Strona główna Polish Studia grafiki

Sygnaturki "U Mony"

15569

Komentarz

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 29.06.2017
    Filla (PL1) powiedział(a):
    hej, dalej robisz sygnaturki? jeśli tak to prosiłabym cie o sygnaturke z załączonymi zdj

    (...)
    chciałabym żeby ta sygna była w odcieniach fioletu i koloru liliowego. tą postać mogłabyś dać po mojej lewej stronie , i zrobić tak jakby ombre (??) niewiem jak to nazwać, ale jak sie kończy obrazek to żeby zjaśnić ten kolor. a to zdj orchidei dać na drugi koniec sygnaturki, najlepiej bez fioletowego tła (robiłaś kiedyś taką ,,zaokrągloną`` sygne, może bedziesz wiedziała o co mi chodzi. na środku możesz napisać czarnym lub purpurowym: Filla, a pod spodem kolorem złotym: Sojusz Złota Orchidea.
    Witam:)
    Zrobiłam trzy wersje, mam nadzieję, że o to chodziło. ;)




  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Filla (PL1) powiedział(a):
    hej, dalej robisz sygnaturki? jeśli tak to prosiłabym cie o sygnaturke z załączonymi zdj

    (...)
    chciałabym żeby ta sygna była w odcieniach fioletu i koloru liliowego. tą postać mogłabyś dać po mojej lewej stronie , i zrobić tak jakby ombre (??) niewiem jak to nazwać, ale jak sie kończy obrazek to żeby zjaśnić ten kolor. a to zdj orchidei dać na drugi koniec sygnaturki, najlepiej bez fioletowego tła (robiłaś kiedyś taką ,,zaokrągloną`` sygne, może bedziesz wiedziała o co mi chodzi. na środku możesz napisać czarnym lub purpurowym: Filla, a pod spodem kolorem złotym: Sojusz Złota Orchidea.
    Witam:)
    Zrobiłam trzy wersje, mam nadzieję, że o to chodziło. ;)




    Bardzo Ci dziekuje! wszystkie sygnaturki są śliczne, mi sie najbardziej podoba ta środkowa. dziekuje, naprawde masz do tego talent :)<3
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 30.06.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mona, a czy ja bym mogła prosić jakbyś miała czas, o zrobienie sygnaturki na Dzień Psa , który przypada 1 lipca? :)
    Marzą mi się jakieś szczeniaki :) dużo szczeniaków :)
    Oraz hasło z tego obrazka:

    Witaj Kasiu:)
    Chciałam Cię przeprosić i jeśli zechcesz mogę naprawić swój błąd, który zauważyłam dopiero dziś, jak spojrzałam na napis nad Twoją sygnaturką.  :'(
    Przepraszam, że nie zamieściłam hasła, ale zapomniałam, przeoczyłam to jakoś, że miało ono być na sygnie, dlaczego nic mi nie napisałaś od razu, poprawiłabym. Nadal mogę poprawić, jeśli chcesz jeszcze je mieć w jakiejś konkretnej sygnie. :|


  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 30.06.2017
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mona, a czy ja bym mogła prosić jakbyś miała czas, o zrobienie sygnaturki na Dzień Psa , który przypada 1 lipca? :)
    Marzą mi się jakieś szczeniaki :) dużo szczeniaków :)
    Oraz hasło z tego obrazka:

    Witaj Kasiu:)
    Chciałam Cię przeprosić i jeśli zechcesz mogę naprawić swój błąd, który zauważyłam dopiero dziś, jak spojrzałam na napis nad Twoją sygnaturką.  :'(
    Przepraszam, że nie zamieściłam hasła, ale zapomniałam, przeoczyłam to jakoś, że miało ono być na sygnie, dlaczego nic mi nie napisałaś od razu, poprawiłabym. Nadal mogę poprawić, jeśli chcesz jeszcze je mieć w jakiejś konkretnej sygnie. :|


    Nie Mona nie trzeba, myślałam że sie nie zmieścił taki długi napis :)
    Napisałam sobie nad i jestem szczęśliwa :)))) 
    Dziękuję bardzo jeszcze raz za piękną sygnaturkę :*
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 01.07.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mona, a czy ja bym mogła prosić jakbyś miała czas, o zrobienie sygnaturki na Dzień Psa , który przypada 1 lipca? :)
    Marzą mi się jakieś szczeniaki :) dużo szczeniaków :)
    Oraz hasło z tego obrazka:

    Witaj Kasiu:)
    Chciałam Cię przeprosić i jeśli zechcesz mogę naprawić swój błąd, który zauważyłam dopiero dziś, jak spojrzałam na napis nad Twoją sygnaturką.  :'(
    Przepraszam, że nie zamieściłam hasła, ale zapomniałam, przeoczyłam to jakoś, że miało ono być na sygnie, dlaczego nic mi nie napisałaś od razu, poprawiłabym. Nadal mogę poprawić, jeśli chcesz jeszcze je mieć w jakiejś konkretnej sygnie. :|


    Nie Mona nie trzeba, myślałam że sie nie zmieścił taki długi napis :)
    Napisałam sobie nad i jestem szczęśliwa :)))) 
    Dziękuję bardzo jeszcze raz za piękną sygnaturkę :*
    ...a ja jeszcze raz przepraszam... :'(
    Jeśliby się kiedyś coś takiego zdarzyło proszę od razu o pokrzyczenie na mnie... ;)

    To moja pasja, więc nie ma za co. ;)
    Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on
  • magdalenka1978 (PL1)magdalenka1978 (PL1) PL1 Posty: 956
    edytowano 12.07.2017

    Witaj Mona :) dawno mnie tu nie bylo,ale za kazdym razem jak tu wpadam to podziwiam Twoje male arcydziela <3<3<3

    Mona i bardzo prosze o nowe kreacje :) jesli znajdziesz troszke czasu :)

       

    Post edited by magdalenka1978 (PL1) on
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    magdalenka1978 (PL1) powiedział(a):

    Witaj Mona :) dawno mnie tu nie bylo,ale za kazdym razem jak tu wpadam to podziwiam Twoje male arcydziela <3<3<3

    Mona i bardzo prosze o nowe kreacje :) jesli znajdziesz troszke czasu :)

        (...)

    Witaj Madziu:) Dziękuję :)
    Bardzo chętnie zrobię, choć nie wiem kiedy, bo teraz MS i weekend, ale wiem, że cierpliwie poczekasz. ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Witam:)
    Przynoszę najpierw zamówienie z priv:
    your signatures are absolutely beautiful if I may request a siggy with beautiful dolphins in the wild with my name Angelas Place on it would be very Grateful thank you 3 




  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Proszę Madziu :) 
    Na razie jedna :)



  • ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Proszę Madziu :) 
    Na razie jedna :)



    Monus <3<3<3 po prostu slicznosci!!!!!!! Sygna jest przepiekna, przecudowna, przesliczna, normalnie zjawiskowa!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak Ci dziekowac :D Jestes bezkonkurencyjnie genialna :) i tworzysz nam tu male cudenka pierwszej klasy! Dziekuje slicznie! :*:)<3<3<3<3 ide sie przebrac :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994


    @lubna5 (AU1)
    hi i need signature have time to make it ???
    Syganturki z zamówienia priv przynoszę tutaj:)
    Mam nadzieję, ze się spodobają:)










  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    magdalenka1978 (PL1) powiedział(a):
    Monus <3<3<3 po prostu slicznosci!!!!!!! Sygna jest przepiekna, przecudowna, przesliczna, normalnie zjawiskowa!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak Ci dziekowac :D Jestes bezkonkurencyjnie genialna :) i tworzysz nam tu male cudenka pierwszej klasy! Dziekuje slicznie! :*:)<3<3<3<3 ide sie przebrac :)
    Madziu bardzo się cieszę, że Ci się podoba, no to już zapraszam po następną. :)
  • wow, nice ;)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Witam:)

    Kolejne zamówienie z priv, zostawiam tutaj:







  • with one choose  Hmm Thinking Here Smiley Face Emoticon
  • with one i choose Pink Question Mark Smiley Face Emoticon
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    sadique (AU1) powiedział(a):
    with one i choose Pink Question Mark Smiley Face Emoticon
    All are yours, so take all the change will be :)


  • Monus <3 jakie superowo odlotowe te literki ;) 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    magdalenka1978 (PL1) powiedział(a):
    Monus <3 jakie superowo odlotowe te literki ;) 
    Dziękuję  Madziu, a o Twojej graficzce nie zapomniałam, będę miała chwilkę to szybko ja Ci zrobię. ;)
  • Monuś piękne te  sukieneczki :) 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 24.07.2017
    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    Monuś piękne te  sukieneczki :) 
    Dziękuję Kiciu  <3

    ***********************
    Dla Madzi przynoszę  :p



  • Wow, jakie to superaśne  :)
    Lubie tę bajkę, fajnie wyszło ;)
  • Monus dzieki za nastepna sliczna kreacje :D<3<3<3 jak narazie sie nie przebiore :D
    Pobiegam w moich serduszkowych literkach :D

    Psociu <3 dawno Cie tu nie widzialam ;) ale masz super zachecajaca dziewuszke hih az chce mi sie do Was wskoczyc na jakies pleciuchy pogaduchy hahhaha.
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    (...)

    Wow, jakie to superaśne  :)
    Lubie tę bajkę, fajnie wyszło ;)
    Dzięki Psociu:) Miło Cię "widzieć". ;)

    magdalenka1978 (PL1) powiedział(a):
    Monus dzieki za nastepna sliczna kreacje :D<3<3<3 jak narazie sie nie przebiore :D
    Pobiegam w moich serduszkowych literkach :D

    Psociu <3 dawno Cie tu nie widzialam ;) ale masz super zachecajaca dziewuszke hih az chce mi sie do Was wskoczyc na jakies pleciuchy pogaduchy hahhaha.
    Proszę bardzo Madziu. :)

  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posty: 6,557

    Dear Mona,

    • Czy mógłbyś zrobić mi podpis z pięknym "swallows"; Tylko kilka lub wiele "jaskół" razem, ponieważ jest to nazwa mojej współpracy. Opuszczam projekt i wybieram kolory całkowicie w twoje ręce.. Gdzieś w podpisie ten tekst: Jiesta (NL1) (małe litery)
    • I ten sam podpis z innym tekstem: De Boerenzwaluw (duże litery)
    Dziękuję Ci z wyprzedzeniem !! Bloemen Smileys Smileys en emoticons
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Jiesta (NL1) powiedział(a):

    Dear Mona,

    • Czy mógłbyś zrobić mi podpis z pięknym "swallows"; Tylko kilka lub wiele "jaskół" razem, ponieważ jest to nazwa mojej współpracy. Opuszczam projekt i wybieram kolory całkowicie w twoje ręce.. Gdzieś w podpisie ten tekst: Jiesta (NL1) (małe litery)
    • I ten sam podpis z innym tekstem: De Boerenzwaluw (duże litery)
    Dziękuję Ci z wyprzedzeniem !! Bloemen Smileys Smileys en emoticons

    Jiesta, proszę :)













  • Jiesta (NL1)Jiesta (NL1) Posty: 6,557
    Gerelateerde afbeelding

    Mona, to jest niesamowite i wspaniałe! Kocham wszystkie wzory, są one równie piękne !!

    Dziękuję bardzo za Twój czas i wysiłki !!!  <3<3
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Jiesta (NL1) powiedział(a):
    (...)

    Mona, to jest niesamowite i wspaniałe! Kocham wszystkie wzory, są one równie piękne !!

    Dziękuję bardzo za Twój czas i wysiłki !!!  <3<3
    Proszę bardzo i zapraszam ponownie :)
  • Hi mona please make signature again ??? 

    1 = beautiful big tree in color like red, yellow, pink, green (many, they are your choice) = Topic is most important 


     
    2 = flying white horse  
         



    3 = any landscape of big farms 

    happy farming And happy making signature for players  
  • Nasza kochana Mona ma powodzenie :) nawet ludki z innych serwerów do Ciebie przychodzą z prośbami o sygnaturki  :) 
Ta dyskusja została zamknięta.