Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

16.08.2017 | Zmiany na Głębokich Morzach

Witajcie Farmerzy,

W tym wątku możecie skomentować nadchodzące zmiany w Grze.
Całość ogłoszenia dostępna jest >TUTAJ<.

Pozdrawiam,
Havao
«1342

Komentarz

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Havao mam pytanie. Czyli teraz już nie będzie można sprzedawać ryb z połowów na morzu ?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 15.08.2017
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Havao mam pytanie. Czyli teraz już nie będzie można sprzedawać ryb z połowów na morzu ?
    Witam,

    Tak niestety nie będzie można już tego robić. 
    Jedyną opcją będzie sprzedaż ryb na targu w kontraktach. 

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    A połów też będize dłuższy ?? I wiesz może czy ten targ będzie sie opłacał ??
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Piękne słowa o Balansie , szkoda że nie dotyczą np. MS w kupowania pkt , kołach , szkołach z gotowymi pkt. i tak dalej... 
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Havao powiedział(a):
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Havao mam pytanie. Czyli teraz już nie będzie można sprzedawać ryb z połowów na morzu ?
    Witam,

    Tak niestety nie będzie można już tego robić. 
    Jedyną opcją będzie sprzedaż ryb na targu w kontraktach. 

    Pozdrawiam,
    Havao
    ja tez  chciałabym cos uściślic  odnośnie tego ogłoszenia
    Czy ceny ryb zostaną zmniejszone ? czy zostana na takim samym poziomie ?
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Wiedziałam no wręcz byłam pewna, że kiedy zamieniono lejki z rybnego, który miał być teraz na zwykły to powód może być tylko jeden - GGS  coś grzebie w rybach i się na Firmie nie zawiodłam ;)
    Skończyło się eldorado na rybach....niestety...:(
    Po kilku latach grania jak widzę, że coś co powinno być a jest przełożone, odwołane, zamienione to powód jest tylko jeden - Firma coś grzebie abyśmy mieli nie za łatwo.
    Pozwolili Nam zarobić na rybach z prostego powodu - gdyby tak to wyglądało od początku to nikt lub prawie nikt nie inwestował by w stocznię - toć to oczywiste.
    Kto do tej pory się nachapał dolców na rybkach to Jego/Jej - współczuję tylko nowym Graczom, że nie zdążyli się na tym wzbogacić.
    Kolejny raz sprawdza się maksyma - NIE PISAĆ NIC - KOMPLETNIE NIC NA FORUM o rzeczach, które dają Nam krociowe zyski bo zaraz to zabiorą.
    Targ rybny zostanie wprowadzony - pożyjemy zobaczymy czy to się będzie opłacać.
    Nagrody w postaci skrzynek i żetonów są ok pod warunkiem, że Firma wycofa ze skrzynek dolary bo robić kontrakt, w którym na bank będą wymagane spore ilości ryb i dostać za to skrzynki a w nich 7,500 dolarów, 25 kropli wody, 10,000 dolarów to kpina.
    Jak dla mnie aktualizacja i wprowadzenie tego to jeden wielki MINUS.
  • Krupcia (PL1) powiedział(a):
    ja tez  chciałabym cos uściślic  odnośnie tego ogłoszenia
    Czy ceny ryb zostaną zmniejszone ? czy zostana na takim samym poziomie ?
    No jak mogą zostać na tym samym poziomie, skoro pisze jak byk, że za dużo zarabialiśmy i teraz to wszystko zostanie dostosowane do pozostałych cen w grze, aby rozgrywka mogła dalej stawiać przed nami wyzwania ;)
    Nie stawia, bo zbyt szybko zarabialiśmy i rozbudowywaliśmy farmy >:)
    Poza tym nie będzie już można sprzedawać ryb, tylko przekazywać na targ.
    Cóż... ja za targ rybny podziękuję, bo pewnie tak jak na normalnym trzeba będzie oddać tony ryb, aby zarobić cokolwiek więcej i jeszcze łodzie będą dłużej na łowisku, więc wszystko moi mili wraca do normy :p
    Mój zachwyt łowieniem też... poszedł na grzyby B)
  • carry (PL1)carry (PL1) PL1 Posty: 10
    Czy naprawdę jest konieczność pozbawienia nas sprzedaży ryb? Po wprowadzeniu podniesień budynków i zwiększeniu pól większość graczy jeszcze nie rozbudowała farm. Do tego dochodzi wyspa, której robienie też drogo kosztuje. Nie wspomnę już o MS podczas których potrzeba jest wykupienia wzmocnień. Jak mamy na to wszystko zarobić jak zabieracie nam zarobki. Jak już tak bardzo uważacie, że byśmy się za bardzo wzbogacili (chociaż uważam, że wcale nie) to zmniejszcie te zarobki ale pozostawcie dalszą możliwość sprzedaży ryb.  A wprowadzenie targu to jakaś kpina ze strony GGS. Jak zwykle trzeba będzie oddać dużą ilość ryb a zysk z tego będzie marny. Aktualizacja na duży MINUS. Coraz bardziej GGS zniechęca do dalszej gry.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A było tak pięknie.. W końcu można było nazbierać kosmiczne sumy potrzebne do rozbudowy farmy i jednocześnie bawić się w farmy tymczasowe. Niestety znów się okazało, że wszystko to mydlenie oczu. Pokazano, jak pięknie mogłoby być, a potem sztandarowe hasło: "w planach przecież mieliśmy coś zupełnie innego". Tak być nie powinno. Jeżeli wprowadzane są nowości, to od samego początku powinny działać na zasadach docelowych, a nie być zmieniane w trakcie. Dlaczego? Bo łatwo wyciągnąć wniosek, że firma zmienia zasady gry na niekorzyść gracza, jak tylko się okazuje, że gracz odnosi jakiekolwiek korzyści. Nieładnie!
    Inna sprawa, że chociaż BigFarm to gra o sadzeniu kapusty, to jednak wcale do łatwych nie należy. Co chwila wprowadzane są niepełne i niedziałające poprawnie pomysły, zbyt duże natężenie eventów, nieprzejrzystość samego ekranu farm (zasłonięcie widoku farmy niepotrzebnymi ikonami) oraz niekonsekwencja w argumentacji wprowadzanych pomysłów sprawia, że coraz trudniej nazwać tę grę lekką, łatwą i przyjemną. Żeby zdobyć cokolwiek, osiągnąć jakikolwiek sukces, trzeba wydać tony złota, w przeciwnym razie i siedzenie 24 godziny na dobę nie gwarantuje sukcesu, a to na dłuższą metę męczy, bo chciałoby się widzieć swoje postępy w grze, a nie tylko aspekty gry, z których trzeba rezygnować, by w ogóle cokolwiek osiągnąć.
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 15.08.2017
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Krupcia (PL1) powiedział(a):
    ja tez  chciałabym cos uściślic  odnośnie tego ogłoszenia
    Czy ceny ryb zostaną zmniejszone ? czy zostana na takim samym poziomie ?
    No jak mogą zostać na tym samym poziomie, skoro pisze jak byk, że za dużo zarabialiśmy i teraz to wszystko zostanie dostosowane do pozostałych cen w grze, aby rozgrywka mogła dalej stawiać przed nami wyzwania ;)
    Nie stawia, bo zbyt szybko zarabialiśmy i rozbudowywaliśmy farmy >:)
    Poza tym nie będzie już można sprzedawać ryb, tylko przekazywać na targ.
    Cóż... ja za targ rybny podziękuję, bo pewnie tak jak na normalnym trzeba będzie oddać tony ryb, aby zarobić cokolwiek więcej i jeszcze łodzie będą dłużej na łowisku, więc wszystko moi mili wraca do normy :p
    Mój zachwyt łowieniem też... poszedł na grzyby B)
    no wiec dlatego droga Farmerko  chciałaby wiedzieć czarno na białym  czy ceny netto za rybe zostaną zmniejszone
    a moze jedynie zostanie na długo zamrożona ich sprzedaż
    tyle juz razy bylismy celowo wprowadzani w błąd - chodźby niedawne sugestie zeby pozbywac sie monetek zebranych w ewencie bo znikną - ze w nic juz co jest podane na forum nie wierze 

    należałoby sie zastanowic czy tym razem nie próbuja nas skłonic do sprzedazy zapasów zgromadzonych ryb zeby nie dac mozliwości szybszego wykonania kontraktów  i zdobycia wiekszej gotówki
    nasza uwaga zawsze była kierowana w dokładnie inne rejony niz "pies był pogrzebany " w istocie

     moze przesadzam  ...ale ta firma straciła w moich oczach wiarygodnośc
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    No i kolejny raz GGS pokazuje nam swoje chamstwo i arogancje wobec graczy. A może łaskawie poodawali graczom łodzie , które przy kolejnych aktualizacjach tak łatwo kradli nie zwracając uwagi na to ile dolarów gracze musieli włożyć w ich rozbudowy.
    Mnie ukradli tylko 2 motorówki ale od innych graczy wiem, że pokradli im gotowe kutry odpisując, że nie są w stanie nic na to poradzić >:)
    Ta gra coraz bardziej staje się grą dla GGS a nie dla graczy, którzy ich utrzymują. Tak trzymajcie to może szybciej zbankrutujecie tego "Wam życzę" >:)>:)
  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    edytowano 15.08.2017
    Mam pytanie, czy silos rybny - święto ciężkiej pracy - też zostanie zoptymalizowany do nowego poziomu połowów? Bo skoro wydłuży się czas łowienia to progi powinny być automatycznie niższe?
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Posłuchajcie:) To nie jest tak do końca,że my Gracze nie mamy tutaj nic do powiedzenia.Otóż mamy i GGS powinno się z nami liczyć.Problem tylko w tym abyśmy potrafili się zjednoczyć i abyśmy byli konsekwentni aż do końca.Moja propozycja jest taka_Przestajemy kupować złoto i nie korzystamy z żadnych ofert GGS aż do momentu ,kiedy firma nie wycofa się z pomysłu odebrania nam zarobków z ryb w takiej postaci jak mamy obecnie.Jeśłi popieracie ten pomysł,to proszę przekażcie go w swoich sojuszach,Może wreszcie firma dostrzeże,że ma do czynienia z ludźmi myślącymi a nie bezwolną masą "ciemniaków" A co do nudy,to Havao proszę przekaż firmie,że tropienie błędów i bugów dostarcza nam wystarczającą ilość rozrywki,na nudę nie narzekamy
  • Po takich numerach zaczynam mieć dość tej gry :( Albo nie ruszać nic albo uprzedzać od poczatku by kazdy sam miał mozliwość decyzji czy inwestować w flote czy nie ! A to jest po prostu świństwo :(
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Banda złodziei i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Popieram pomysł Joy1
  • Wszystko co piękne szybko się kończy.....oby ten Targ był chociaż opłacalny :neutral:
  • Arlett (PL1) powiedział(a):
    Wszystko co piękne szybko się kończy.....oby ten Targ był chociaż opłacalny :neutral:
    Nie będzie opłacalny bo zachwieje balansem gry.
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Arlett (PL1) powiedział(a):
    Wszystko co piękne szybko się kończy.....oby ten Targ był chociaż opłacalny :neutral:
    Z pewnością będzie opłacalny ale stawiam 100 do 1 ,że nie dla nas
  • zostaje opchnąć piękne rybki :)))
  • Żenada .
    CIEKAWE ZA CO MAMY WYBUDOWAĆ DALSZE POZIOMY NP.LABOLATORIUM ?
    Jeśli ceny na tym targu nie będą takie same lub przybliżone to ja dziękuje za taką grę.

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    edytowano 15.08.2017
    Jak było kiedyś jak nie było stoczni?????
    Też gracze mieli rozwinięte farmy 
  • pusiaczek4 (PL1)pusiaczek4 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 15.08.2017
    wydawali więcej kasy na golda,i o to GGS-owi chodzi żeby znowu topić Realną kasę .tłumaczą się  za szybkim postępem w grze hahaha BRAWO :neutral:
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tego,ze szanowne ggs się dobierze do rybek to ja się spodziewałam krótko po pierwszych zarobkach na rybkach,jakoś nie dziwi mnie fakt,że się za to zabrali...a dwa to przy wprowadzaniu ryb,umiejętność liczenia,komuś tam w zespole wysiadła czy jak,no nie wmówi mi nikt,że nie wiedzieliście ile rybki będą przynosić zarobków graczom,wtedy balansowi nic nie groziło...

    Kwestia masy błędów( u mnie od rana jest wiadome,że w wydarzeniu Happy Hour nie będzie mnie wieczorem w grze,co ciekawe w godzinach wieczornych istne cuda, jestem a jednak mnie nie ma-może za słabo myszką ruszam  ;) ) -co ciekawe szanowny zespół wyrobił się do tego stopnia,ze już przed wprowadzeniem wydarzenia zastrzega sobie prawo do błędów-gdyby sytuacja była odwrotna,błędy byłby na korzyść gracza,ciekawe czy tak też szanowny zespól podchodziłby identycznie do tego tematu-Balans owszem,ale ten na którym firma najwięcej zarabia,dlatego w grze coraz więcej dostępnych możliwości kupna np.gotowych pkt rp..
  • To jak danie i odebranie dziecku lizaka. Bardzo nieładnie.

  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    Dobrze, że jestem na forum :P :P Dzięki temu wiem o zmianach i sprzedałem wszystkie ryby :P :P Jutro mogłoby być za późno :p:p
  • Czarreq,czyli jesteś zarobiony  :dizzy:
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 15.08.2017
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Popieram pomysł Joy1
    hahha, nie wystraczy  tylko popierać :)
    od przeszło półtora roku na grę nie wydałam ani złotówki i dobrze mi z tym :)
     i nie musiałam organizowac szeroko zakrojonej akcji typu " ja nie wydam to inni tez niech przestaną wydawac "

    po prostu  - jesli czujesz sie wykorzystany/a przez sprzedawce to do tego sklepu nie wracasz

    Ps : aha i jeszcze :))
     wiedze o tym co mi sie spodobało i jest dla mnie pożyteczne w grze, zachowuje tylko dla siebie i nie ogłąszam tego na forum
    jedynie z przyjaciółmi tym się dzielę , a wszelkie ankiet od GGGs bez przeglądania lądują tam gdzie ich miejsce - w koszu
     

  • Czarreq (PL1)Czarreq (PL1) PL1 Posty: 533
    edytowano 15.08.2017
    Arlett :p:p Zarobiony ale nie tak bardzo jak bym chciał :p:p

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik