Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

24.05.2017 | Stocznia, połów na głębokim morzu i więcej!

1911»

Komentarz

  • Święto Ciężkiej Pracy - Edycja "Połów na głębokich wodach"

    Jak wrzucać do silosa te rybki, małże, homary? Zebrane połowy mam i dalej kicha.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Przepraszam ...a co to jest transkrypcja według definicji GGS? bo ja prosta ;) kobieta jestem i nie kumam tych górnolotnych słów.


    Hiyoonka jeśli dobrze pamiętam w zadaniu było -> kup 4 motorówki :D

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.07.2017
    Zwał jak zwał, ale to że części Graczy zadanie utrudnili, to jest niesprawiedliwe.
    Choćby te zadania dzienne wcześniej odblokowali, bo jak Gracz z 40 poziomem ma teraz rok czekać, bo kuter to sobie może zafundować jak wbije 145 poziom.. no to gdzie tu ułatwienie?
    Codziennie jest w plecy o sporo rybackich PD , bo zadania dziennie pojawią mu sie dopiero jak wybuduje 4 kutry na 6 poziomie, gdzie innym te zadania się odblokowały po wybudowaniu 4 łódek,  a potem kupieniu sonaru.
    Więc niech  zrobią po prostu zadannie - posiadaj w stoczni 4 statki / jakiekolwiek/ i tym co mają 4 statki zaliczą zadanie i zmienią te swoje  transkrypcje jeszcze raz....
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Przesłaliśmy to zagadnienie Zespołowi, jednak Zespół twierdzi, że zmienił jedynie transkrypcję z "4 łodzie" na "4 kutry", aby łatwiej było wiadomo o jakie łodzie dokładnie chodzi w tym zadaniu. Natomiast nic nie wspomniał o całkowitej zmianie zadania.

    Spróbuję dopytać o to CM Asię i gdy ustalimy coś konkretnego - dam znać.

    Pozdrawiam,
    Havao
    Wróciłam do tematu który wczesniej zaczarowana poruszała .
    Przyznam ,że nie rozumiem Twoje jak i Yalenki odpowiedzi .jak gracz z poziomem 41  ma zaliczyc to zadanie
    Przepraszam bardzo ale co łatwiej i ja nie wiem o jakie łodzie chodzi w tym zadaniu!
    Zakupienie 4 motorowek nic a nic nie daje

    ps odpowiedz od Yalenki;

    Witaj Janina60.

    Jest to raczej niemożliwe by gracz na takim poziomie miał takie zadanie w stoczni.
    Pozdrawiam.

    Yalenka

    Witaj Janino60

    Chyba się nie zrozumiałyśmy , ponieważ nie napisałaś mi czy 41 poziom to poziom wędkarstwa czy gracza w grze.

    Aby wykonać to zadanie musisz być na poziomie 145. Ponadto by wybudować kutry trzeba posiadać stocznie na poziomie 8.

    Miłego wieczoru

    Yalenka
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    zmieniono, kto zdążyl robił 4 motorówki i miał zaliczone, kto nie zdążył czeka aż zrobi 4 kutry :)) i niech nie kręcą, a moderatorzy neich ich nie wybielają , tylko SAMA RZETELNA PRAWDA   się liczy. Mi tam jakieś PD mocno nie potrzebne, więc mogę poczekać, ale ktoś kto zaczyna i ma niski lvl napewno sie zniechęci!!!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 20.07.2017

    Pod warunkiem że będzie wiedział że to zadanie MIAŁO INNĄ TREŚĆ...młodzi Gracze, mam wrażenie, często nie mają tej świadomości że wcześniej było inaczej.

    A też zaczynam się zastanawiać czy nie należy zacząć dokumentować BF...bo bez dowodów przeca nie ma się racji.

    Ale w tym przypadku wszystko jest jasne.

  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Witajcie. Swoje pytanie kieruję do osób które były w pierwszej pięćdziesiątce w silosie rybnym. Czy dostaliście nagrodę końcową w postaci jachtu poz. 5 ?? Czy tylko ja dostałam jacht poz.1 oraz kuter i jacht na poz. 1.
  • edytowano 23.07.2017

    Dostałam kuter na poz. 1.


    ps. Sprawdziłam jachty poz 1 i poz 5.

    Post edited by arkadiusz 2005 (PL1) on
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dostałam jacht poziom 5.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Już się wszystko wyjaśniło, także przepraszam za małe zamieszanie, po prostu moje niedopatrzenie :) 
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    nie wiem dokładnie ,czy był ten temat , ale ile można mieć łodzi ?
    mam 14 kutrów i nie mogę więcej już dobudować ?
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Max 14 łodzi, dlatego nie możesz zbudować kolejnej.
  • skąd mam wziąć ostrygi i te inne dziwactwa?!
    bzdurna misja i kalectwo..
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Darek934 (PL1) powiedział(a):
    skąd mam wziąć ostrygi i te inne dziwactwa?!
    bzdurna misja i kalectwo..
    masz aktualnie wszytkie możliwe rybki na łowiskach, ale z jedną łodzią motorową, niewiele zbierzesz, więc silos rybny nie dla ciebie, a narazie inwestować w stocznię nie warto, szczególnie na twoim poziomie, lepiej w 3 stałe farmy, bo masz napewno duuużo do rozbudowania :)
  • subaru1981 (PL1)subaru1981 (PL1) PL1 Posty: 262
    Mam pytanie...

    skoro stocznia się odblokuje, gdy ukończę wszystkie zadania u Olega, to dlaczego mogę włączyć Święto Ciężkiej Pracy, skoro nie mam uruchomionej stoczni? Czy te dwie opcje nie powinny być połączone?  

    nie to, żebym się obraził za zdobycie wodorostów za nic ;) ale to wprowadza niepotrzebny zamęt do gry... trzeba szukać, dlaczego nie mogę łowić ryb .. skoro mam lejek.. itp... takie rzeczy powinny być intuicyjne... mam stocznie odblokowaną -> mam też lejek.. nie mam stoczni -> nie mam lejka... proste..  B)

    poza tym nie ma nigdzie w grze informacji jak odblokować stocznię :/
    dla nowych Graczy to mordenga..... 

    a może to błąd ?  B)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Dla nowych to teraz jest wszędzie droga przez mękę, bo cieżko sprawdzić co po czym trzeba robić.
    Gdy wprowadzili wędkowanie to kazdy zrobił te zadania olega i stocznia wskakiwała automatycznie, a w tych zadaniach jest pułapka, bo chcą też samą pszenicę, zupełnie nie zwiazane z rybami i trudno to odnaleźć !!!
  • A mnie nurtuje sprawa nagród (Łodzi) w silosie rybnym .Uzbierało się już tego trochę i jedyne co mogę zrobić to zniszczyć nagrody bo mam kutry na 6 poziomie.Dlaczego nie ma możliwości rozmontowania (wymiany) ich na części które trzeba kupić np. ochrone do kutra ? 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Sprawa sprzedawania łodzi / wymiany ich na inne elementy była wielokrotnie poruszana na łamach forum. Zespół planuje zmiany na głębokich morzach i podczas zbierania opinii i propozycji Graczy punkt ten został przez nas zawarty w informacjach dla Zespołu.

    Nie mamy jeszcze konkretnego zarysu zmian na głębokich morzach więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy taka zmiana wejdzie w życie, natomiast Zespół o niej wie, a my będziemy o niej przypominać gdyż sami uważamy, że jest konieczna.

    Pozdrawiam,
    Jiper

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik