Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

24.07.2017| Nowe poziomy książek

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
Witajcie Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć tutaj:
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/157966/aktualizacja-nowe-poziomy-ksiazek



Post edited by Yalenka on
«1

Komentarz

  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Czy zawsze jak jest silos, mistrzostwa czy inne ważne wydarzenie to musi być aktualizacja?? Nie da się tego zrobić rano ? przed takimi wydarzeniami??

    Robią nam pod górę na każdym kroku...  smutne :(
  • edytowano 24.07.2017
    Może zrobią zaraz o 15.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    chciałabym w to wierzyć :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Czy szanowni moderatorzy mogą udzielić informacji czemu ma służyć informacja na ekranie: dzień i godzina ?


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Czy szanowni moderatorzy mogą udzielić informacji czemu ma służyć informacja na ekranie: dzień i godzina ?


    Witaj
    Zegar możecie nazwać  Big Farm czas, w przyszłych wydarzeń będzie potrzebna opcja dzień i noc.
    Dlatego też przy okazji ostatniej aktualizacji został on wprowadzony i umieszczony w prawym górnym rogu na 
    ekranie Waszych farm. Jednak dodatkowych informacji na temat jakie to będą wydarzenia, na dzień dzisiejszy nie posiadamy.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dziękuje Yalenko...czy posiadasz informacje na temat nowych książek ? interesują mnie te dotyczące wioski...czy to będą książki indywidualne czy sojuszowe ?

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 24.07.2017
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Dziękuje Yalenko...czy posiadasz informacje na temat nowych książek ? interesują mnie te dotyczące wioski...czy to będą książki indywidualne czy sojuszowe ?

    Niestety Malwinko na chwilę obecną nic więcej nie wiem.

    Aktualizacja rozpocznie się  na serwerach partnerskich o 14:50, a na serwerach głównych o 15:15.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    W pierwszym momencie po przeczytaniu OO pomyślałam, fajnie książki wioskowe ok, może sobie kupię choć po 1 sztuce na gwoździe czy rośliny brzegowe.
    Ale aktualizację wgrali właśnie na mój serwer... miało być fajnie, wyszło jak zawsze..
    Ceny po prostu przesadzonem i nie ma książek na rośliny brzegowe.
    Więc kolejna aktualizacja zrobiona pod Graczy premium....
    czekam, aż w końcu zrobią coś i dla mnie..
    A co do zapowiadanego Happy Hour, hmm wolałabym, aby nagrody były po prostu za codzienne logowanie, wymuszanie logowania się w określonych godzinach nie uważam za trafiony pomysł.
    To gra powinna dopasować się do mojego wolnego czasu, a nie na odwrót... 
    No ale zobaczymy , jak wyjdzie w praniu....

  • A gdzie są Mistrzostwa Sojuszowe które  dziś miały wystartować?
    Co do tek aktualki to mamy już 15:25 a gra się nie ładuję :(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    A gdzie są Mistrzostwa Sojuszowe które  dziś miały wystartować?
    Co do tek aktualki to mamy już 15:25 a gra się nie ładuję :(
    Jest zegar na farmie odliczający czas do Mistrzostw ;)
    Startują o 18.00 wg tego zegarka :)
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    wielkie rozczarowanie cennikiem na farme sojuszowa chyba w przyszlosci zloto bedziemy lowic nie tylko dolary:)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    pilka2 (PL1) powiedział(a):
    wielkie rozczarowanie cennikiem na farme sojuszowa chyba w przyszlosci zloto bedziemy lowic nie tylko dolary:)
    Dokładnie. Podręcznik prostowania gwoździ 90 tysięcy... Buhahaha

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Chyba się komuś 2 zera za dużo niechcący wcisnęły :P
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Szkoda męczyć mi palców by opisywać kosmiczne ceny wioskowych książek, więc przejdźmy do tego co zawsze, czyli błędów po aktualizacji...

    Zgłaszam pierwszy - wskaźnik czasu produkcji dla farmy kwiatowej nie działa....
    Ten wskaźnik nie działał u mnie już wcześniej. Tzn. pokazywał co chciał. 
    Żeby nie być nagosłownym:

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Już pomijając zawrotne ceny nowych sojuszowych książek, to przyznam, że zupełnie nie podoba mi się, że produkcję umieszczono w bibliotece. O ile umieszczenie tam roślin brzegowych jeszcze może i miałoby sens (bo ilość i jakość pól zależy od nas samych i sojusz nie ma wpływu na ilość zbieranych przez nas plonów), o tyle produkcja, która przecież odbywa się we wspólnej wiosce sojuszu (gdzie budynki budowane i ulepszane są przez cały sojusz - wspólnie) powinna moim zdaniem znaleźć się w badaniach sojuszowych, które bada cały sojusz. Z resztą w ogóle wszystko dotyczące wioski sojuszu powinno znaleźć się w badaniach, bo przecież tylko będąc w sojuszu możemy z wioski korzystać.
  • W ostatnim czasie są dodawane tylko rzeczy ZA DUŻE ilości złota czyli kolejne poziomy budynków za złoto , a teraz znów jakieś książki kosztują o dwa zera za dużo (a nawet trzy jak w przypadku jakieś przeszkody za 126.000 )
    Zamiast dodać nowe badania i projekty to wprowadzają zbędne rzeczy dla większości bo przecież nie wiem kto kupi ulepszania dla wioski , która do dziś nie ma żadnego celu  :D:D
  • a w opisie jest coś o nowych poziomach budynków gdzieś mi się obiło ze główny miał miec nowy poziom i jeszcze coś ale skleroza jestem i zapomniałem, wiec pytam to jest w planach czy już umknęło w tłoku?
    cen podręczników wioskowych nawet nie skomentuję bo groziło by to banem :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    a w opisie jest coś o nowych poziomach budynków gdzieś mi się obiło ze główny miał miec nowy poziom i jeszcze coś ale skleroza jestem i zapomniałem, wiec pytam to jest w planach czy już umknęło w tłoku?
    cen podręczników wioskowych nawet nie skomentuję bo groziło by to banem :D
    Dali nowe poziomy, ale tylko tych niebieskich za złoto  - magazyny, pola, domki, szkółki.. i tego wielkiego domu , który jest do wygrania w Mistrzostwach świata...

    Ps. Na Ang forum, napisali, że ten badziewny zegar, ma być przydatny w planowanej aktualizacji z Happy Hour....

  • krzysztof98 (PL1)krzysztof98 (PL1) Posty: 11
    edytowano 25.07.2017
    Ciesze się, że twórcy rozwijają grę pod względem bosterów farm w postaci nowych książek, oraz wyższych ich poziomów, jednak ceny książek wioski sojuszu są bardzo wygórowane w stosunku do możliwości przeciętnego gracza. :(

    Zrozumiałbym taką cenę gdyby była ona pokrywana zlotem ze skarbca sojuszu w końcu te stałe wzmocnienia pomagają sojuszowi a nie  indywidualnemu graczowi :)

    Jeżeli się mylę prosiłbym o sprostowanie i wytłumaczenie działania przez bardziej doświadczonych graczy

    EDIT// Czy bostery tymczasowych farm działają na stałe od chwili ich wykupienia, czy trzeba je wykupywać za każdym razem gdy dana tymczasowa farma jest aktywna?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 25.07.2017
    krzysztof98 (PL1) powiedział(a):


    EDIT// Czy bostery tymczasowych farm działają na stałe od chwili ich wykupienia, czy trzeba je wykupywać za każdym razem gdy dana tymczasowa farma jest aktywna?
    działają na stałe :)


    ps.
    hmm?
    Promocja, że huhu, nic tylko brać ... tylko co??????
    Powietrze z epoki majów sprzedają?  :D


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Tu kolejna mega promocja. Obniżka z 9 tysięcy na 9000. Kto nie skorzystał nie się śpieszy!

  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    działają na stałe :)


    ps.
    hmm?
    Promocja, że huhu, nic tylko brać ... tylko co??????
    Powietrze z epoki majów sprzedają?  :D


    Dopiero gdy będziesz posiadać jakąś książkę na maksymalnym poziomie, to u niego będziesz mogła kupić taki ekstra 1 poziom więcej :). Od wczorajszej aktualizacji, chyba GGS postanowiło pokazać go każdemu, bo do tej pory był widoczny tylko dla graczy, którzy mieli skończona chodź 1 książkę.

    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Tu kolejna mega promocja. Obniżka z 9 tysięcy na 9000. Kto nie skorzystał nie się śpieszy!

    Jak dla mnie to tutaj nie ma oferty ze zniżka, bo nie widzę %. Od początku wprowadzenia Omara itp  ta waluta jest przekreślona, bo to raczej z innej gry ich autorstwa( chyba kiedyś ktoś pisał o Empire). Po prostu byli leniwi i zamiast to skasować, to tylko przekreślili i tak już im zostało :P.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Eh te meandrujące meandry meandrów myślenia w GGS ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ech, te aktualizacje... Wszystko za złoto. Świetna motywacja dla graczy. Nie wydaje ani złotego na grę, może zróbcie osobną grupę dla szastajacych kasą. A co szkodziło dać nowe poziomy za dolary? Jeśli ktoś myśli że to mnie zmotywuje do wydania forsy, to radzę wrócić do szkoły i o motywowaniu pouczyć się od nowa. W ogóle żałuje że kiedykolwiek coś kupiłem. Dopóki się da gram za dolary po swojemu, jak się nie będzie dało bez żalu pożegnam się...z grą

  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Witam,
    od dłuższego czasu się tu nie udzielałem bo szkoda było gadać.
    Mistrzostwa świata spoko, normalnie pracując zdobywamy nagrody,
    bustery jak zobaczyłęm to lekko zwaliło z nóg....
    kolejna sprawa szkoła  shinkei-suijaku czy jakoś tak.
    rozumiem że zdolnych należy nagradzać ale 25 000 0000 PR za 1 miejsce a miejsca 10-100 czy jakoś tak 50 000 to trochę nie równe traktowanie uczniów :)



  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Nagrody w wydarzeniu Szkoła Shinkei-Suijaku są wyświetlane nieprawidłowo i widać to już na pierwszy rzut oka.
    Przekazaliśmy Zespołowi tę sprawę i próbowaliśmy załatwić dla Graczy poprawną rozpiskę nagród, niestety na chwilę obecną nie jest to możliwe.

    W każdym razie - nagroda za 1 miejsce jest wyświetlana błędnie i z pewnością nie będzie sumą wszystkich wyświetlanych pozycji. 

    Z tego co udało nam się dowiedzieć - jest to jedynie błąd wyświetlania, natomiast nagrody powinny zostać przyznane prawidłowo po zakończeniu eventu.

    Jeśli dowiemy się czegoś więcej, będziemy Was informować.

    Pozdrawiam,
    Havao

  • Havao powiedział(a):
    Witam,

    Nagrody w wydarzeniu Szkoła Shinkei-Suijaku są wyświetlane nieprawidłowo i widać to już na pierwszy rzut oka.

    To może ceny nowych busterów też wyświetlane są nieprawidłowo ? Przecież GGS nie pojechało by aż tak bardzo po bandzie, prawda ?

  • 7742ps (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Nagrody w wydarzeniu Szkoła Shinkei-Suijaku są wyświetlane nieprawidłowo i widać to już na pierwszy rzut oka.

    To może ceny nowych busterów też wyświetlane są nieprawidłowo ? Przecież GGS nie pojechało by aż tak bardzo po bandzie, prawda ?

    Dołączam się do pytania.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik