Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

1442

Komentarz

  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    Ja odświeżałam chyba z 10 razy i targ działa, choć i tak nie mam ryb żeby coś do niego dodać,zysk z tego co czytam jest 10-krotnie mniejszy więc nie wiem czy będzie sens kupować rzeczy niezbędne do łowienia żeby te kutry posłać.
    Ręce mi opadły, liczyłam że laba rozbuduje i wyspy będę robić na spokojnie, no cóż, nie będę.
    Nie chce mi się tu produkować, i tak nie ma to sensu, jestem zdecydowanie przeciwna tej aktualce jak 100% graczy, tylko co z tego . . . 
  • Asienka.k10Game (PL1) powiedział(a):
    Ta gra to już coraz większa porażka.
    Tak się śpieszyli by odciąć graczom parę dolców że sknocili jak zawsze resztę.
    Co przechodzę z farmy do farmy to wyskakuje error,otwieram ten pożal się boże targ error i nic w nim niema pusto.
    Co nie zrobię to error czy te aktualizacje wgrywa jakaś niekompetentna osoba co zielonego pojęcia nie ma co robi ? ale jak chcą coś zabrać graczom to wychodzi im to idealnie (wywalili przycisk sprzedaż ze stoczni) a że sknocili resztę po drodze to już ty graczu się martw.
    Ja jestem tylko ciekawa czy te wszystkie wpisy choć w połowie są przekazywane do góry ....

    mam to samo....konkretnie wszystko niszczą ludzie przestaną grać jak GGS ma ich..w poszanowaniu!
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 16.08.2017
    zabrali zysk ze stoczni i połowu  a przy okazji "cichaczem " zmniejszyli ilości  produkowanych  przedmiotów w manufakturach , przed aktualka  ilość produkowanych gwoździ wynosiła142 , teraz 86 :(((((  brak słow żeby to nazwać
  • zmiany na głębokich wodach - zrobiono ale co z tego że targ nie działa ?   !!!
    ale co wspólnego ma z tym wioska sojuszu !!!
    manufaktura metalowa zdegradowana !!!! z ilości gwoździ-136 - jest 82 szt - co jest grane ? !!!


  • A każde wejście na kwiatową zaczyna się od tego:


  • pablo30 (PL1)pablo30 (PL1) PL1 Posty: 47
    U mnie jest to samo
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    dalej error...chce po staremu ...i nie tylko ja 99.9% ludzkosci w tym swiecie gry
  • pusiaczek4 (PL1)pusiaczek4 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 16.08.2017
    Joanna2108 (PL1) powiedział(a):
    zmiany na głębokich wodach - zrobiono ale co z tego że targ nie działa ?   !!!
    ale co wspólnego ma z tym wioska sojuszu !!!
    manufaktura metalowa zdegradowana !!!! z ilości gwoździ-136 - jest 82 szt - co jest grane ? !!!

    ale faktycznie wyskakuje poprawna ilość ,bynajmniej u mnie ,przy wyświetlaniu ilości jest błąd....
  • teraz na końcówce lejka będą same szybkie aktualizacje i żeby nam podnieść adrenalinę to już zapowiadają kolejne "WSPANIAŁE WYDARZENIE"
    czy chodzi o to żeby dało się jeszcze więcej błędów wprowadzić do gry?? myślałem, ze to już zdecydowanie za dużo ale widocznie gracze z innych stref czasowych chcieli więcej...

    ! ! M A S A K R A ! !
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Nie chcę być złym prorokiem,ale dzisiejsza aktualizacja to gwóźdź do trumny tej gry.Wystarczy poczytać wpisy na innych forach.Ludzie mają już serdecznie dość.Gra jak sama nazwa wskazuje miała być odskocznią od życia realnego,miejscem relaksu i zabawy.Niestety od dawna jest inaczej.Nie zdziwię się jak w tej "piaskownicy" pozostaną sami pracownicy GGS.A może o to chodzi? Może my Gracze Wam przeszkadzamy w zabawie?
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    Anahella (PL1) powiedział(a):

    A każde wejście na kwiatową zaczyna się od tego:


    tez tak mam na lowisko tez wyskakuje co robic???
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Targ rybny


    A to mała zmiana w wiosce 

    U was też jest mniej gwoździ? I pewnie nie tylko gwoździ. Do tej pory było 136. Rozumiem, że skoro manufaktura produkuje mniej gwoździ, będzie dużo mniej potrzebne na statek i do ulepszania obiektów.

    I jak tu grać? Odechciewa się.

  • amik23 (PL1) powiedział(a):
    Targ rybny


    A to mała zmiana w wiosce 

    U was też jest mniej gwoździ? I pewnie nie tylko gwoździ. Do tej pory było 136. Rozumiem, że skoro manufaktura produkuje mniej gwoździ, będzie dużo mniej potrzebne na statek i do ulepszania obiektów.

    I jak tu grać? Odechciewa się.

    Trzeba sprawdzić bo jest błąd w wyświetlaniu a zbiór normalny :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jak wyzej, wejśc na targ nie można, a ryb sprzedać nie można, to po co te kutry?
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    jak wyzej, wejśc na targ nie można, a ryb sprzedać nie można, to po co te kutry?
    I po co wydaliśmy tyle kasy na te kutry?
  • szymus33 (PL1)szymus33 (PL1) PL1 Posty: 11
    To sa jakies zarty..najwidoczniej czas zakonczyc przygode z Big farm...dzieki tej aktualizacji i Waszych nowych pozmyslach bedziecie zbierac zniwo w postaci rezygnacji z gry wielu Graczy..brawoo!!!!!Ja juz podziekuje jak wiekszoac moich kolegow z sojuszu.Tylko dochod z polowu ryb pozwalal na wiele mozliwosci z gry a teraz..to jakies kpiny...nie liczycie sie z Graczami i tyle.
  • Krzystofpylak79 (PL1)Krzystofpylak79 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 16.08.2017

    Przyjechała szkoła szuszu muszu jestem z buszu złoto zabrane ale ryby z głębin które są bez wartości dodane

    coraz lepiej co dacie jeszcze by pogrążyć graczy bardziej bo wasza pomysłowość GGS jest chyba bez granic

    wasz honor i fair pley już dawno przestały istnieć tylko rządza pieniędzy wam została

  • dziadostwo i nic więcej...........balans hahahahha śmieszne
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    [14:26]  *****************: nic nie działa , wchodze na połów  - error, wchodzę na kwiatową - error
    [14:27]   **************: przelogowanie nie pomogło, nie chca mnie tu to ide sobie

     to wpis z czatu w moim sojuszu , mam podobnie wiec tez ide sobie

  • edytowano 16.08.2017

    Jak nie działa to niech wrócą do poprzedniej wersji - sprzedaży ryb.

    Dzięki moderatorzy za wsparcie i odpowiadanie nam na nasze pytania.

    Ale jak to mi kiedyś napisała mądra osoba - Czego się po nich spodziewałaś? Przecież to wiadome, że GGS nie patrzy na graczy tylko na swój zysk.


    PS. Raz dali nam coś z czego wszyscy gracze się cieszyli to musieli nam odebrać. A potem się dziwią, że gracze są nie zadowoleni.

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Mam pytanie czy ktoś pamięta ile kosztował tuńczyk i homar? 
  • edytowano 16.08.2017

    tak

    tuńczyk - 16 625

    homar - 18 125

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    arkadiusz 2005 (PL1) powiedział(a):
    tak
    A zdradzisz? 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    jak wyzej, wejśc na targ nie można, a ryb sprzedać nie można, to po co te kutry?
    I po co wydaliśmy tyle kasy na te kutry?
    Bo mam teraz 1 500 000 000 dolarów kasy na wydanie?
  • Joana888 (PL1)Joana888 (PL1) PL1 Posty: 12
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    @Joana888 (PL1) bardzo dziękuję :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy ktoś pamięta ile kosztował tuńczyk i homar?

    tak  tuńczyk 16625
      homar  18125
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie czy ktoś pamięta ile kosztował tuńczyk i homar? 

    Gdyby ktoś podobnie jak Ty chciał mieć skalę porównawczą do cen na targu - jak ten w końcu ruszy bo u mnie nie ma nic i jest error zamieszczam screeny z cenami sprzed aktualizacji:












  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 16.08.2017
    To teraz prosta matematyka. Za ryby w kontrakcie dziś przed aktualką dostałabym 12 710 000 $, po aktualizacji mam kontrakt za 4 915 285 i 5 pkt karmy... Nie wiedziałam, że te pkt są tak cenne, że 5 szt kosztuje prawie 8 mln $. Świetny interes zrobię... To ja proszę o możliwość sprzedaży tych super cennych pkt karmy :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik