Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

242

Komentarz

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Masz rację. Czas pomysły wcielić w czyn.  Nie kupuję.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Niestety Zespół nie chce zdradzić jakie będą ceny na targu w stosunku do obecnych.
    Wszystko okaże się jutro, gdy aktualizacja zostanie wprowadzona.

    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

    PS. W OO podaliśmy, że westernowa zagroda dla kaczek będzie nakładką na zagrodę sojuszniczą (dostępną z Mistrzostw Sojuszniczych). Dowiedzieliśmy się, że nakładkę będzie można założyć na zwykłą zagrodę dla kaczek - co zostało poprawione w ogłoszeniu.

    Życzę Wszystkim miłego popołudnia,
    Havao
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Dzięki Havao za odpowiedź 
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 15.08.2017
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Niestety Zespół nie chce zdradzić jakie będą ceny na targu w stosunku do obecnych.
    Wszystko okaże się jutro, gdy aktualizacja zostanie wprowadzona.

    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

    PS. W OO podaliśmy, że westernowa zagroda dla kaczek będzie nakładką na zagrodę sojuszniczą (dostępną z Mistrzostw Sojuszniczych). Dowiedzieliśmy się, że nakładkę będzie można założyć na zwykłą zagrodę dla kaczek - co zostało poprawione w ogłoszeniu.

    Życzę Wszystkim miłego popołudnia,
    Havao
    Witam havao
    po raz kolejny proponuje zeby takie informacje jak ta o zagrodzie dla kaczek umieszczac w widocznym miejscu  - sa ludzie którzy OO czytają raz i wiecej do niego nie wracają , a skoro dało sie podczepic tematy z róznymi poradnikami to mozna chyba podczepic tez temat np o...... " dodatkowe  i nieoficjalne informacje dotyczące gry"

    A to że zespół nie chce zdradzi....to tez nie nowina ,ale tez jest odpowiedzią na moje pytanie
    jako ze jedyną możliwością sprzedaży ryb stanie się oddanie ich do kontraktu- zostalismy zmuszeni tak czynić
    ceny nie musza sie zmieniac gdy zarobek zostanie zamrożony i rozciągniety w czasie ,
     zostaniemy zmuszeni do wyławiania ogromnych ilości tanich rybek zeby wykonać kontrakt 
     a ze w dodatku od kontraktu zostanie odjeta ogromna ilość zysku za wątpliwej wartości bonus to tez musimy przyjąc jak ubogi w kieszen :(
     A czy zespół moze zdradzic czy przy kontrakcie pojawi sie opcja "usun "?
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram pomysł Joy1
    hahha, nie wystraczy  tylko popierać :)
    od przeszło półtora roku na grę nie wydałam ani złotówki i dobrze mi z tym :)
     i nie musiałam organizowac szeroko zakrojonej akcji typu " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac "

    po prostu  - jesli czujesz sie wykorzystany/a przez sprzedawce to do tego sklepu nie wracasz

    Ps : aha i jeszcze :))
     wiedze o tym co mi sie spodobało i jest dla mnie pożyteczne w grze, zachowuje tylko dla siebie i nie ogłąszam tego na forum
    jedynie z przyjaciółmi tym się dzielę , a wszelkie ankiet od GGGs bez przeglądania lądują tam gdzie ich miejsce - w koszu
     


    Chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu :(Tu nie chodzi o to ,że cyt
    " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac " lecz o to aby wreszcie GGS zaczęło traktować nas poważnie.A niestety jedynym argumentem jaki mamy w tej nierównej dyskusji ,jest argument finansowy.Jeśłi choć przez jeden dzień do firmy nie wpłynie ani złotówka to gwarantuję Ci,że zmieni się zupełnie ich stosunek do nas Graczy.Tylko,to nie może być akcja jednej osoby,nawet stu.Po prostu wszyscy powinni się dołączyć,inaczej nigdy nic nie wskóramy.Pozdrawiam :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Niestety Zespół nie chce zdradzić jakie będą ceny na targu w stosunku do obecnych.
    Wszystko okaże się jutro, gdy aktualizacja zostanie wprowadzona.

    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

    PS. W OO podaliśmy, że westernowa zagroda dla kaczek będzie nakładką na zagrodę sojuszniczą (dostępną z Mistrzostw Sojuszniczych). Dowiedzieliśmy się, że nakładkę będzie można założyć na zwykłą zagrodę dla kaczek - co zostało poprawione w ogłoszeniu.

    Życzę Wszystkim miłego popołudnia,
    Havao
    Wiedziałem, dlatego od dłuższego czasu sukcesywnie ryby sprzedaję, a teraz idę sprzedać wszystko. Ceny na targu na pewno będą wywalone w kosmos, ale za złoto będzie można kupić wszystko...
    Ciekawe czy zmniejszą doświadczenie za  produkcje zanęty i po ile będą upgrade'y statków?
    Już się boję, a więc do wyprzedaży
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram pomysł Joy1
    hahha, nie wystraczy  tylko popierać :)
    od przeszło półtora roku na grę nie wydałam ani złotówki i dobrze mi z tym :)
     i nie musiałam organizowac szeroko zakrojonej akcji typu " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac "

    po prostu  - jesli czujesz sie wykorzystany/a przez sprzedawce to do tego sklepu nie wracasz

    Ps : aha i jeszcze :))
     wiedze o tym co mi sie spodobało i jest dla mnie pożyteczne w grze, zachowuje tylko dla siebie i nie ogłąszam tego na forum
    jedynie z przyjaciółmi tym się dzielę , a wszelkie ankiet od GGGs bez przeglądania lądują tam gdzie ich miejsce - w koszu
     


    Chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu :(Tu nie chodzi o to ,że cyt
    " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac " lecz o to aby wreszcie GGS zaczęło traktować nas poważnie.A niestety jedynym argumentem jaki mamy w tej nierównej dyskusji ,jest argument finansowy.Jeśłi choć przez jeden dzień do firmy nie wpłynie ani złotówka to gwarantuję Ci,że zmieni się zupełnie ich stosunek do nas Graczy.Tylko,to nie może być akcja jednej osoby,nawet stu.Po prostu wszyscy powinni się dołączyć,inaczej nigdy nic nie wskóramy.Pozdrawiam :)
    Zejdź na ziemie :) ktos musi utrzymywać grę
    Ggs to firma a firma istnieje tak długo jak długo czerpie zyski , załoze się ze jednodniowy bojkot nie odbje sie jej nawet małą  czkawką :))
    przeżyłam juz bojkot mistrzostw ....coś to dało ?
    dlatego uważam ze dyskusja o pieniądzach jako argument przetargowy jest bez sensu
    z resztą Ggs jest jedynym włascicielem gry , mogą zamknąć serwer w każdej chwili bez podania przyczyny i co ?
    złożysz reklamacje bo akurat chwile wczesniej ktos zrobił przelew ?
  • Krzystofpylak79 (PL1)Krzystofpylak79 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 15.08.2017
    Co gracz chce trochę zarobić by ruszyć z rozbudową GGS to niszczy .rozbudowa laboratorium jest w setkach milionów .Co można było pomyśleć nad rozbudową kosztownych budynków to ta idea rozwiała się jak chmura na wietrze . Wszystko za złoto , propozycja za propozycją a teraz to . jak już złodziejskie GGS tak lubi zmiany  to niech zmieni nazwę gry z Big Farm na                      GOLD FARM                   bo tu już wszystko za złoto 
  • A czy w związku z tym, że :

    -ryby łowimy dłużej

    -nie można ich sprzedać

    -nie będzie takiego zysku z ryb

    to przyrządy i ludzie, których potrzebujemy na łodzie będą tańsze?,Bo przedmioty wkładane na łodzie są dosyć drogie.

  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Cóż mogę powiedzieć ,powiem jedno w dupie mam wasz balans gry który i tak nie ma sensu 
  • Ja coraz częściej w tej grze dostrzegam minusy niż plusy. Owszem, gra idzie do przodu ale co z tego? Dostajemy coś, co zostanie nam zabrane. Z doświadczenia wiem, że kontrakty będą wymagały ogromnej ilości ryb co będzie dosyć uciążliwe w szybkim zysku.

    Podsumowując, nie za ciekawie będzie wyglądać jutrzejsza aktualizacja.
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 15.08.2017
    O, jakie "wspaniałe" wiadomości...
    Nie miałem szczęścia do zdobycia balonu Królika, myślałem, że może kupie za dolary, teraz mogę o kupnie Królika za dolary zapomnieć...
    Miałem w planach rozbudowanie Laboratorium, teraz mogę o rozbudowie Laboratorium zapomnieć...
    Miałem w planach rozbudowanie Skrytki Lestera, teraz mogę o rozbudowaniu Skrytki Lestera zapomnieć..
    Cieszyłem, że w końcu mam dolary na Farmy Tymczasowe i zdobędę towary wymieniane na podkowy i dzięki temu lepiej wytrenuje konie, teraz mogę o większej ilości podków i lepszym trenowaniu koni zapomnieć...

    "Super" jest grać w grę strategiczną w wydaniu GGS, aż człowiek żałuje że tę grę znalazł...

    Wobec powyższego przypominam pomysł dekoracji:
    Nazwa: Wspaniałe GGS graczom.
    Wygląd:  wielgachny wyprostowany w górę palec.
    Rozmiar dekoracji: 10 na 10.
    Zadowolenie: jeden punkt zadowolenia zwykłego i jeden punkt zadowolenia wioskowego.
    Rozbudowa/poprawa zadowolenia: tylko i wyłącznie za złoto kupione za realne pieniądze, pierwszy poziom za minimum 1000 sztuk złota, a każdy kolejny poziom ulepszenia to wzrost kosztów w złocie kupionym za realne pieniądze o 100 procent.

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    raczej ta zapowiedz jak przeczytalam to zawialo nuda jak moga sie lapanie dolarow znudzic ??co to za targ ma zastapic koszty utrzymania wszystkiego na nagrody drobiazg w postaci dekoracji 4x4 owartosci zadowolenia przykladowo 30 albo fontanny 18  albo humusa zwyklego??/najlepiej dajcie po marchewce albo natce pietruszki szkoda gadac
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    czemu nie dostalam bonusu za logowanie ???
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    A ja się "bardzo cieszę" z aktualizacji. Załadowanie i wysłanie całej floty w morze było bardzo czasochłonne, no ale zyski mnie przekonywały do tego, żeby ten wysiłek podjąć. Teraz z czystym sumieniem zamknę stocznie na 4 spusty, bo wysiłek nie będzie tego wart, żeby tam zaglądać. Oby tak dalej ggs, jeszcze trochę i całą farmę zamknę:) 
  • Nie będę krytykować w ciemno, ale coś przez skórę czuję, że zyski z ryb będą mniejsze :(

    Kochani na poziomie około 100 zaczynają się kłopoty z kasą. Rozwój farm idzie bardzo powoli. Ryby to zmieniły. Dzięki połowom tygodniowo na farmach buduję więcej niż przedtem miesięcznie.

    Pożyjemy - zobaczymy. Jak będzie kicha to skrytykuję.
  • Widzę to tak: po stronie Wszechmocnych jest pustosłowie o równowadze i braku satysfakcji z gry. Tyle.
    Czyli jeżeli jednak czułam satysfakcję tylko z łowisk, to jakaś mało normalna jestem. Dlaczego tylko z tego?
    Bo gra jest niemiłosiernie restrykcyjna. Bo Wszechmocni zapominają, że ludzie tu przychodzą dla przyjemności a nie dla ciągłego zmagania się ze sobą. Bo nagrody i prezenty są czasem wręcz żenujące (7,5 tys. dolarów, licencje na dolary, pakiet zwykłych nasion,...) a silnie natomiast limitowane są humusy, złoto, licencje, złotniczki (zamiast nagrody zrobiliście z tej rośliny św.Graala graczy). Jakiekolwiek osiągnięcia gracza są znikome i szybko znikające. Mistrzostwa rozdmuchane do absurdalnych rozmiarów jeśli chodzi o częstotliwość i czas trwania. Okienko rozbudowy- jedno dla wszystkich farm, które wydłuża i tak absurdalnie długie ulepszenia. Można by tak wymieniać bardzo długo. O Wszechmocni, zapomnieliście kto jest dla kogo. To wy jesteście dla nas. Tymczasem wy działacie jak nasze państwo- uznaliście, że jesteśmy dla was i pewnie dużo satysfakcji sprawia wam, że tańczymy jak gracie. Ale jest jeszcze jeden powód do satysfakcji, który jest poza waszym zasięgiem, to moi sojusznicy- ludzie z którymi lubię spędzać czas. I dlatego wciąż jeszcze tu jesteśmy. Nie dlatego, że jesteście tak cwani, że wymyśliliście sposób na przykucie nas do komputerów i pobieranie pieniędzy za zakup złota.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 15.08.2017
    Nie ukrywam, iż czekałam na aktualizację z targiem rybnym, nawet gromadziłam wszystkie złowione ryby w magazynie specjalnie na targ, gdyż możliwość wymiany ryb na żetony wydała mi się ciekawa...
    Ale oczywiście nie przypuszczałam, że pozbawią mnie możliwości wyboru, czy sprzedać ryby, czy wymienić je na inne dobra...  a tak się niestety stanie..
    Wszystkie ryby już sprzedałam i  mam gorącą nadzieję, że ta jutrzejsza aktualizacja będzie miała tyle bugów, że zostanie przełożona na 100 lat, abym dożyła rozbudowy laboratorium, skrytki i szkoły Matyldy :)
    Dzięki zarobkom z ryb gra stała się dla mnie ciekawa, a nie nudna, w końcu mogłam rozbudować cokolwiek więcej, niż tylko przy wizycie architekta... eh i znowu wrócimy do nudnej klepaniny???.. szkoda

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Nie ukrywam, iż czekałam na aktualizację z targiem rybnym, nawet gromadziłam wszystkie złowione ryby w magazynie specjalnie na targ, gdyż możliwość wymiany ryb na żetony wydała mi się ciekawa...
    Ale oczywiście nie przypuszczałam, że pozbawią mnie wyboru, czy sprzedać ryby, czy wymienić je na inne dobra...  a tak się niestety stanie..
    Wszystkie ryby już sprzedałam i  mam gorącą nadzieję, że ta jutrzejsza aktualizacja będzie miała tyle bugów, że zostanie przełożona na 100 lat, abym dożyła rozbudowy laboratorium, skrytki i szkoły Matyldy :)
    Dzięki zarobkom z ryb gra stała się dla mnie ciekawa, a nie nudna, w końcu mogłam rozbudować cokolwiek więcej, niż tylko przy wizycie architekta... eh i znowu wrócimy do nudnej klepaniny???.. szkoda

    nudna klepanina malo powiedziane ze sto lat bedzie trzeba lowic zeby nalowic:(((niesadze zeby dzieci naszych dzieci chcialy orac i  klepac...
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 15.08.2017
    zawsze GGS mówi, ze robi wszystko z myślą o graczach i żeby się gra nie znudziła i takie tam pierdoły...

    czy ktoś jest tu zadowolony? jakoś nie widzę i nawet się nie będę wysilał w omijaniu epitetów bo po prostu szkoda sobie strzępić język 

    te pomysły prędzej mnie skłonią do rezygnacji z gry niż do zakupów złota i w sojuszu jest nas z podobnym podejściem kilkunastu więc żeby się przypadkiem GGS nie obudziło z ręką w nocniku ale wtedy będzie za późno

    "Mimo, że głównym celem jest ciągłe polepszanie dobytku i doświadczenia Graczy w grze, możliwości jakie oferowały połowy na Głębokich Morzach powodują zbyt szybki postęp w grze, co szkodzi satysfakcji i oczekiwaniom co do poziomu wyzwań jakie gra oferuje."
    PORAŻKA! ŻENADA!
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Dobrze by było żeby choć raz GGS posłuchało zdań graczy , należy nam się trochę szacunku , gra ma być  rozrywką i sprawiać przyjemność, żeby gracze chętnie siadali do komputera. Jest wiele obiektów do rozbudowy za masę dolarów i nie rozumiem dlaczego nie dacie możliwości graczom spokojnie rozwijać farmy. Możliwość sprzedaży ryb  powinna pozostać.  Nie wprowadza się zmian na gorsze, każda zmiana powinna nieść coś lepszego. To co chcecie zrobić odbierze wielu ludziom chęć do dalszej gry. Nudne to zrobiły się dla nas ciągłe błędy a nie połowy co przynoszą zyski zachęcające do dalszych działań w grze :(((( 
  • Havao powiedział(a):

    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.

    Hej, Havao! Cóż to za wypowiedź? "Oj, ja wcale nie taki zły. Oni są gorsi." ?. Mówiliśmy, że zmiana jest do przewidzenia, ale nie dlatego, że widzieliśmy sens w takiej zmianie, a dlatego, że macie w zwyczaju psuć nam przyjemność ze strachu przed utratą własnych zysków ze sprzedaży złota. Mówiliśmy tak, bo w tej grze nie chodzi o to, żeby ludzie się relaksowali a o to, żeby walili kasę na złoto a co za tym idzie, dla was.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627


    ładnie napisane Hiyoona:) 
    lepiej bym nie napisał, a poza tym nie chciałoby mi się tyle faktów przelewać na tekst;)
    Jutro dowiemy się, co nam zostało zaserwowane zabrane i zmienione(bez informacji)
    Ryby poszły u mnie na sprzedaż, skoro ma być gorzej, nie ma ich co trzymać.

    stawiam na 10x spadek zysków z ryb przy mniejszej ilości do złowienia i dłuższym czasie połowu...

  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 15.08.2017
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):

    stawiam na 10x spadek zysków z ryb przy mniejszej ilości do złowienia i dłuższym czasie połowu...

    Optymista.
    To raczej będzie 100x
    :smile:
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 23.08.2017
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram pomysł Joy1
    hahha, nie wystraczy  tylko popierać :)
    od przeszło półtora roku na grę nie wydałam ani złotówki i dobrze mi z tym :)
     i nie musiałam organizowac szeroko zakrojonej akcji typu " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac "

    po prostu  - jesli czujesz sie wykorzystany/a przez sprzedawce to do tego sklepu nie wracasz

    Ps : aha i jeszcze :))
     wiedze o tym co mi sie spodobało i jest dla mnie pożyteczne w grze, zachowuje tylko dla siebie i nie ogłąszam tego na forum
    jedynie z przyjaciółmi tym się dzielę , a wszelkie ankiet od GGGs bez przeglądania lądują tam gdzie ich miejsce - w koszu
     


    Chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu :(Tu nie chodzi o to ,że cyt
    " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac " lecz o to aby wreszcie GGS zaczęło traktować nas poważnie.A niestety jedynym argumentem jaki mamy w tej nierównej dyskusji ,jest argument finansowy.Jeśłi choć przez jeden dzień do firmy nie wpłynie ani złotówka to gwarantuję Ci,że zmieni się zupełnie ich stosunek do nas Graczy.Tylko,to nie może być akcja jednej osoby,nawet stu.Po prostu wszyscy powinni się dołączyć,inaczej nigdy nic nie wskóramy.Pozdrawiam :)
    Zejdź na ziemie :) ktos musi utrzymywać grę
    Ggs to firma a firma istnieje tak długo jak długo czerpie zyski , załoze się ze jednodniowy bojkot nie odbje sie jej nawet małą  czkawką :))
    przeżyłam juz bojkot mistrzostw ....coś to dało ?
    dlatego uważam ze dyskusja o pieniądzach jako argument przetargowy jest bez sensu
    z resztą Ggs jest jedynym włascicielem gry , mogą zamknąć serwer w każdej chwili bez podania przyczyny i co ?
    złożysz reklamacje bo akurat chwile wczesniej ktos zrobił przelew ?

    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram pomysł Joy1
    hahha, nie wystraczy  tylko popierać :)
    od przeszło półtora roku na grę nie wydałam ani złotówki i dobrze mi z tym :)
     i nie musiałam organizowac szeroko zakrojonej akcji typu " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac "

    po prostu  - jesli czujesz sie wykorzystany/a przez sprzedawce to do tego sklepu nie wracasz

    Ps : aha i jeszcze :))
     wiedze o tym co mi sie spodobało i jest dla mnie pożyteczne w grze, zachowuje tylko dla siebie i nie ogłąszam tego na forum
    jedynie z przyjaciółmi tym się dzielę , a wszelkie ankiet od GGGs bez przeglądania lądują tam gdzie ich miejsce - w koszu
     


    Chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu :(Tu nie chodzi o to ,że cyt
    " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac " lecz o to aby wreszcie GGS zaczęło traktować nas poważnie.A niestety jedynym argumentem jaki mamy w tej nierównej dyskusji ,jest argument finansowy.Jeśłi choć przez jeden dzień do firmy nie wpłynie ani złotówka to gwarantuję Ci,że zmieni się zupełnie ich stosunek do nas Graczy.Tylko,to nie może być akcja jednej osoby,nawet stu.Po prostu wszyscy powinni się dołączyć,inaczej nigdy nic nie wskóramy.Pozdrawiam :)
    Zejdź na ziemie :) ktos musi utrzymywać grę
    Ggs to firma a firma istnieje tak długo jak długo czerpie zyski , załoze się ze jednodniowy bojkot nie odbje sie jej nawet małą  czkawką :))
    przeżyłam juz bojkot mistrzostw ....coś to dało ?
    dlatego uważam ze dyskusja o pieniądzach jako argument przetargowy jest bez sensu
    z resztą Ggs jest jedynym włascicielem gry , mogą zamknąć serwer w każdej chwili bez podania przyczyny i co ?
    złożysz reklamacje bo akurat chwile wczesniej ktos zrobił przelew ?
    A masz lepszy pomysł na to aby zmusić GGS do szanowania nas jako klientów?
    Bo jak czas pokazał samo narzekanie niczego nie zmieniło i nie zmieni.Nie wiem nawet czy choć 1% z tego co piszemy dociera do właścicieli firmy.Natomiast z pewnością sprawdzają konta firmowe i płynność sprzedaży.

























































































































































































    Post edited by Yalenka on
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 16.08.2017
    I jeszcze pytanie: 
    "Nadal będziecie mogli sprzedawać normalne ryby (z połowów Olega), oraz produkty z Zatoki Syrenek."

    ja tych rybek parę (dla ggs ze trzy) nazbierałam. Czy odyńczyki, tunki itd to są ryby, aby na pewno "NORMALNE", z połowów Olega? Trzymam je pod kątem M... znaczy się tak sobie trzymam, te trzy sztuki, bo może się przyda na balona albo watę cukrową. Ale może lepiej też sprzedam, bo się BALA(n)ST zawali?

  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 16.08.2017
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram pomysł Joy1
    hahha, nie wystraczy  tylko popierać :)
    od przeszło półtora roku na grę nie wydałam ani złotówki i dobrze mi z tym :)
     i nie musiałam organizowac szeroko zakrojonej akcji typu " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac "

    po prostu  - jesli czujesz sie wykorzystany/a przez sprzedawce to do tego sklepu nie wracasz

    Ps : aha i jeszcze :))
     wiedze o tym co mi sie spodobało i jest dla mnie pożyteczne w grze, zachowuje tylko dla siebie i nie ogłąszam tego na forum
    jedynie z przyjaciółmi tym się dzielę , a wszelkie ankiet od GGGs bez przeglądania lądują tam gdzie ich miejsce - w koszu
     


    Chyba nie zrozumiałaś mojego wpisu :(Tu nie chodzi o to ,że cyt
    " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac " lecz o to aby wreszcie GGS zaczęło traktować nas poważnie.A niestety jedynym argumentem jaki mamy w tej nierównej dyskusji ,jest argument finansowy.Jeśłi choć przez jeden dzień do firmy nie wpłynie ani złotówka to gwarantuję Ci,że zmieni się zupełnie ich stosunek do nas Graczy.Tylko,to nie może być akcja jednej osoby,nawet stu.Po prostu wszyscy powinni się dołączyć,inaczej nigdy nic nie wskóramy.Pozdrawiam :)
    Zejdź na ziemie :) ktos musi utrzymywać grę
    Ggs to firma a firma istnieje tak długo jak długo czerpie zyski , załoze się ze jednodniowy bojkot nie odbje sie jej nawet małą  czkawką :))
    przeżyłam juz bojkot mistrzostw ....coś to dało ?
    dlatego uważam ze dyskusja o pieniądzach jako argument przetargowy jest bez sensu
    z resztą Ggs jest jedynym włascicielem gry , mogą zamknąć serwer w każdej chwili bez podania przyczyny i co ?
    złożysz reklamacje bo akurat chwile wczesniej ktos zrobił 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Havao, mam nadzieję, że to co jest napisane w OO to tylko tłumaczenie danego Ci tekstu...

    powodują zbyt szybki postęp w grze, co szkodzi satysfakcji i oczekiwaniom co do poziomu wyzwań jakie gra oferuje.
    Żartujecie sobie?? Zobaczcie na moją farmę! Aż tak strasznie się rozrosła przez te kilka miesięcy?? Widać te miliony gdzieś? Przy jednym telewizorku i ogromnym czasie który potrzeba na rozbudowę NIC nie przychodziło szybko !! Szkodzi wyzwaniom?? Czy Wy uważacie, że piszecie do osób nierozgarniętych? Dawno pisałam, że zyski z ryb są mydleniem oczu ... i rekompensatą dla nas za straty jakie ponosimy za badziewną wioskę ! Nie wspominając już o niebotycznych cenach laba, skrytki, rozbudowy i samej stoczni ! Te zyski miały nam to wszystko pokryć ! Były one NIE dodatkowymi zyskami a jedynie pokryciem poniesionych kosztów rozbudowy tego wszystkiego !

    odpowiednio zbilansowaną ekonomię,
    Nie ważcie mi się nawet pisać o ekonomii ! i o jakimkolwiek balansie ! Ryby były wyrównaniem dla nas a nie dodatkowym dochodem! Balansem to zachwiało ale chyba waszym... bo nasz jedynie ratowało.. łatało dziury finansowe, które sami nam wydarliście...

    Możliwość bezpośredniej sprzedaży zanęt i ryb z Głębokich Mórz zostanie usunięta.
    To już jest cios poniżej pasa... mleko też jest na targu, a jakoś mogę je sprzedawać bezpośrednio... więc dlaczego taka zmiana? Chcecie sobie wprowadzać targ... proszę bardzo.. ale jak wytłumaczycie takie działanie?  Czekam na wyjaśnienia!

    Czas podróży łodzi po Głębokich Morzach zostanie zwiększony
    Dlaczego? Nie dość, że zabieracie nam dochody... jedyne dochody, które dawały nam, szczególnie młodym graczom szansę na jakikolwiek rozwój, to jeszcze wydłużacie czas podróży? Czyli nie tylko uderzacie w rozwój naszych farm, ale także w rzadką możliwość zebrania tych paru sztuk złota, które dawał silos rybny, tak? Ponownie oczekuję wyjaśnień !

    Inaczej pisząc, nie tylko zabieracie ryby, które były przez nas chwalone, to jeszcze silos, który też był chwalony (chociaż trochę, ale jednak..) ? Czy ktoś kiedykolwiek odważy się pochwalić cokolwiek na tym forum? Ja na pewno już nie.... a zdarzało mi się... ten głos poparcia już bezpowrotnie straciliście! Może lepiej kląć na czym świat stoi wszystko co dobre w tej grze, bo jak widać tylko takie rzeczy zostają w grze! Wszystko co ma w sobie choć pierwiastek dobra i ktoś ten pierwiastek widzi jest zabijanie, odbierane, przekształcane, wynaturzane.. Pamiętacie carnivora? Pisał kiedyś, że jak jest prędkość połowu 10ryb/h to łowi się 10 ryb każdego rodzaju (czyli na łowisku z trzema rodzajami ryb było 30ryb/h tak naprawdę) i co zrobili? Parę dni i zostało "naprawione" !! A nasz tryb planowania ciągle nie ma, bo za dużo błędów.....ale HH jest.. tak? Śmieszne!
    Co Wy sobie w ogóle wyobrażacie?

    Havao powiedział(a):
    Ja również nie jestem zadowolony z takiej zmiany, ale niestety jak sami mówicie - taka zmiana była do przewidzenia, gdyż po prostu opcja nie była wpasowana w tryb gry, a dolarów przybywało zbyt dużo.
    To są już Twoje słowa.. więc odniosę się bezpośrednio do Ciebie, Havao... Zmiana była do przewidzenia, tak, ale wcale nie dlatego że dolarów przybywało za dużo. To jest puste gadanie z Twojej strony... jako gracz doskonale wiesz, że wyspa kosztuje ile? 200-300mln dolarów? Teraz pewnie więcej, bo jest skrócona, a obietnice, że czas rozbudowy i koszty zostaną dostosowane  do tego czasu, to nic więcej jak puste obietnice! Nic nie zostało dostosowane !! Wioska? Skarbonka bez dna... szczególnie, że brzegówek się siać nie da, bo powodują ogromne straty na farmach! więc albo wioska i brzegówki albo dochody z farmy..... Plus sama stocznia i łodzie, na które teraz po prostu nie będzie nas stać !
    O rozwój czyj dbacie? Starzy gracze, którzy już mają miliardy na kontach jakoś sobie poradzą... i tak mają max farmy... ale nowi? a nawet tacy jak ja? Jakim cudem mam teraz rozbudowywać 3 farmy, stocznie i wyspę jednocześnie? ? Słucham! O wiosce nie wspomnę, bo odpuściłam to badziewie.... A propo odpuszczania... Niedawno dowiedziałam się, że pomimo tych ogromnych zysków z ryb i tak nie wszyscy budowali stocznie (i mówię tu o starych graczach właśnie!).. to teraz jak nie ma zysków, kto będzie w to inwestował?  Już wcześniej nie miałam czasu ani chęci zawsze wysyłać łodzi, a teraz? Podejrzewam, że będzie kolejna martwa lokacja na mojej farmie .. zaraz po wiosce. Wprowadzacie nowości i chyba sami sobie będziecie w te nowości inwestować!

    Mówisz o monetach, żetonach, skrzynkach.... po co nam one? Mam wydawać mln dolarów na stocznie, statki i łowienie, aby zdobyć skrzynkę.. niech będzie złota nawet.. skrzynkę, o których była mowa wielokrotnie na forum, że ich zawartość to badziewie, którego nikt nie chce! W skrócie zabieracie nam coś co chcemy i cenimy na coś co krytykujemy od miesięcy? To jest nawet nie olewanie  graczy, ale jawne pokazanie nam gdzie macie klienta!

    Przypominam Wam, że jesteście jedynie producentami ... dostawcami produktu, który chcecie sprzedać... a to wymaga odpowiedniego poziomu produktu .. jakości... i reklamy...
    Obecnie Wasz produkt zaczyna przypominać szajs, który robi się coraz gorszy.... Wasza reklama to ostrzeganie o błędach.. i całkowity brak szacunku do klienta.. czyli PR także leży...  Nikt tego już nie kupi... Wasze złote konta wkrótce nie wystarczą aby namówić ludzi na wydanie pieniędzy... w końcu nie każdy kupi worek po kartoflach tylko dlatego, że zobaczy człowieka na ulicy, który się w niego ubrał... nie wtedy, kiedy ewidentnie widać, że ten worek to śmieć.. a Wasza taktyka sprzedaży zaczyna na tym polegać... nie doceniacie ludzi... zacznijcie myśleć i szanować ludzi, bo moich pieniędzy w innym wypadku nie zobaczycie, a z waszych złotych kont nie wyżyjecie (i niech mi nikt w tym momencie nie mówi, że ich nie ma! ). Chcecie pieniędzy ludzi, którzy pracują, aby je zarobić... właśnie pracują! Wiec wy też zacznijcie pracować.
    Podpisuję się rękami i nogami. Brawo Hyoona.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik