Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.06.2017 | Szkoła Shinkei Suijaku

1610

Komentarz

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mi brakło 1 pary do zaliczenia 2 lekcji i teraz mogę zacząć od nowa za 10  wymyślonych monet a mam 9. Wczoraj  przez cały dzień zbiorów i pracy wypadła mi 1 moneta ze wszystkich farm !!! W tym tempie nie ponowie  próby a czemu przepada to co zrobiłam już?
    Zapowiadało się fajnie a wyszło jak zawsze ciągną kasę od nas ,  bo za dużo złota mogę kupić tajemniczą walutę.  Nic z tego !!! >:)  Chyba zamiast: czołem farmerzy  to GGS myśli : czołem frajerzy !!
  • Halo żyjecie Moderatorzy szkoła została zresetowana ci ci mieli pozycje nie dostali nic teraz inni nabijają ggs kieszenie czy to o to chodziło tylko w tej szkole a tu ani jakiegoś konkretnego wytłumaczenia czy faktycznie ta gra zmierza ku końcowi co by mnie nie zdziwiło i chcecie jeszcze wydusić jak najwięcej zakupu złota na koniec i będą na wczasy jak znalazł 
  • Kaaroolaa (PL1) powiedział(a):
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    A pro po, tak jak powyżej wszystkie czołowe miejsca są zajente przez sojusz Marchewek lub przez ich członków którzy w niewyjaśnionych okolicznościach poprzechodzili i przechodzą do innych sojuszów ,zarażając ich chorobą walki za złoto. Ten sojusz od kilku dziesięciu zawodów jest na 1 miejscu , i tu rzuca się pytanie: Czy w tym sojuszu niema graczy z GGS którzy mają kody na nielimitowane złoto i dolary ?.Czy to nie podstęp ze strony GGS żeby manipulować graczami by kupowali złoto ? Czy GGS nie zmnieniło właściciela ,bo przez ostatnie 2 lata ta gra się zmnieniła diametralnie na gorsze.A wrcając do tematu moderatorów : nie dają rady już wymyślać kłamstw którymi nas karmią od jakiegoś czasu a teraz gdy rozgorzała dyskusja o bubel chiński po prostu się wycofali bo zabrakło im synonimów które by nas graczy uspokoiło cho ciasz na chwile ale wszystko ma swe granice i cierpliwość która w naszym przypadku (na pewno większość się ze mną zgodzi) się wyczerpała lub jest na granicy
    W ogóle nie zdziwiłabym się jakby były takie "wtyki" kuszące innych graczy do wydawania prywatnych pieniędzy na złoto. Bo skoro innym "graczom" się udało to czemu nie przysłowiowemu Kowalskiemu?
    Ty chyba sobie żarty stroisz....po co piszesz bzdury totalne ,oczerniasz graczy którzy grają jak lubią ...Tobie nikt w kieszeni nie siedzi i chyba zazdrościsz troszeczkę czyż nie?????Jeżeli jest opcja ,,kup złoto ,,to albo je kupujesz albo nie skoro nie chcesz, a takie uwagi uważam za karygodne !!!!
  • karolka321 (PL1)karolka321 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 04.07.2017
    Witam , wtrące swoje 3 grosze i moge dostac bana , mam to gdzies w ewncie bylem na 2 miejscu z 1 tysiacem straty do 1 miejsca . Jesli łaskawy ggs postanowi nagrodzic hmm ( zrekompensować ) , nam ten blad w tym smiesznym ewencie np dajac wszystkim gracza na mapie po 10 sztuk humusu i smiesznej dekoracji to powiem Wam ze bigfarm , pierd....... rownie ladnie jak robiliscie to z godgameempire , nie dziwie sie ze tamta gra upadla i to samo bedzie z ta , bo jesli cos wprowadzacie nie testujac tego , oraz pazernosc wygrywa z rozsadkiem  to sami bedziecie sobie winni tego ze nie bedzie nowych graczy a starzy gracze zaczna odchodzic . 

    ps. czy Asia to jest ta sama co na godgame empire , bo tam tez Asia sie pocila na forum jako moderator


    Wiesz jestem nowym graczem na mapie i powiem Ci , ze po 1 to indywidualna sprawa kto na co wydaje pieniadze , jesli nie sa kradzione to nic Ci do tego czy sobie zaladuje gre , czy pojde na obiad do knajpy , a co do karmy to gdybys pomyslal to bys wiedzial ze nie potrzebujesz kolosalnych ilosci zlota by zrobic kilka tysiecy karmy 


    usunięcie cytatu wykasowanego postu ~Havao


    Post edited by Havao on
  • pusiaczek4 (PL1)pusiaczek4 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 04.07.2017
    Co Ty wypisujesz????? Gram bo Lubię ,a Ty po co tu grasz??? żeby przegrać???? Kogo to interesuje za co ja gram ,to chyba moja i TYLKO MOJA sprawa :)

    edit: usunięcie cytatu wykasowanego postu ~Havao
    Post edited by Havao on
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 29.06.2017
    karolka321 (PL1) powiedział(a):
    Witam , wtrące swoje 3 grosze i moge dostac bana 
    Urocze jest to, że idą bluzgi na forum i nikt nad tym nie czuwa ostatnio... Chyba Modzi się do dymisji podali :P
    A jeśli tak, to szacun dla nich :)

  • Wybacz ale ja nie mówię  o kilku tysiącach tulko o ilościach przekraczających 60-70-80 tysięcy i to już nie są małe ilości złota a takie małe pytanko chyba że się mylę to przeprzaszam ale w jaki sposób Arlett która dołączyła 2 dni temu ma 141lvl bo tak jest napisane kiedy się zalogował do gry BF hmm 
    tajemnice jak w ARCHIWUM X coraz lepiej
  • Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Wybacz ale ja nie mówię  o kilku tysiącach tulko o ilościach przekraczających 60-70-80 tysięcy i to już nie są małe ilości złota a takie małe pytanko chyba że się mylę to przeprzaszam ale w jaki sposób Arlett która dołączyła 2 dni temu ma 141lvl bo tak jest napisane kiedy się zalogował do gry BF hmm 
    tajemnice jak w ARCHIWUM X coraz lepiej

    Arlett (PL1) powiedział(a):
    Kaaroolaa (PL1) powiedział(a):
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    A pro po, tak jak powyżej wszystkie czołowe miejsca są zajente przez sojusz Marchewek lub przez ich członków którzy w niewyjaśnionych okolicznościach poprzechodzili i przechodzą do innych sojuszów ,zarażając ich chorobą walki za złoto. Ten sojusz od kilku dziesięciu zawodów jest na 1 miejscu , i tu rzuca się pytanie: Czy w tym sojuszu niema graczy z GGS którzy mają kody na nielimitowane złoto i dolary ?.Czy to nie podstęp ze strony GGS żeby manipulować graczami by kupowali złoto ? Czy GGS nie zmnieniło właściciela ,bo przez ostatnie 2 lata ta gra się zmnieniła diametralnie na gorsze.A wrcając do tematu moderatorów : nie dają rady już wymyślać kłamstw którymi nas karmią od jakiegoś czasu a teraz gdy rozgorzała dyskusja o bubel chiński po prostu się wycofali bo zabrakło im synonimów które by nas graczy uspokoiło cho ciasz na chwile ale wszystko ma swe granice i cierpliwość która w naszym przypadku (na pewno większość się ze mną zgodzi) się wyczerpała lub jest na granicy
    W ogóle nie zdziwiłabym się jakby były takie "wtyki" kuszące innych graczy do wydawania prywatnych pieniędzy na złoto. Bo skoro innym "graczom" się udało to czemu nie przysłowiowemu Kowalskiemu?
    Ty chyba sobie żarty stroisz....po co piszesz bzdury totalne ,oczerniasz graczy którzy grają jak lubią ...Tobie nikt w kieszeni nie siedzi i chyba zazdrościsz troszeczkę czyż nie?????Jeżeli jest opcja ,,kup złoto ,,to albo je kupujesz albo nie skoro nie chcesz, a takie uwagi uważam za karygodne !!!!
    2 dni temu?????? hahaha chyba Cię poniosło :))))
  • Gram tu juz Troszke czasu ;)  zapewne błąd,jakich tu wiele.i nigdy nie zrobiłam tyle karmy ,....
  • karolka321 (PL1)karolka321 (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 29.06.2017

    a od ilu dla Ciebie sie zaczyna duza ilosc zlota tzn znaczna jak piszesz , odpowiedz to albo potwierdze wtedy ze masz racje , albo to skoryguje , nie bede tu robil przeliczen bo nie jest to lekcja matematyki by nauczac

    Post edited by karolka321 (PL1) on
  • 27.06.2017 -9:26
  • przepraszam za czcionke , nie moge tego zmodyfikowac


  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Wybacz ale ja nie mówię  o kilku tysiącach tulko o ilościach przekraczających 60-70-80 tysięcy i to już nie są małe ilości złota a takie małe pytanko chyba że się mylę to przeprzaszam ale w jaki sposób Arlett która dołączyła 2 dni temu ma 141lvl bo tak jest napisane kiedy się zalogował do gry BF hmm 
    tajemnice jak w ARCHIWUM X coraz lepiej
    To nie jest Krzysztof tajemnica - stare konta wyczailiśmy to rzeźbią nowe na podpuchę - numer stary jak świat.
    Polecam Ci Krzysiu sprawdzić tygodniowy ranking PD - na 1 miejscu świeżutkie konto, całkiem nie dawno powstałe na podpuchę.
    Ponad 18 mln PD w kilka dni hahahaha :)
    Arlett (PL1) powiedział(a):
    Gram tu juz Troszke czasu ;)  zapewne błąd,jakich tu wiele.i nigdy nie zrobiłam tyle karmy ,....
    Jasne - taki sam błąd jak tajemnicza dekoracja u pewnego Gracza, której nie ma możliwości zdobyć jak do tej pory a jednak u Gracza jest - ale pewnie to też błąd...
    A co do tej zazdrości - zazdrościć to ja mogę samochodu w realnym życiu, podziwiać kogoś za osiągnięcia, ale robić to na grze o sadzeniu zgniłej kapusty - hahahahahaha
    Szwindle, wałki, brudy wychodzą coraz bardziej i coraz trudniej je ukryć.
    Jaaaasne - wszystko to błąd i zbiorowa nasza halucynacja i fatamorgana a świstak siedzi sobie i zawija w ...złotko ...
  • haha wiem ze martaola pijesz do mnie , wiesz co zrobie cos czego nie powinienem bo dane osobowe itp , wyslij mi na gierce mail a wysle Ci potwierdzenia wplaty i zakupu , ale jak je zobaczysz to przeprosisz tu publicznie , i co idziesz na taki uklad ze mozna zrobic cos polegajac na wolnym czasie , doswiadczeniu i dobrej zabawie , takze jakims zakupie zlota ,  a nie zaraz pisac ze to podpucha i tak dalej po co te teksty
  • jeszcze jedno Ci powiem , jesli w zyciu zazdroscisz ludzia samochodu to mi Ciebie zal, bo pamietaj wszystko mozna kupic na raty i nie bedzie Twoje tylko banku , a jesli juz chcesz zazdroscic czegos materialnego to zazdrosc antyku , bo to jedyna na swiecie rzecz ktora musimy kupic za kase . pozostan przy tym ze podziwiasz ludzi za osiagniecia lepiej , 
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    karolka321 (PL1) powiedział(a):
    jeszcze jedno Ci powiem , jesli w zyciu zazdroscisz ludzia samochodu to mi Ciebie zal, bo pamietaj wszystko mozna kupic na raty i nie bedzie Twoje tylko banku , a jesli juz chcesz zazdroscic czegos materialnego to zazdrosc antyku , bo to jedyna na swiecie rzecz ktora musimy kupic za kase . pozostan przy tym ze podziwiasz ludzi za osiagniecia lepiej , 



  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Witam-pomijając to,że dany watek dotyczy wydarzenia które szanowne GGS zepsuło(grzecznie pisząc),jakikolwiek brak informacji,co do ewentualnej naprawy czy rekompensaty dla graczy którzy ponieśli straty nie ze swojej winy w tym wydarzeniu-to trochę dziwią mnie przytyki względem graczy grających zlotem,zdarza się ono tu często,a brak reakcji moderatorów na tego typu zachowania przemilczę

    Gracze są różni ,każdy z graczy jest inny,lubi inny tryb gry,jedni lubią sobie grać spokojnie inni wolą grę bardziej aktywną,jedni graja złotem inni nie i to normalne ponieważ każdy gracz, to inny człowiek co innego lubi co innego go tutaj bawi.Ale nie bardzo rozumiem takich przytyków w kierunku graczy którzy grają zlotem,przecież to indywidualna sprawa każdego z Nas jak gra i jeśli np. gracz Zosia ma ochotę być pierwsza w jakimś wydarzeniu i użyje do tego złota,to jakim prawem z tego powodu w kierunku takiego gracza idą złośliwe komentarze.

    Niejednokrotnie spotkałam tutaj komentarze typu wyścig szczurów (tak informacyjnie tu grają ludzie nie szczury gdyby Ktoś nie wiedział) To na co gracze wydają walutę premium, to raz ich sprawa ,a dwa jeśli nawet mi dane wydarzenie nie pasuje, bo zwyczajnie mi nie odpowiada,to jakim prawem robię przytyki w kierunku tych graczy którym to wydarzenie się zwyczajnie podoba i mają ochotę się w nim pobawić-Proponuję bardziej skupić się graczom na sobie samych niż innych i więcej wzajemnego szacunku względem siebie.To gra nie ring i nie walka na giełdzie papierów wartościowych,ma bawić każdego tutaj gracza bez względu na sposób gry jaki sobie każdy wybrał i żaden nie powinien obawiać się złośliwych komentarzy ze strony innych graczy.

    Mniej negatywnych emocji na przyszłość życzę bo to raz urodzie szkodzi a dwa zdrowiu  ;) 

  • edytowano 30.06.2017

    Witam. Z innego forum moderatorzy wczoraj napisali, że "Rekompensata, która miała pojawić się z ostatnią poprawką, nie działała, jak zauważyli niektórzy z was. 10 Token Fuku, które otrzymałeś, to te, które zawsze będą miały początek tego wydarzenia. Odszkodowanie zostanie teraz zapisane w kolejnej aktualizacji, która najprawdopodobniej nastąpi w przyszłym tygodniu".

    Post edited by arkadiusz 2005 (PL1) on
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Wspaniały event! Rewelacja! Miałem parę żetonów Fyku ... Faku F..k Feik...  Szu.. a niech je cholera weźmie. 
    żadna siła mnie nie zmusi do zakupu za złoto tego czegoś, oddaję walkowerem ten, to coś. Szkoda czasu i złota.
    pozdrawiam
    Otóż to.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Witam Arlett z sojuszu Marchewek ,który w zawodach sojuszniczych gra wyłącznie złotem by pokonać przeciwników za wszelką cenę i chełpić się 1 miejscem w zawodach 
    (...) GGS was kocha za inwestycje 
    Wkurzam się, kiedy trzeba zainwestować złoto jak teraz w Szkole Shinkei Suijaku, żeby zaliczyć lekcje, ale żeby mieć pretensje do graczy, że stać ich na kupno złota to gruba przesada.

    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    (...) To była tylko sugestia że są konta-fikcje, którymi GGS robi nas w balona.... jak reklama  w TV: będziesz śliczny, wielki, piekny... i Ty taki możesz być... Pomyślcie.. nikt z takiego konta się tu nie pojawi, bo takiej osoby nie ma i nie będzie... Więc tu nie ma mowy o nikim, kto napisze na forum :)
    Osoba, której nie ma nie napisze , prawda? ;) A że ludzie lubią rywalizację? i chwała im za to!Przynajmniej mamy na kogo popatrzeć :)
    Konta fikcyjne? Nie sądzę. Z jednego ze "ZŁOTYCH KONT" farmer napisał do mnie ciekaw jednej rzeczy dotyczącej mnie jako gracza, z czego wnioskuję, że wszystkie konta należą do żywych ludzi.


  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    edytowano 30.06.2017
    Event Fuku coś tam jest totalną klapą,chyba największa dotychczas. Przede wszystkim wprowadzić należy podgląd, przynajmniej 10 sekund, przed rozpoczęciem łączenia kart w pary, bo łączenie na chybił trafił jest . . . ,
    a po 2 częstsze wypadanie tych żetonów na farmie, bo nagrody są tak symboliczne że szkoda się nad nimi rozpisywać.

    Jeśli chodzi o tą nagonkę na złociarzy to każdy ma prawo wydawać swoją kasę na co tylko chce. Ale prawda jest taka że niejednokrotnie ręce mi opadały na MS czy innych rankingowych "zabawach". Dawniej się angażowałam, intensywnie siałam, zbierałam, przebudowywałam farmy pod sojusz, pod MS a teraz? Dziś już rozumiem, że nie liczy się czas, zaangażowanie, ilość obiektów, wygrywa się tylko i wyłącznie złotem, dlatego też zbieram co mam do zebrania i tyle.

    Naprawdę darujcie im i sobie, po co się wrzodów nabawić, wyluzujcie, przyjmijcie do wiadomości że niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć i już. Jak tak dalej pójdzie i ta gra będzie się opierać tylko na kup złoto bo inaczej sobie guzik możesz to zwyczajnie padnie, bo nawet ktoś kto jest tu od początku i jeszcze czuje jakieś resztki sentymentu do tej gry zwyczajnie z niej zrezygnuje, bo ostatnimi czasy ggs zamiast utrudniać graczowi decyzję o usunięciu konta ułatwia ją.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    KingBoy (INT1) powiedział(a):
    Już napisałem do suportu w tej sprawie :))
    Ciekawe co odpiszą )

    "Czy błąd występuje nadal? Jeśli tak to zrestartuj, wyczyść, umyj..."
  • Ja nie mam pretensji do graczy , każdy gra jak chce i jego sprawa na co wydaje kasę. Mnie denerwuje tylko cisza ze strony naszych moderatorów  na innych forach przynajmniej coś tłumaczą. naszym brak odwagi żeby zabrać głos w tej sprawie.
  • Arlett (PL1) powiedział(a):
    Kaaroolaa (PL1) powiedział(a):
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    A pro po, tak jak powyżej wszystkie czołowe miejsca są zajente przez sojusz Marchewek lub przez ich członków którzy w niewyjaśnionych okolicznościach poprzechodzili i przechodzą do innych sojuszów ,zarażając ich chorobą walki za złoto. Ten sojusz od kilku dziesięciu zawodów jest na 1 miejscu , i tu rzuca się pytanie: Czy w tym sojuszu niema graczy z GGS którzy mają kody na nielimitowane złoto i dolary ?.Czy to nie podstęp ze strony GGS żeby manipulować graczami by kupowali złoto ? Czy GGS nie zmnieniło właściciela ,bo przez ostatnie 2 lata ta gra się zmnieniła diametralnie na gorsze.A wrcając do tematu moderatorów : nie dają rady już wymyślać kłamstw którymi nas karmią od jakiegoś czasu a teraz gdy rozgorzała dyskusja o bubel chiński po prostu się wycofali bo zabrakło im synonimów które by nas graczy uspokoiło cho ciasz na chwile ale wszystko ma swe granice i cierpliwość która w naszym przypadku (na pewno większość się ze mną zgodzi) się wyczerpała lub jest na granicy
    W ogóle nie zdziwiłabym się jakby były takie "wtyki" kuszące innych graczy do wydawania prywatnych pieniędzy na złoto. Bo skoro innym "graczom" się udało to czemu nie przysłowiowemu Kowalskiemu?
    Ty chyba sobie żarty stroisz....po co piszesz bzdury totalne ,oczerniasz graczy którzy grają jak lubią ...Tobie nikt w kieszeni nie siedzi i chyba zazdrościsz troszeczkę czyż nie?????Jeżeli jest opcja ,,kup złoto ,,to albo je kupujesz albo nie skoro nie chcesz, a takie uwagi uważam za karygodne !!!!
    Trochę mniej jadu życzę na przyszłość. Nie napisałam, że tak jest tylko, że "nie zdziwiłabym się gdyby tak było", a to zasadnicza różnica. W żadnym moim wpisie nie oczerniam graczy, bo nie mam ku temu powodów. Pozdrawiam.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 30.06.2017
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    Wybacz ale ja nie mówię  o kilku tysiącach tulko o ilościach przekraczających 60-70-80 tysięcy i to już nie są małe ilości złota a takie małe pytanko chyba że się mylę to przeprzaszam ale w jaki sposób Arlett która dołączyła 2 dni temu ma 141lvl bo tak jest napisane kiedy się zalogował do gry BF hmm 
    tajemnice jak w ARCHIWUM X coraz lepiej
    To nie jest Krzysztof tajemnica - stare konta wyczailiśmy to rzeźbią nowe na podpuchę - numer stary jak świat.
    Polecam Ci Krzysiu sprawdzić tygodniowy ranking PD - na 1 miejscu świeżutkie konto, całkiem nie dawno powstałe na podpuchę.
    Ponad 18 mln PD w kilka dni hahahaha :)

    Witam , a jaki to problem zrobić 18 mln PD ?? sam nieraz robiłem w tyg. po 50-60 mln więc to żaden kłopot zapewniam - Twój sojusznik ma nie wiele mniej i jakoś jest ok ?:))
    Złoto dostępne jest dla każdego tak samo , kto chce za nie gra kto nie nie musi przecież ?


    "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz "


    Pozdrawiam 
    Rafał :)

    P.S. Od GGS nigdy w życiu nic nie dostałem za darmo - zapewniam.
    Większość osób z mojego sojuszu znam i wiem że kupują walutę premium za własne pieniądze które pochodzą z legalnych źródeł :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik