Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Nagrody z łodzi poszukiwacza

2»

Komentarz

  • u mnie czasami wystarczy kilka ciasteczek albo z 200 jakichś babeczek czy produktów z zatoki syrenek.. ale dopuki nie zmienią się godziny cumowania łajby to ja się nie mam zamiaru zaprzyjaźniać bo nie będę zarywać nocy nawet dla grabi czy innych nasionek...
  • BTW wie ktoś od czego  zależy ilość startowych % do naprawy w tej łodzi? Bo w małym sojuszu z paroma graczami na niskich levelach  i praktycznie nierozbudowaną wioską oraz nieporobionymi projektami, zaczynało od 20% (z czasem doszło do 35%). A teraz jestem w duuużo większym, z wioską około 40 poziomu , masą graczy na low-lvlach, i praktycznie od 100% się zaczyna, a ilości są powalające. A jest zbyt dużo zmiennych tutaj żebym dał radę to rozgryźć bez latania po masie różnych sojuszów.
  • Tak, o to , dzięki :)  Myślałem że zawsze jest jakaś startowa ilość tych %ów. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Znalazłam na innej stronie, taką informację:

    "Za każdym razem, gdy łódź powróci, będzie miała  25% więcej obrażeń we wszystkich trzech częściach"

    Zródło: http://crazybigfarm.tk/farm/village/jetty.htm
    :)
    Ale czy tak faktycznie jest nie wiem, bo nasza sojuszowa łajba, ciągle na 100% zepsuta przypływa, nigdy jej chyba nie naprawiliśmy poniżej 80%
    Mam wrażenie, że im większy sojusz tym ma ciężej z naprawą łodzi, bo ilości materiałów do naprawy powalają  :#
  • No właśnie jak byłem w malutkim sojuszu to  sam dawałem radę spokojnie tą łódź naprawiać do pełna :P (90 lvl, i 3-4 inne osoby na małych lvlach około 30-40 jak pamiętam). A teraz jak jestem w dużym sojuszu, i jestem jednym z najmniejszych graczy w nim, to potrzebne są grube tysiące przedmiotów.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.05.2017
    Może by to się jeszcze dało naprawić, jakby zapełnić na max magazyny brzegowimi itp..

    ale te ilości gwoździ to jakaś porażka... gwoździe nam wszystko blokują....  a są w każdej części łodzi w ogromnych ilościach , już nie mówiąc, że też potrzebne są do rozbudowy obiektów na wiosce :(

    Kto ma czas i siłę latać co chwilę na wioskę, aby produkować gwoździe , w ilości 100parę sztuk ... nieliczni .... :-1:
    Jeszcze jakby można było nastawić ich produkcję na kilka godzin i zwiększyć produkowaną ilość proporcjonalnie, to by może jeszcze miało sens.. w tej chwili to jakaś porażka.. 
  • Dokładnie,  a nie co 10 minut latać :/
  • Podejrzewam  raczej losowanie z jakiejś puli nagród, podobnie jak w tych niesławnych skrzynkach :)  Nawet któregoś razu sprawdzałem  i pilnowałem żeby dawać mu dokładnie takie same podarunki - zasobnik diametralnie się różnił.  Czasem był szajs, czasem właśnie cuda wianki.  BTW który poziom molo?
  • My teraz mamy zamiar rozbudować molo właśnie, więc zobaczymy jak to wpłynie na te zasobniki .
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 26.05.2017
    Carnivor89 (PL1) powiedział(a):
    My teraz mamy zamiar rozbudować molo właśnie, więc zobaczymy jak to wpłynie na te zasobniki .
    @Carnivor89 (PL1) i udało się Wam rozbudować?
    Także się zastanawiamy nad ulepszeniem molo na 2 poziom i co to zmieni?
    Czy będzie więcej prezentów współdzielonych??? czy zwiększą się ilości materiałów potrzebnych do naprawy łodzi? W informacji "molo" nie ma żadnej informacji co daje jego rozbudowa :(
    Jeżeli ktoś coś wie w temacie, będę bardzo wdzięczna za wyjaśnienie :)

    Ps. znalazłam na stronie crazybigfarm :) , podaje link może komuś się przyda :)
    http://crazybigfarm.tk/farm/village/jetty.htm
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Nie, jeszcze nie :/  Dopiero co manufaktury skończyliśmy budować tak by móc robić te płyty które potrzebne są do rozbudowy  molo.  Dopiero teraz  będziemy zaczynać "właściwą rozbudowę" :P  Tylko z gwoździami problem, bo jesteśmy  dużym sojuszem,  poziom wioski mamy 50, i gwoździ nam potrzeba do samej naprawy po kilka tysięcy zawsze :/  Więc  zebranie na rozbudowę to nie takie proste  u nas :(
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 26.05.2017
    Carnivor89 (PL1) powiedział(a):
    Nie, jeszcze nie :/  Dopiero co manufaktury skończyliśmy budować tak by móc robić te płyty które potrzebne są do rozbudowy  molo.  Dopiero teraz  będziemy zaczynać "właściwą rozbudowę" :P  Tylko z gwoździami problem, bo jesteśmy  dużym sojuszem,  poziom wioski mamy 50, i gwoździ nam potrzeba do samej naprawy po kilka tysięcy zawsze :/  Więc  zebranie na rozbudowę to nie takie proste  u nas :(
    u nas podobnie... ale stwierdziliśmy, że chyba zrobimy zrzutkę dolarów wioskowych i sobie kupimy te ponad 260 tys gwoździ :/ bo rok minie zanim tyle wyprodukujemy  :o
  • Carnivor89 (PL1)Carnivor89 (PL1) Posty: 180
    edytowano 17.06.2017
    No właśnie największym problemem z tymi gwoździami jest to że  potrzeba ich w taaaaaaakich ilościach, a robi się je  w takich małych.  Żeby  jeszcze dało się tak jak w  młynie, ustawiać produkcje choćby półgodzinne, że o godzinnych nie wspomnę, to byłoby to do przebolenia.  Ale  nawet na drugi poziom, 260 tyś gwoździ,  gdy robi się jednego gwoździa na minutę mniej więcej,  daje 4 333h 20 min.  Nawet w sojuszu  składającym się z powiedzmy 40 osób,  jest to prawie 109 godzin ciągłego klikania NON STOP CO 12 MINUT przez każdą z tych osób, żeby uzbierać taką sumę - a przecież naprawy statku też kosztują drogo (u nas jest to po  kilka tysięcy 2x dziennie.) To są po prostu bajońskie kwoty, a przecież  potrzeba ich również do rozbudowy innych budynków.

    Niedługo się dowiemy

    Post edited by Demona on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 17.06.2017
    Witajcie,

    dziś przeglądając forum natknęłam się ponownie na mini poradnik Hiyoony dotyczący łodzi poszukiwacza przygód https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3522928/#Comment_3522928. Zawierający moim zdaniem bardzo przydatne informacje i w prosty i przystępny sposób obrazujący mechanikę tej funkcjonalności w grze.
    W podziękowaniu za pomoc Graczom na forum chcę przekazać na ręce Hiyoony drobny upominek w postaci 1000 sztuk złota do wykorzystania na drobne wydatki w grze. Złoto powinno zostać dopisane do Twojego konta w grze w ciągu kilku najbliższych dni.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik