Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

06.07.2017 | Światowe Mistrzostwa, nowy Sezon Jeździecki i więcej!

214

Komentarz

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 06.07.2017
    Przykra sprawa z tymi monetkami do losowania w szkole. Każdy ciuła te monetki, cieszy się jak któraś wyskoczy z czegoś, a wiadomo, że leci to ja przysłowiowa krew z nosa, a tu zonk, co aktualka to wyzerowanie monet. :( Mam tylko nadzieję, że GGS szybko się zreflektuje i odda z odpowiednią rekompensatą nasze stracone monetki. :)
  • W tej grze to nigdy nie potrafią zrobić normalnej aktualizacji bez błędów.... aż wstyd że po raz kolejny ranking w szkole został zresetowany. ŻENADA 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Zgłosiłem Zespołowi problem wyzerowania rankingów w Szkole. 
    Jeśli dostanę jakieś informację, będę Was informował.

    Pozdrawiam,
    Havao

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.07.2017

     z OO --->"Wszystkie wydarzenia tematyczne otrzymają dodatkowy (ósmy!) poziom trudności! Za ukończenie nowego poziomu trudności będzie można zdobyć dekorację z wioskowym zadowoleniem, znaną z poziomu 7 "

    Może ktoś uprzejmy i wyjaśni o co chodzi...czy to dotyczy eventów ? takich jak azja itd. taak !...bo one miały wcześniej 4 poziomy potem dołożono 2...więc obecnie jest 6...w wieży na 41piętrze są nowe - stare dekorki...więc jaki 8 poziom ???

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

     z OO --->"Wszystkie wydarzenia tematyczne otrzymają dodatkowy (ósmy!) poziom trudności! Za ukończenie nowego poziomu trudności będzie można zdobyć dekorację z wioskowym zadowoleniem, znaną z poziomu 7 "

    Może ktoś uprzejmy i wyjaśni o co chodzi...czy to dotyczy eventów ? takich jak azja itd. taak !...bo one miały wcześniej 4 poziomy potem dołożono 2...więc obecnie jest 6...w wieży na 41pietrze są nowe - stare dekorki...więc jaki 8 poziom ???

    Witam,
    Oczywiście chodzi o dodatkowy poziom 7, a nie 8.
    Najwidoczniej w źródłowym ogłoszeniu na początku był błąd.
    Już to poprawiam w ogłoszeniach.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • edytowano 06.07.2017
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Zgłosiłem Zespołowi problem wyzerowania rankingów w Szkole. 
    Jeśli dostanę jakieś informację, będę Was informował.

    Pozdrawiam,
    Havao

    Havao to zgłoś jeszcze, że była już szkoła wyzerowana, bo może o tym nie wiedzą. Mieliśmy dziś dostać za tamte wyzerowanie zwrot monet i nic.

     (Chyba przy naciskaniu zamiast oddodaj nacisnęli zabierz monety) to taka mała ironia z mojej strony.

    Pozdrawiam

    Ps tylko niech każdy dostanie tyle co mu zniknęło wtedy będzie sprawiedliwie. A i proszę nie pytać się czy mam screena, bo nie mam. A nie będę przed każdą aktualizacją robić screeny wszystkich farm, rankingów, upraw, magazynu itd.


  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    arkadiusz 2005 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Witam,

    Zgłosiłem Zespołowi problem wyzerowania rankingów w Szkole. 
    Jeśli dostanę jakieś informację, będę Was informował.

    Pozdrawiam,
    Havao

    Havao to zgłoś jeszcze, że była już szkoła wyzerowana, bo może o tym nie wiedzą. Mieliśmy dziś dostać za tamte wyzerowanie zwrot monet i nic.

     (Chyba przy naciskaniu zamiast oddodaj nacisnęli zabierz monety) to taka mała ironia z mojej strony.

    Pozdrawiam


    To również zgłosiłem. Według ogłoszeń o najbliższej aktualizacji, powinniśmy dostać zwrot wydanych wcześniej żetonów, jednak to nie nastąpiło.

    Dostałem informację od Zespołu, że dziś najprawdopodobniej nie uda się nic zrobić z wyzerowanym rankingiem. Dopisanie nagród i zaległych żetonów nastąpi w przyszłym tygodniu wraz z hotfixem.


    Pozdrawiam,
    Havao





  • No to Ci powiem, że o to nam wszystkich chodzi -szybka odpowiedź, konkretna. Oby tak dalej :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Szybka odpowiedź to jedno cenne...drugie to istotne, że zespół powinien wiedzieć że Karciana szkoła szwankuje od początku pojawienia...więc po co było dać ją ponownie na plac ? a teraz znów Gracze stracili...a rekompensata może będzie za tydzień ? i to właśnie budzi niesmak...niestety

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Szybka odpowiedź to jedno cenne...drugie to istotne, że zespół powinien wiedzieć że Karciana szkoła szwankuje od początku pojawienia...więc po co było dać ją ponownie na plac ? a teraz znów Gracze stracili...a rekompensata może będzie za tydzień ? i to właśnie budzi niesmak...niestety

    I właśnie dlatego po pierwszej awarii postanowiłem tę nieszczęsną szkołe odpuścić sobie do odwołania. Po prostu GGS nie radzi sobie z tym problemem i tyle, a przyznać sie to wstyd...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dobrze Dogberry...jesteś podobnie jak ja - PZU...ale tak trzeba...inaczej tylko rozgoryczenia i straty materialne.

  • Drodzy gracze czy wy wierzycie w cuda ,w GGS ,dlaczego wy jeszcze gracie w tego szkolnego bubla, i wy wierzycie że otrzymacie jakieś rekompensaty jak im trąbimy od 2 tygodni i żadnego wyjaśnienia ani odpowiedzi ,na targ rzucają wszystko by z nas wyciągnąć jak najwięcej kasy.
    Mistrzostwa światowe - zmuszanie graczy do siedzenia przed komputerem , zagęszczenie mistrzostw i silosów do wymuszenia zakupu złota by być lepszym od pozostałych ,jednym słowem robią wyścig szczurów . Ja będę grał bez zakupu złota i bez popychania złotem misji czy silosa bo nie jestem szczurem w ich chorej rozgrywce . A GGS całe niech idzie do lekarza psychiatry bo stan w którym się znajdują jest bardzo ciężki i nie wiadomo czy uleczalny.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    w cuda w przypadku GGS już dawno przestałem wierzyć:) Ale cały czas pisać  trzeba o ich błędach. Najlepiej zaś w ogóle nic nie kupować za realną kasę. Poza tym trochę tego złota jednak można  uzbierać a grać należy po swojemu, i nie dawać się podpuszczać uchachanym wywodom i informacjom o wspaniałych aktualizacjach.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Mam pytanie dotyczące MS a mianowicie, czy skończyły się MS zaczynające się w piątek ? czy jest to stała zmiana czy wakacyjna ?...bo przyznam że to mieszanie od początku 2017 z rozpoczynaniem nie bardzo mi się podoba.

    Według kalendarza:

    12.07 - środa

    24.07 - poniedziałek

    06.08 - niedziela

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Prezent na mailu. Zajrzyjcie do skrzynek.
  • Co jest tym prezentem ??? wzmocnienie na konie w czasie aktualizacji !! nic innego nie przybyło.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Więcej nic nie wiem, bo prezent do mnie nie dotarł :( jak zwykle :(
  • Wow.. u mnie 5 ojro. Tylko nie wiem gdzie.
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    1h przed wielkim wydazeniem a tutaj poprawki niewiem czy to wrozy dobrze czy zle trzymajmy kciuki za dobry start bez wystepujacych bledow:)pozdrawiam i milej rywalizacji zycze :))
  • rowniez nie mam zadnego prezentu;/

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    prezenty na poczcie tylko nieliczni tez niemam:(((

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mi pasi taki event, rankingi nie za bardzo mnie interesują, ale jak za zbieranie farmy jak zawsze, dostaję jakieś nagrody, to jestem zadowolona :smiley:
  • kasja (PL1)kasja (PL1) PL1 Posty: 23
    No i tak jak zawsze..gra muli..nie da się grać
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    tak... gra muli i zrywa

    tak... e-maila [jeszcze?] nie mam

    światowe niech będą :D ja robię swoje...a wciśnięcie brzegowych...jak zawsze nieudany chwyt...a ranking mam gdzieś :D

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    ja właśnie dostałam swój prezent :) na pewno 3 brązowe skrzynki i dekoracja: balon 2x2, co jeszcze nie wiem, bo za szybko wpadło ;(
  • i znów jakieś naprawy , które nic nie wnoszą :( 
  • Pewnie naprawiają te cudne prezenty  :D
  • Sandra777 (PL1)Sandra777 (PL1) Posty: 43
    edytowano 07.07.2017
    A ja napiszę tylko tyle, że ,,dawanie" Architekta w momencie, gdy trzeba rozbudowywać wyspę, jest co najmniej, delikatnie mówiąc, nie na miejscu. Ktoś bardzo ,,kompetentny",  długo musiał nad tym myśleć. Aby być jednak człowiekiem sprawiedliwym, przyznaję, że sam pomysł na mistrzostwa jest jak najbardziej udany. 
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Sandra777 (PL1) powiedział(a):
    A ja napiszę tylko tyle, że ,,dawanie" Architekta w momencie, gdy trzeba rozbudowywać wyspę, jest co najmniej, delikatnie mówiąc, nie na miejscu. 
    Ależ to było doskonale pomyślane w końcu można kupić sobie drugie okienko za jedyne 56 tys złota :smiley:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik