Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Pomysłów kilka.

245

Komentarz

  • Popieram wszystkie pomysły
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Mam pomysł, aby najpierw naprawić  wszystkie błędy występujące w grze, a dopiero potem wprowadzać nowe elementy, jak szklarnia na kwiatowej czy stocznia lub fabryki w wiosce sojuszu.
  • Proponuje zmienić nagrody w silosie z rybkami. Dawanie łodzi jako nagrody jest bez sensu bo nie postawi ich się bo już większość ma łodzie pokupowane a w magazynie trzymać je mija sie z celem. 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Popieram. Lodzi mam już w komplecie, więc nagroda w postaci kolejnych, z którymi nie bardzo mam co zrobić, jest bez sensu.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Witajcie, drodzy moderatorzy.... jak się w końcu obudzicie, (albo wrócicie z wakacji) to bardzo proszę o przekazanie mojego pomysłu wyżej.

    A mianowicie, czy góra mogłaby wprowadzić na stałe (bo zauważyłam że czasem to działa, czasem nie) a dokładnie chodzi mi o ładowanie załogi na statek niekiedy wystarczy kliknąć na dane okienko z osobą lub sprzętem, a czasem trzeba przenosić z jednego okienka na drugie, przenoszenie każdego kwadracika jest męczące na dłuższą metę, jeśli ktoś ma 14 łodzi i w każdym 9 okienek no to kurcze, a tak by wystarczyło kliknąć na okienko i ono samo przeskakuje na drugą stronę :) 

    Tak jak pisałam wcześniej czasami tak się dzieje ale nie zawsze. 


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,
    Dopytam Zespół o nowe nakładki w nadchodzącym tygodniu.

    ~Havao

    W tygodniu który nadejdzie kiedy? Za rok? Dwa...
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witajcie,
    Dopytam Zespół o nowe nakładki w nadchodzącym tygodniu.

    ~Havao

    W tygodniu który nadejdzie kiedy? Za rok? Dwa...
    oo właśnie, a co z nakładką na młyn?? tą z wiatraczkiem? 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 02.07.2017

    Optymiści ...ale lubię Wasz optymizm :D ale piszemy dalej...domagamy się jasnych reguł gry...bo ankieta, która ciągłe przychodzi [nie wiem po co?] zawiera takie pytanie, pewnych ułatwień w przenoszeniach, bo latanie od rybaka do szklarni, potem do garażu, potem do statku jest czasochłonne, a my a na pewno ja nie mam całego życia by siedzieć grze, a na kupienie złota trzeba sobie droga firmo zapracować ! :p...o podlewaniu drzewka wspominam, bo kliknięcie raz w drzewko...rozwiąże problem wielu wieloosobowych sojuszy... 

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Optymiści ...ale lubię Wasz optymizm :D ale piszemy dalej...domagamy się jasnych reguł gry...bo ankieta, która ciągłe przychodzi [nie wiem po co?] zawiera takie pytanie, pewnych ułatwień w przenoszeniach, bo latanie od rybaka do szklarni, potem do garażu, potem do statku jest czasochłonne, a my a na pewno ja nie mam całego życia by siedzieć grze, a na kupienie złota trzeba sobie droga firmo zapracować ! :p...o podlewaniu drzewka wspominam, bo kliknięcie raz w drzewko...rozwiąże problem wielu wieloosobowych sojuszy... 

    Popieram w całej rozciągłości, pisać trzeba ciągle, żeby całemu towarzystwu nie wydawało się, ze gracze pogodzili z tymi ciągłymi niedoróbkami. Po raz kolejny napiszę, ze jak wpadka GGS jest na naszą korzyść (znaczy graczy) to są ją w stanie usuną ć natychmiast. Nie działa to niestety w drugą stronę:(
    moderatorzy czytają wszystko,wystarczy sprawdzić ich aktywność w grze, tylko pewnie GGS nic nie ma na wytłumaczenie, więc nie piszą żadnych wyjaśnień, chociaż uczciwe można by napisać, że się nic nie wie; przynajmniej byłoby to fair wobec graczy, szkoda tylko że na innych forach jakieś tłumaczenia są ...
    pozdrawiam
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 04.07.2017
    Mam propozycję, aby wraz z wprowadzaniem nowych elementów gry
    dodawać szczegółową informację
    żeby nie trzeba było samemu dochodzić, że np. chcąc złapać rybę na wędkę, po kliknięciu na nią, należy  - zamiast na wskaźnik, jak dotychczas - kliknąć gdziekolwiek na akwen wodny, gdzie pojawi się ikonka kołowrotka, którą będzie się regulować ruch wskaźnika.
  • xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Witajcie, drodzy moderatorzy.... jak się w końcu obudzicie, (albo wrócicie z wakacji) to bardzo proszę o przekazanie mojego pomysłu wyżej.

    A mianowicie, czy góra mogłaby wprowadzić na stałe (bo zauważyłam że czasem to działa, czasem nie) a dokładnie chodzi mi o ładowanie załogi na statek niekiedy wystarczy kliknąć na dane okienko z osobą lub sprzętem, a czasem trzeba przenosić z jednego okienka na drugie, przenoszenie każdego kwadracika jest męczące na dłuższą metę, jeśli ktoś ma 14 łodzi i w każdym 9 okienek no to kurcze, a tak by wystarczyło kliknąć na okienko i ono samo przeskakuje na drugą stronę :) 

    Tak jak pisałam wcześniej czasami tak się dzieje ale nie zawsze. 


    Przy każdym kliknięciu na załogę wystarczy trzymać przycisk shift i automatycznie obrazki zostają przerzucone na łódź. Czasem na chwilkę się to przymula, ale zaraz dodaje tyle ile razy kliknęliśmy.


  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):



    Przy każdym kliknięciu na załogę wystarczy trzymać przycisk shift i automatycznie obrazki zostają przerzucone na łódź. Czasem na chwilkę się to przymula, ale zaraz dodaje tyle ile razy kliknęliśmy.


    Dzięki Piotruś, muszę wypróbować, bo  za każdym razem przerzucam po  kolei każdy przedmiot i z tego względu rzadko statki odprawiam, bo to dosyć czasochłonne  :/
    Ale ten shift to może być moje zbawienie :D 
    Dzięki! :)

  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    edytowano 05.07.2017
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Przy każdym kliknięciu na załogę wystarczy trzymać przycisk shift i automatycznie obrazki zostają przerzucone na łódź. Czasem na chwilkę się to przymula, ale zaraz dodaje tyle ile razy kliknęliśmy.


    Piotruś, jesteś moim zbawieniem :) 
    Dzięki wielkie :heart:

    edit:
    Mam nadzieję że nie usuną tej funkcji z gry, bo się zapłaczę :(
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki Piotruś, muszę wypróbować, bo  za każdym razem przerzucam po  kolei każdy przedmiot i z tego względu rzadko statki odprawiam, bo to dosyć czasochłonne  :/
    Ale ten shift to może być moje zbawienie :D 
    Dzięki! :)

    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Piotruś, jesteś moim zbawieniem :) 
    Dzięki wielkie :heart:

    edit:
    Mam nadzieję że nie usuną tej funkcji z gry, bo się zapłaczę :(
    Bardzo proszę i życzę miłego klikania :).

    Na to chwile nie ma prawa to zniknąć, ponieważ jest to easter egg. Oczywiście pomijając niespodziewane błędy, ale oby to omijały szerokim lukiem :).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Piotruś rewelka !!! z tym sziftem !!! :D należy Ci się medal i dmuchany !!!
  • malolmalol (PL1)malolmalol (PL1) Posty: 75
    edytowano 06.07.2017
    Propozycja, która pomoże uniknąć oszukiwania w walkach ligowych.
    Na czas walki ligowej można by zablokować przyjmowanie nowych członków lub, mniej drastyczne, żeby zbiory osób, które weszły w czasie trwania walki nie były wliczane do niej. Pomoże to wyeliminować oszukiwanie przez przyjmowanie znajomków na 5 minut, żeby zrzucili zbiory i mogli pójść dalej.


    Też nie wiem, jak naliczane są ilości, które trzeba zebrać w walce ligowej. Czy jakoś są sumowane możliwości wszystkich farm w sojuszu i dodawany jakiś procent, czy zależy to od poziomu sojuszu? Jeśli pierwszy przypadek, no to kilka najlepszych farm wychodzi z sojuszu, rzuca się wyzwanie i wracają. Dzięki temu jest mniejsza liczba do zebrania, a oni dodatkowo wspierają plus ewentualni znajomi z innych farm. Gdyby zablokować, tak jak sugeruję, dodawanie zbiorów nowych członków, to są dwie korzyści. Nie wlicza zbiorów znajomków oraz nie wlicza zbiorów tych co wyszli na moment i ludzie się tego oduczą, bo nie będzie to miało sensu.
    Post edited by malolmalol (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Akurat mój sojusz nie bierze udziału w lidze, i czekam na "klik" kiedy będzie można wyjść z ramki rankingowej i być jako sojusz nieczynny ;) ale z obserwacji wiem, jak bardzo sojusze chcą wygrać...

  • Może nie błąd, ale udogodnienie. Przydałaby się możliwość usuwania z wyposażenia/załogi łodzi elementów, które się tam znajdują. Czasem ma się tylko jeden typ statków, a rzeczy wygrane w silosach i innych wydarzeniach nie pasują do nich. Później się specjalnie tego używa, żeby się pozbyć, ale co rusz przybywają nowe.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    malolmalol (PL1) powiedział(a):
    Może nie błąd, ale udogodnienie. Przydałaby się możliwość usuwania z wyposażenia/załogi łodzi elementów, które się tam znajdują. Czasem ma się tylko jeden typ statków, a rzeczy wygrane w silosach i innych wydarzeniach nie pasują do nich. Później się specjalnie tego używa, żeby się pozbyć, ale co rusz przybywają nowe.
    Witam,

    Przekazałem pomysł Zespołowi. Również uważam, że Gracze powinni mieć możliwość usuwania zbędnego ekwipunku żeby nie gromadził się on bezużytecznie w zbyt dużych ilościach.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Havao
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    A ja sobie pomyślałam, że fajnie by było jak by była możliwość dawanie prezentów na łodzie, które zwiększały by ilość rybek :smiley:
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Czy za kolejne poziomy wioski też nie powinna być jakaś, może być skromna, nagroda? 
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Czy za kolejne poziomy wioski też nie powinna być jakaś, może być skromna, nagroda? 
    Nie.

    Już Ci tłumaczę dlaczego.... a no dlatego że to zaburzy balans gry :D
    Za dużo byśmy wtedy dostali od twórców.... a My nie możemy być pazerni, i musimy się zadowolić tym czym mamy ....czyli niczym :tongue: 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

     Veronko moja miła, jak ja lubię Twój punkt widzenia, jest on zupełnie taki sam jak mój :D

    A Świniarz ma racje, każda zmiana poziomu powinna być nagradzana.

    A nagrody to zawsze są SKROMNE :p jeszcze żadna mnie nie oszołomiła B)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A co tam jest pod tym iksami Hiyoonka ? hahahaha :D:D:D

    I wnioskuję te 60% zmienić na 10%...jak już ktoś lub ktosie ma/mają dziką przyjemność z karania NAS Graczy.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik