Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa

Dlaczego Mistrzostwa Sojusznicze odbywają się już co dwa tygodnie? Było co miesiąc- czyżby brakuje kasy? :/

Komentarz

  • Już od dłuższego czasu są dwa razy w miesiącu .
  • Raz w miesiącu to by zupełnie wystarczyło. Fajnie by było gdyby to tego wrócono.
  • Witam , mam pytanie odnośnie zakupu za monety mistrzostw świata .Zakupiłam 6 pól użyźnionych za monety wygrane w mistrzostwach i nie mogę je nigdzie znaleźć, jeśli ktoś mi w stanie na moje pytanie odpowiedzieć,bardzo dziękuję
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 06.08.2017
    Maluszek2 (PL1) powiedział(a):
    Witam , mam pytanie odnośnie zakupu za monety mistrzostw świata .Zakupiłam 6 pól użyźnionych za monety wygrane w mistrzostwach i nie mogę je nigdzie znaleźć, jeśli ktoś mi w stanie na moje pytanie odpowiedzieć,bardzo dziękuję
    Prawdopodobnie kupiłaś fasadę na użyźnione pole, wiec po wybudowaniu takich pól będziesz mogła zmienić im wygląd.

    Jeśli oczywiście to właśnie kupiłaś :).

  • Tak to właśnie  kupiłam .Dziękuję za pomoc;)

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Od początku Światowych Mistrzostw to  Sojusznicze są 3-ci raz !!!!!!!!!!!!!!
    Zapomnieli z GGS że  mamy szczyt sezonu urlopowego >:)>:)>:)>:)>:)  Mało graczy i nic nie pomoże , szczególnie że psują ostatnio bardzo grę.
  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    Czy te Monety Mistrzostw (srebrne krążki) są sumowane w kolejnych Mistrzostwach Sojuszy, czy trzeba je wykorzystać w bierzących Mistrzostwach. czy wiadomo do kiedy będzie Handlarz (żółta ciężarówka)?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik