Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Dmuchany zamek i pole ryżowe

czyżby szykował się nam kolejny event czy to te osławione dekoracje które miały być dostepne na forum?
pojawiło się 40 piętro w wieży dekoracji i 2 dekoracje mają wysoki bo 8 i 7 poziom jakości
«1

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Na 40 piętrze Wieży Dekoracji znajdują się dekoracje, które będą możliwe do zdobycia właśnie przez forum.
    Na chwilę obecną nie można jeszcze ich zdobyć, jednak wkrótce z pewnością pojawi się taka okazja, jednak nie jest to bezpośrednio powiązane z eventem w Grze, a z działaniem na forum :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Havao
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Havao - czy mógłbyś być tak uprzejmy i dopytać ale konkretnie zespół, o co chodzi z dekorkami forumowymi ? W wieży jest takich 8 dekoracji. Rozumiałam palenisko - było uznaniowe - ok...ale teraz co trzeba będzie robić na forum, by te dekorki mieć ? i dlaczego na forum? mamy tak rozbudowaną i pokomplikowaną i przekombinowaną grę i jeszcze zadania na forum ? heh...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.05.2017

    hahaha Hiyonka uznaniowe ? czyli kto będzie uznawał i według jakich kryteriów ? Marudzisz...kurcze...nie zauważyłam... ;) ja tam chce piniatę :D najem się słodyczy szybko i przejdzie mi ochota na wkurzanie się na BF :D

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Już wkrótce z pewnością dostaniemy takie informacje od Zespołu i będziemy mogli Wam przedstawić kryteria przyznawania nowych dekoracji.

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
    Havao
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    i coś powinno być dla tych, którzy w ogóle się nie wypowiadają, i dla tych co grają, a na forum ich nie ma. A moze jeszcze dla tych co są na  forum, a nie grają?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Raczej za peany pod adresem GGS :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 10.05.2017
    A ja się zastanawiam - bo my z serwera nk.pl nie mamy możliwości logowania się do forum z naszych kont w grze, aby być na forum trzeba założyć drugą farmę na głównym serwerze - więc kolejna opcja w grze nas ominie... niewiele ludzi z mojego serwera wie nawet o istnieniu tego forum  :o
    Fakt teraz mamy miłych Moderatorów przyznają nagrody na nk.pl jak ktoś tutaj coś wygra :) za co dziękuję, bo parę nagród dostałam, ale czy tak dalej będzie?, bo tych dekorek jest sporo, więc nie sądzę aby to były nagrody uznaniowe.. może jakieś konkursy się szykują??... no zobaczymy..
    w każdym razie nie mogę się doczekać ... <3 wygódka rulez <3   B)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Możliwe, że na farmach będziemy zbierali odcinki papieru do wyżej wspomnianej.... ;) Taki szary ewent :P
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 29.06.2017
    Havao powiedział(a):
    Już wkrótce z pewnością dostaniemy takie informacje od Zespołu i będziemy mogli Wam przedstawić kryteria przyznawania nowych dekoracji.

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
    Havao


    Dlaczego jeden gracz na polskim serwerze posiada już dekoracje dostępną tylko przez forum ? Gdzie te wasze kryteria? 
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Już wkrótce z pewnością dostaniemy takie informacje od Zespołu i będziemy mogli Wam przedstawić kryteria przyznawania nowych dekoracji.

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
    Havao


    Dlaczego jeden gracz na polskim serwerze posiada już dekoracje dostępną tylko przez forum ? Gdzie te wasze kryteria? 
    Bardzo dobre pytanie.
    Dzisiaj też zauważyłam u tego Gracza dekorację ,,dmuchany zamek", która na chwilę obecną jest oficjalnie niemożliwa do zdobycia ani w żadnym evencie ani konkursie ani nie ma możliwości jej zakupienia.
    Dodatkowo nie pojawiła się ŻADNA informacja na forum, że te dekoracje są już w jakiś sposób dostępne.
    Pytanie zatem do którego i ja się przyłączam - skąd Gracz ma na swojej farmie tą dekorację i w jaki sposób ją zdobył.
    Havao, Demona - prosimy o wyjaśnienie tej zagadki !!!
  • martaola1 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Już wkrótce z pewnością dostaniemy takie informacje od Zespołu i będziemy mogli Wam przedstawić kryteria przyznawania nowych dekoracji.

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
    Havao


    Dlaczego jeden gracz na polskim serwerze posiada już dekoracje dostępną tylko przez forum ? Gdzie te wasze kryteria? 
    Bardzo dobre pytanie.
    Dzisiaj też zauważyłam u tego Gracza dekorację ,,dmuchany zamek", która na chwilę obecną jest oficjalnie niemożliwa do zdobycia ani w żadnym evencie ani konkursie ani nie ma możliwości jej zakupienia.
    Dodatkowo nie pojawiła się ŻADNA informacja na forum, że te dekoracje są już w jakiś sposób dostępne.
    Pytanie zatem do którego i ja się przyłączam - skąd Gracz ma na swojej farmie tą dekorację i w jaki sposób ją zdobył.
    Havao, Demona - prosimy o wyjaśnienie tej zagadki !!!
    Dokładnie, do tego trzeba dodać ze do tej pory jak ktoś coś otrzymał poprzez forum, to można było znaleźć post od moderatorów z przyznaniem nagrody. A tutaj absolutnie nic, to teraz nagrody można otrzymać po cichaczu czy jak ?
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):

    Dokładnie, do tego trzeba dodać ze do tej pory jak ktoś coś otrzymał poprzez forum, to można było znaleźć post od moderatorów z przyznaniem nagrody. A tutaj absolutnie nic, to teraz nagrody można otrzymać po cichaczu czy jak ?
    Piotruś nie widziałam na forum ŻADNEJ oficjalnej informacji odnośnie możliwości zdobycia w/w dekoracji ani opisanych kryteriów jej przyznawania.
    A skoro nie było informacji a na pewno nie było to rodzi się pytanie - skąd u Gracza ta dekoracja i w jaki sposób ją zdobył bo zaczyna mi coś tu nie pasować a pisząc brzydko - śmierdzieć.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Zasady widocznie też są dmuchane... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Przyłączam się do pytania !!!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Wiemy do kogo należy farma z dmuchaną dekorką. Czekamy na wyjaśnienia !

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    No co konta należeć mogą do GGS, ile to grafikę wgrać. Tak też może być, a głupcy którzy wydają 1/4 wypłaty też się znajdą.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam serdecznie, 

    Prawda jest taka, że takich dekoracji zostało przyznane kilka więcej niż wyłącznie ta jedna, krórą wyszukaliście u jednego z Graczy. Swego czasu Zespół BF rozlosował kilka dekoracji; na początku, gdy zostały utworzone i część aktywnych na forum Graczy na różnych serwerach mogło znaleźć nową dekorację w piwnicy. W przyszłości elementy te będą dostępne dla wszystkich Forumowiczów; aby tak jednak było, najpierw muszą zostać zaimplementowane do naszych wewnętrznych narzędzi, którymi dysponuje Support po zmianie struktur i programów, na których Zespół obecnie działa.


    Pozdrawiam

    - Asia 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 03.07.2017
    U mnie nie ma takiej dekoracji :)
    pewnie ****  będzie wiedział skąd taką ma ten gracz.
    Miłego Tygodnia.
    Rafał.

    _____________

    edit: zatuszowane imię i nazwisko
    Post edited by Asia07 on
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    ;) nie masz Rafał dmuchanego zamku bo za mało udzielasz się na forum :) albo nie masz szczęścia w losowaniu ;)

    p.s. a tak przy okazji : skoro Asiu pojawiłaś się na naszym forum  może  mogłabyś odpowiedzieć na szereg pytań jakie padły odnośnie wydarzenia Shinuku ......, bo nasi adm. zaginęli i zero informacji , odpowiedzi , jakiejkolwiek aktywności ze strony ggs

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Havao był wczoraj, przynajmniej taka informacja o aktywności na forum jest na jego profilu, każdy może sprawdzić... Tylko co z tego. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.07.2017

    Bzdura totalna czym poczęstowała nas Asia...dekoracje sztuk 8 znajdują się wieży od pewnego czasu...pytaliśmy o nie...[kwiecień 2017]

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3498780#Comment_3498780

    Jest odpowiedź i nie wynika z niej że te dekoracje będą przyznawane po kryjomu...a aktywności na forum gracza nie zauważam :p czyli jednak znów miałam rację: są kryteria dla nas niedostępne, dla nas zwykłych szarych Graczy.


    Demona/ 2017 rok, a nie 2007

    Post edited by Demona on
  • Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

    Prawda jest taka, że takich dekoracji zostało przyznane kilka więcej niż wyłącznie ta jedna, krórą wyszukaliście u jednego z Graczy. Swego czasu Zespół BF rozlosował kilka dekoracji; na początku, gdy zostały utworzone i część aktywnych na forum Graczy na różnych serwerach mogło znaleźć nową dekorację w piwnicy. W przyszłości elementy te będą dostępne dla wszystkich Forumowiczów; aby tak jednak było, najpierw muszą zostać zaimplementowane do naszych wewnętrznych narzędzi, którymi dysponuje Support po zmianie struktur i programów, na których Zespół obecnie działa.


    Pozdrawiam

    - Asia 
    Tutaj to jeszcze bym uwierzył ze nie ma info, ale jakoś na angielskim forum tez nigdzie nie widziałem ze ktokolwiek otrzymał nagrodę. Jeśli jednak mi to umknęło to poproszę o linka. 

    Jakbyście o tym poinformowali to nie było by takiego zdziwienia, ale jak się robi coś po cichaczu to już inna sprawa. Zresztą przecież oczywiste ze "gracze aktywni" którzy otrzymali nagrodę dzięki forum powinni być w pierwszej kolejności na nim pochwaleni i wyróżnieni prawda?

    Chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie wybraliście graczy i których, bo absolutnie nie powinno być to tajemnica. Nie ze względu na to czy im się należy czy nie, bo wierze ze tak, ale z ciekawości :). W końcu aktywność można ukazywać nie tylko zakładając poradnik, ale również pomagając graczom na wiele innych sposobów. 

    Ostatnie co napisze to proponuje żebyście chociaż z angielskimi moderatorami lub CM porozmawiali na temat prowadzenia forum, bo to co się tutaj dzieje jest koszmarne. Brak zgrania, brak chęci i brak szacunku do polskich forumowiczów. 

    Jak dla mnie to albo złożycie forum do kupy, tak jak na innych forach i w innych grach, albo z niego oficjalnie wszyscy zrezygnujcie. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 03.07.2017
    Popieram Cię Piotruś...za zasługi forumowe było i jest palenisko społeczności...i nasza wdzięczność...szczególnie młodych Graczy...bo ja to jeszcze korzystałam z "centrum"...ale bez przesady...różnicowanie Graczy w e-mailach, w dekorkach...w czym jeszcze ?
  • Cześć. Nie pozostaje mi nic innego niż zabrać głos w tej sprawie gdyż dostałem info od członków sojuszu, że jestem tu lekko mówiąc "obgadywany". Gdybym wiedział że z tego dmuchanego zamku "nadmucha się" taka awantura to wcale bym go nie wystawiał na swoją farmę. 
    Mam nadzieję że tak jak Asia napisała, w niedługim czasie nagrody będą do zdobycia dla wszystkich graczy w różny sposób i wtedy nikt nie będzie się czuł oszukany. A ja, hm.. cóż mogę powiedzieć? 
    Jeśli kogoś tak bardzo boli widok tego dmuchanego zamku, to mogę go po prostu schować.....
Ta dyskusja została zamknięta.