Strona główna Pytania ogólne Big Farm

Dmuchany zamek i pole ryżowe

czyżby szykował się nam kolejny event czy to te osławione dekoracje które miały być dostepne na forum?
pojawiło się 40 piętro w wieży dekoracji i 2 dekoracje mają wysoki bo 8 i 7 poziom jakości
Karolineczka7 @ pl 1
«1

Komentarz

• HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

Na 40 piętrze Wieży Dekoracji znajdują się dekoracje, które będą możliwe do zdobycia właśnie przez forum.
    Na chwilę obecną nie można jeszcze ich zdobyć, jednak wkrótce z pewnością pojawi się taka okazja, jednak nie jest to bezpośrednio powiązane z eventem w Grze, a z działaniem na forum :)

Pozdrawiam serdecznie,
    Havao

• malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Havao - czy mógłbyś być tak uprzejmy i dopytać ale konkretnie zespół, o co chodzi z dekorkami forumowymi ? W wieży jest takich 8 dekoracji. Rozumiałam palenisko - było uznaniowe - ok...ale teraz co trzeba będzie robić na forum, by te dekorki mieć ? i dlaczego na forum? mamy tak rozbudowaną i pokomplikowaną i przekombinowaną grę i jeszcze zadania na forum ? heh...

Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

• HavaoHavao Guest Posty: 963
    Już wkrótce z pewnością dostaniemy takie informacje od Zespołu i będziemy mogli Wam przedstawić kryteria przyznawania nowych dekoracji.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
    Havao

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,070
    i coś powinno być dla tych, którzy w ogóle się nie wypowiadają, i dla tych co grają, a na forum ich nie ma. A moze jeszcze dla tych co są na  forum, a nie grają?
    jola62 @ pl 1
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Raczej za peany pod adresem GGS :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.05.2017
    A ja się zastanawiam - bo my z serwera nk.pl nie mamy możliwości logowania się do forum z naszych kont w grze, aby być na forum trzeba założyć drugą farmę na głównym serwerze - więc kolejna opcja w grze nas ominie... niewiele ludzi z mojego serwera wie nawet o istnieniu tego forum  :o
    Fakt teraz mamy miłych Moderatorów przyznają nagrody na nk.pl jak ktoś tutaj coś wygra :) za co dziękuję, bo parę nagród dostałam, ale czy tak dalej będzie?, bo tych dekorek jest sporo, więc nie sądzę aby to były nagrody uznaniowe.. może jakieś konkursy się szykują??... no zobaczymy..
    w każdym razie nie mogę się doczekać ... <3 wygódka rulez <3   B)

<3 Gram na nk.pl <3 Sojusz <3 ELFy <3 Zapraszamy! <3 

Możliwe, że na farmach będziemy zbierali odcinki papieru do wyżej wspomnianej.... ;) Taki szary ewent :P
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Już wkrótce z pewnością dostaniemy takie informacje od Zespołu i będziemy mogli Wam przedstawić kryteria przyznawania nowych dekoracji.

Havao

Dlaczego jeden gracz na polskim serwerze posiada już dekoracje dostępną tylko przez forum ? Gdzie te wasze kryteria? 
    Bardzo dobre pytanie.
    Dzisiaj też zauważyłam u tego Gracza dekorację ,,dmuchany zamek", która na chwilę obecną jest oficjalnie niemożliwa do zdobycia ani w żadnym evencie ani konkursie ani nie ma możliwości jej zakupienia.
    Dodatkowo nie pojawiła się ŻADNA informacja na forum, że te dekoracje są już w jakiś sposób dostępne.
    Pytanie zatem do którego i ja się przyłączam - skąd Gracz ma na swojej farmie tą dekorację i w jaki sposób ją zdobył.
    Havao, Demona - prosimy o wyjaśnienie tej zagadki !!!
  • martaola1 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):

Havao

Dlaczego jeden gracz na polskim serwerze posiada już dekoracje dostępną tylko przez forum ? Gdzie te wasze kryteria? 
    Bardzo dobre pytanie.
    Dzisiaj też zauważyłam u tego Gracza dekorację ,,dmuchany zamek", która na chwilę obecną jest oficjalnie niemożliwa do zdobycia ani w żadnym evencie ani konkursie ani nie ma możliwości jej zakupienia.
    Dodatkowo nie pojawiła się ŻADNA informacja na forum, że te dekoracje są już w jakiś sposób dostępne.
    Pytanie zatem do którego i ja się przyłączam - skąd Gracz ma na swojej farmie tą dekorację i w jaki sposób ją zdobył.
    Havao, Demona - prosimy o wyjaśnienie tej zagadki !!!
    Dokładnie, do tego trzeba dodać ze do tej pory jak ktoś coś otrzymał poprzez forum, to można było znaleźć post od moderatorów z przyznaniem nagrody. A tutaj absolutnie nic, to teraz nagrody można otrzymać po cichaczu czy jak ?

• martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191

Dokładnie, do tego trzeba dodać ze do tej pory jak ktoś coś otrzymał poprzez forum, to można było znaleźć post od moderatorów z przyznaniem nagrody. A tutaj absolutnie nic, to teraz nagrody można otrzymać po cichaczu czy jak ?
    Piotruś nie widziałam na forum ŻADNEJ oficjalnej informacji odnośnie możliwości zdobycia w/w dekoracji ani opisanych kryteriów jej przyznawania.
    A skoro nie było informacji a na pewno nie było to rodzi się pytanie - skąd u Gracza ta dekoracja i w jaki sposób ją zdobył bo zaczyna mi coś tu nie pasować a pisząc brzydko - śmierdzieć.
    Przyłączam się do pytania !!!

Wiemy do kogo należy farma z dmuchaną dekorką. Czekamy na wyjaśnienia !

• XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,304
    No co konta należeć mogą do GGS, ile to grafikę wgrać. Tak też może być, a głupcy którzy wydają 1/4 wypłaty też się znajdą.

AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,492
    Witam serdecznie, 

Prawda jest taka, że takich dekoracji zostało przyznane kilka więcej niż wyłącznie ta jedna, krórą wyszukaliście u jednego z Graczy. Swego czasu Zespół BF rozlosował kilka dekoracji; na początku, gdy zostały utworzone i część aktywnych na forum Graczy na różnych serwerach mogło znaleźć nową dekorację w piwnicy. W przyszłości elementy te będą dostępne dla wszystkich Forumowiczów; aby tak jednak było, najpierw muszą zostać zaimplementowane do naszych wewnętrznych narzędzi, którymi dysponuje Support po zmianie struktur i programów, na których Zespół obecnie działa.

Pozdrawiam

- Asia 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 03.07.2017
    U mnie nie ma takiej dekoracji :)
    pewnie ****  będzie wiedział skąd taką ma ten gracz.
    Miłego Tygodnia.
    Rafał.

edit: zatuszowane imię i nazwisko
    Post edited by Asia07 on
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 192

;) nie masz Rafał dmuchanego zamku bo za mało udzielasz się na forum :) albo nie masz szczęścia w losowaniu ;)

p.s. a tak przy okazji : skoro Asiu pojawiłaś się na naszym forum  może  mogłabyś odpowiedzieć na szereg pytań jakie padły odnośnie wydarzenia Shinuku ......, bo nasi adm. zaginęli i zero informacji , odpowiedzi , jakiejkolwiek aktywności ze strony ggs

sylciafi @ pl 1
    Havao był wczoraj, przynajmniej taka informacja o aktywności na forum jest na jego profilu, każdy może sprawdzić... Tylko co z tego. 
    edytowano 03.07.2017

Bzdura totalna czym poczęstowała nas Asia...dekoracje sztuk 8 znajdują się wieży od pewnego czasu...pytaliśmy o nie...[kwiecień 2017]

https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3498780#Comment_3498780

Jest odpowiedź i nie wynika z niej że te dekoracje będą przyznawane po kryjomu...a aktywności na forum gracza nie zauważam :p czyli jednak znów miałam rację: są kryteria dla nas niedostępne, dla nas zwykłych szarych Graczy.

Demona/ 2017 rok, a nie 2007

Post edited by Demona on

edytowano 03.07.2017
    Popieram Cię Piotruś...za zasługi forumowe było i jest palenisko społeczności...i nasza wdzięczność...szczególnie młodych Graczy...bo ja to jeszcze korzystałam z "centrum"...ale bez przesady...różnicowanie Graczy w e-mailach, w dekorkach...w czym jeszcze ?

• Cześć. Nie pozostaje mi nic innego niż zabrać głos w tej sprawie gdyż dostałem info od członków sojuszu, że jestem tu lekko mówiąc "obgadywany". Gdybym wiedział że z tego dmuchanego zamku "nadmucha się" taka awantura to wcale bym go nie wystawiał na swoją farmę. 
    Mam nadzieję że tak jak Asia napisała, w niedługim czasie nagrody będą do zdobycia dla wszystkich graczy w różny sposób i wtedy nikt nie będzie się czuł oszukany. A ja, hm.. cóż mogę powiedzieć? 
    Jeśli kogoś tak bardzo boli widok tego dmuchanego zamku, to mogę go po prostu schować.....

Kliknij w sygnaturę aby przejść do poradnika!

Ta dyskusja została zamknięta.