Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.06.2017 | Szkoła Shinkei Suijaku

1710

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Może czas zacząć się udzielać na angielskim forum, może ktoś tam nas zauważy i w końcu skierują tu kogoś aby nas obsłużył..
    Asia swego czasu korespondowała ze mną, że poszukuje Moderatora, ale dziwię się dlaczego pisze na PW a nie da po prostu ogłoszenia na forum, może zgłosił by się ktoś chętny do pomocy, chociaż do czasu ,aż  Havao i Demona wrócą z wakacji..
    Idę napiszę do CM Asi Pw w tej sprawie, pisałam do Havao wczoraj, no ale jak Go nie ma to nie przeczyta :(
  • BlueBest6 (PL1) powiedział(a):
    co sie dzieje z ta gra nie mozna wejsc na NK ????????????????????????? mistrzostwa sa kto odda nam kase za wzmocnienia , humusy i zloto ????????????????????????? kiedy wejdziemy na gre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PLACIMY ZA TO GOW....
    i 3 godz musielismy czekac..  chamstwo to juz jest I ZERO WYJASNIEN
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 30.06.2017
    KingBoy (INT1) powiedział(a):
    BlueBest6 (PL1) powiedział(a):
    co sie dzieje z ta gra nie mozna wejsc na NK ????????????????????????? mistrzostwa sa kto odda nam kase za wzmocnienia , humusy i zloto ????????????????????????? kiedy wejdziemy na gre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PLACIMY ZA TO GOW....
    i 3 godz musielismy czekac..  chamstwo to juz jest I ZERO WYJASNIEN
    To nie była awaria Big Farm, tylko nk.pl, więc trochę nie na tym forum wylewacie swoje frustracje ;)
  • bubel goni bubel...twórcom brakuje już weny
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    o co chodzi z tymi mistrzostwami swiatowymi pojawilo sie nowe odliczanie czasowe??
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    No własnie też tak szukam nawet po zagramanicznych forach i nic ....
    a to już za kilka dni.. i to jednocześnie z silosem o.O

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 03.07.2017
    arkadiusz 2005 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki , znalazłam, zawsze coś na początek! :)
    Jak coś to w dolnym prawym rogu trzeba kliknąć znak zapytania w tym zegarze :)


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.07.2017

    Podobny kalendarz wydarzeń jest na naszym ulubionym "crazy big farm" prawdziwiej kopalni wiedzy o tej grze :D

    Światowe ? może jeszcze międzyplanetarne czy z innym wymiarem ? choroba toczy GGS.

  • Najbardziej mnie przeraża długość tych światowych mistrzostw bo aż miesiąc..
    a przy okazji nie mogli dodać kiedy się architekt będzie pojawiał? :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.07.2017

    No super ten trójniak...tak myślałam za darmo to on nie będzie...ani GGS po kryjomu nie wybierze kilkoro z NAS, w przeciwieństwie do dmuchanego :p żeby podarować :D niegodni jesteśmy takiego wyróżnienia... farmowy wiatr nam kochani w oczy wieje mocniej niż ten prawdziwy...heh...

    Pamiętacie tekst: przyjdzie czas - to się dowiecie, przyjdzie czas - dostaniecie lub nie :D

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    przed nami wielkie wyzwanie prawdziwa szkola przetrwania chyba wszyscy nieprzezyja ale nas zalatwili na wakacje..to tak zebysmy sie nienudzli zabardzo:))
  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Podobny kalendarz wydarzeń jest na naszym ulubionym "crazy big farm" prawdziwiej kopalni wiedzy o tej grze :D

    Światowe ? może jeszcze międzyplanetarne czy z innym wymiarem ? choroba toczy GGS.

    Malwinka nie może jeszcze być międzyplanetarnych bo uczeni jeszcze nie wykryli życia pozaziemskiego chociaż GGS może o tym nie wiedzieć :))
  • Ja wszystko lubię ,wiele rzeczy nawet kocham  ;) ale nie zamierzam życia prywatnego ustawiać podług gry, to już cios poniżej pasa :p Kto chce to proszę bardzo niech się zabija niech nawet urlop poświęci dla gry  ;) mnie to lotto  :)B)

  • I to pokazuje jak firma szuka sponsorów na letnie wakacje :) Są mistrzami w wyciąganiu kasy :smile: no po prostu są świetni :)
    Gdyby tak świetnie tworzyli grę, i nowości które były by skierowane do wszystkich graczy, to ta gra była by PERFEKCYJNA :smiley::smiley::smiley:
    Życzę wszystkim graczom udanych wakacji :)
  • nic tylko siedziec w domu i grac:(((

  • Hmm BF zwiększa obroty w wyciąganiu kasy 3 mistrzostwa w miesiącu ,łał  3 silosy  , co tydzień wyciąganie od graczy gotówki ,a co za tym idzie 0 rekompensat ze strony BF 0 moderatorów 0 wyjaśnień ,każdy wspiera się za pomocą innych graczy którzy chcą wyjaśnić daną sytuacje ,i chwała nim :)) chyba GGS już całkiem oszalało i nie wie co robi
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 03.07.2017
    A mi nie podoba się zmiana terminu rozpoczęcia eventów tygodniowych, zawsze było w środę, a silos 2 dni później, to szło to ogarnać, do soboty event był skońcozny i można było silos, a tak... wiadomo,zę wszystkiego normalnie się nie da, więc...


    ps, a i architekt też miał 7 zawitać... :(((
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Kolejny raz zmieniamy daty MS ... będą od 12 winny być od 14 ...
    kolejne 24 winny być 28... kolejny raz w tym roku są zaciskane terminy MS , 
    ostatnia zmiana wywołała dwa dodatkowe Zmagania , teraz będą kolejne wlepione 
    podobnie z silosami.
  • Przeciesz widać to gołym okiem że chcą z nas wycisnąć ile się da .Wakacje się rospoczęły a kasy brak na wymażone wakacje więc trzeba zmusić graczy do intensywnego wydawania kasy na wirtualne złoto bo jak ma być balanga to trzeba z kogoś zedrzeć skure  by się udała :))
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.07.2017
    Taak...znów terminy pozmieniane :p...wszystko się zaczyna 7 lipca !!!...odpycha od gry...szczególnie że jest sezon wakacyjno-urlopowy i odpoczynek od kompa dobrze zrobi :D ale nie...jest okazja zarobić...balansik już zaciera ręce...moje wydatki będą takie jak zawsze...a z przyjemnością będę pić mrożoną i jeść soczystego arbuza ! :D a nie spełniać żądania GGS.
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No i niech ten 7 lipca sobie nadchodzi, złamanego grosza nie wydam na tę walkę, trwającą ponad miesiąc, szczególnie że nagrody to   ... nie urywają. taktyka gry pozostanie u mnie ta sama, a że może jeszcze urlop mi się uda dostać, to wolę kości wygrzać, zamiast ślęczeć dniami i nocami walcząc o mizerne nagrody.
    Są tacy, którzy  nie zawiodą GGS, ich pieniądze ich zabawa, życzę powodzenia w walce z całym światem.
    Kasę w wakacje i nie tylko wolę wydać na inne przyjemności niż grę dającą wątpliwą satysfakcję, masę błędów i kiepskie nagrody

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik