Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

ZATOKA SYRENEK - przepisy

~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
edytowano 20.07.2017 w Porady i Triki

































Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on

Komentarz

  • WIELKIE BRAWA,SUPER  :D<3:D  
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 24.04.2017
    Rimini33 (PL1) powiedział(a):
    Świetnie to opracowałaś i na dodatek w tak pięknej szacie - gratuluję i pozdrawiam Cię Mona.

    Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim w swoim imieniu i imieniu Madzi, niestety na forum może wstawić to tylko jedna osoba. Moja "działka" to tylko grafika, Madzia zajmowała się opisami, bez których grafika byłaby pusta.  :D 
    Proszę miejcie na uwadze zatem, że menu nie robiłam sama, a powstało również przy udziale  magdalenki1978 (napisane jest to w pierwszym poście).
    :)
  • O kurcze !!!! ależ pięknie to zrobiłyście :)
    Powinniście dostać za to jakąś nagrodę :) 
    Wielki szacun i brawa dla was :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Po tych ostatnich bugach to odechciało mi się totalnie wchodzić na to forum, bo nasze pisanie i tak nic nie znaczy dla Twórców gry...
    ale są jednak wątki , w które  zaglądać będę zawsze, nawet jak już przestanę grać w Bug Farm.
    Bo takie cuda tutaj robicie, że nie sposób przejść obojętnie i się nie zachwycić.
    Super robota dziewczyny! <3
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Aż mam ochotę to sobie wydrukować :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Jak tak patrzę na tą naszą piękną  forumową rybną restaurację to się chowa Gesslerowa :wink:
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    super brawo i jeszcze raz brawo  :D
  • Dziekujemy wszystkim za przemile komentarze <3<3<3
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
          Wykonałyście dziewczyny super robotę ..aż się chce oglądać to ..wielkie dzięki Wam za to 
  • Wow, no pięknie Wam to wyszło dziewczyny! Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem :)
    Gratuluję i chcę więcej!!!
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Widzę, że na naszym forum zagościł bardzo apetyczny poradnik! 
    Urzekające opisy i przepiękna oprawa graficzna :) Poczułem się jak w prawdziwej, nadmorskiej restauracji i mam spory problem z wybraniem dania, bo wszystkie wydają się być wyśmienite.

    Mam nadzieję, że będziecie systematycznie rozbudowywać ten poradnik, gdyż wkrótce przy naszej Zatoce Syrenek będzie działo się sporo nowego :)

    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wzbogacenie naszego forum o kolejną wartościową treść,
    Havao
  • magdalenka1978 (PL1)magdalenka1978 (PL1) PL1 Posty: 956
    edytowano 24.04.2017

    Drogi Havao <3 jesli tylko pojawia sie nowosci to mozesz byc pewny ;) ze poradnik zostanie o nie wzbogacony.

    Bardzo nam milo,ze spodobal Ci sie ten "apetyczny" poradnik :D


    Favi <3<3<3 ,Basiu <3 dziekujemy slicznie :*

  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Mona,Madziu,bardzo piękne dopiero teraz miałem okazje zobaczyć:)))
  • Helena_bo (PL1)Helena_bo (PL1) PL1 Posty: 50
    BRAWO DZIEWCZYNY !!!!
    Super robota i jak napisała Zaczarowana28, "Gesslerowa się chowa "

  • Świetna robota moje drogie panie :). Jednak przez was muszę uważać, bo wygląda to tak apetycznie, ze aż naszła mnie ochota na takie smakołyki :D.
  • PLewa (PL1)PLewa (PL1) Posty: 65
    edytowano 01.06.2017
    Wrzucam kolejną tabelę, tym razem dot. zatoki syrenek i zysków związanych z produkowanie w niej produktów. 



    zysk nie uwzględnia czasu produkcji ale nie dodawałem bo to zależy też co ile kto wchodzi na farmę ale tak czy siak można zauważyć co jest najbardziej opłacalne. 
    Post edited by PLewa (PL1) on
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    PLewa (PL1) powiedział(a):
    Wrzucam kolejną tabelę, tym razem dot. zatoki syrenek i zysków związanych z produkowanie w niej produktów. 
    (...)

    zysk nie uwzględnia czasu produkcji ale nie dodawałem bo to zależy też co ile kto wchodzi na farmę ale tak czy siak można zauważyć co jest najbardziej opłacalne. 
    Dziękuję @PLewa (PL1) za dodanie tabelki, na pewno się przyda. :)

    ********************
    Poradnik został zaktualizowany o nowe przepisy dań z ryb łowionych przez stocznię. :)

    Pozdrawiam:)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 27.07.2017
    Tabelka na pewno się przyda. :) 
    Może ktoś uaktualni o nowe potrawy?

    Poradnik super  :)
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    poradnik przesliczny az milo popatrzec kiedys uzywano takich papeteri do pisania listow wlasnorecznie robionych :)pozdrawiam...p.s.... no i jak zwykle czekamy na ciag dalszy nowosci:)....
    pozdrawiam
  • Dzieki Pika za mile slowa :)<3<3<3 w moim i Mony imieniu :)
    Napewno bedziemy dodawac nowosci jesli sie takie pojawia :)
  • Obiecałem Aktualizacje jak będą ceny ryb wiec wrzucam


  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 28.09.2017
    PLewa (PL1) powiedział(a):
    Obiecałem Aktualizacje jak będą ceny ryb wiec wrzucam


    Dziękujemy  PLewa za tak szczegółowe zestawienie, które na pewno przyda się wielu graczą na forum ;)
    Przyjmij od nas mała nagrodę w postaci 1000 złotych monet ( Złoto zostanie dopisane do Twojego konta w następnym tygodniu).

    Pozdrawiamy,
    Załoga Forum.


    Post edited by Yalenka on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    A potem ggs zmieni ceny sprzedaży żeby zachować balans gry....
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    PLewa, dzięki za to, że pamiętasz o Zatoce Syrenek i aktualizujesz tabelkę ;)
  • Czesc Mona, ladna strona po polsku :)
    Jedna podpowiedz z angielskiego "rzadki filet" (Rare filet) tlumaczy sie na surowy filet ;)
    Tak jak hamburgery moga byc rare, medium-rare or well done !!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik