurd....od 2 dni łowie nie to co mam w kontraktach....moja czynność polega na ich odrzucaniu jak na razie....szkoda słów......
  • Czytając forum  stwierdzam , że jest tylko niewielka grupa niezadowolonych ze zmian. Na tak dużą społeczność wypowiedzi niewiele. W porównaniu z tym co było na początku gry, obecnie nie ma już takiej zabawy i relaksu. Czytam tylko jak bardzo ważne jest bycie na szczycie wszelkich rankingów (co sprawia, że kasa GGS pęcznieje od realnych złotówek). Jeśli jakiś sojusz bojkotuje MS i inne zawody, to inni zaczynają "szaleć" i złotko płynie szerokim strumieniem. Mistrzostwa już nie bawią, bo nikt nie zbierze w 10 min np. 10 tyś. karmy czy innych produktów, a tacy są. Takie zachowanie sprawia, że twórcy gry ładują nam coraz więcej produktów za złoto, a ograniczają dopływ dolarów za zbiory. Zastanawia mnie czy ktoś "trzeźwo" myślący będzie wydawał ogrom pieniędzy dla "szpanu" , dla pokazania, że mam najładniejszą farmę, jestem pierwszy w wielu rankingach ?
    To ma być zabawa i relaks a nie szaleństwo kto najlepszy.
    Gdyby "wszyscy" korzystali ze złota, które można zdobyć , a nie kupić to GGS by się obudziło i podeszło z większym szacunkiem to tych co ich utrzymują......czyli nas graczy.
    Domyślam się, że nikt ze szczytu zarządu  ani ich pracownicy nie czytają forum, dlatego nie pisanie a zaprzestanie kupowania złota by ich obudziło z bajkowego złotego snu.
    Kiedyś kupowałam trochę złota (początki gry) ale od 3 lat nie wydałam ani złotówki na tą grę. 
    Jak ktoś chce poszaleć to lepiej zagrać  np. w zdrapkę bo tam jest szansa na dobrą zabawę i wygraną....a na farmie.......tylko nerwy, że GGS ponownie nam dokopało :-)


  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    tesaa (PL1) powiedział(a):
    Czytając forum  stwierdzam , że jest tylko niewielka grupa niezadowolonych ze zmian. Na tak dużą społeczność wypowiedzi niewiele. W porównaniu z tym co było na początku gry, obecnie nie ma już takiej zabawy i relaksu. Czytam tylko jak bardzo ważne jest bycie na szczycie wszelkich rankingów (co sprawia, że kasa GGS pęcznieje od realnych złotówek). Jeśli jakiś sojusz bojkotuje MS i inne zawody, to inni zaczynają "szaleć" i złotko płynie szerokim strumieniem. Mistrzostwa już nie bawią, bo nikt nie zbierze w 10 min np. 10 tyś. karmy czy innych produktów, a tacy są. Takie zachowanie sprawia, że twórcy gry ładują nam coraz więcej produktów za złoto, a ograniczają dopływ dolarów za zbiory. Zastanawia mnie czy ktoś "trzeźwo" myślący będzie wydawał ogrom pieniędzy dla "szpanu" , dla pokazania, że mam najładniejszą farmę, jestem pierwszy w wielu rankingach ?
    To ma być zabawa i relaks a nie szaleństwo kto najlepszy.
    Gdyby "wszyscy" korzystali ze złota, które można zdobyć , a nie kupić to GGS by się obudziło i podeszło z większym szacunkiem to tych co ich utrzymują......czyli nas graczy.
    Domyślam się, że nikt ze szczytu zarządu  ani ich pracownicy nie czytają forum, dlatego nie pisanie a zaprzestanie kupowania złota by ich obudziło z bajkowego złotego snu.
    Kiedyś kupowałam trochę złota (początki gry) ale od 3 lat nie wydałam ani złotówki na tą grę. 
    Jak ktoś chce poszaleć to lepiej zagrać  np. w zdrapkę bo tam jest szansa na dobrą zabawę i wygraną....a na farmie.......tylko nerwy, że GGS ponownie nam dokopało :-)


    Niezadowolonych jest wiekszosc, tylko szkoda ze jak jest wspólny problem to zjednoczyc sie jest niektórym ciezko. Walczymy po jednej stronie i to powinno byc priorytetem akcji zapoczatkowanej przez Rafała. GGS nas kopie jak chce i pokazuje jacy jestesmy ,,wazni '' dla nich. 
    Niedługo dojdzie do tego ze aukcje zrobia, kto wpłaci wiecej na konto to odrazu bedzie mistrzem gry a reszta niech sie wypcha, chociaz juz prawie na takiej zasadzie to działa bo kupowane PR nie jest niczym innym jak portfelem gracza. Niech ktos teraz mi powie jak mam cieszyc sie gra jak inni kupia co chca a ostatnie dochody z dolarów zostały zabrane bo po co nam one !!!!
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    No i mamy pocieszyciela!
    Zawitał architekt na farmy - jak zwykle kiedy wyrażamy swoje niezadowolenie to niespodziewanie pojawia się "mydliciel oczu"...
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    tesaa (PL1) powiedział(a):
    Czytając forum  stwierdzam , że jest tylko niewielka grupa niezadowolonych ze zmian. Na tak dużą społeczność wypowiedzi niewiele. W porównaniu z tym co było na początku gry, obecnie nie ma już takiej zabawy i relaksu. Czytam tylko jak bardzo ważne jest bycie na szczycie wszelkich rankingów (co sprawia, że kasa GGS pęcznieje od realnych złotówek). Jeśli jakiś sojusz bojkotuje MS i inne zawody, to inni zaczynają "szaleć" i złotko płynie szerokim strumieniem. Mistrzostwa już nie bawią, bo nikt nie zbierze w 10 min np. 10 tyś. karmy czy innych produktów, a tacy są. Takie zachowanie sprawia, że twórcy gry ładują nam coraz więcej produktów za złoto, a ograniczają dopływ dolarów za zbiory. Zastanawia mnie czy ktoś "trzeźwo" myślący będzie wydawał ogrom pieniędzy dla "szpanu" , dla pokazania, że mam najładniejszą farmę, jestem pierwszy w wielu rankingach ?
    To ma być zabawa i relaks a nie szaleństwo kto najlepszy.
    Gdyby "wszyscy" korzystali ze złota, które można zdobyć , a nie kupić to GGS by się obudziło i podeszło z większym szacunkiem to tych co ich utrzymują......czyli nas graczy.
    Domyślam się, że nikt ze szczytu zarządu  ani ich pracownicy nie czytają forum, dlatego nie pisanie a zaprzestanie kupowania złota by ich obudziło z bajkowego złotego snu.
    Kiedyś kupowałam trochę złota (początki gry) ale od 3 lat nie wydałam ani złotówki na tą grę. 
    Jak ktoś chce poszaleć to lepiej zagrać  np. w zdrapkę bo tam jest szansa na dobrą zabawę i wygraną....a na farmie.......tylko nerwy, że GGS ponownie nam dokopało :-)


    Co do MS , ja osobiście bardzo lubię misjować 
    ale jak widzę oferty kupna PR to mnie szlak trafia , tu nie ma balansu żadnego
    misje i czas nic nie znaczą liczy się tylko kto da więcej .... niestety ...

    moje pkt zawsze pochodzą z rozgrywania misji ( raz grałem na kole 1200 żetonów za bagatela 3-4 mln PR nie pamiętam już dokładnie )]
    a Karma jest chyba jedną z tańszych misji... ja zwyczajnie lubię pokręcić i chyba te misje mnie cieszą najbardziej... :))) 

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja może bym tą pogadankę o dbaniu o to aby gra za szybko się nie znudziła uwierzyła gdyby nie fakt,że na chwile obecną waluta premium jest czynnikiem decydującym w wielu wydarzeniach ;

    -wydarzenie miesięczne gdzie na sam koniec wprowadzono możliwość,kupna takiej ilości pkt,że miejsce można było sobie zwyczajnie kupić 
    -mnożące się jak grzybki po deszczu możliwości kupna gotowych pkt rp. podczas ms sojuszniczych to już norma
     
    Niezaprzeczalnym faktem jest również to,że grając złotem taka farmę jaką ja mam w tej chwili ja,gdzie gram ponad dwa lata,można postawić w kilka godzin....Reasumując zarobek dolarowy burzy balans rozgrywki,sprawia,że za szybko się gracze rozwiną i będą się zwyczajnie nudzić ale waluta premium to już nie-może mi to Ktoś z tych dbających o Nasze dobro jakoś logicznie wytłumaczyć,bo ja blondynką jestem i chyba nie potrafię tego zrozumieć.....

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Napiszę tutaj choć rzadko to robię, bo tylko w ten sposób możemy dotrzeć do menadżerów tej gry. Tutaj społeczność forum pokazuje swoje nastroje i tylko dzięki opinii tej społeczności może się coś zmienić.

    U mnie na razie wszystkie zamówienia z tego pseudo targu stoją, nie odrzucam ich nawet, bo nie ma na co ich zamieniać, kolejne które przychodzą są tak samo mizerne. Może nadejdą lepsze czasy, może choć odrobinę GGS wyjdzie ku graczom na przeciw i przemyśli swoje dotychczasowe decyzje. Tamte czasy, gdzie wchodziło się z przyjemnością do gry, bo dało się zarobić na wiele rzeczy w niej już na pewno nie wrócą, należy o nich szybko zapomnieć, jeśli się chce dalej grać w tę grę.
    Nie chce mi się powielać już wcześniejszych wpisów pisząc co można było sobie rozbudować za dolary z ryb, bo każdy to dobrze z nas wie.
    Do zmian podeszłam w miarę spokojnie, bo to jest gra, czasem w grach zachodzą zmiany, nawet radykalne i trzeba się do nich dopasować, jeśli się chce grać, ale... ale to co serwuje nam GGS to trochę lekko powiedziane przegięcie z ich strony, nie tylko obniżono ceny, ale pozmieniano (zmniejszono) ilości niektórych ryb w łowiskach, wydłużono czasy połowów, skutkiem czego wypełnienie kontraktu trwa kilka dni. Mam 14 kutrów na 5 poziomie i nie jestem w stanie płynnie, (właściwie na razie wcale) realizować kontraktów. Załoga jest zbyt droga, w stosunku do zysku, a bez załogi wypuszczanie kutra w rejs mija się z jakimkolwiek celem.

    Można było obniżyć ceny ryb, np. o połowę, czy nawet o 3/4, zmniejszyć koszt zakupu załogi, dać możliwość sprzedaży bezpośredniej ryb i nie ruszać niczego innego.

    To tyle w temacie. Jeszcze mam iskierkę nadziei, że nasze posty tutaj i na innych forach znajdą choć odrobinę zrozumienia, że Product Manger tej gry pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi pewne zmiany, by nie stracić wielu graczy, a jeśli nie zależy mu na graczach, którzy nie kupują złota, to niech pomyśli o tych, którzy kupują i po takich zmianach przestaną być dojną krową GGS-u. Mam nadzieję, że choć część z nich pójdzie po rozum do głowy i przestanie wydawać tony złota na tę grę. Sama kupuje złoto, a właściwie kupowałam, teraz na razie nie zamierzam.
    Pisze tu tylko garstka niezadowolonych graczy, większość nie wypowiada się na forum, ale nie widać tutaj ani jednego wpisu chwalącego politykę GGS, to chyba o czymś świadczy.

    Reasumując, GGS zmień nastawienie do gracza, posłuchaj go czasem, szczególnie kiedy nie są to pojedyncze prośby, bo inaczej stracisz wielu graczy, a co za tym idzie dochód, na własne życzenie.

    Wszystkich czytających tylko forum proszę również ze swojej strony o wpisy tutaj, nawet jeśli tego nigdy nie robiliście, bo tak jak pisałam wyżej, tylko stąd nas słychać. Nasze opinie stąd są przekazywane przez moderatorów  do GGS i tylko w ten sposób jeszcze można coś przynajmniej spróbować zrobić dla nas samych w tej grze.

  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Szczerze mówiąc ja już straciłem nadzieje że dla GGSu będzie liczyło się nasze zdanie a nie ich zysku lub chociaż po środku.
    w moim odczuciu wygląda to tak
    "jak Ci nie pasuje to spadaj dla nas liczy się tylko i wyłącznie zysk "

    Chodź osobiście uważam że każdy któremu zmiany się nie podobają mógłby dodać chodź dwa zdania na forum... gdyby stron było nie 10 a 110 ? to może ??
    przecież nas na to stać... zacznijmy od takiego strajku - wyrażenie swojego zdania na forum ... namówcie znajomych by każdy napisał słowo na temat co mu się podoba a co nie /... jawna ankieta :)

    Pozdrawiam.
    I ja dołączam się do protestu, ludzie !!! komu przeszkadzało to? na pewno nie tym "słabszym" graczom co nie wkładają realnej kasy w grę czyli także mnie
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Ja Ci wytłumacze Sylwio tak jak mysli GGS. 
    Skoro masz złoto to nic złego, wejdz na szczyt i bedzie dobrze, wkoncu gre trzeba utrzymac a konta naszych jakze ,, kochanych'' twórców sa pełne po brzegi. Balans dla kasy mozna nagiac bo co złego sie stanie? Wazne ze gotówka płynie i tyle.
    Tylko jakby nie liczac pare osób kupi duze ilości złota a reszta juz nie bo po co jak wszystko sie da kupic. 
    Gdyby zmienili to i nie było by takich przekretów jak teraz wiecej tych małych szaraczków kupiło by małe ilosci złota i mimo wszystko gra zarobiła by wiecej . Lepiej 1000 osób po 35 złotych niz jedna po 700 na miesiac według mnie. Zreszta kto kupuje w wielkich ilosciach wiemy wszyscy i nie trzeba tego głosno mówic bo jeszcze wkoncu bana dostane za złośliwości na forum. To co robia staje sie nie do zniesienia przez brak szacunku dla graczy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik